دارک وب و دیپ وب چیست ؟ نحوه دسترسی و عواقب ورود به دیپ وب و دارک وب

دیپ وب، دارک وب و دارک نت چیست ؟ آشنایی با داستان ها، تفاوت، نحوه دسترسی و عواقب ورود به آنها

دارک وب را میتوان به سیاه چاله تشبیه کرد به همان اندازه مرموز ، مخوف و خطرناک. اینترنت خیلی بزرگتر از آن چیزی است که تا کنون درباره آن متوجه شده اید. شما در مورد فیس بوک ، گوگل و آمازون میدانید ؛ اما چه چیزی فراتر از وب سایت های کاربر پسند و قابل احترام وجود دارند ؟ پاسخ صحیح ؛ دارک وب و دیپ وب است. در این پست انزل وب قصد داریم شما را با دانستنی های مربوط به داستان های دارک وب ، دیپ وب و عواقب ورود به دیپ وب و دارک نت و تفاوت آنها آشنا کنیم.

تفاوت دارک وب و دیپ وب چیست؟ ورود به دارک وب و دیپ وب چه عواقبی دارد؟ برخی از داستان های دارک وب

What is Dark Web and Deep Web? Learn How to Access the Dark Web

دارک وب گوشه های پنهان و در سایه اینترنت را تشکیل میدهد. نحوه دسترسی به دارک وب احتمالا با استفاده از مرورگر مخصوص خود امکان پذیر است. اما سوال اصلی این است که آیا میتوانید از وب سایت دارک وب بازدید کنید یا خیر؟ دارک وب یک اصطلاح است که به طور خاص به مجموعه ای از وب سایت هایی که در یک شبکه رمز شده وجود دارند و توسط مرورگرهای سنتی و موتورهای جستجوی متداول قابل دسترسی نیستند، اشاره می کند.

تقریبا تمامی وب سایت هایی که با نام دارک وب شناخته میشوند هویت خود را با کمک ابزار رمزنگاری Tor مخفی میکنند. احتمالا شما نیز Tor را با قابلیت های مخفی سازی هویت و فعالیت میشناسید. با کمک آن میتوانید موقعیت مکانی واقعی خود را در پشت یک کشور غیر واقعی پنهان کنید. این کاربرد دقیقاً مشابه استفاده از سرویس VPN است. هنگامی که یک وب سایت از طریق Tor اجرا میشود نیز اثر مشابهی دارد.

نحوه دسترسی به دارک وب

دسترسی به دارک وب ها توسط هر شخصی ممکن است ولی نمیتوان از هویت راهبر حقیقی آن مطلع شد. زمانی که کاربر نهایی از مرورگر Tor برای دسترسی به دارک وب استفاده میکند (آدرس IP واقعی او پنهان میشود) در صورتی که از روی غفلت هویت خود را آشکار نماید ممکن است در معرض خطر بزرگی قرار گیرد. همه سایت های دارک وب از Tor استفاده نمی کنند. برخی از دارک سایت ها از خدمات مشابه I2P استفاده میکند. اما در نحوه دسترسی به دارک وب تغییری ایجاد نخواهد شد. فقط کاربر برای بازدید و یافتن دارک سایت باید از ابزار رمزنگاری مشابه سایت استفاده نماید.

مرحله ابتدایی ورود به دارک وب و یافتن آدرس سایتهای دارک وب از طریق ویکی دارک وب ها صورت میگیرد. سایت هایی هستند که وظیفه آن ها ارائه لیست ورود به دارک وب ها است. این سایت ها مشابه ویکی پدیا عمل میکنند ، به همین دلیل به آن ها ویکی دارک وب میگویند. با کلیک روی هر یک از سایت های پیشنهادی ویکی دارک وب ممکن است از محل های فروش مواد مخدر ، اسلحه ، رد روم دیپ وب و یا حتی مکان های مخوف تر سر در بیاورید.

بیان اطلاعات محرمانه درباره دارک وب ؛ نظیر آدرس سایتهای دارک وب ، چگونگی دسترسی به دارک وب از طریق Tor و سرویس های مشابه و بازدید از صفحات دارک نت به دلیل مسائل امنیتی امکان پذیر نمی باشد.

داستان های دارک وب ؛ تخیل تا واقعیت

اتاق قرمز دیپ وب : اتاق قرمز دیپ وب یا رد روم دیپ وب بخش تاریکی از دنیای مجازی و یک وب سایت برای پخش ویدئوهای زنده شامل بدترین آزار و اذیت ها و شکنجه های افراد و حتی کودکان است. بازدید کننده پس از ورود به وب سایت با پرداخت هزینه ای مشخص به راهبر وب سایت کنترل آنلاین را به دست میگیرد. به این ترتیب که میتواند سوژه و یا افرادی که در پخش آنلاین وجود دارند را گزینش کرده و انواع شکنجه ها را روی آن ها انجام دهد.

نحوه دسترسی به دارک وب

فیلم های دیپ وب : مجموعه ای از موارد غیر اخلاقی و آزارهای روانی و جسمی، قتل و خونریزی فیلم های دیپ وب را تشکیل میدهند. به گفته یکی از کاربرانی که به طور تصادفی به یکی از سایت های دارک وب هدایت شده است ؛ برخی از این فیلمها و تصاویر راهنمای جامع برای پخت و پز انسان به ویژه زنان را ارائه می کنند.

نحوه دسترسی به دارک وب

قاتلان دیپ وب : وب سایت های تبلیغاتی قاتلان دیپ وب بر مبنای سوءقصد به جان افراد فعالیت میکنند. در این وب سایت ها دسته بندی های خاصی برای کشتن افراد وجود دارد و مبلغ دریافتی متناسب با هویت شخص و نحوه کشتن وی متفاوت است. برخی از این دسته بندی ها عبارت است از : سیاستمداران ، پلیس ، افراد غیرنظامی ، کودکان ، قتل دردناک و.. .

نحوه دسترسی به دارک وب

بررسی تفاوت های Deep Web و Dark Web

اغلب افراد در مواجه با دو کلمه دیپ وب و دارک وب سردرگم شده و هر دو را به یک معنی می پندارند. در حالی که Deep Web مجموعه ای از تمامی سایتهایی است که توسط موتورهای جستجو قابل دستیابی نیستند. Dark Web تنها بخش کوچکی از دیپ وب را به خود اختصاص می دهد و لزوما تمامی محتوای موجود در دیپ وب مخرب و نامناسب نیستند. دیپ وب بخشی از اینترنت است که توسط موتورهای جستجوی Bing و Google قابل دستیابی نیست به این علت که موتورهای جستجو قادر به فهرست بندی آنها نیستند بنابراین در جستجوها رویت نمی شوند.

تفاوت دارک وب و دیپ وب

به عبارت دیگر هر چیزی که توسط موتورهای جستجو یافت نمی شود شامل تمامی پایگاه داده های کاربران ، صفحات وب میل ، فرمهای ثبت نام وب ، سیستم مدیریت محتوایی که برای تایپ یک پست در سایت ها استفاده میشود و همین طور بیت های رمز محافظت شده حساب کاربری مورد استفاده در بانکداری آنلاین ، نمونه هایی از دیپ وب هستند. برای درک اندازه واقعی دیپ وب به تعداد صفحاتی که در یک حساب کاربری جیمیل ایجاد میشود ، توجه کنید.

Dark Net چیست ؟

مسلماً دارک نت نیز یک اصطلاح است ولی این لفظ برای توصیف شبکه ها ، پایگاه های داده ای و وب سایت هایی بکار میرود که نمیتوان از طریق اینترنت به آن ها دسترسی پیدا کرد. عدم دسترسی به دارک نت از طریق اینترنت به دلیل مسائل فنی ، وجود داده های خصوصی و یا ماهیت اطلاعاتی است که تعداد کمی از مخاطبین قصد مشاهده آن را دارند. دارک وب و دیپ وب عباراتی هستند که اغلب برای توصیف قلمروی محرمانه و خطرناک آنلاین استفاده میشوند در حالی که Dark Net یک محل خسته کننده است که دانشمندان اطلاعات خام را به دلایل تحقیقاتی ذخیره میکنند.

نحوه دسترسی به دارک وب

تجربیات و پیشنهادات شما ؟

آیا تا کنون درباره رد روم دیپ وب و ویکی دارک وب شنیده اید؟ نظرات و تجربیات خود را درباره دارک وب و عواقب ورود به دیپ وب و دارک وب با انزل وب به اشتراک بگذارید. اگر در وب گردی های خود در دیپ وب به مشکل خاصی برخورد کردید آن را در بخش نظرات پست عنوان کنید.

دانلود آهنگ آخرش قشنگه از علیرضا طلیسچی

مطالب مرتبط

نظرات

 • مهدی گرجی says:

  سلام من از روی کنجکاوی از قسمت نات اویل وارد دارک وب شدم خیلی دنبال سایت کودک ازاری .لولیتا.وقاتلین گشتم اما موفق نشدم سایت هاش گیج کننده و عجق وجقن پسوند هاش دات انیون بودن اما پیدا کردن سایت هایی که داریم اینجا درموردش میگیم رو سخته پیدا کنی شاید باید از ی پل دیگه مثل هیدن ویکی استفاده کنی
  کسی موفق شد به این سایت ها برسه راهنمایی کنید

  0
 • محمدمهدی says:

  دارک وب یکجور بازار سیاه مجازی و هرچیزی که بخواید از جمله اسلحه،مهمات،اجزای بدن انسان و حیوان،مواد مخدر،مواد منفجره،عتیقه،دارو،برده،حیوان و کلی چیز دیگه هم هست که تو بازارهای معمولی پیدا نمیکنید شما حتی میتونید یک مزدورهم استخدام کنید عموی من چندماه پیش یه اسلحه AK_103 رو به صورت مجازی خرید ولی تا چند هفته خبری نبود و فکر کردیم کلاه برداریه ولی همین چند روز پیش بستش به دستش رسید و همون چیزی بود که میخواستیم
  هشدار:اگه انگلیسی بلد نیستید تحت هیچ عنوان رو گزینه ای که نمیدونید چیه کلیک نکنید
  برای خرید اسلحه سرد و گرم و حیوان و دارو مشکلی پیش نمیاد یعنی تاحالا نشنیدم که پول رو بگیرن ولی جنس رو ندن اما مواد مخدرصنعتی و عتیقه جات و انسان به مشکل بر میخورید و باید بگم که برای تحویل جنس باید یه آدرسی بدید پس بهتره که یا چیزی نخرید یا یه چیزی بخرید که مثل خر تو گل گیر نکنید ولی اگه کلا بیخیالش بشین و حضوری خرید کنین خیلی بهتره

  0
 • سامان says:

  خدایا این غرب وحشی تا کجا میخواد پیش بره

  0
 • parsa says:

  خیلی باید حواست باشه تا خودتو لو ندی و تو دردسر نیوفتید هرکی که کنجکاوه دیدن دارک وب و دیپ وب هست حواسسش باشه که تو هیچ چیزی ثبت نام نکنه.
  پیشنهاد میکنم که از سایت های قتل و قاتل و……دیدن نکنید.اگه انگلیسی بلد نیستید از گوگل مترجم استفاده کنید باز هم میگم حواستون باشه من خودم فقط از سایت پورن و هک بازدید کردم.

  0
 • pirmard says:

  اقا چرا الکی پیاز داغ زیاد میکنین.
  تفاوت دیپ وب و سرفیس وب دقیقا مثل تفاوت بازار سیاه و بازار رسمی هست .
  همین ، تموم شد .
  توی بازار سیاه هر چیزی که بخوای میتونی پیدا کنی ( از مطالب علمی که هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته تا اعضا و جوارح انسان ) اما توی بازار رسمی فقط میتونی چیزای قانونی بخری
  دقیقا فرق این دوتا هم همینه .
  متاسفانه با اینکه دین ما بار ها گفته به بچه هاتون از بچگی کار کردن با سلاح های مختلف رو یاد بدید ( با توجه به جنگ مجازی امروزه هم سلاح روز همین دیپ وب و دارک وب هستن ) اما سایت هایی مثل شما کلا همه رو ازشون میترسونن.
  فردا جواب خدا رو چی میخواید بدید ؟

  0
 • Me.mamad says:

  سلام من رفتم تو دارک وب ولی هیچ مشکلی برام پیش نیومد فقط باسد ناشناس وارد بشی ک با برنامه های مث تور وی پی ان و و مرورگر اورفاکس میشه وارد شد لطقا سایتهاشو بزارید

  0
 • حسن سی وی says:

  چی میگین بابا اسونه وارد شدن بهش فقط تنها چیزی که مشکله سایتاشه که پولین…حالا میشه بگین از کجا ادرس سایت های بیشتری رو پیدا کنم ؟ولی میدونم نمیگین

  0
 • خلیل says:

  حی چگونه به گروه DarkWeb ملحق شوم

  0
  • امیر says:

   ببینید شما اول دوتا برنامه رو دانلود و نصب کنیر به نام orfoxو orbot بعدش وارد سایت هاش میشید مثل ردروم.خریدتفنگ.مواد.جاروبرقی . خرید عروسک لولیتا االبته جاروبرقی ذکر نکردید یک قسمت از دارک وب جاروبرقی نام داره شما ادمی رو میکشی بعد یک سری ادم میاد و تمام ردنشنون پاک میکنن و لولیتا (عروسک زنده(که دخترایی هستن که دست پاشون قطع شده و فقط برای استفاده جنسی هستن اون باقیمت ۳۰تا۴۰چهل هزار دلار بفروش میرسند

   0
 • WebMaster says:

  یکی از تجربیات بنده از رد روم: یه دختر رو از پا تو روغن سرخ میکردن،پوست بدنشو میکندن و روش قیر داغ میریختن.درآخر هم ریز ریزش کردن

  0
 • Mehdy says:

  خیلی راحت کپی برداری میکنین و شروع به زدن مخ مردم می کنین دیپ جزو سایتهای پنهان حساب می شه و در اعماقش هر گونه اطلاعاتی وجود داره ولی ورود به سایت به این سادگیا که بعضیا می.ن نیست اولش لازمه بدونین یه حساب ارزی ازاد باید داشته باشین چون تمام سایتهای موجود در دیپ باید هزینه پرداخت بشه در ضمن بجای رد روم می تونین به سایتهای علمی برین واطلاعات درست از سوالهایتان دریافت کنید فقط بدونین به این ساده گی نمیشه حتی به نیم متری زیر اب رفت چه برسه باعماق

  0
 • Jak says:

  سلام دوستان این داستان که میخوام براتون بگم تجربه خودم نیست و نقل قول شذه از شخص دیگست.
  : مدتی بود که با ‌deep web و dark web اشنا شده بودم و خیلی کنجکاو بودم تا بتونم واردشون بشم ، بالاخره بعد از مشورت با چند هکر و برنامه نویس تونستم وارد یکی از این سایتا بشم ( این بخش نشون دهنده نوب بودن طرف در زمینه اینترنت بوده ، چون میشه به راحتی و فقط با چند تا مرورگر و vpn واردشون شد. ) پس از ورود به سایت صفحه ای برام باز شد که ازم درخواست کرد مبلغی رو پرداخت کنم (چیزی حدود ۵۰۰ دلار ) منم که خیلی تلاش کردم و کنجکاو بودم این مبلغ رو پرداخت کردم ،بعد صفحه ای برام باز شد با چند تا گزینه که همشونم قابل دسترس نبود از بین گزینه هایی که وجود داشت (تجاوز ، شکنجه ……) من گزینه زن باردار ۲۵ ساله رو انتخاب کردم😐 و بعد وارد صفحه و چت رومی شدم که به صورت زنده یک اتاق شکنجه رو نشون میداد و زنی باردار به تختی بسته شده بود و از حرکاتش هم معلوم بود که خیلی تقلا میکرد اما دهانش رو بسته بودن ، در اون لحظه فردی که بالای سر زن بود پرسید که چیکار کنم و کسایی که در چت روم بودن درخواست هایی داشتن مثلا یکی درخواست کرد زن رو به شدت کتک بزنه یا انگشت های زن رو بشکونن و مرد این کار هارو انجام میداد و بعد کسی درخواست کرد که شکم زن رو پاره کنن و مرد این کار رو با چاقو انجام داد البته به اندازه ای که زن همون لحظه نمیره چون برای ادامه شکنجه ها نیازش داشت ……………

  0
 • anc says:

  اصلا کار سختی نیست ورود به دارک وب اما اگه لینک هاشو نداشته باشی اونجا هیچ کاری نمیتونی بکنی مرورگر های زیادی داره مثل not evil وahmia.flو duck duck go که از طریق اینها میتونید لینک هارو وارد کنید و وارد سایت بشین

  0
 • رسول says:

  این برنامه دیپ وب اثلان مناسب خانموما نیست خیلی دل خراشه

  0
 • M says:

  من از کنجکاوی یه سر زدم، فضایی حوصله سر بر هست و بدرد افراد خیلی خاص که دنبال اسلحه و مواد و آزار سادیسمی هستند میخوره. اکثرأ نهی کردن که فلانه بهمانه خطرناکه… ولی با داشتن اطلاعات پایه امنیتی مشکلی پیش نمیاد. در واقع فیلمای جنسی هم که دراین فضا هست با فیلمایی که در فضای عادی گوگل و بینگ و… هست تفاوتی نداره و حتی فیلمای که تو گوگل پیدا میشه ممکنه بدتر هم باشه!

  0

تبلیغات متنی