مطالب جالب و خواندنی
حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما

۱۴ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما

اینستاگرام برنامه محبوب و بی نظیر اشتراک گذاری عکس و ویدیو می باشد که دارای تنظیمات و افکت های جالب برای اینکار است. شاید شما هم به قبل از استفاده از این برنامه با ارورهایی مانند Your account has been disabled for violating our terms و Too many users have been registered on this device و An unknown network error has occurred روبرو شده باشید که باعث عدم ورود به اینستاگرام و باز نشدن صفحه اکانت شما میشوند. امروز در انزل وب در مورد روش های حل این ارور ها که باعث وصل نشدن اینستاگرام  میشوند صحبت خواهیم کرد.

۱۴ روش رفع مشکل وصل نشدن و رفع ارورهای ورود به اینستاگرام

۱۴ ways to fix instagram wont load problems and open errors

در هنگام کار با اینستاگرام ممکن است با ارور های متفاوتی برخورد کنید که مشکل ورود به اینستاگرام و عدم دسترسی به اکانت را به همراه داشته باشند ، رایج ترین این پیغام ها خطای An Unknown network error has occurred و ارور های Sorry there was a problem with your request ، Too many users have been registered on this device است که امروز در انزل وب در مورد روش های حل آنها صحبت خواهیم کرد.

حل مشکل ارور An unknown network error has occurred در اینستاگرام اندروید

چنانچه بعد از ورود یا بروزرسانی اینستاگرام با پیغام An unknown network error has occurred روبه رو می شوید، شما با مشکل ورود یا وصل نشدن اینستاگرام رو به رو شده اید.

error-an-unknown-network-error-has-occurred

قبل از اینکه راه حل هایی که در ادامه آموزش امروز توضیح داده ایم را بکار بگیرید، گوشی یا تبلت خود را ریستارت کنید و ۱۰ ثانیه صبر کنید، و سپس گوشی را روشن کنید. مجددا وارد اینستاگرام شوید، ممکن است مشکل شما حل شده باشد.

حل مشکل مشکل ورود به اینستاگرام با نصب نسخه جدید

برای حل خطای مشکل وصل نشدن اینستاگرام آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. چنانچه که در حین نصب با خطای تجزیه یا There Was A Problem Parsing The Package (مشکلی در تجزیه بسته وجود دارد) مواجه شدید پیشنهاد می کنیم پست ۱۰ روش برای حل مشکل parse error یا there is a problem parsing the package اندروید را مطالعه بفرمایید.

instagram

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام با وای فای

پس از اجرای نرم افزار مطمئن شوید که گوشی شما به اینترنت قوی تر متصل شده است. اگر از داده تلفن همراه خود استفاده می کنید، مطمن شوید که هنوز اشتراک اینترنت داده تلفن همراه را دارید. در صورتی که افراد دیگری از اینترنت گوشی شما استفاده می کنند اینترنت آنها را قطع کنید و دوباره برای ورود مجدد به اینستاگرام تلاش کنید.

how-to-limit-and-block-guest-access-to-wifi-router-modem

قطع اینترنت سایر برنامه ها برای حل مشکل وصل نشدن اینستاگرام

در صورتی که نمی توانید به اینستاگرام وارد شوید سرعت اینترنت تان را افزایش دهید. برای افزایش سرعت اینترنت می توانید دسترسی برنامه های نصب شده را به دیتای موبایل خود و یا هرگونه اتصالی که به واسطه ی آن، حجم اینترنت شما مصرف میشود، را محدود کنید. جهت محدودیت درسترسی برنامه های نصب شده به دیتای موبایتان پیشنهاد می کنیم پست محدودیت،کنترل و جلوگیری دسترسی به اینترنت برنامه های اندروید بدون نیاز به روت را مطالعه بفرمایید.

Download-an-Android-Firewall-Without-Rooting

تنظیم مجدد APN برای رفع مشکل An unknown network error has occurred

عمده ترین دلیل ظهور خطای An unknown network error has occurred به هم خوردن تنظمیات پیشفرض Access Point Names در گوشی میباشد این اتفاق بیشتر در گوشی های اندرویدی و در هنگام استفاده از شبکه های موبایل نظیر ۲g ، ۳g و ۴g رخ میدهد که باید APN تعریف شده فعلی را حذف کنید و مجددا APN را برای گوشی خود تنظیم کنید. نحوه حذف APN و تنظیم مجدد APN را قبلا در پست حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل کاملا توضیح داده ایم.

no-internet-connection-on-irancell-rightel-mci

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل مشکل ورود به اینستاگرام

گاهی وقت ها دلیل وقوع خطای An unknown network error has occurred اندروید پر شدن حافظه کش و دیتای اینستاگرام است که برای حل این مشکل به مسیر settings و سپس مدیریت برنامه ها بروید و در این قسمت برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و حافظه کش برنامه را پاک کنید که این کار با انتخاب گزینه هایClear cache  وClear data انجام می شود.

how-to-fix-instagram

بروزرسانی تاریخ و ساعت جهت رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام در اندروید و آیفون

پس از این کار گوشی خود را یکبار خاموش و روشن کنید و دوباره به قسمت تنظیمات گوشی خود رفته و وارد تنظیمات تاریخ و زمان شوید و ساعت و زمان گوشی را تنظیم کنید، در صورت اشتباه بودن تاریخ و زمان تیک گزینه Automatic date & time را بردارید و صورت دقیق ساعت و تاریخ را وارد نمایید. حالا یکبار دیگر گوشی خود را خاموش و روشن کنید و به برنامه اینستاگرام بروید و برای ورود روی Log in کلیک کنید ، احتمالا ارور an unknown network اینستاگرام دیگر نمایش داده نمیشود.

instagram


ارور اینستاگرام Your account has been disabled for violating our terms

در صورتی که شما قوانین و مقرارات اینستاگرام را نقض کرده باشید با خطای Your account has been disabled for violating our terms مواجه خواهید شد که این خطا بیشتر برای کاربران اندروید ظاهر می شود.

Your account has been disabled for violating our terms

رفع مشکل وصل نشدن اینستاگرام با پاک کردن و نصب مجدد اینستاگرام

برای حل مشکل Your account has been disabled for violating our terms و خطای An Unknown network error has occurred اینستاگرام را از روی گوشی خود به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. برای حذف برنامه اینستاگرام در اندروید به قسمت Settings بروید و مسیر Applications > Manage Applications > Instagram را دنبال کنید، در این قسمت روی Uninstall تپ کنید. بعد از حذف اینستاگرام به گوگل پلی بروید و آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کنید و دوباره نصب کنید ، برای نصب اینستاگرام از گوگل پلی با آی پی ایران میتوانید از آموزش قبلی ما در زمینه حل مشکل This item is not available in your country ، روش های دانلود مستقیم و بدون تحریم از گوگل پلی استفاده کنید. حال برای ورود به اینستاگرام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید.

uniinstall

برگشت به تنظیمات کارخانه برای حل مشکل Your account has been disabled for violating our terms

در صورتی که با حذف برنامه اینستاگرام خطای Your account has been disabled for violating our terms رفع نشد تنظیمات گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید. دقت کنید ریست کردن گوشی تمام تنظیمات و شخصی سازی هایی که تا کنون انجام داده اید را از بین می برد. بنابراین پیش از استفاده از این روش حتما با روش های بک آپ گیری از اندروید از برنامه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

instagram-app-to-fix-error

رفع مشکل ورود به اینستاگرام و نمایش پیغام نقص قوانین با ارسال گزارش

قبلا یک نمونه گزارش دادن به اینستاگرام را در پست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام آموزش دادیم ، در صورتی که با مشکل نمایش پیغام نقص قوانین روبرو شدید و از عدم فعالیت مشکوک در اکانت خود مطمئن هستید میتوانید از طریق بخش ارسال گزارش نسخه وب اینستاگرام مشکل اکانت خود را با بخش پشتیبانی اینستاگرام جهت رسیدگی بیشتر به زبان انگلیسی مطرح کنید.

رفع مشکل ورود به اینستاگرام و نمایش پیغام نقص قوانین با ارسال گزارش


رفع خطای Too many users have been registered on this device در اینستاگرام

گاهی وقتی که قصد ساخت اکانت جدیدی در اینستاگرام دارید پیغام Too many users have been registered on this device برای شما ظاهر می شود که مشکل مشکل تعداد عضویت در اینستاگرام نامیده می شود.

instaerror-acc

حل مشکل ثبت نام در اینستاگرام از طریق ثبت نام در سایت اینستاگرام

برای رفع ارور Too many users have been registered on this device ساخت اکانت اینستاگرام و مشکل ثبت ناممی توانید اکانت خود را از طریق سایت اینستاگرام بسازید چونکه سایت اینستاگرام محدودیت های گوشی های اندروید را ندارد، وب سایت اینستاگرام خیلی شبیه به اپلیکیشن اینستاگرامی است که بر روی گوشی خود نصب کردید و به شما اجازه می دهد که مانند اپلیکیشن اینستاگرامی که روی گوشی خود نصب کردید پست، عکس، ویدیو و… بگذارید.

instagram-site

رفع خطای Too many users have been registered on this device با تعویض آی دی گوشی

در صورتی که راه حل قبلی به شما کمک نکرد و گوشی شما قابلیت روت شدن را داشت از نرم افزارهای Id Changer برای تغییر آی دی دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید تا اینستاگرام گوشی یا تبلت شما را به عنوان یک دستگاه جدید شناسایی کند. چنانچه گوشی شما قابلیت روت را ندارد تنظیمات گوشی را به تنظیمات پیش فرض کارخانه برگردانید. دقت کنید ریست کردن گوشی تمام تنظیمات و شخصی سازی هایی که تا کنون انجام داده اید را از بین می برد. بنابراین پیش از استفاده از این روش حتما با روش های بک آپ گیری از اندروید از برنامه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.


حل مشکل باز نشدن اینستاگرام با تغییر مجوز دسترسی

علاوه بر روش هایی که در بالا توضیح داده شد می توانید برای حل خطاهایی که در بالا اشاره شد مجوز دسترسی اینستاگرام را تغییر دهید یا از درست بودن مجوز دسترسی برنامه به اینترنت و وای فای اطمینان حاصل کنید. برای اینکار در سیستم عامل اندروید از تنظیمات گوشی وارد بخش Permissions شوید و تنظیمات مجوز Instagram را بررسی کنید.

fix-instagram

حل مشکل اتصال به اینستاگرام با استفاده از نسخه قدیمی

در نهایت برای حل مشکل ورود به اینستاگرام پیشنهاد میکنیم از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام مثل نسخه ۸ تا ۸٫۵ آپلود ویدیو و عکس را امتحان کنید ، در صورت لزوم میتوانید از یک نسخه قدیمی برای ورود به اینستاگرام و یک نسخه جدید برای استفاده از سایر امکانات اینستاگرام استفاده کنید ، قبلا یک روش اینکار را پست نصب همزمان دو یا چند برنامه اندروید آموزش دادیم.

تجربه و پیشنهاد شما؟

تجربه و پیشنهادات خود را در مورد خطاهایی که در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود مشاهده میکنید و نحوه رفع آنها یا روش هایی که برای حل ارورهای ثبت نام ، ورود و.. اینستاگرام اندروید و آیفون در این پست معرفی کردیم را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام
آموزش کامل ۹ روش جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام
بهترین روش و ابزار افزایش فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام
بهترین روش و ابزار افزایش فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام
آموزش نحوه عدم نمایش پست های یک شخص در اینستاگرام
آموزش نحوه عدم نمایش پست های یک شخص در فید اینستاگرام
آموزش به اشتراک گذاشتن پست ها در استوری اینستاگرام
آموزش به اشتراک گذاشتن پست ها در استوری اینستاگرام

نظرات

 • ف says:

  سلام.من میخوام یه حساب جدید همزمان درست کنم.یعنی به عبارتی اد اکانت کنم.حدود بیست تا جیمیل با پسای مختلف هم ساختم.ولی هی ارور میده😒
  نمیدونم چیکارش کنم.اکه یه حساب قدیمی تو اینستا باشه قبولش میکنه،اما یه حساب قدیمی که تو اینستا نبوده باشه رو قبول نمیکنه.چیکارش کنم؟

  0
 • زینب says:

  سلام.من برنامه اینستام خود به خود حذف شد الات هرکاری میکنم نصب نمیشه

  0
 • Boy says:

  سلام من صبح دستم خورد لاگ آوت شدم الان هرکاری میکنم وارد نمیشه
  میتونم با وب وارد بشم ولی با اپ هرکاری میکنم وارد نمیشه میگه there was a problem with your request

  0
 • سپهر says:

  سلام
  اینستا موقع ورود شماره میخواد ،شماره میدم کد دریافت میشه ،کد رو ارسال میکنم این پیغام میاد Oops, an error occurred

  لطفاراهنمایی کنید .

  0
 • zhra says:

  اقا من اینستامو حذفش کردم پسوردشو میدونمااا ولی میزنم میگه ورود غیر عادی نمیدونم غیر چیشی ب اینستا بعد میره یه صفحه دیگ میگه ی کد میفرستیم ب ایمیلتون اونو بزنید، ایمیلمو یادم رفته پاکشم کرده بودم جدید درست کردم ک کد بیاد اصن ی وضعی چیکارش کنم حالا؟

  0
 • میلاد says:

  سلام من رمز اینستا مو یادم رفته ایمیل هم وصل بود هم شمارم حالا با ایمیل پسورد رو عوض میکنم ولی تایید سیمکارت میخاد چیکار کنم

  0
 • Maryam says:

  من اینستامو حذف نصب کردم الان هر کاری میکنم نصب نمیشه و میگه برنامه نصب نشد😕،دو سه ورژن متفاوت امتحان کردم ،
  خیلی لازمش دارم کلی مطالب مرتبط با کارم ذخیره کرده بودم داخلش 😥😥لطفا راهنمایی کنید

  0
 • سیروس says:

  سلام من نمیتونم اینستاگرام روباز کنم چیزی هم که میگه اینه که اینستاگرام متوقف شد!!باید چی کار کنم؟؟؟

  0
 • Kardo says:

  امروز همش مینوسه اینستاگرام متوقف شده است مشکل چیه؟؟

  0
 • mr.a.r128 says:

  من اینستاگرام دارم و ازش استفاده میکردم و الآن هرچی روی برنامه کلیک میکنم تو نمیره و مینویسه اینستاگرام متوقف شد کسی میدونه باید چیکار کنم یا مشکلش چیه

  0
 • فرشید قاسمی says:

  وقتی میخوام واردش بشم اینو میدهSorry.uoy.cant.createanewaccountrightnow

  0
 • فرشید قاسمی says:

  سلام وقتی اخر اینیستا میرسم تیک میشه میزنم اوکی که پارد بشه ولی یه اینگلیسی میاره باید چکار کنم

  0
 • mohadeseh says:

  من یه چندباری اینیستا رو نصب کردم بعد پاک کردم الان نصب نمیشه چیکارکنم

  0
 • آرش says:

  با سلام و تشکر بابت سایت خوبتون.
  من مشکلی دارم که در هیچ جا مطرح نشده.
  من اکانت اینستاگرامم رو با خط ایرانسل قبلیم ثبت نام کرده بودم.اما گوشیم ربوده شد و به سیم ایرانسل قبلیم دسترسی ندارم.حالا برای ورود کدی میفرسته به شماره قبلیم تا بتونم وارد شم.لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم.

  0
 • بهار says:

  من نمیتونم وارد اینستاگرام بشم این پیغام را میده
  Action Blocked This action was blocked. Please try again later. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake.
  Sorry, we couldn’t register you. Please confirm you have an internet connection and try again in a moment.

  0
 • دیوید says:

  با سلام و خسته نباشی من با سیم کارت رایتل نمیتونم اینستا نصب کنم در واقع بعد از نصب کد تایید رو برام ارسال نمیکنه که بتونم ادامه بدم و وارد پیج بشم ممنون میشم راهنماییم کنید

  0
 • amin reza says:

  در مورد مشکل من توضیح دقیقی نداده بودن

  0
 • Amir says:

  هر کاری میکنم وارد اکانتم‌نمیشه اکانت جدیدم میسازم بازم نمیره تو اینستا راهنمایی کنید

  0
 • عاطفه says:

  من اصن اینستا رو گوشیم نصب نمیشه درصورتی که قبلا نصب میشد !!!!!
  چرا؟؟؟؟

  اگه میشه به ایمیلم جواب بدین لطفااااااااا

  0
 • اهو says:

  ای خدا بگم چیکارتون کنه گفتید تو تنظیمات —– مدیر برنامه ——اینستا رو انتخاب کنید کلییر دیتا بزنید کلا پیجمو پاکید . ای خداااااااا برنگرده وای به حالتون میشه

  0
 • مهناز says:

  سلام من پیجم قفل شده هروقت میخوام برم تو پیجم مینویسه تلاش غیر عادی برای ورود به سیستم چیکار کنم

  0
 • نگی says:

  تروخداکمکم کنیداینستام چراریموشدع نمیشع وارداکانتم بشم چیکارکنم😭

  0
 • کریم says:

  ۱۸:
  سلام ی مشکل واسه پیجم پیش اومده من ی پیج خریدم بعد شماره بازیابی رو پاک کردم و فقط جیمیل واسه بازیابی گذاشتم الان که میخوام لاگین بشم میره تو ی صفحه و شماره اون کسی میاد که ازش پیجو خریدم واسه تایید چکار باید بکنم فروشنده پیجم به دروغ میگه سیم کارتم سوخته

  0
 • کریم says:

  من وقتی میخوام وارد حسابم بشم تایید شماره میخواد در حالیکه من تو تنظیمات پشتیبانی حساب شماره رو ثبت نکردم فقط جیمیل هست

  0
صفحات 1 3 4 5

تبلیغات متنی