پرسنتا
موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل

۱۵ موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل و..

این روزها هویت هر کسی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، دقیق یا غیردقیق و گسترده یا مبهم در اینترنت ثبت شده است. هر کسی در طول عمرش حداقل فعالیتی در اینترنت دارد که به واسطه آن ردپایش در فضای وب و دنیا پر رمز و رازش ثبت می شود. بنابراین پیدا کردن افراد تنها با داشتن اطلاعات ناچیزی از او در این دنیا کار ساده ای است. به خصوص اگر این اطلاعات را در موتور های جستجو جالبی که برای پیدا کردن افراد طراحی شده اند وارد کنید. این موتور های جستجو قادر هستند از طریق پارامتر های خاصی که وارد می کنید کل دنیا اینترنت را زیر و رو کنند تا بتوانید دوست و آشنای جدید و قدیمی خود را از این طریق ییدا کرده و با آن ها تجدید دیدار کنید. برخی از این موتور های جستجو را تست و ارزیابی نمودیم که در این مطلب با آن ها آشنا خواهید شد.

۱۵ موتور جستجو  جالب برای پیدا کردن افراد و دوستان قدیمی از طریق اینترنت

Best People Search Engines

این موتورهای جستجو با برنامه های چت و دوستیابی با قابلیت جستجو اطراف تفاوت زیادی دارند. این سرویس های آنلاین صرفا ابزاری برای شناسایی بقیه هستند تا بتوانید از طریق آن اطلاعات تماس را برای ارتباط گرفتن با افراد دریافت نمایید و در واقع پلی هستند که شما را به گفتگو و ارتباط نزدیک تر با شخص موردنظرتان نزدیک تر می سازند.

جستجو افراد با اسم ، شماره تلفن و موبایل ، ایمیل و.. از طریق Pipl

Pipl سرویس رایگانی است که با استفاده از آن می توانید افراد را در سراسر دنیا از جمله ایران را بر اساس نام، نام کاربری، موبایل و ایمیل ردیابی کنید. اگر آدرس ایمیل فرد موردنظرتان را ندارید می توانید با استفاده از بهترین روش های جستجو و یافتن آدرس ایمیل دیگران از طریق اینترنت که قبلا در انزل وب معرفی نمودیم آدرس ایمیل را حدس بزنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

در این سرویس می توانید پارامتر هایی نظیر سن و موقعیت را به دلخواه فیلتر کنید که این به دقت جستجو خیلی کمک می نماید.

پیدا کردن افراد در اینترنت با Peek You

سرویس Peek You چیزی شبیه به Pipl است و همان اطلاعات را از شما برای شناسایی افراد می خواهد. اما اطلاعاتی که در صفحه نتایج نشان داده می شود زیاد و متنوع است و باعث می شود دسترسی به آن چه که می خواهید کمی مشکل شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

اطلاعات فرد در پروفایل صفحات اجتماعی، ایمیل و حتی جستجو های ضبط شده از فرد در وب هم ممکن است در این سرویس نمایش داده شود. اگر اطلاعات دقیق باشد حتی می توانید تصویر فرد را در صورت وجود ببینید. Peek You یکی از بهترین سرویس های تحت وب برای جستجو اطلاعات افراد و مشاهده همزمان تصویرشان است.

پیدا کردن افراد در آمریکا با ZabaSearch

اگر به دنبال اطلاعات خاصی نظیر شماره تلفن، آدرس و ایالت محل زندگی شخص خاصی که ساکن آمریکا است می گردید می توانید از ZabaSearch استفاده کنید. ZabaSearch از بهترین ابزار های موجود برای بررسی اطلاعات آنلاین ذخیره شده از افراد است. در این موتور جستجو بخشی هم برای گفتگو مستقیم با فردی که به دنبال او هستید طراحی شده است.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در آمریکا با Whitepages

Whitepages سرویس مستقیم و خوبی برای ردیابی افرادی است که ساکن آمریکا هستند. فیلتر هایی نظیر سن و موقعیت مکانی که در بخش جستجو در نظر گرفته شده است باعث می شود خیلی ساده به همان کسی که به دنبال او هستید برسید.

ظاهر ساده و قابلیت های بی شماری نظیر نمایش اطلاعات خانواده، مخاطبان و جزئیات کسب وکار افراد Whitepages را متمایز می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد در اینترنت با BeenVerified

اگر به دنبال اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، ایمیل و …دیگران هستید تنها با پرداخت هزینه اشتراک در سرویس BeenVerified می توانید به آن ها دست یابید. البته نمایش اطلاعات پایه در BeenVerified کاملا رایگان است و فقط برای مشاهده اطلاعات جزئی است که باید اشتراک خریداری کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

دست یابی به اطلاعات افراد در Address Search

جستجو نام و آدرس افراد به همراه اطلاعات تماس نظیر ایمیل تنها بخشی از امکانات Address Search می باشد. البته این سرویس فقط به کاربران آمریکایی محدود است. اطلاعات آدرس و موقعیت مکانی افراد در این سرویس مخفی است و برای مشاهده آن ها می توانید از طریق ایمیل در همین سایت با فرد موردنظرتان در ارتباط باشید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات افراد از طریق گوگل

گوگل سرویسی برای جستجو اطلاعات افراد نیست اما حجم اطلاعات کاربران که در طول دوره های مختلف در گوگل ثبت می شود منبعی معتبر و قابل اعتماد است تا بتوانید اطلاعات جزئی زیادی از افراد به دست آورید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد مختلف با Criminal Searches

Criminal Searches سرویسی برای مشاهده سوابق قضایی افراد است. همان طور که از نام این موتور جستجو پیدا است می توانید با ورود نام افراد مختلف اطلاعات قضایی و زمینه های جنایی هر کسی که بخواهید را در این سرویس مشاهده کنید. فیلتر های خاصی هم وجود دارد که به دقت جستجو کمک خواهد کرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در شبکه های اجتماعی با Lullar

Lullar سرویسی مختص پیدا کردن افراد از طریق پروفایل شبکه های اجتماعی آنان است. یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، پینترست و…توسط این سرویس پشتیبانی می شوند. تنها کافی است نام یا ایمیل این افراد را وارد کنید تا جستجو گسترده ای در انواع شبکه های اجتماعی صورت گیرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شرکت ها با Infobel

اگر به دنبال اطلاعات کمپانی یا کارمندان یک کمپانی خاص هستید Infobel پیشنهاد ما به شما است. Infobel اطلاعاتی نظیر زمینه کاری، تاریخ راه اندازی شرکت و موقعیت آن ها را در ۵۱ کشور دنیا در دست دارد که با جستجو کوتاهی در آن می توانید به این اطلاعات دست یابید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شخصی و حرفه ای افراد با Yasni

Yasni ابزاری کاربردی برای جستجو افراد از طریق زمینه کاری و البته اطلاعات شخصی آن ها نظیر ایمیل و نام است. موقعیت محل کار و زمینه کاری فرد مورد نظرتان را می توانید در این سرویس مشاهده کرده و به اطلاعات خصوصی دیگری نیز دست پیدا کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد با سرویس Facebook Friend Browser

اگر می خواهید به اطلاعات افراد بر اساس پارامتر های متنوع خیلی سریع دست پیدا کنید از Facebook Friend Browser استفاده کنید. به صورت پیش فرض اطلاعات افراد در پروفایل فیس بوک قابل مشاهده است اما شما می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. اگر فرد موردنظرتان یکی از ۱٫۷۹ میلیارد کاربر فعال فیس بوک باشد جستجو اطلاعاتی نظیر نام، محل تحصیل و مکان زندگی خیلی ساده می شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

یافتن حرفه ای افراد با Person LookUp

Person LookUp همزمان اطلاعات فرد مورد نظر شما را در چند موتور جستجو کاوش می کند و بر اساس پارامتر های مختلف افراد را طبق موقعیت مکانی آن ها پیدا می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو دقیق افراد با Find People Search

اگر به دنبال اطلاعات دقیقی درباره آدرس، شماره تلفن و ایمیل افراد هستید با Find People Search نتایج دقیقی را خصوصا برای افراد ساکن در آمریکا به دست می آورید. با این سرویس می توانید به افرادی که به دنبال آن ها هستید ایمیل هم ارسال کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

برای جستجو به نام یا آدرس ایمیل افراد و ایالت محل زندگیشان نیاز دارید. حتی می توانید از جانب سرویس Find People Search اعلاناتی زمانی که اطلاعات فرد موردنظرتان به روز شد دریافت نمایید.

پیدا کردن مشخصات افراد مختلف با MyLife

MyLife یک سرویس کاربردی است که می توانید در آن با تنظیم نیازهای خود دقیقا همان اطلاعاتی از افراد مختلف را به دست آورید که می خواهید. برای استفاده از این اطلاعات حتما باید اکانت رایگان ایجاد کنید تا بعد از ورود به حسابتان این اطلاعات نمایش داده شود. جالب تر این که در این سرویس می توانید اطلاعات موجود درباره خودتان را هم ویرایش کنید و آن ها را بر اساس آن چه که می خواهید قابل رویت باشد مدیریت نمایید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

تجربه و پیشنهادات شما ؟

اگر از سرویس های معرفی شده برای جستجو افراد استفاده کردید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. کدام موتور جستجو شما را بهتر برای مشاهده اطلاعات فرد موردنظرتان یاری نمود؟

فال حافظ کوکا

مطالب مرتبط

نظرات

 • محمدحسن فرید says:

  من به دنبال شماره کسی بانامnegar_83هستم کمک کنید

  0
 • نرگس says:

  سلام. ممنونم از مطالب و اطلاعات مفیدترین.فقط امکان داره بتونیم افراد رو از طریق تاریخ تولدشون پیدا کنیم؟بدون اینکه اسمشونو بدونیم؟ ممنونم

  0
 • اذر says:

  سلام..از روی شماره ملی و مشخصات صفحه اول شناسنامه چطور میشه ادرس رو پیدا کرد//؟؟؟

  0
 • mortezamohtasham says:

  من رفتم با پی پل وشخصو پیداکرداماچرا ازمن پول خواست ابتدا عضوهم شدم ولی دوباره بعدازپیداکردن مبلغ بادرج یه کارتی که من باید به حسابشون واریزکنمِ تا بعد بازش کنه اقا نمیدونم شاید روش ورودی م اشتباه بوده باشه

  0
 • سعید درویش says:

  چرا جواب نمی دهید ما عجله داریم

  0
 • سعید درویش says:

  لطفا خواهش می کنم کار من را سریع جواب دهید آیا می توانید کمی کنید یا نه؟

  0
 • سعید درویش says:

  من دنبال شخصی به نام مجاهد دیرانیه هستم لطفا با من هم کاری نمایید

  فوری

  ۰۹۱۵۹۵۸۳…

  0
 • حسن میرزایی says:

  خواهشن اگر بلد هستین راهنماییم کنیین

  0
 • حسن میرزایی says:

  کسی میتواند کمکم کند.من یه شماره تلفن از کسی دارم که ازم پول گرفته ادرسشو بلد نیستم اسمشو فامیلیشو پسوندشم.گوشیشو خاموش کرده.چطوری میتونم ادرسشو پیدا کنم.کسی میتونه بهن یاد بده راهشو

  0
  • mortezamohtasham says:

   رفیق باید بری به ادرسی که ذکر شده وقتی وارد شدی هرچی میدونی بده برات پیدامیکنه من اینکاروکردم توهم میتونی

   0
  • Advnama says:

   ازطریق آدرس های زیربامن درارتباط باش .مشکلت رو حل میکنم

   0
  • samsam says:

   ده پونزده هزارتومن خرج کن یه اگهی بده روزنامه یه داستانی سره هم کن بگو کسانی که میشناسنش تماس بگیرن باشما.بنویس ارث رسیده بهش یاتوفلان مسابقه برنده شده گوشیش خاموشه.هرکی میشناسه ادرسشو بده مژدگانی دریافت کنه.بخودش چیزی نگن برای سورپرایز کردنش.توهمین برنامه های اجتماعی مثل اینستا پیام بذار دیگه الان ازهر۵تاخونه ۳نفرتواینستا عضو دارن که.اسم بگو ادرس میدن بهت

   0
  • یوسف از سازمان فوق سری says:

   اگر بچه مدرسه ای داره برو آموزش پرورش کل اسمشو بده ونام پدر بچه رو آدرس محل تحصیل و آدرس سکونت رو به چشم بهم زدنی میده ….عوامری باشه

   0
 • بهمن صلاحی says:

  خیلی عالی

  0
 • حمید says:

  چطوری دانلود کنم

  0
 • علی says:

  سلام دوستان عزیز
  من یه شخصی شماره تلفونش واسم وفامیلشودارم چطورمیتونم پیداش کنم که درچه مکانی ساکن هست
  اگرکمکی بکنیدممنون دارتون میشم

  0
 • عباس علوی says:

  امریکا بله …اما ایران خیر همکار امریکائی داشتم در سال ۱۳۵۴ … سال گذشته به هر حال به فکرش افتادم و برای امتحان سرچ کردم آدرس دقیقش به من داده شد تاریخ فوت و تصویر قبر همسرش بغل خبر خالی خود ایشان (زنده است) به من ارائه شد. عزیران من، مشکلی که من دارم … یک پسر ۴۹ ساله است که در سال ۶۵ در اثر بمباران هواپیمای عراقی ایشان در هنرستان در اهواز مجروح می شود بدنش پر از ترکش بمب می شود. موج انفجار اثرات سخت شنوائی و اعصاب روی او می گذارد. طوری که نمی تواند از تلفن یا موبال استفاده کند. تنها با پست الکترونیکی با او در تماس بودم و حالا مدتی است که از وی خبر ندارم نه آدرسی ازش دارم و نه شماره تلفن و نه هیچ… فقط “ایمیل ” این هم جواب نمی دهد نمی دانم کدام شهر است با جستجو که کردم متوجه شدم که در سال اخیر به صورت اختیاری در شعبه ۲۹ تامین اجتماعی تهران بیمه اختیاری پرداخت می کند. همین… لطفا چنانچه برای یافتنش راهی به نظرتان می رسد مضایقه نفرمائید متشکرم منتظر پاسخ در ضمن مشخصات کاملش را (شماره ملی و عکس ) دارم.

  0
 • مهدی says:

  به هیچ دردی نخورد کابردی نداره

  0
 • امیر says:

  سلام راهی هس برای جستجو از ریق عکس؟ من از دوست قدیمیمیم یه عکس پیدا کردم مال اکانت قبلی اینستاگرامشه
  میخوام از ریق یه موتور فرم صورتشو اسکن کنم و اگ عکس دیگ ای ازش هس بتونم با اون عکس ادرسشو در بیارم

  0
 • یه دوست says:

  شما از چی می‌ترسید
  مگه بده آدم اطلاعات دیگران رو داشته باشه .
  کسایی که جنایت کار یا خلافکار یا دزد هستن می ترسد اطلاعاتشون دست کس دیگه بیوفته .من قبلاً از این موضوع اطلاع داشتم ولی اسم موتورهای جستجو رو نمی دونستم . البته نیازی هم بهش ندارم که استفاده کنم . ولی دونستن این چیزا خیلی جالبه .شاید یه روز لازم بشه . همیشه که نمیشه ما ایرانی ها از همه چیز عقب باشیم . دیگه هر چی عقب موندیم بسه

  0
 • علی says:

  احتراما
  سال جدید بر مدیریت و کارمندان سایت سرزمین دانلود مبارک باشد. با کمال تاسف می بایستی با شخص قبلی که در خصوص ترجمه مطالب نرم افزاری انتقاد داشته اند موافقت کنم . جدیدا یکسری مقالات و نرم افزارهای غیر کاربردی و مفید حتی برای کشورهای دیگر را ترجمه کرده و خواهان تنها جلب توجهات به سایت هستید که با توجه به اوضاع رقابتی و جلب مشتریان با ارائه برنامه های کاربردی بسیار مفید کم کم مشترکین ، خوانندگان ، و علاقمندان خود را از دست خواهید داد برای مثال برنامه ای برای تبدیل گوشی به یک دوربین مخفی در محل کار یا منزل را ارائه داده اید که شاید جالب باشد اما به علت مسائل اینترنتی در ایران اصلا قابل استفاده نمی باشد مگر برای چند دقیقه یا نهایتا یکی دو ساعت که از محل خود دور می شوید یا نرم افزاری که در اینجا ارائه شده است لذا خواهشمندم برای بالا بردن سطح علمی ، کیفی ، و کاربردی تجدید نظر در گروه استخدامی IT خود را داشته یا با تذکرات لازم این گروه را نسبت به عملکردشان آگاه تر نماید
  با کمال شرمندگی که ابتدای سال جدید با انتقاد با شما مکاتبه دارم
  ارادتمند شما
  علی

  0
 • zhilevan says:

  بازیم یه مطلب ترجمه ای بدرد نخور برای ایران.
  اخه اینا چی ترجمه میکنید !!!

  0

تبلیغات متنی