ملی پیامک

اینفوگرافیک فارسی “سر گذشت ایمیل”

رایانامه، نامهٔ الکترونیکی یا ای‌میل (به انگلیسی: e-mail مخفف Electronical Mail)، نامه‌ای الکترونیکی است که با رایانه فرستاده می‌شود. سرویس ایمیل یا رایاپیک (به انگلیسی: e-mail service) سامانه‌ای است که این خدمات را ارائه می‌کند. نشانی پست الکترونیکی یا رایانشانی (به انگلیسی: e-mail address)، نشانی است که برای رایانامه مشخص شده‌است.

یکی از کاربردهای اینترنت فرستادن و دریافت نامه‌های الکترونیکی است؛ نامهٔ الکترونیکی پرونده‌ای است که از طریق شبکهٔ اینترنت برای مخاطبی که دارای رایانشانی است، فرستاده می‌شود.

اگر شما دارای یک پست الکترونیکی روی شبکه اینترنت باشید و برایتان یک رایانامه فرستاده شده باشد، این رایانامه روی دستگاه کارگزار شبکه‌ای که به آن متصل هستید باقی می‌ماند تا شما به شبکه وصل شوید، سپس با پیام ((نامهٔ تازه)) روبرو می‌شوید که می‌توانید به کمک نرم‌افزارهای مورد استفاده خود آن را بخوانید و به آن پاسخ دهید.[ویکی پدیا][بیشتر]

برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

انزل وب

چندی پیش خبری مبتنی بر محبوبیت ایمیل در سراسر جهان منتشر کردیم،حال اینفوگرافیک فارسی  “سرگذشت ایمیل” نگاهی جالب بر وقایع اتفاق افتاده از ابتدای ظهور ایمیل تا کنون (بیش از ۴۰ سال) دارد.لازم به ذکر است اصل این اینفوگرافیک توسط پایگاه ReachMail ایجاد و توسط تیم انزل وب ترجمه و ویرایش شده است.

منبع:انزل وب

آگهی استخدام امروز

مطالب مرتبط

بهترین سایت ارسال گروهی انبوه ایمیل رایگان
بررسی ۱۰ مورد از بهترین سایت های ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان
تفاوت BCC و CC در ایمیل چیست
تفاوت BCC و CC در ایمیل چیست و چه زمانی باید از آنها استفاده کرد؟
فعال کردن ظاهر جدید جیمیل و استفاده از امکانات آن: بکاپ، کپی و.. ایمیل ها
آموزش فعال کردن ظاهر جدید جیمیل و استفاده از امکانات آن: بکاپ، کپی و..
۶ سرویس نجات بخش ایمیل برای لغو اشتراک، اضافه کردن امضا و..

نظرات

تبلیغات متنی