جانبی
ترفند های بیتالک

بررسی و معرفی ترفند های بیتالک (Beetalk)

پس از بررسی و معرفی ترفندهای نرم افزارهای چت و شبکه اجتماعی موبایل تلگرام،لاین،ایسنتاگرام و واتس اپ اینبار ترفند های نرم افزار بی تالک (Beetalk App) که اخیرا در بین کاربران ایرانی جای خود را پیدا کرده است بررسی میکنیم.

تغییر شماره در بیتالک

در صورتی که نمیخواهد دیگر شماره تلفن همراه فعلی خود را به هر دلیلی برای پروفایل بیتاک خود استفاده کنید، beetalk این امکان را فراهم کرده که بتوانید اکانت بیتالک خود را به شماره دیگری اتصال دهید بدون آن که لیست مخاطبین (Contacts) ، پست های خود و.. پروفایلتان را از دست بدهید.

برای این کار ابتدا از منوی پایین برنامه به قسمت Me بروید و گزینه Settings را انتخاب و از منوی باز شده My Accounts را برگزینید.

ترفند های بیتالک

سپس Phone number را از صفحه باز شده انتخاب کنید.

ترفند های بیتالک

در صفحه بعد شماره همراه فعلی شما نمایش داده میشود،گزینه Change را برگزینید و سپس Confirm را انتخاب کنید تا بتوانید در صفحه جدید شماره ای که میخواهید اکانت خود را به آن متصل کنید وراد نمایید.

ترفند های بیتالک

نکته : شماره ای جدید وارده شده نباید از قبلی برای اکانت دیگری انتخاب شده باشد.

گذاشتن رمز بر روی بیتالک بدون نیاز به هیج برنامه دیگر

با استفاده از این قابلیت قادر هستید که بر روی بی تالک خود رمز (password) بگذارید تا اطرافیان قادر به ورود و دسترسی به اطلاعات شما در این اپ نباشند.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول تا قسمت Settings طی کنید و سپس Passcode Lock را از صفحه مربوطه انتخاب نمایید.

ترفند های بیتالک

تیک گزینه Passcode را فعال کنید تا بتوانید رمز دلخواه تان را تعیین کنید.

ترفند های بیتالک

پس از وارد کردن پسورد مورد نظر بی تالک از شما میخواهد تا آنرا یکبار دیگر تایپ کنید تا عملیات به پایان برسد.

photo_2015-08-20_11-22-07

همچنین با انتخاب گزینه Lock After 5 Minutes  این امکان را به برنامه میدهد که پس ار ۵ دقیقه کار نکردن در محیط بیتالک رمز بر روی آن فعال شود.

ترفند های بیتالک

جلوگیری از دیده شدن در نتایج جستجو افراد نزدیک به موقعیت فعلی شما (Look Around)

قابلیت Look Around نرم افزار چت بیتالک به کاربر این امکان را میدهد تا دیگر کاربران نزدیک به محدوده فعلی خود را بر اساس سن و جنسیت فیلتر و جستجو کند اما این قابلیت دردسرهایی را نیز به همراه خود دارد به عنوان مثال به صورت پیش فرض این قابلیت برای همه کاربران فعال است و بدون درخواست قبلی شما در محدوده جستجو دیگر کاربران قرار می گیرد که این مساله ممکن است برای همه خوشایند نباشد در ادامه روشی برای غیر فعال کردن این حالت پیشفرض را آموزش میدهیم

با فعال کردن این قابلیت در bee talk میتوانید از دید دیگران پنهان بمانید و در نتایج Look Around دیده نشوید تا دیگران قادر به ارسال درخواست دوستی به شما نباشند.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید، سپس Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

در صفحه باز شده تیک گزینه Hide Location را فعال کنید تا تغییرات اعمال کند.

ترفند های بیتالک

حالا از منوی پایین برنامه به قسمت Look around رفته و در بالای صفحه بر روی Turn Off کلیک کنید.

جلوگیری از دیده شدن آخرین زمان فعالیت شما در بیتالک

بی تالک به شما این امکان را میدهد که آخرین زمان فعالیت شما (Last Seen) در برنامه توسط مخاطبینتان در محیط چت و .. برنامه دیده نشود.

برای اعمال این تغییر مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

در صفحه باز شده تیک گزینه Hide Last Seen را فعال کنید تا برنامه تغیرات را اعمال کند.

ترفند های بیتالک

بلاک کردن افراد مزاحم در بیتالک

افراد مزاحم در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارند و بیتاک نیز از این قاعده مستثنی نیست،برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت  و دریافت پیغام و درخواست از طرف دیگران میتوانید آنها را بلاک (Block) کنید.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

Blocked Users یا Blacklist را انتخاب کنید و  بر روی دکمه + کلیک کنید.(در این بخش شما میتوانید افراد بلاک شده را مدیریت کنید و حتی آنها را از بلک لیست خارج کنید)

ترفند های بیتالک

مخاطب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید و OK را انتخاب کنید تا مخاطب به لیست اشخاص بلاک شده اضافه شود.

ترفند های بیتالک

سپس گزینه Save را انتخاب کنید تا تغییرات اعمال شود.

به اشتراک گذاری عکس یا مطلب در تایم لاین باز (Buzz Timeline) برای کاربران خاص

اگر میخواهید برای افراد خاصی پیغام صوتی،عکس و یا نوشته ای را در باز خود به اشتراک بگزارید ابتدا از منوی پایین برنامه به قسمت Buzz بروید و  سپس از منوی بالای صفحه بر رو مکان مشخص شده کلیک کنید و نوع پستی که میخواهید به اشتراک بگزارید را انتخاب نمایید.

ترفند های بیتالک

بعد از این که متن یا عکس خود را درج کردید، Everyone را از قسمت (Share to) انتخاب کنید و بر روی Circles تپ کنید.

ترفند های بیتالک

+ را از منوی بالای صفحه برگزینید سپس کاربرانی که مد نظر دارید را انتخاب و بر روی OK تپ کنید تا لیستی ساخته شود.

ترفند های بیتالک

نامی برای لیست خود تعیین کنید و تیک بالای صفحه را تپ کنید تا لیست ذخیره شود و بتوانید در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید.

ترفند های بیتالک

پس از انجام این تنظیمات پست شما تنها برای افراد این لیست منتشر و نمایش داده میشود به علاوه اینکه شما میتوانید افراد این لیست را اضافه یا حذف کنید.

چگونه با دوستان خود در بیتالک چت مخفی (Secret Chat) کنیم

چت مخفی برای زمانی است که نمیخواهید پیام ارسالیتان به کاربران پخش شود یا شخص مورد نظر امکان سواستفاده از آن را نداشته باشد بسیار مفید است.شما با استفاده از این قابلیت ممیتوانید عکس های خود را تنها برای چند ثانیه به طرف مقابل نمایش دهید و سپس عکس به صورت خودکار حذف شود و  یا در صورتی که اسکرین شاتی (Screenshot) از صفحه توسط شخص مقابل گرفته شود مطلع خواهید شد.

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا به چت روم کاربر مورد نظر رفته و قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و به سمت راست بکشید تا قابلیت Secret Chat فعال شود.(رنگ محیط تایپ به مشکی تغییر خواهد کرد)

ترفند های بیتالک

سپس مشاهده میکنید که قسمت زیرین چت روم تغییر حالت داده و یک گزینه به آن اضافه شده است.

ترفند های بیتالک

با انتخاب این گزینه میتوانیید تعیین کنیید که بعد از گذشت چه مقدار زمانی پیام ارسالی شما به شخص مورد نظر از بین برود.

دسترسی به تصاویر پروفایل و تمامی فایل های تصویری و ویدیویی حذف شده بیتالک

در بعضی مواقع پیش می آید که عکس یا فیلمی همراه با پیام های ارسال شده از بین رفته و پاک میشود اما این فایل ها در واقع از حافظه از بین نرفته اند. برای دسترسی به تمامی فایل های دریافتی در بیتالک (از قبیل عکس ها،عکس پروفایل کاربران،ویدیو و فایل های صوتی و..) مسیر زیر را طی کنید.

File manager / SD card / beetalk

photo_2015-08-21_10-53-34

پس از این که وارد پوشه beetalk شدید میتوانید با انتخاب پوشه images یا buzzimage به فایل های تصویری خود دسترسی پیدا کنید.همچنین برای دیدن عکس های ذخیره شده پروفایل کاربران به پوشه avatar مراجعه کرده و پسوند .jpg را به عکس ها اضافه کنید تا تصاویر پروفایل کاربران نمایش داده شود.

ترفند های بیتالک

حذف پیغام آپدیت بیتالک

یکی از موارد آزار دهنده این نرم افزار پیغام های متوالی آپدیت آن میباشد و در صورتی که شما نیازی به مشاهده این پیغام ندارید برای غیر فعال کردن آن مسیر زیر را طی کنید:

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.سپس گزینه Change update Setting را انتخاب و تیک گزینه automatically check for updates را بردارید.

حذف پیغام آپدیت بیتالک

پاک کردن تاریخچه چت ها و بکاپ گرفتن (نسخه پشتیبان)  از چت های بی تالک

گرفتن بکاپ (backup) یک امر مهم در اکثر اپ و سرویس ها میباشد و اگر میخواهد آرشیو تمام چت های خود با کاربران را داشته باشید مسیر زیر را طی کنید:

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.سپس بر روی گزینه Export Chat History کلیک و مخاطبینی که میخواهد آرشیو چت آنها را در اختیار داشته باشید انتخاب و بر روی OK کلیک کنید.

پاک کردن تاریخچه چت ها و بکاپ گرفتن (نسخه پشتیبان) از چت های بی تالک

در انتها یک روش (مثل بلوتوث،ایمیل و..) برای ارسال فایل بکاپ انتخاب کنید.

همچنین اگر نمیخواهید چت های قبلی شما با دیگر کاربران در پنجره چت روم نمایش داده شود کافیست به Privacy بیتاک رفته و بر روی دکمه Clear Chat History کلیک کنید.

پس گرفتن اکانت هک شده و رفع بن شدن در بیتالک

متاسفانه بیتاک دارای پشتبانی بسیار ضعیف در زمینه اتباط کاربران با اپراتورهای این شرکت می باشد و در صورتی که اکانت شما ریپورت و بن  (Report and Ban) شد و یا توسط شخصی دیگری اکانت هک شد تنها از طریق راه ارتباطی زیر میتوانید با مسئولین بیتاک مکاتبه کنید:

در صورتی که اکانت شما بن شده است و با پیغامی نظیر your account has been banned. you may wish to contact به ایمیل آدرس feedback@beetalkmobile.com ایمیلی با ساختار زیر ارسال کنید:

Hello

My account has been banned

My phone number is +989121234567

Please re-open my Account

Regards

توجه : شماره تلفن خود را به جای +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ و با ساختاری که نوشته شده جایگزین کنید.

و اگر اکانت شما توسط شخص دیگری هک (hack) شده است و با پسورد خود نمیتوانید وارد بیتاک شوید به ایمیل آدرس feedback@beetalkmobile.com ایمیلی با ساختار زیر به همراه تصویری از یک مدرک معتبر مثل شناسنامه یا گذرنامه ارسال کنید:

Hello

My account has been hacked by some one i don’t know

My phone number is +989121234567

My Registration date is :

Please re-open my Account

Regards

شماره تلفن خود را به جای +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ و با ساختاری که نوشته شده جایگزین کنید و در مقابل Registration date تاریخ عضویت را وارد کنید.

توجه کنید که استفاده از این روش به منزله بازگشت ۱۰۰% اکانت نیست و شما باید در متن پیغام به خوبی مشکل و حتی منطقه ای که معمولا از آنجا وارد اکانت خود میشوید را در متن ایمیل وارد کنید و مشکل را به خوبی شرح دهید و ممکن است مدتی برای دریافت پاسخ از سوی بیتاک منتظر بمانید.


در پایان معرفی ترفند های بیتالک  اگر شما نیز ترفند یا روش کاربردی برای این نرم افزار سراغ دارید آنرا در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

برترین نرم افزار های رایگان چت و جایگزین های تلگرام،واتس اپ،لاین،بی تالک ،تانگو (Telegram,Whats App,Line,BeeTalk,Tango Free Alternative Chat Apps)
جایگزین های تلگرام،معرفی بهترین نرم افزارهای چت ناشناخته!

نظرات

 • Hossein says:

  سلام چرا پیغام دوستی میدم کسی دریافت نمیکنه؟

  3
 • علیرضا says:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان
  ببخشید چندروز من که پیشنهاد دوستی میدم متاسفانه تو قسمت فرند ریکوئست من پیامی دریافت نمیشه واین اتفاقا فقط سه روز این جوری شده لطفا راهنمایی کنید

  2
 • اعظم says:

  سلام
  تصویر و پروفایل های حذف شده در بیتالک و چجوری در گوشی آیفون میشه بازیابی کرد، مدیریت فایل نداره!!

  0
 • Haniyeh says:

  سلام من چندروزی بود که شماره و کد رو وارد میکردم میزد خطای اینترنت . تا اینکه تو تلگرام قسمت جستجو زدم beetalk . و روش کلیک کردم صفحه باز شد و پایین صفحه joinزدم و اطلاعاتی داد. (سرور کشورمسدود شده و میتوانید این برنامه را نصب کنید ).منم نصب کردم و مشکلم حل شد. به شما هم پیشنهاد میکنم.

  -2
 • محمد says:

  سلام
  وقتی با فیلتر شکن وارد بیتاک میشم هیچ عکسی رو باز نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید. با فیلتر شکن next vpn کانکت میشم . اگه پروکسی بهتری سراغ دارید راهنمایی کنید. تشکر

  0
 • اميرعلي says:

  سلام بیتالک من قسمت friend request کلا حذف شده میشه دلیلشو بهم بکین و باید جکار کنم??

  0
 • محمد says:

  سلام اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور میشه از طریق شماره آی دی بیتالک شماره تلفن فرد رو پیدا کرد
  اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  0
 • بهاره says:

  سلام،وقت بخیر،وقتی عکس یاچت بصورت نجوا یاعمون سکرت فرستاده میشه ،ایا امکان بازیابی داره ازدوطرف،یااینک کاملا بعداز زمان مدنظر پاک میشه؟

  -2
 • مجید says:

  Polish up your profile and making friends will be easier
  منظور از این پیغام چیست ؟

  0
 • Moein says:

  به اطلاع دوستان گرامی می رسانم ، بیتالک و یا هر شبکه اجتماعی دیگر قوانین مخصوص به خود را دارد . دوستان گرامی مسدود کردن اکانت فقط در صورتی اتفاق می افتد که حداقل ۵ نفر آی دی شما را ریپورت کرده باشند . این را بر اساس تجربیات شخصی عرض میکنم . توجه کنید فقط پنج نفر بخاطر همین تعداد کم متاسفانه اکانتتان زود بلاک می شود .

  0
 • الهه says:

  سلام چطوری میشه فاصلمون با کسی ک باهاش چت میکنیم نشون داده نشه

  0
 • ع.ش says:

  در نسخه جدید هرچه سعی میکنم برم توش میگه اینترنت اییراد داره ولی اینتور نیست خیلی خوب هم کارمیکنه مشکل چیه؟

  1
 • رامتین says:

  درود بر شما
  ببخشید من یه بار با زحمت تونستم یه اکانت بیتالک بسازم چون همش ارور سرور میداد وقتی اکانتو ساختم داخل برنامه هم همین ارور رو میداد از برنامه کامل خروج کردم ولی دیگه اصلا نمیونم وارد برنامه بشم با اینکه اکانتمو ساختم کلا ارور سرور میده اینترنتم adsl هست و شمارم ۹۱۲ میشه راهنمایی کنید این مشکل فقط برای بیتالکه تلگرام اصلا مشکل نداره.

  0
 • بهناز says:

  با سلام

  چطوری میتونیم متن چت حذف شده در نسخه ویندوزی رو برگردوند؟ چه کار باید کرد ؟ خیلی ضروریه

  0
 • آیدا says:

  سلام.
  شخصی عکسهای من را از بیتاکم برداشته و با اون یه حساب بیتاک ساخته
  چطور میتونم کاری کنم که حسابش بسته بشه ؟؟
  چندید نفر هم ریپورت کردن اما نشده

  0
 • آناهیتا says:

  با سلام و صبح بخیر لطفا پاسخ مرا حتما بدهید تا متقاعد شم چرا شرکت بیتاک بدون توجه و تحقیق کاربران خود را مسدود می کند ؟معمولاً در هر جایی گزارشی داده می شود قبل از هر تصمیمی بررسی می شود آیا گزارش صحیح هستش یا خیر .ولی متاسفانه بیتاک بدون توجه به این موضوع حساب کاربران را مسدود می کند یک زن چگونه می تواند ایجاد مزاحمت واسه بقیه کاربران داشته باشد بنده کارم پست گذاشتن بود افرادی از پسران بودند می خواستند چت خصوصی داشته باشند و منم زیر بار نمی رفتم همین موجب شد آنها گزارش ایجاد مزاحمت بدهند و مرا مسدود کنند معمولاً شبکه ها تلاش دارند تعداد کاربران خود را افزایش دهند ولی بیتاک با این بی توجهی حیثیت آدم را زیر سؤال می برد بنده جواب می خوام که قصور یا خطای من کجا بوده به صرف گزارش یکی که نباید حساب کاربر را مسدود کنند .بنده زنی متأهل هستم جوانان پرانرژی انتظار چت خصوصی دارند منم نمی تونم بپذیرم .لطفا پیگیری کنید و پاسخ مرا از طریق ایمیل بدهید و یا یک شماره تماس از شرکت بیتاک به من بدهید ببینم جریان چی بوده .با سپاس

  -4
 • yeganeh says:

  Vaghti mikham shomare bezanam va vasam sms biyad kodo befereste,mizane server error, chikar konam?:(

  0
 • hossein says:

  خواهش میکنم کمکم کنید چون میخوام دیلیت اکانت کنم خیلی مهمه واسم ؛ با تمام نسخه های قدیمی هم تست کردم نشد

  -1
  • حمید says:

   تا جایی که من متوجه شدم
   بیتاک روی شماره تلفن حساسه
   من یک خط از ایرانسل گرفتم هر کاری کردم روی بیتاک نمیشناخت
   اما بعد که ورژن های بالا تر اومد ریجیستر شد
   ظاهرا بعضی از شماره ها هم ورژن های پایین نمیشناسه ، چون حذف اکانت فقط با ورژن های قبلی امکان داره پس به نوع شماره و زمان فعال شدن اون بستگی داره
   این چیزی بود که متوجه شدم

   0
 • hossein says:

  سلام ، ببخشید من یه مشکل بزرگ دارم تو بیتالک ۲۰ روزم هس حل نشده ؛ با ورژن جدید که خودتون میدونید دیلیت اکانت نداره واسه همین نسخه های قدیمی شو تست کردم متاسفانه لوگین نمیشه و ارور not server eror میده ، هر شماره ای هم میزنم بازم همین ارورو میده

  0
  • شهریار مهاجر says:

   با سلام
   در جریان نسخه جدید نسیتم حتما بررسی میکنم اگر راه حلی پیدا کردم ارائه میکنم
   در مسیر زیر گزینه delete account وجود نداره؟
   Settings > accounts > Beetalk > The account you want to remove > remove account

   0
 • هوشنگ says:

  با سلام و تشکر از مطالب ارزندتون ایا میشه متن پیام های ارسالی رو بازیابی کرد

  -2
 • یاسی says:

  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم من یکی رو ادد کردم داشتیم با هم چت میکردیم وسط چت از بی تالک یهو اومدم بیرون .بعد از اول رفتم داخل دیدم جزو اد لیستم دیگه نیست مگه میشه اددم کرده بود که داشتیم باهم حرف میزدم فقط قسمت گپ پروفایلش بود و چتام که وقتی باز میکردم که بتونم جواب چت قبلیشو بدم باز از بی تالک میومد بیرون مینوشت متاسفانه بی تالک همینک با مشکل مواجه شد..رفتم دوباره با ایدی سرچش کردم دیدم دوباره باید اددش کنم.این یعنی اون منو وسط حرف زدن باهاش بلاک کرده یا بی تالک دچار مشکل شده?

  -2
  • شهریار مهاجر says:

   احتمالا مشکل از بی تالک ،و یا اینکه شما بلاک شدید و برنامه گوشیتون هم با گزینه بلاک به خوبی عمل نمیکنه ،بیتالک رو آپدیت کنید فکر کنم درست میشه

   0
 • یاسی says:

  سلام ببخشسد من یکی رو با آی دی سرچ کردم درخواست ادد دادم پذیرفت و چت کردیم و قافدتا پروفایلش اومد جزو اد لیستم.بعد چون دوست نداشتم کسی ببینه و دیگه کاری باهاش نداشتم خواستم کلا حذف شه توی همون ادد لیست که پروفایلهای دوستام میفته رو پروفایلش لمس کردم گزینه حذف اومد و منم اوکی کردم پروفایلش حذف شد.بعد دوباره رفتم با آی دی سرچ کردم دیدم دیگه نمیشه چت کرد دوباره باید درخواست ادد بدم.میخام بدونم با این روش که من حذف کردم پروفایل منم از ادد لیستش پاک شده??آخه من به لیست سیاه نفرستادم و وارد پروفایلش نشدم که اونسه نقطه بالا بزنم.از خود اددلیستام که پروفایل همه دوستام افتاده از اونجا حذف کردم.مرسی کمکم کنید

  0
  • شهریار مهاجر says:

   با سلام
   تا جایی که اطلاع دارم بله شما هم از لیست دوستان شخص مقابل حذف میشید و در بلاک دیگه کلا نمیتونید پی ام بدید به شخص مقابل
   موفق باشید

   0
 • میلاد says:

  سلام
  مرسی بابت مطلب خوبت
  داداش فقط میشه بگی چطوری میشه با بیتالک اهنگ یا فیلم فرستاد؟

  0
  • شهریار مهاجر says:

   با سلام
   تا اونجایی که اطلاع دارم واسه ارسال فایل خیلی محدودیت داره و فقط روی buzz میشه یه سری عکس و فایل صوتی و.. رو با بقیه به اشتراک گذاشت
   موفق باشید

   0
 • yaser says:

  سلام
  ایا امکان داره بیتالک از طرف افرادی هک بشه؟

  0
  • شهریار مهاجر says:

   با سلام
   بله امکان داره،اما مهمترین عامل هک شدن بی اطلاع و تقدیم کردن اکانت توسط خود کاربر است متاسفانه
   موفق باشید

   1
 • پوریا says:

  سلام داداش .
  مرسی از آموزشات .
  مشکل اینه که واسه من اصلا وارد نمیشه . مینویسه کانکشنم خوب نیست . در صورتی که ۳g هست سرعتم .

  0
 • الناز says:

  سلام ببخشین
  من با همراه اولم تو بیتالک عضو شدم و تازگیابا ایرانسلم تو تلگرام عضو شدم و گوشیم هم دو سیم کارتست.ولی حالا میبینم اون شماره های که تو ایرانسلم هستند و تو تلکرام هم عضو هستن تو بیتالک تو قسمت مخاطبین توصیه شده برام درخواست دوستی دادن بنظر شما این تصادفیه یا اینکه اونا تونستن منو تو بیتالک پیدا کنند اگه درسته چجوری میشه من که با اعتباریم تو بیتالک عضو شدم و اون شماره های هم تو همراه اولم نیستن فقط تو ایرانسل هستن

  0
 • بارانه says:

  سلام ، من توسط دوستم بلاک شدم راهی هس از بلاک ش دربیام؟

  -2
 • سوگند says:

  سلام راهی هست که افراد دیگه نتونن وارد حسابم بشن من راه های بالارو انجام میدم ولی. از طریق ارسال کد از طریق پیامک مجدد وارد حسابم میشه کمکم کنین لطفا

  0
 • علی says:

  اگه به همین ایمیلی که تو سایت برا ارتباط با بیتاک زدید برا مشکلم پیغام بدم جواب میدن؟

  1
 • علی says:

  شناسه دوستمو تو بیتاک یادم رفته فقط اسم پروفایلشو میدونم ایا راهی هست که بشه بدون شناسه دوستمو پیدا کنم لطقا جوابمو بدید .ممنون 

  0
صفحات1 2 3