پرسنتا

۸خصوصیت مخفی در فیس بوک

قصد داریم در انزل وب  برخی از خصوصیات مخفی شبکه اجتماعی فیس بوک را معرفی کنیم:

۱-دریافت اعتبار رایگان
شما براحتی میتوانید در فیس بوک برای خودتان اعتبار کسب کنید، برای اینکار ازصفحهAcount settingحساب کاربری خود در تب Payments ، از Credits Balance line  بر روی گزینهBuy Moreکلیک کنید .برای بدست آوردن روش های پرداخت بیشتر بر روی لینک کوچکی که در پایین صفحه ی purchase choicesهست کلیک کنید.
سپس Earn creditsانتخاب کنید وبعد ادامه ،و در اخر شما انتخاب های زیادی برای ثبت نام مشاهده میکنید که به شما پیشنهاد بدست اوردن ۴تا۶۰۰اعتبار میدهد که حداقل شما میتوانید دریکی از انها ثبت نام کنید.
همچنین یک راه جدید برای بدست اوردن اعتبار تبدیل Bing Rewardsبه اعتبار فیس بوک است.

انزل وب
۲-نمایش عکس ها به شیو قدیمی
اگر شما روش جدید نمایش عکس فیس بوک را نمی پسندید،میتوانید به سادگی آن به حالت قدیمی برگردانید،فقط کافیست کلید F5صفحه کلید خود را فشار دهید و بعد شما قادر به دیدن عکس های صفحه به شیوه قدیمی خواهید بود.

انزل وب


۳-فرستادن Email
باید به این نکته اشاره کرد که این یک قابلیت مخفی در فیس بوک نیست اما بسیاری نمی دانند در فیس بوک قابلیت ارسال Emailهم هست.برای اینکار در همان پنجره ای که میخواهید پیام خصوصی بفرستید در قسمت To:ایمیل شخص گیرنده را وارد کنید،همچنین شما میتوانید از طریق وب کم خود یک عکس هم به Email خود اضافه کنید.
توجه کنید برای همه این کارها شما باید اکانت فیس بوک خود را از طریق Emailفعال کرده باشید.

انزل وب
۴-جستو جوی هوشمند
در صفحه جستوجوی فیس بوک  شما برای نمایش نتایج گزینه های از قبیلusers, applications, Pagesو..مشاهده میکنید که میتوانید نتیایج جستو وجو برطبق نیاز مشاهد کنید
اما شما میتوانید برای مثال در کادر جستو جو و قبل از تایپ جمله مورد نظر عبا رت page:راول تایپ کرده تا فیس بوک تمام صفحات ساخته شده  که با جمله مورد نطر شما هستند رانمایش دهد.این کار باعث باعث صرفه جویی در زمان جستوجو میشود.

انزل وب
۵-تماشای فیلم
یک راه استفاده از اعتبار خود در فیس بوک تماشای فیلم است،فقط کافیست عبارت movieرا در قسمت جستوجو تایپ کنید و در قسمت search suggestionsفیلم های پبشنهاد شده را مشاهده نمایید.

انزل وب
۶-آپدیت شخصی
شما میتوانید انتخاب کنید چه کسانی پست شما را در فیس بوک ببینند،برای انتخاب قبل از فشردن دکمهShareبروی ایکون قفلی که سمت چپ است کلیک کنید،در اینجا شما میتوانید انتخاب کنید چه کسانی پست شما را ببیند ،با انتخاب Customizeپنجره ای برای شما باز میشود که شما میتوانید یک فرد مشخص در لیست  انتخاب کنید تا نوشته شما برای شخص مورد نظر نمایش داده نشود.

انزل وب
۷-گروه های مخفیانه
وقتی شما در فیس بوک گروهی میسازید بصورت پیش فرض حریم شخصی آن بسته است.و این به این معنی است که فقط اعضای دعوت شده میتوانند در گروه شرکت کنند ،اما بقیه هم میتوانند گروه ایجاد شده را ببیند ،برای داشتن حریم خصوصی کامل حالت پیش فرض dropdown را به Secretتغییر دهید،به این وسیله فقط اعضای دعوت شده از وجود گروه خبر دارند.

انزل وب
۸-استفاده از Smiliesدر چت فیس بوک
شما میتوانید در چت فیس بوک از Smiliesاستفاده کنید ،برای استفاده، شما باید کارکتر های معادل Smiliesرا در چت تایپ کرده تا فیس بوک انها را برای شما به نمایش بگزارد برای مثال با تایپ <3در پنچره چت فیس بوک ،یک قلب نمایش داده میشود .

انزل وب

 

نویسنده:Michael Muchmore

ترجمه و گرد آوری:انزل وب

مطالب مرتبط

3 روش حذف دائمی یا موقت اکانت فیس بوک در گوشی، کامپیوتر و مک
۳ روش حذف دائمی یا موقت اکانت فیس بوک در گوشی، کامپیوتر و مک
چه کسانی پروفایل فیس بوک اینستاگرام تلگرام واتس اپ شما را بازدید دیدن دیده اند ؟
چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و فیس بوک ما را چک میکنند؟
9 چیزی که هرگز نباید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!
۹ چیزی که هرگز نباید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!
از قدرتمندترین ابزار پولی مدیریت ویژه اکانت فیسبوک رایگان استفاده کنید !
از قدرتمندترین ابزار پولی مدیریت ویژه اکانت فیس بوک رایگان استفاده کنید !

نظرات

  • سعید says:

    با سلام؛
    لطفاً راهنمایی بفرمائید که چطور میتونم در فیس بوک پیامهایی که حذف کردم رو دوباره برگردونم؟؟؟؟ اشتباهی در پنجره یکی دیگه از فرندام رفتم گزینه فعالیتهارو زدم و کل پیامهارو پاک کردم؛ میخواستم این کار رو با پیامهای شخص دیگه ای کنم ممنون میشم جواب بدین

    0

تبلیغات متنی