ترفند های بیتالک

بررسی و معرفی ترفند های بیتالک (Beetalk)

پس از بررسی و معرفی ترفندهای نرم افزارهای چت و شبکه اجتماعی موبایل تلگرام،لاین،ایسنتاگرام و واتس اپ اینبار ترفند های نرم افزار بی تالک (Beetalk App) که اخیرا در بین کاربران ایرانی جای خود را پیدا کرده است بررسی میکنیم.

تغییر شماره در بیتالک

در صورتی که نمیخواهد دیگر شماره تلفن همراه فعلی خود را به هر دلیلی برای پروفایل بیتاک خود استفاده کنید، beetalk این امکان را فراهم کرده که بتوانید اکانت بیتالک خود را به شماره دیگری اتصال دهید بدون آن که لیست مخاطبین (Contacts) ، پست های خود و.. پروفایلتان را از دست بدهید.

برای این کار ابتدا از منوی پایین برنامه به قسمت Me بروید و گزینه Settings را انتخاب و از منوی باز شده My Accounts را برگزینید.

ترفند های بیتالک

سپس Phone number را از صفحه باز شده انتخاب کنید.

ترفند های بیتالک

در صفحه بعد شماره همراه فعلی شما نمایش داده میشود،گزینه Change را برگزینید و سپس Confirm را انتخاب کنید تا بتوانید در صفحه جدید شماره ای که میخواهید اکانت خود را به آن متصل کنید وراد نمایید.

ترفند های بیتالک

نکته : شماره ای جدید وارده شده نباید از قبلی برای اکانت دیگری انتخاب شده باشد.

گذاشتن رمز بر روی بیتالک بدون نیاز به هیج برنامه دیگر

با استفاده از این قابلیت قادر هستید که بر روی بی تالک خود رمز (password) بگذارید تا اطرافیان قادر به ورود و دسترسی به اطلاعات شما در این اپ نباشند.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول تا قسمت Settings طی کنید و سپس Passcode Lock را از صفحه مربوطه انتخاب نمایید.

ترفند های بیتالک

تیک گزینه Passcode را فعال کنید تا بتوانید رمز دلخواه تان را تعیین کنید.

ترفند های بیتالک

پس از وارد کردن پسورد مورد نظر بی تالک از شما میخواهد تا آنرا یکبار دیگر تایپ کنید تا عملیات به پایان برسد.

photo_2015-08-20_11-22-07

همچنین با انتخاب گزینه Lock After 5 Minutes  این امکان را به برنامه میدهد که پس ار ۵ دقیقه کار نکردن در محیط بیتالک رمز بر روی آن فعال شود.

ترفند های بیتالک

جلوگیری از دیده شدن در نتایج جستجو افراد نزدیک به موقعیت فعلی شما (Look Around)

قابلیت Look Around نرم افزار چت بیتالک به کاربر این امکان را میدهد تا دیگر کاربران نزدیک به محدوده فعلی خود را بر اساس سن و جنسیت فیلتر و جستجو کند اما این قابلیت دردسرهایی را نیز به همراه خود دارد به عنوان مثال به صورت پیش فرض این قابلیت برای همه کاربران فعال است و بدون درخواست قبلی شما در محدوده جستجو دیگر کاربران قرار می گیرد که این مساله ممکن است برای همه خوشایند نباشد در ادامه روشی برای غیر فعال کردن این حالت پیشفرض را آموزش میدهیم

با فعال کردن این قابلیت در bee talk میتوانید از دید دیگران پنهان بمانید و در نتایج Look Around دیده نشوید تا دیگران قادر به ارسال درخواست دوستی به شما نباشند.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید، سپس Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

در صفحه باز شده تیک گزینه Hide Location را فعال کنید تا تغییرات اعمال کند.

ترفند های بیتالک

حالا از منوی پایین برنامه به قسمت Look around رفته و در بالای صفحه بر روی Turn Off کلیک کنید.

جلوگیری از دیده شدن آخرین زمان فعالیت شما در بیتالک

بی تالک به شما این امکان را میدهد که آخرین زمان فعالیت شما (Last Seen) در برنامه توسط مخاطبینتان در محیط چت و .. برنامه دیده نشود.

برای اعمال این تغییر مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

در صفحه باز شده تیک گزینه Hide Last Seen را فعال کنید تا برنامه تغیرات را اعمال کند.

ترفند های بیتالک

بلاک کردن افراد مزاحم در بیتالک

افراد مزاحم در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارند و بیتاک نیز از این قاعده مستثنی نیست،برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت  و دریافت پیغام و درخواست از طرف دیگران میتوانید آنها را بلاک (Block) کنید.

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.

ترفند های بیتالک

Blocked Users یا Blacklist را انتخاب کنید و  بر روی دکمه + کلیک کنید.(در این بخش شما میتوانید افراد بلاک شده را مدیریت کنید و حتی آنها را از بلک لیست خارج کنید)

ترفند های بیتالک

مخاطب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید و OK را انتخاب کنید تا مخاطب به لیست اشخاص بلاک شده اضافه شود.

ترفند های بیتالک

سپس گزینه Save را انتخاب کنید تا تغییرات اعمال شود.

به اشتراک گذاری عکس یا مطلب در تایم لاین باز (Buzz Timeline) برای کاربران خاص

اگر میخواهید برای افراد خاصی پیغام صوتی،عکس و یا نوشته ای را در باز خود به اشتراک بگزارید ابتدا از منوی پایین برنامه به قسمت Buzz بروید و  سپس از منوی بالای صفحه بر رو مکان مشخص شده کلیک کنید و نوع پستی که میخواهید به اشتراک بگزارید را انتخاب نمایید.

ترفند های بیتالک

بعد از این که متن یا عکس خود را درج کردید، Everyone را از قسمت (Share to) انتخاب کنید و بر روی Circles تپ کنید.

ترفند های بیتالک

+ را از منوی بالای صفحه برگزینید سپس کاربرانی که مد نظر دارید را انتخاب و بر روی OK تپ کنید تا لیستی ساخته شود.

ترفند های بیتالک

نامی برای لیست خود تعیین کنید و تیک بالای صفحه را تپ کنید تا لیست ذخیره شود و بتوانید در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید.

ترفند های بیتالک

پس از انجام این تنظیمات پست شما تنها برای افراد این لیست منتشر و نمایش داده میشود به علاوه اینکه شما میتوانید افراد این لیست را اضافه یا حذف کنید.

چگونه با دوستان خود در بیتالک چت مخفی (Secret Chat) کنیم

چت مخفی برای زمانی است که نمیخواهید پیام ارسالیتان به کاربران پخش شود یا شخص مورد نظر امکان سواستفاده از آن را نداشته باشد بسیار مفید است.شما با استفاده از این قابلیت ممیتوانید عکس های خود را تنها برای چند ثانیه به طرف مقابل نمایش دهید و سپس عکس به صورت خودکار حذف شود و  یا در صورتی که اسکرین شاتی (Screenshot) از صفحه توسط شخص مقابل گرفته شود مطلع خواهید شد.

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا به چت روم کاربر مورد نظر رفته و قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و به سمت راست بکشید تا قابلیت Secret Chat فعال شود.(رنگ محیط تایپ به مشکی تغییر خواهد کرد)

ترفند های بیتالک

سپس مشاهده میکنید که قسمت زیرین چت روم تغییر حالت داده و یک گزینه به آن اضافه شده است.

ترفند های بیتالک

با انتخاب این گزینه میتوانیید تعیین کنیید که بعد از گذشت چه مقدار زمانی پیام ارسالی شما به شخص مورد نظر از بین برود.

دسترسی به تصاویر پروفایل و تمامی فایل های تصویری و ویدیویی حذف شده بیتالک

در بعضی مواقع پیش می آید که عکس یا فیلمی همراه با پیام های ارسال شده از بین رفته و پاک میشود اما این فایل ها در واقع از حافظه از بین نرفته اند. برای دسترسی به تمامی فایل های دریافتی در بیتالک (از قبیل عکس ها،عکس پروفایل کاربران،ویدیو و فایل های صوتی و..) مسیر زیر را طی کنید.

File manager / SD card / beetalk

photo_2015-08-21_10-53-34

پس از این که وارد پوشه beetalk شدید میتوانید با انتخاب پوشه images یا buzzimage به فایل های تصویری خود دسترسی پیدا کنید.همچنین برای دیدن عکس های ذخیره شده پروفایل کاربران به پوشه avatar مراجعه کرده و پسوند .jpg را به عکس ها اضافه کنید تا تصاویر پروفایل کاربران نمایش داده شود.

ترفند های بیتالک

حذف پیغام آپدیت بیتالک

یکی از موارد آزار دهنده این نرم افزار پیغام های متوالی آپدیت آن میباشد و در صورتی که شما نیازی به مشاهده این پیغام ندارید برای غیر فعال کردن آن مسیر زیر را طی کنید:

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.سپس گزینه Change update Setting را انتخاب و تیک گزینه automatically check for updates را بردارید.

حذف پیغام آپدیت بیتالک

پاک کردن تاریخچه چت ها و بکاپ گرفتن (نسخه پشتیبان)  از چت های بی تالک

گرفتن بکاپ (backup) یک امر مهم در اکثر اپ و سرویس ها میباشد و اگر میخواهد آرشیو تمام چت های خود با کاربران را داشته باشید مسیر زیر را طی کنید:

ابتدا مراحل گفته شده در بخش اول برای رسیدن به قسمت Settings را طی کنید و Privacy را از منوی باز شده برگزینید.سپس بر روی گزینه Export Chat History کلیک و مخاطبینی که میخواهد آرشیو چت آنها را در اختیار داشته باشید انتخاب و بر روی OK کلیک کنید.

پاک کردن تاریخچه چت ها و بکاپ گرفتن (نسخه پشتیبان) از چت های بی تالک

در انتها یک روش (مثل بلوتوث،ایمیل و..) برای ارسال فایل بکاپ انتخاب کنید.

همچنین اگر نمیخواهید چت های قبلی شما با دیگر کاربران در پنجره چت روم نمایش داده شود کافیست به Privacy بیتاک رفته و بر روی دکمه Clear Chat History کلیک کنید.

پس گرفتن اکانت هک شده و رفع بن شدن در بیتالک

متاسفانه بیتاک دارای پشتبانی بسیار ضعیف در زمینه اتباط کاربران با اپراتورهای این شرکت می باشد و در صورتی که اکانت شما ریپورت و بن  (Report and Ban) شد و یا توسط شخصی دیگری اکانت هک شد تنها از طریق راه ارتباطی زیر میتوانید با مسئولین بیتاک مکاتبه کنید:

در صورتی که اکانت شما بن شده است و با پیغامی نظیر your account has been banned. you may wish to contact به ایمیل آدرس feedback@beetalkmobile.com ایمیلی با ساختار زیر ارسال کنید:

Hello

My account has been banned

My phone number is +989121234567

Please re-open my Account

Regards

توجه : شماره تلفن خود را به جای +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ و با ساختاری که نوشته شده جایگزین کنید.

و اگر اکانت شما توسط شخص دیگری هک (hack) شده است و با پسورد خود نمیتوانید وارد بیتاک شوید به ایمیل آدرس feedback@beetalkmobile.com ایمیلی با ساختار زیر به همراه تصویری از یک مدرک معتبر مثل شناسنامه یا گذرنامه ارسال کنید:

Hello

My account has been hacked by some one i don’t know

My phone number is +989121234567

My Registration date is :

Please re-open my Account

Regards

شماره تلفن خود را به جای +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ و با ساختاری که نوشته شده جایگزین کنید و در مقابل Registration date تاریخ عضویت را وارد کنید.

توجه کنید که استفاده از این روش به منزله بازگشت ۱۰۰% اکانت نیست و شما باید در متن پیغام به خوبی مشکل و حتی منطقه ای که معمولا از آنجا وارد اکانت خود میشوید را در متن ایمیل وارد کنید و مشکل را به خوبی شرح دهید و ممکن است مدتی برای دریافت پاسخ از سوی بیتاک منتظر بمانید.


در پایان معرفی ترفند های بیتالک  اگر شما نیز ترفند یا روش کاربردی برای این نرم افزار سراغ دارید آنرا در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

برترین نرم افزار های رایگان چت و جایگزین های تلگرام،واتس اپ،لاین،بی تالک ،تانگو (Telegram,Whats App,Line,BeeTalk,Tango Free Alternative Chat Apps)
جایگزین های تلگرام،معرفی بهترین نرم افزارهای چت ناشناخته!

نظرات

 • سعیدهستم says:

  سلام من وارد بیتالک میشم نوشته میشه حساب شما مسدود شده چکار کنم

  0
 • رحمانی says:

  سلام گوشی منو دزد برده گوشی جدیدگرفتم الن هرکاری میکنم بیتالک فعال نمیشه لطفأکمکم کنید ممنون میشم

  -1
 • سیروس says:

  سلام. لطفا کمکم کنید . من تو بیتالک درخاست دوستی میفرستم ولی برا اون شخص نمیره .حتی اگه کسی هم ب من درخواست بده درخاستش برا من نمیاد .لطفا کمک کنید

  -3
 • @....M says:

  سلام , ی مشکلی برام پیش اومده ,درخواست دوستی واسم میاد ولی نمیتونم درخواست بدم ,راهنماییم کنین ممنون

  0
 • محمد says:

  با سلام مشکلی واسم پیدا شده که با فیلتر شکن میرم بیتالک ,اونوقت بیتالکم متصل میشه اما پیامی که میدم تیک نمیخوره راهنماییم کنید لطفا

  0
 • فاطمه says:

  سلام.چطور میشه کسی ک شمارش تو گوشیت باشه و بخای اددش کنی ولی نخام بفهمه که ازقسمت مخاطبین اددشده؟آیا ترفندی وجود داره؟میخام فک کنه از اطراف یا ازشیک اددش کردم نه از مخاطبیمم

  -8
 • hamid says:

  چطور میتونم پروفایلمو از شماره تلفن هام مخفی کنم

  1
 • افسانه says:

  سلام خسته نباشید
  من قبلا تو بیتالک با کسی چت کردم ولی بعد چند وقت اون شخص رو پاک کردم و نرم افزار بیتاک رو هم پاک کردم و شماره اون شخص تو چت هامون بود و الان دوباره وارد پیج بیتاکم شدم وارد همون پروفایل قبلیم چطوری میتونم سابقه ی گفتگمون رو بیارم یا اینک بهش دوباره درخواست بدم
  شناسه بیتاکشو ندارم
  فقط اسمشو میدونم با جمله ای ک تو چه خبر نوشته بود

  0
 • BA BA says:

  باسلام وخسته نباشید، من برای یک مخاطب چند تا پیام فرستادم وگفتگو کردیم که یهو مخاطب مسدود شد، ومجددا باهمان مخاطب با شماره دیگر تماس گرفتم وبعداز نوشتن چند پیام به همدیگر بازهم این مخاطب مسدود شد، لطفا دراین مورد ارشاد فرمایید

  0
 • Ahad says:

  سلام چجوری میتونم داخل پروفایل بیتالکم بیشتر از۸تا عکس بزارم؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

  0
  • دیونه says:

   من بلدم اگه خاستی ادد کن
   IllIIlIlllIIIII
   شناسه بی تالکمه
   ۰۹۳۰۱۶۳۷…
   شماره واتم میتونم بیشتر از ۸تا عکس پروفایل در بیتالک بزارم

   1
 • ارمین says:

  سلام توروخدا اگه ممکنه مشکل منو حل کنید من یه باشگاه داشتم دوسال زحمت کشیدم تعغیرمالکیت دادم به شماره دیگه بعد یه هودیدم همانطورکه شما اموزش دادید دیدم تعغیرشماره هم هست بعد گفتم بزا همینجا تعغیرشماره بدم تا همان شماره که مالکیتوروش زدم بزا اون بیاد اینجا تا مخاطبامم حفظ شوند بعد که تعغیرشماره دادم دیدم مالکیت باشگاه از دستم رفته ومالک نوشته بن تورا خدا بگید چه ایمیلی باید بزنم یا چکارکنم۰۹۳۷۵۵۷۸…

  0
 • داود احمدی says:

  چرا در بیتالک باشگاهی که راه اندازی کردم و فعال هست سطح آن روی ۳ مانده و افزایش پیدا نمیکند نزدیک دو ماه هست که نوشته شده شما به ۱۲روز فعال برای افزایش سطح باشگاه نیاز دارید و تعداد اعضاء باشگاه هم بالای بیست نفر هست و هر روز فعال بوده؟

  2
 • رضا says:

  سلام. یک شخصی با استفاده از شماره من تو بی تاک اکانت ساخته. من هیچ اطلاعاتی از اکانت ساخته شده ندارم . فقط میدونم که شماره من هست. چطور میتونم حذفش کنم؟خودم هم قبلا اصلا تو بی تاک عضو نبودم

  1
 • یگانه says:

  اره منم میخوام یاد بگیرم چجوری میزارن ولی پرفایل شانزده تایی که رو پرفایل میزارن لطفا بگید اون کدوم بیتالک است ک میزاره یا آموزششو تو سایتتون بگذارید ممنون

  0
 • یاس says:

  سلام رفیق خوبی الان جدیدن اددلیستام پرفایلشون دوازده تایی هستن به هیشکی نمیگم لطفا خواهش میکنم آموزششو بزارید ک چطوری درستش میکنن فداتم رفیق حتما من تو هر سایتی رفتم نتیجه ایی نگرفتم لطفا کمکم کنید مدیونتم

  -10
 • عرفان says:

  سلام چند روز پیش من شماره خودم را تو بی تالک با شماره دیگرم تو قسمت ثبت شماره عوض کردم هنوز نصفه راه نرفتم دیدم تمام چت و درخواستهای قبلیم پاک شده چیکار کنم برای برگرداندن چتها و پروفایلا کمکم کنید. باتشکر

  0
 • Nastaran says:

  سلام عزیزان
  من تازه بیتالک نصب کردم. میخام بدونم کنتاکتای گوشیم متوجه عضو شدن من میشن یا نه؟ اگه کنتاکتام رو اد کنم چی؟ متوجه اد شدنشون میشن؟

  0
 • مجید says:

  من یک باشگاه درخواست کردم ولی پشیمان شدم هنوز مالک باشگاه درخواستمو ندیده چطور میتونم درخواستمو حذف کنم

  0
 • ثنا says:

  سلام کمکم کنید من بروزرسانی بیتالک انجام دادم الان در storege پوشه که مطالب ذخیره میشد وحجم میگرفت پاک میکردم زده nomedia نمیتونم پاک کنم ، الان کجا ذخیره میشه، حافظه گوشیم کمه

  0
 • ایمان says:

  سلام واسه یکی از مخاطبینم پیام میفرستم وقتی مخاطبم آنلاینه به دستش میرسه ولی تیک دوم نمیخوره آیا حتما باید مطلب ارسالی منو بخونه تا تیک دوم زده بشه؟؟ ممنونم اگه کمکم کنید

  0
 • نگار says:

  سلام . من چند روز پیش متوجه شدم که تیک دسترسی به تماس بیتاک روشنه و تو این مدت با چند نفر چت میکردم میخواستم بدونم آیا شماره من دیده شده براشون؟

  -14
 • محب says:

  سلام،بعضی دوستان بعضی از قسمتهای پروفایل خود را مثل سن حذف کرده اند و هیچ عددی نشان نمیدهد،
  و یا بعضی دوستان فقط اسمشون هست و جنسیتشون؛
  چگونه میتوان این کار را کرد؟
  متشکر میشوم جوابم را به ایمیلم ارسال کنید

  -2
 • مری says:

  سلام من کلا بیتاک خیلی نمیرم امروز بعد مدتی رفتم دیدم یکی از اقوام پستی چند وقت پیش گذاشته بود زیرش چند تا پی ام اومده که شخصی بود اون قسمتی که عکس لایک و کامنت هست یه گزینه اومد که سه تا دایره کوچیک پایینش اون پی اما باز شد حالا میخوام بدونم چرا اون پی اما اومدن واسم یعنی اونارو شخصا واسه من فرستاده جلو هر پی ام هم اسم طرف زده شده

  0
 • شعیب says:

  سلام از کجا بفهمبم بیتالک مون هک شده؟؟؟ ممنون

  -6
 • داود احمدی says:

  چرا مطالب بلند که از جایی کپی میشود به صورت کامل نمیتوان در بیتالک قرار داد

  -6
 • Javad says:

  سلام, خسته نباشید توضیحاتتون جامع و دقیق بود ولی من دو روزء ب مشکلی بر خوردم ک جواب و راه حلی واسش پیدا نکردم خیلی هم سرچ کردم ولی مث اینکه فقط من این مشکلو دارم, چن روزء ک وقتی میخام وارد اکانتم بشم, بعد اینکه شماره تلفن و رمزمو میزنم, مینویسه شما درخواست های زیادی را ثبت کرده اید.لطفا بعدآ امتحان کنید ,جالبه اینکه فقط واسه این شمارم این اخطار رو میده واس رفتن ب بقیه اکانتام مشکلی ندارم, اون اکانتم خیلی مهمه واسم لطفا اگه کسی اطلاعی در این باره داره راهنماییم کنه, پیشاپیش ممنون بابت جواباتون

  1
 • مهدی says:

  با سلام
  من یک مزاحم در بی تالک دارم چطور می تونم ریپورت رد کنم که به بیتالک وصل نشه

  0
  • کمیل says:

   سلام
   شما میتونی اونو ریپورت کنی
   روی اسمش کلیک کن گزینه ریپورت یا مسدود یا گزارش بزن
   بعدش ازت دلیل میخواد
   یه گزینه هست که مربوط به نشر و ارسال مطالب مستهجن هست
   اونو بزنید.

   درضمن برای ینکه اون فرد نتونه بیاد پی وی کسی باید حدود ۵۰ نفر اونو با همین روش گزارش بدن

   -1
 • ساناز says:

  ببخشید از کجا بیتاکو واسه لپ تاپم دانلود کنم؟؟
  اگه میدونید خواهش میکنم لینکشو واسم بفرستید

  -3
  • کمیل says:

   سلام. برنامه شبیه ساز اندروید روی لپ تاپ خود نصب کنید
   اسم برنامه بلواستکس هست
   بعد بیتالک را توی بلو استکس نصب کنید
   الان خودم هم همین کار کردم

   0
 • Reza says:

  من واسه هرکى درخواست ادد میفرستم از طرف من میره ولى واس طرف مقابل نمیره گوشیمم اندروید نیس, iosهستش همکارم کردم حتا پاک کردم دوباره نصب کردم ولى خوب نشد

  -10
 • مینو says:

  سلام. اگر آیدی بی تالک بسازیم و اونو به یک نفر بدیم تا ادد کنه، آیا بعد از ادد شدن شماره تلفن من رو می بینه؟

  -8
صفحات 1 2 3 4