پرسنتا

تنها با چند کلیک ساده فایل های MKVخود را در DVD Player پخش کنید

تنها با چند کلیک ساده فایل های MKVخود را تبدیل به فرمت قابل پخش در DVD Player کنید
فرمت MKV،فرمتی برای فایل ویدویی است که امروزه بسیار همه گیر و پر کاربرد شده اند،به طوری اکثر فیلم هایی که امروزه در اینترنت یافت میشوند دارای این فرمت هستند.
اما بسیاری از دستگاه ها مانند DVD Playerو… توانایی اجرا این فرمت را ندارند وفقط میتوان فایل های MKVبر روی کامپیوتر شخصی اجرا کرد، در ادامه انزل وب آموزش تبدیل این فرمت را به شما میدهد.


برای شروع،شما نیاز به نرم افزار ConvertXtoDVD 4 دارید [میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از اینجا دریافت نمایید]
پس از دریافت ونصب ،برنامه را اجرا کنید.
این برنامه بصورت خودکار میتواند فایل را پس اضافه، بر روی DVD رایت کرده و یک منو زیبا برای فایل های تصویری شما ایجاد کند .برای اضافه کردن فایل ،در پنجره باز شده شما میتوانید فایل های ویدویی خود(MKV,SWF,…)خود را بصورت کشیدن و رها کردن(Drag & Drop)و بوسیله دکمه + که در سمت راست صفحه است اضافه کنید.


خود برنامه پس از اضافه کردن فایل به شما قابلیت تنظیم صدا،زیرنویس و.. میدهد که میتوانید بر روی علامت + کنار فایل اضافه شده کلیک نمایید و تنظیمات را مشاهده نمایید که پیشنهاد میشود درصورت عدم آشنایی گزینه ها را بصورت پیش فرض باقی بگزاید.


درپایین صفحه شما یک آیکن چراغ راهنمایی مشاهده میکنید
چراغ سبز نشان دهنده که شما میتوانید فایل تصویری دیگری هم به برنامه اضافه کنید وDVDبه خوبی میتواند رایت شود
اما اگر چراغ قرمز شود به این معنی است حجم فایل زیاد است و قابل رایت در DVDنیست.
باید توجه داشت که نمایش این چراغ ها بستگی به حجم DVDدارد وشما میتوانید با انتخاب DVD 9 فایل های بیشتری به برنامه اضافه کنید.
علاوه بر تنظیمات فایل شما میتواند برای تعیین محل فایل های تبدیل شده ،رزولوشن فایل تصویری و.. ازمنو Settings برنامه استفده کنید.


پس از اضافه کردن فایل های تصویری خود، بر روی دکمه Convertکلیک کنید،برنامه شروع به تبدیل فایل تصویری شما میکند وضمن اینکه که فایل شما در حال تبدیل میتوانید نمایش کوچکی از تبدیل فریم به فریم فایل و مدت زمان باقی مانده رامشاهده کنید. پس تبدیل فایل پیغامی مبنی بر اتمام تبیدل فایل صادر میشود،اگر DVD ،در DVD RW کامپیوتر شما قرار داشته باشد نرم افزار اتوماتیک شروع به رایت کردن فایل های تبدیل شده میکند
همچنین شما میتوانید از منو Actionگزینه Burn an already converted project را انتخاب کنید ،در پنجره باز شده مسیر فایلی که تبدیل کرده اید را انتخاب کنید

بعد از انتخاب پنجره ای دیگری باز میشود که شما میتوانید رایتر خود را انتخاب و همچنین باز زدن تیک گزینه اول فایل خود را پس از تبدیل پاک کنید،باز زدن دکمه Burnبرنامه شروع رایت کردن فایل انتخاب شده میکند.


منبع آموزش:انزل وب

مطالب مرتبط

چگونه با استفاده از ایمیل فایل ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنیم
چگونه با استفاده از ایمیل فایل ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنیم
معرفی وبسایت های جالب و کاربردی – شماره۴

نظرات

صفحات 1 3 4 5

تبلیغات متنی