بهترین نرم افزار برای فیلم برداری مخفی و نامحسوس در اندروید

آموزش فیلمبرداری مخفی و نامحسوس در اندروید

می خواهید به صورت نامحسوس با موبایل خود فیلم برداری کنید؟ نیاز دارید از یک صحنه تخلف یا دزدی به صورت مخفیانه تصویری برداری کنید اما همزمان و بدون آن که کسی متوجه شود ، از سایر امکانات موبایلتان استفاده کنید؟ در پست امروز انزل وب ، قصد داریم یکی از بهترین و پرطرفدار ترین نرم افزار های فیلم برداری مخفی و نامحسوس و نحوه ی کار با آن را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی و فیلمبرداری مخفیانه

software for recording videos secretly

قبلا با معرفی نرم افزار های جاسوسی در انزل وب ، با تعدادی از برنامه هارا که قابلیت ضبط صدا و تصویر را به صورت مخفیانه فراهم کرده اند آشنا شده اید. در ادامه یکی دیگر از نرم افزار های مشهور در این زمینه رامعرفی می کنیم.همچنین نحوه تشخیص و پیدا کردن دوربین مخفی در خانه و محل کار و آموزش تبدیل گوشی به دوربین مدار بسته و سیستم امنیتی را در  منتشر کردیم اما نرم افزاری که در ادامه معرفی میکینم مناسب زمان هایی هست که در وضعیت بحرانی قرار گرفته اید و نیاز به تهیه مدرک از لحظه مورد نظر دارید بدون اینکه توجه کسی به گوشی و برنامه های آن را به خود جلب کنید.

معرفی برنامه Secret Video Recorder برای فیلمبرداری مخفی اندروید

این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان و به سادگی دانلود و نصب نمایید.علاوه بر ضبط ویدیو به صورت نامحسوس ، راه های کاربری برای ضبط مکالمات تلفنی را قبلا معرفی کرده ایم که مطالعه ی آن نیز می تواند مفید باشد.

دانلود برنامه  Secret Video Recorder

آموزش و نحوه ی کار با برنامه ی Secret Video Recorder

برای استفاده از این برنامه ، دو بخش جداگانه در نظر گرفته شده است : استفاده از برنامه ی از پیش تعیین شده جهت ضبط ویدیو یا استفاده از ضبط سریع و در حال در مکان های عمومی که هر دو روش را به صورت مفصل در این پست توضیح می دهیم.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

 

فیلم برداری نامحسوس از قبل برنامه ریزی شده

این بخش همان Schedule Recordings در برنامه است که در صفحه ی اصلی اپ قابل مشاهده است. برای این بخش ، تنها کاری که لازم است انجام دهید ، تعیین روز و زمان انجام فیلم برداری است.وقتی که تایم دقیق را مشخص نمودید ،  Scheduler را مطابق با شکل زیر لمس کنید و سپس با قرار دادن موبایل خود در موقعیت مناسب ، از انجام فیلم برداری مطمئن باشید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

فیلم برداری سریع و برنامه ریزی نشده مخفی

برای استفاده از این قابلیت ، یعنی فیلم برداری آنی در هر مکان ، ابتدا باید ویجت یا ابزارک مربوط به این نرم افزار را ، روی صفحه ی اصلی موبایل خود قرار دهید تا در مواقع مختلف ، سریع تر دسترسی پیدا کنید و در وقت نیز صرفه جویی شود.در صورت نایز می توانید با مخفی کردن برنامه و بخش های دیگر از صفحه اصلی اندروید، محیط گوشی خود را در این مواقع خلوت کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

برای استفاده از این بخش ، تنها لازم است که روی ویجت کلیک کنید و سپس با توجه به بخش نمایه یا status موبایل خود ، از شروع فیلم برداری مطمئن شوید. نهایتا می توانید موبایل را در هر موقعیتی ، مثلا در جیب لباس خود قرار دهید تا به صورت نامحسوس و مخفی فیلم برداری انجام شود.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

علاوه برنکاتی که ذکر شد ، بخش اعلانات یا notification در موبایل خود را می توانید جهت ادامه ضبط یا توقف چک کنید. همچنین در این قسمت ، در انتهای فیلم برداری ، تصاویر بندانگشتی از ویدیو ضبط شده را مشاهده خواهید کرد که می توانید برای تغییرات لازم یا حذف و نمایش از همین قسمت اقدام کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

تنظیمات اختیاری برنامه Secret Video Recorder

در قسمت تنظیمات این برنامه مطابق شکل زیر ، آپشن یا گزینه هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها ، می توانید بخش هایی نظیر کیفیت ویدیو ها ، ضبط ویدیو در شب ، نمایش در گالری و …را مطابق با سلیقه و نیاز خود شخصی سازی کنید.

معرفی برنامه ی دوربین مخفی اندرویدی

تجربه و پیشنهاد شما؟

در صورتی که تجربه ی استفاده از سایر نرم افزار های مشابه در زمینه فیلمبرداری مخفی اندروید را دارید ، دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پیروز باشید.

بازی زولا

مطالب مرتبط

۱۰ تا از بهترین روش های جایگزین دکمه فیزیکی هوم Home اندروید
رفع مشکل خاموش نشدن صفحه گوشی اندروید
آموزش تصویری ۴ روش رفع مشکل خاموش نشدن صفحه گوشی اندروید
بهترین برنامه اسکن عکس و اسناد اندروید
معرفی ۱۱ مورد از بهترین برنامه های اسکن عکس و اسناد اندروید
بهترین مارکت های خارجی و ایرانی اندروید جایگزین گوگل پلی
۱۴ تا از بهترین مارکت های خارجی و ایرانی اندروید جایگزین گوگل پلی

نظرات

تبلیغات متنی