ملی پیامک
انزل وب

اینفوگرافیک انقلاب برنامه نویسی

برنامه‌نویسی رایانه در فرهنگ واژه غیر متخصّصین ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه‌نویسی تنها بخشی از فرآیند توسعهٔ نرم افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه‌نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است.

انزل وب

برنامه‌نویسی کامپیوتر (که اغلب در انگلیسی programming یا coding گفته می‌شود) فرآیند نوشتن، اشکال زدایی(debug) و نگهداری کد منبع (source code) برنامه کامپیوتر می‌باشد. این کد منبع با یک زبان برنامه نویسی نوشته شده است. این کد منبع ممکن است تغییر داده شده یک کد قبلی و یا یک کد کاملا جدید باشد. هدف برنامه نویسی ساختن یک برنامه می‌باشد که یک رفتار خواسته شده را به نمایش بگذارد.[ویکی پدیا][بیشتر]

انزل وب

برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

پایگاه Servicesangle اینفوگرافیکی تحت عنوان “انقلاب برنامه نویسی” منتشر کرده است که شما میتوانید به خوبی در آن جدول زمانی ایجاد زبان های برنامه نویسی بهمراه فرم کلی دستورات و دستگاه ها و محیط های که توسط آنها توسعه و تولید شدند را مشاهده کنید.

ویرایش و گردآوری:انزل وب

آگهی استخدام امروز

مطالب مرتبط

نظرات

تبلیغات متنی