آپلود آسان فایل و عکس
انزل وب

چگونه به اکانت هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم – قسمت اول:فیس بوک

هک شدن و عدم دسترسی به اکانت در سرویس های مختلف وب یکی از اتفاقاتی است که با توجه به اطلاع رسانی های فراوان هر روزه در سراسر اینترنت برای برخی از کاربران رخ میدهد.

انزل وب

قصد داریم در این پست و چند پست آینده انزل وب طریقه بازیابی اکانت هک یا قفل شده و اکانتی که رمز آنرا فراموش کرده اید را در سرویس های معروف جیمیل،یاهو و فیس بوک آموزش دهیم.

آپدیت پست ۹۴/۳/۲۶ : پاسخ به مشکلات معمول و بررسی روش های جدید

تعدادی زیادی از دوستان در بخش نظرات این پست و یا از طریق دیگر با تماس گرفتند و مسائلی مطرح نمودند که بطور خلاصه به برخی از آنها پاسخ میدهیم

در صورتی که رمز، جواب سوال امنیتی،تاریخ تولد،اطلاعات و مشخص شده اکانت فیس بوکم را فراموش کرده باشم یا هک و اشتباه شده باشد چه کار میتوانم بکنم؟

دوستان دانستن این اطلاعات برای بازگردانی الزامیست و در صورتی که شما به هر نحوی قادر به دستیابی به پروفایل خود توسط هیچکدام از روش ها نمیباشید تنها راه حل که تاکید میکنیم ۱۰۰% تنضمینی نیست! مکاتبه با فیس بوک است،در اینجا این روش توضیح داده شده است.اینکه این روش برای بازگردانی چقدر موثر است بسته به نظر فیس بوک و تطابق مدارک فرستاده شما با اطلاعات اکانت میباشد.

با پیغام Please Complete a Security Check مواجه میشوم،دلیلش چیست؟

اکثرا اوقات این پیغام به دلیل اینکه ممکن است شخصی یا خود شما با بک آی پی آدرس متفاوت از محلی به غیر از محلی که معمولا شما فیس بوک را بررسی میکردید به اکانت دسترسی داشته است.این پیغام در صورتی که از پروک-سی یا فیل-تر شکن متفاوت یا از دستگاهی جدید با مرورگری جدید استفاده کرده باشید نیز ممکن است نمایش داده شود.برای رفع آن اگر فیس بوک امکان تایید مکان لوگین را به شما داد بر روی It OK I Knew کلیک کنید،اگر امکان شناسایی دوستان از روی عکس فعال بود مراحل را طی کنید تا اکانت مجددا باز شود و یا شیوه بازیابی از طریق شماره تلفن را امتحان کنیددر غیر این صورت باید از روش های زیر یا روش مکاتبه که در بالا گفته شد استفاده کنید.

نکته: اغلب خط های ایرانسل بهتر برای ارسال کد های تلفنی جواب میدهند و شماره تلفن را به اینصورت وارد کنید:

+۹۸۹۳۵۱۱۴۴۵۵۲

با پیغام You’re temporarily blocked from using this feature مواجه میشوم،دلیلش چیست؟

در صورتی که با این پیغام مواجه شدید متاسفانه فیس بوک شما رو به عنوان شخصی که برای مقاصد سو استفاده آمیز (مانند اسپم که معمولا به دلیل اینکه شما درخواست های دوستی زیادی در مدت کم ارسال یا قبول کرید یا پیج های زیادی را در طی مدت کوتاه لایک نمودید) از آن استفاده میکنید شناسایی کرده است و شما باید برای استفاده کامل از تمامی ویژگی های فیس بوک مدتی صبر کنید

با پیغام Your Account Is Temporarily Locked مواجه میشوم، راه حل آن چیست؟

بنا به دلایل مختلف از جمله هک،لوگین از مکان ناشناس،استفاده از نرم افزار (App) غیر معتبر فیس بوک، اسپم کردن و ارسال یا تایید کردن درخواست های دوستی زیاد،استفاده از نام و مشخصات جعلی ممکن است این پیغام به شما نمایش داده شود.

در صورتی که فیس بوک مراحل باز گردانی مانند شناسایی از طریق عکس دوستان،یا تایید دوستان مورد اعتماد (باید قبلا این ویژگی را فعال کرده باشید) و تایید با استفاده از کد امنیتی ارسال شده نمایش داد مراحل را به ترتیب طی کنید تا اکانت بازگردانی و مجددا فعال شود.

در غیر این صورت برای ۴ روز به هیچ عنوان سعی نکنید وارد اکانت خود شوید و سپس تمام کش (Cache) و تاریخچه مرورگر (History) خود ا پاک کنید و مجددا وارد شوید ممکن است اکانت شما به حالت عادی باز گردد.

در نهایت اگر با استفاده از روش های بالا موفق به باز کردن اکانت نشدید به disabled@facebook.com ایمیل بزنید(ممکن است برای دریافت پاسخ چند روز منتظر بمانید).پس از دریافت پاسخ از شما نام ،تاریخ تولد و شرح مشکل را خواستار میشوند و در صورت نیاز باید تصویر از پاسورت،گواهینامه یا شناسنامه خود را برای فیس بوک ارسال کنید تا لینک بازیابی برای شما ارسال شود.

با پیغام Your account has been disabled مواجه میشوم، راه حل آن چیست؟

در اینجا راه حل کاملا توضیح داده شده است

با پیغام Your Computer Needs To Be Cleaned مواجه میشوم، راه حل آن چیست؟

فیس بوک تشخیص داده که سیستم شما آلوده به ویروس و تروجان است برای حل این مشکل از نرم افزار های آنتی ویرویس (سری آنتی ویروس های آنلاین رایگان) برای اسکن و پاکسازی سیستم خود استفاده کنید

برای اطلاع از نرم افزارهای تایید شده و پیشنهادی خود فیس بوک به صفحه رفع این مشکل در فیس بوک مراجعه کنید.


نکاتی قبل از شروع

 • برای بازیابی اکانت خود باید اطلاعات اولیه ای که هنگام ثبت نام در فرم ثبت نام این سرویس ها وارد نموده اید را در اختیار داشته باشید.
 • روش هایی زیر تظمینی برای برگشت ۱۰۰% اکانت شما نیست و ممکن است در برخی از مواقع هکر،بدافزار و.. بسیار حرفه ای عمل کرده و دسترسی به اکانت را کاملا از کنترل شما خارج کند.
 • در بیشتر اوقات بی دقتی خود کاربران دلیل اصلی هک شدن اکانت میباشد،یکی از روش های بسیار رایج برای دزیدن اطلاعات کاربران،روش فیشینگ است.توصیه میکینیم برای پیشگیری از هک شدن،اطلاعاتی در مورد چگونگی انجام این روش را از اینجا بخوانید.
 • در صورتی که توسط روشهایی مانند بد افزار و تروجان.. اکانت خود را از دست داده اید قبل از شروع عملیات بازیابی اکانت،سیستم خود را توسط نرم افزارهای Anti Spy و Antivirus پاکسازی کنید.
 • ایمیل آدرس شما یک منبع اطلاعاتی فوق العاده برای هکر ها است،از این رو ترجیحا در صورتی که حتی اکانت ایمیل شما نیز هک نشده باشد پسورد آنرا تغییر دهید و ایمیلهایی ارسالی توسط سایت و سرویس هایی که در آنجا عضو  هستید و حاوی یوزنیم و پسورد اکانت شما در آن سرویس میباشند را پاک کنید.

بازیابی اکانت فیس بوک

بازیابی اکانتی که پسورد آنرا فراموش کرده اید

ابتدا وارد صفحه اصلی Facebook.com شوید و بر روی گزینه Forget your password (گذرواژه‌تان را فراموش‌ کرده‌اید؟) در بالا صفحه کلیک کنید.

انزل وب

نکته:اگر شما هنوز توسط اکانت خود در فیس بوک حضور دارید اما احساس میکنید که اکانت شما توسط شخص دیگری هک شده است براحتی میتوانید با ورود به این صفحه پسورد خود را عوض کنید.

سپس در صفخه بعد برای شناسایی خود یکی از سه فیلد ایمیل،آدرس پروفایل و یا نام خود را پر کنید(پیشنهاد میشود که فیلد ایمیل را برای اینکار انتخاب کنید) و بر روی دکمه Search (جستجو) کلیک کنید.

انزل وب

پس از انتخاب و شناسایی شما توسط فیس بوک،در صفحه بعد در صورتی که مشاهده نمودید که فیس بوک به درستی اکانت و ایمیل شما را انتخاب کرده است بر روی دکمه

Send Codes and login to کلیک کنید.(در اینجا ما روش استفاده از ایمیل را انتخاب کردیم)

انزل وب

حال یک پنجره pop-up جهت اجازه دسترسی فیس بوک به ایمیلتان و شناسایی ایمیل در مرورگر شما نمایش داده میشود که شما باید ابتدا یوزرنیم و پسورد ایمیل آدرس خود را  وارد نمایید و سپس اجازه دسترسی را تایید کنید.

انزل وب

انزل وب

پس از انجام اینکار و انجام عملیات شناسایی توسط فیس بوک،اتوماتیک به صفحه دیگری هدایت میشوید که باید پسورد جدید و تکرار آنرا وارد کنید.در نهایت پس از تعیین رمز جدید بر روی دکمه change password (دگرگونی گذر واژه) کلیک کنید.

انزل وب

اکنون میتوانید با پسورد جدید وارد پروفایل خود شوید.

نکته:اگر روش های دیگری را برای شناسایی خود انتخاب نمودید ممکن است به یک کد فعال سازی که توسط فیس بوک برای شما ارسال میشود نیاز داشته باشید.

تغییر رمز و بازیابی اکانت هک شده فیس بوک

اگر اکانت فیس بوک شما توسط شخص دیگر هک شده است و شما نمیتوانید به پروفایل دسترسی داشته باشید مراحل زیر را برای تعیین رمز جدید و پس گرفتن اکانت خود طی کنید:

ابتدا وارد آدرس http://www.facebook.com/hacked شوید،سپس در این صفحه بر روی دکمه My Account Is Compromised کلیک کنید.

انزل وب

سپس شما باید مراحل شناسایی که در روش بازیابی اکانتی که پسورد آن فراموش شده توضیح داده ایم را طی کنید،تا اکانت مورد نظر شما که هک شده است توسط فیس بوک شناسایی شود.

پس از انجام مراحل شناسایی،شما باید پسورد قدیمی یا کنونی که از آن برای ورود به پروفایلتان استفاده میکردید اما در حال حاضر هک شده است را در کادر این صفحه وارد و سپس بر روی دکمه continue (ادامه) کلیک کنید.

انرل وب

در صفحه بعد فیس بوک ایمیلی را که قرار است کد فعال سازی برای آن بفرستد را به صورت کوتاه شده نمایش میدهید،برای ارسال کد بر روی دکمه Reset Password کلیک کنید.

انزل وب

در صفحه بعد شما باید کد فعال سازی که فیس بوک به ایمیل شما ارسال کرده است را در کادر Password Reset Code وارد کنید،برای دریافت کد فعال سازی به Inbox ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیلی که فیس بوک برای شما ارسال نمود است را باز و کد فعال سازی درون محتوا ایمیل را کپی کنید.

انزل وب

پس از وارد نمودن کد بر روی دکمه Submit Code کلیک کنید.

انزل وب

در صفحه بعد یک پسورد جدید برای اکانت خود تعیین و بر روی دکمه change password (دگرگونی گذر واژه) کلیک کنید.

انزل وب

برای ادامه در صفحه بعدی بر روی دکمه continue کلیک کنید.

انزل وب

در این صفحه شما باید یک پسورد نهایی و جدید برای دسترسی به پروفایلتان تعیین کنید.پس از تعیین رمز جدید بر روی دکمه Submit کلیک کنید.

انزل وب

در ۲ صفحه بعدی نیز بر روی دکمه continue کلیک کنید.

حال اکانت شما از حالت قفل و هک خارج شده است و شما آنرا در اختیار دارید،در مرحله پایانی فقط کافیست یک سوال امنیتی برای ایجاد امنیت بیشتر پروفایل خودتان تعیین و بر روی دکمه Submit کنید.(سوالهای امنیتی در هر سرویسی نقش مهمی در بازیابی پسورد شما و پس گرفتن اکانت شما ایفا میکنند پس جواب آنها را خوب به خاطر بسپارید)

انزل وب

در آخر فیس بوک اطلاعات آپدیت شده اکانت شما را نمایش میدهد،اکنون میتوانید با رمز جدید به پروفایل خود دسترسی داشته باشید.

انزل وب

خوشبختانه شبکه اجتماعی فیس بوک در طی چند سال اخیر امکانات و ابزارهای امنیتی خوبی نظیر قابلیت Trusted Friends (دوستان مورد اعتماد) که قبلا آنرا معرفی نموده ایم به سرویس خود اضافه کرده است که توسط این ابزار شما میتوانید امنیت پروفایل کاربری خود در این سرویس بهبود بخشید و از رخ دادن اتفاقات ناگوار  و از دست رفتن اطلاعات اکانت خود جلوگیری کنید.

همانطور که در ابتدای این پست نیز به آن اشاره شد در اختیار داشتن ایمیل آدرس و اطلاعاتی که شما بر طبق آنها در فیس بوک ثبت نام کرده اید یک امر حیاتی و مهم برای بازیابی و دسترسی دوباره به اکانت شما است.در چند پست آینده طریقه بازیابی و دسترسی به ایمیل آدرس در سرویس های محبوب جیمیل و یاهو را آموزش میدهیم.

منبع آموزش:انزل وب

مطالب مرتبط

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
انزل وب
چگونه به اکانت هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم – قسمت سوم:یاهو
انزل وب
چگونه به اکانت هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم – قسمت دوم:جیمیل

نظرات

 • minmon می‌گه:

  سلام من وقتی میخوام وارد بازی بشم یه کادر میاد نوشته حساب شما به دلایل امنیتی قفل شده برای وارد شدن کد خودرا وارد کنید منم نمیدونم اون کد کجاست

  0
 • najm می‌گه:

  سلام‌،خسته نباشید ،من یه پیج اینستا داشتم قبلا که الان نه رمز ورودش یادمه و نه ایمیل و ناره ای که باهاش وارد شدم ،االلن نمیدونم چطوری وارد پیجم بشم ،لطفا راهنماییم کنید که چطوری بفهمم با چه ایمیلی رفتم ؟؟ ممنون

  0
 • علیرضا می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید من یک جیمیل دارم اما رمز را فراموش کردم ونه شماره تلفن دارم ونه آدرس رایانامه .لطفا راهنمایی کنید که چگونه دوباره رمز رو بدست بیاورم

  0
 • افشار می‌گه:

  سلام بازم شهریار جان خیلی متشکرم ازت که مشکلات همه رو تا اونجایی که بتونی حل می کنی درود وسپاس بر تو

  0
 • محمدرضا می‌گه:

  سلام خوب هستین؟
  الان چند ویسبوک من غیر فعال شده این هشدار رو میده.نمیتونم هیچکاری کنم.حتی نمیذاره جدید باز کنم یا دلیلت اکانت کنم کمک کنید لطفا
  سپاسگزارم
  ‎We’ll get in touch with you at the email address you provided after we’ve reviewed your ID. You will now be logged out of Facebook.‎
  خروج

  1
 • ثنا می‌گه:

  سلام یه ای دی یاهو داشتم رمزش یادم رفته ماله ۳ ۴ساله پیشه هرچی برنامه هک بود دانلود کردم نمیتونم هک کنم اعصابم خورد شد دیگه . لازم دارم میتونید شمتا هک کنید من هزینشو بدم؟

  0
 • سامان می‌گه:

  سلام از پارسال از فیس بوکم استفاده نکردم حالا سوال میپرسه یا چند تا عکس میده میپرسه که مال کیه که نمیدونم.لطفا برای باز کردن فیس بوکم منو راهنمایی کنید و پاسخ را به ایمیلم بفرستید.ممنون

  0
 • afshar می‌گه:

  سلام حالتون چطوره خوب هستین الحمدالاه ؟!
  من با یک مشکلی فیس بوکم بسته شد اونم ÷÷روی یک اشتباه خیلی پیش پا افتاده !
  حضورتون عرض کنم که فیس بوکم به نام و فامیل مستعار م هست. یروزی وارد ایمیل ساخته شده برای فیس بوکم شدم که ۲٫۳ تا پیام کوتاه اومده بد. وقتی اولیش را باز کردم تبلغاتی بود . گفته بود که اگر می خواهید دیگه از قبیل پیامها فرستاده نشه روی نوشته کلیک کنید. منم زدم . رفتم سراغ نامه دوم ولی نخوندمش و با یه نگاه سریع ازش رد شدم . فکر کردم شاید محتوایی داخلش باشه . متن را زدم و همون لحظه خوندمش . وقتی اومدم کنسلش دیگه خیلی دیر شده بود . نوشته از این قرار بود که از کامپیوتر دیگری واردشده بودم . برای حفظ حساب از نظر امنیت غیر فعال شد.
  یکسری مدارکی را می خواد ؟ من نمی دونم واققعن باید چیکار کنم؟
  صفحه مدارکی شناسایی و عکس .
  مکاتبه کردم ولی فاییده نداشت . اونا میگن مدارک.
  خواهش لطفا به من کمک کنید؟۱ ممنون

  1
 • عسل اعلایی می‌گه:

  سلام ادمین گرامی
  میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم اکانت فیسبوکم رو که شیش ماه پیش دی اکتیو کنم برگردونم؟

  0
 • محمدرضا سلطانعلی می‌گه:

  باسلام و خسته نباشید. من امروز با کامپیوتر به سایت اینستاگرام رفتم ولی پسوردم رو فراموش کرده بودم. درخواست پسورد جدید دادم و وقتی پسورد جدید رو ساختم، ازم کد verification خواست. اما من وقتی وارد ایمیلم شدم، به اشتباه روی لینک دوم کلیک کردم و آدرس ایمیلم از پروفایلم حذف شد. الآن واقعا ناراحتم و نمیدونم چکار کنم. آیا به نظرتون با اینستاگرام موبایل وارد بشم، آیا میشه کاری کرد؟ الآن مشکلم اینه که هیچ راه ارتباطی با سایت ندارم و سایت هم از من کد میخواد. من نمیدونم بدون ایمیل یا شماره، چجوری کد رو دریافت کنم؟ آیا با اینستاگرام موبایل میشه مثلا با sms کد رو دریافت کرد؟

  1
 • parisa می‌گه:

  سلام
  پیج ایستاگرام من دو روزه هک شده و رمزو ایمیلو همه چیو عوض کردن میشه راهنمایی کنید چجوری پیجمو پس بگیرم
  این ادرس جیمیل منه ممنون میشم راهنماییم کنید
  parisa.p0ur.ph@gmail.com

  1
 • Maryam می‌گه:

  سلام من مجبور شدم اینستامو ازصحفه گوشیم پاک کنم وحالا چطوری با ایمیل ورمز برگردم؟

  0
 • ... می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من تو فیسبوک یه اکانت با استفاده از شماره موبایلم ساختم امروز که خواستم اکانتمو چک کنم تو قسمت user name شمارمو وارد کردم وقتی میخوام وارد شم log inکه میزنم فیسبوک میگه هیچ اکانتی با این شماره تو فیسبوک وجود نداره ولی وقتی با یه پیج دیگه تو فیسبوک اسممو سرچ میکنم اکانتمو میبینم خلاصه این که نمیتونم با شماره موبایلم وارد بشم
  شما میتونید منو راهنمایی کنید که چیکار کنم؟

  1
  • شهریار مهاجر می‌گه:

   با سلام
   از ایمیل یا ایدی استفاده کنید

   1
  • رضا می‌گه:

   با سلام:من برای نصب برنامه اینستا فالو به یوزر نیم و پسورد احتیاج داشتم که فراموش کرده بودم از طریق وبسایت اینستا مراحل رو طی کردم و پسورد جدید وارد کردم .بعد از باز شدن صفحه پیج اینستای من با فالوورهام از بین رفت و یه پیجی اومد که اوایل باز کرده بودم با ۸ فالوور و عکسی که قبلا گذاشته بودم تو رو خدا راهنمائی کنید چجوری پیج الانم رو با فالوورام بدست بیارم.ممنون میشم

   0
 • mohammad می‌گه:

  سلام من حسابم را از دست دادموکسی الان حساب من را هک کرده وتمام تنظیمات حسابم راتغییر داده ایا میتونم حسابم را بر گردونم تا برا خودم بشه

  0
 • علی می‌گه:

  سلام وقتی رمز اینستاگرامو می زنم وارد میشه بعد اینو می نویسه verify your account
  we noticed some unusual activity on your account.well send ypu a security code to verify your account
  بعد verify by email رو می زنم می نویسهenter security code ایمیلم رو چک کردم به جای اینکه کد رو وارد کنم،یه لینک بود روش کلیک کردم،نگو اون لینک برای حذف ایمیل از اینستاگرام بود،دیگه هیچ کدی به ایمیلم ارسال نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  0
 • امیر حسین می‌گه:

  سلام اقا کمکم کن پریروز وقتی گوشیمو برداشتم علامت خژر نشون داد ،میگه اقدامی در حساب لازم است زدم روش می گه پسوردتونو وارد کنید پسوردم زدم جوابش اومد گذر واژه شما نادرست است ولی مطمعنم درست زدم یا حساب شما تغیر کرده است لطفا جواب بدین

  0
 • nazabin می‌گه:

  من دو تا اکانت بایک جیمیل و اسم های مختلف دارم الان میخام ب اکانت اولیم وارد شم ولی پسوردو یادم رفته چیکارکنم؟حدااقل راهی نیست که اکانتمو ب کل بپاکم

  0
 • علی می‌گه:

  سلام من دوتا از جیمل های شخصی خودمو با یه گوشی که نصب بودم ازم دوزدیده شد من واسه جیملم که پسوردشو یادم نیست تایید دو مرحله ای گذاشته بودم که یه شماره تلفن میخواست من شماره کشور باکو را زده بودم که همراه گوشیم ربوده شده و الان هر کاری میکنم نمیتونم بازگردانیش کنم خیلی احتیاجمه هر کس بتونه کمکم کنه هر چی بخواد نوکرشم هستم برام خیلی مهمه

  0
 • جهان می‌گه:

  باسلام من رمزعبورتلگرام مبایلمو فراموش کردم

  -1
 • saeed می‌گه:

  با سلام خسته نباشید ….
  من روزانه چندین ساعت داخل فیسبوک چرخ میزدم … با تمامی قوانین و قواعد فیسبوک (بلاک و ریپورت و لاک و دیزیبل و …. ) هم آشنایی دارم … درجه امنیت اکانتمم بالاترین حد ممکن بود … حدودا یک روز در خرداد ماه سال جاری وقتی میخواستم وارد بشم پیغام داد که اگر تا یک هفته نام و نام خانوادگیمو با ارائه مدرک برای فیسبوک شفاف سازی نکنم اکانتمو برای همیشه میبندن …. همون لحظه مدارکی که لازم بودو ارسال کردم (تصویر اسکن شده کارت ملی و شناسنامه) … دقیقا بعد از ارسال مدارک با این پیغام مواجه شدم :
  Thanks for your help
  We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation.
  😐
  هیچ گزینه دیگه ای هم برام نمایان نمیشه …. فقط ی صفحه میاد که متن بالا رو داخلش نوشته ….
  الان بعد از گذشت ۱۰ ماه هنوز اکانتمو بهم برنگردوندن ….
  هروقت هم لاگین میکنم دوباره همون پیغام بالا رو نمایش میده …
  هیچ ایمیلی هم برام نفرستادن ….
  برای بیزینسم شدیدا به این اکانتم نیاز دارم ….
  تمامی اطلاعاتی که به فیسبوکم دادم (نظیر آیدی و تاریخ تولد و دوتا شماره و چهارتا ایمیل و …. ) رو هم یادمه …
  خواهش میکنم اگه هر راهنمایی یا کمکی از دستتون برمیاد ازم دریغ نکنید ….
  مرررررسی :-*

  3
 • محمودی می‌گه:

  نام کاربری من قبلا بصورت Mir.Mahmoudi
  تغییر دادم به MirMahmoudi1 تا یه اکانت دیگه به اسم MirMahmoudi بسازم که نشد
  الان همون اکانت قبلی هم دیگه نمی تونم به MirMahmoudi یا Mir.Mahmoudi تغییر بدم ,ولی به سایر اسمهای مجاز قابل تغییر است
  ,آیا راهی هست که دوباره بتونم نام کاربری قبلیمو داشته باشم

  0
 • نازنین می‌گه:

  سلام امروز می خواستم از طریق کامپیوتر به جیمسلم وارد بشم که با ارور we’ve detected a problem white youre cookings settings مواجه شدم هرکاری میکنم نمی تونم چه کار باید کنم لطفا کمک کنید

  0
 • ata می‌گه:

  سلام من اگه پسورد و ایمل رو نداشته باشم بازم میشه وارد اکانت مورد نظر بشم؟ یعنی به صورت هک کردن … ۲ سال هست از یکی از دوستان بیخربم و شماره تماسی که به فیسبوک داده رو لازم دارم و آنلاین نشده تو این مدت …. چیکار کنم؟ خیلی برام مهم هست لطفا کمک کنین

  0
 • نازی می‌گه:

  سلام چندروز میخوام برم فیس بوک یه ارور چک کردن امنیت میده یه سری فیلد ها هم پر میکنم اخرش اینو میده.وقتیم این ارور میده هیچی رو صفحه نمیاد توروخدا یکی ج بده
  No verification methods are currently available. Please come back later

  0
 • ghafor می‌گه:

  بازگشت اکانت قبلی فیسبوک

  0
 • شهرام می‌گه:

  با سلام
  اکانت فیس بوک من هک شده هکر ایمیل خودش رو جایگزین ایمیل من کرده و داره از اکانتم استفاده می کنه شماره های تلفنم و عکسهام رو پخش می کنه توروخدا کمکم کنید نمیدونم باید چه کنم

  0
 • Soroush Soad می‌گه:

  با سلام خدمت شما ببخشید من چند روزه اکانت فیس بوکم بسته شده یعنی هر چقدر که تلاش میکنم وارد اکانتم بشم ارور Unfortunately, you won’t be able to access your account while we’re reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we’ll get back to you as soon as we can. میده من واقعا نمیدونم چیکار کنم چون اصلا دیگه تو فیس بوک نیستم انگار که اکانتم حذف شده ولی چیزی از حذف شدن نگفته خیلی وقتم هست که اینطوریه لطفا اگر میشه راهنماییم کنید که وارد اکانتم بشم نمیدونم که اکانتم هک شده یا حذف شده یا درست میشه اگه راه حلی برای بازیابی یا درست کردنش هست لطفا راهنماییم کنید چون من واقعا نیاز دارم اکانتمو و خیلی وقت هست که همینطوریه حتی با سیستم های دیگه ای هم خواستم وارد شم نتونستم لطفا اگه میشه راهنماییم کنید تا درستش کنم.
  ممنون

  0
 • آرش می‌گه:

  با سلام وقت شما خوش
  من زمانیکه میخواهم فسبوکم را باز نمایم این پیام را میبنم و دیگر پیش نمیرود من باید چطور اکونت خود را باز نمایم.
  لطفا رهنمایی نمایید.
  ممنون
  Unfortunately, you won’t be able to access your account while we’re reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we’ll get back to you as soon as we can.

  thanks

  0
 • Soroush Soad می‌گه:

  یعنی هیچکس اینجا نیست که منو راهنمایی کنه لطفا کمکم کنید من نمیدونم چرا اکانتم باز نمیشه فقط هنگام باز شد مینویسه:Unfortunately, you won’t be able to access your account while we’re reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we’ll get back to you as soon as we can.
  چیکار کنم اکانتم حذف شده یا میشه درستش کرد

  0
صفحات 1 17 18 19