didogram

اینفوگرافیک فارسی “سر گذشت ایمیل”

رایانامه، نامهٔ الکترونیکی یا ای‌میل (به انگلیسی: e-mail مخفف Electronical Mail)، نامه‌ای الکترونیکی است که با رایانه فرستاده می‌شود. سرویس ایمیل یا رایاپیک (به انگلیسی: e-mail service) سامانه‌ای است که این خدمات را ارائه می‌کند. نشانی پست الکترونیکی یا رایانشانی (به انگلیسی: e-mail address)، نشانی است که برای رایانامه مشخص شده‌است.

یکی از کاربردهای اینترنت فرستادن و دریافت نامه‌های الکترونیکی است؛ نامهٔ الکترونیکی پرونده‌ای است که از طریق شبکهٔ اینترنت برای مخاطبی که دارای رایانشانی است، فرستاده می‌شود.

اگر شما دارای یک پست الکترونیکی روی شبکه اینترنت باشید و برایتان یک رایانامه فرستاده شده باشد، این رایانامه روی دستگاه کارگزار شبکه‌ای که به آن متصل هستید باقی می‌ماند تا شما به شبکه وصل شوید، سپس با پیام ((نامهٔ تازه)) روبرو می‌شوید که می‌توانید به کمک نرم‌افزارهای مورد استفاده خود آن را بخوانید و به آن پاسخ دهید.[ویکی پدیا][بیشتر]

برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

انزل وب

چندی پیش خبری مبتنی بر محبوبیت ایمیل در سراسر جهان منتشر کردیم،حال اینفوگرافیک فارسی  “سرگذشت ایمیل” نگاهی جالب بر وقایع اتفاق افتاده از ابتدای ظهور ایمیل تا کنون (بیش از ۴۰ سال) دارد.لازم به ذکر است اصل این اینفوگرافیک توسط پایگاه ReachMail ایجاد و توسط تیم انزل وب ترجمه و ویرایش شده است.

منبع:انزل وب

مطالب جالب و خواندنی

مطالب مرتبط

بهترین برنامه های مدیریت ایمیل اندروید
۱۰ مورد از بهترین برنامه مدیریت ایمیل اندروید برای بررسی همزمان چند اکانت
افزودن نام و لوگو به فرستنده برای جستجو ساده تر جیمیل ها در اینباکس
چگونه نام و لوگو فرستنده ایمیل را در اینباکس جیمیل نمایش دهیم ؟
جستجو و یافتن آدرس ایمیل دیگران در اینترنت
بهترین روش های جستجو و یافتن آدرس ایمیل دیگران از طریق اینترنت
آموزش جلوگیری از اسپم شدن ایمیل های ارسالی
چگونه از اسپم شدن ایمیل ها جلوگیری کنیم ؟ علت اسپم شدن ایمیل چیست ؟

نظرات

تبلیغات متنی