ملی پیامک
16 روش رفع مشکل خارج شدن از بلاک کامنت و لایک (Action Block) اینستاگرام

۱۶ روش رفع مشکل خارج شدن از بلاک کامنت و لایک (Action Block) اینستاگرام

اگر شما در حال خواندن این پست هستید به احتمال زیاد شما توسط اینستاگرام برای لایک کردن، کامنت گذاشتن به طور موقت بلاک شده اید. هنگامی که شما توسط اینستاگرام بلاک می شوید پیغام This Action was Blocked Instagram یا You have been temporarily blocked. It looks like you were misusing this feature by going too fast به شما نمایش داده می شود که به شما اعلام می کند اینستاگرام به طور موقت شما را بلاک کرده است. بعد از اینکه شما این پیغام را دریافت کردید حساب کاربری تان خیلی زود غیرفعال می شود و پس از چند ساعت تا چهار هفته اکانت اینستاگرام شما فعال می شود. به نظر شما چه کارهای باید انجام دهیم تا روال رفع بلاک اینستاگرام سریعتر طی شود و سریعتر از بلاک لایک و کامنت اینستاگرام خارج شویم؟

حل مشکل بلاک شدن لایک، کامنت و فالو اینستاگرام و رفع پیغام Action Block

Tips On What To Do When Instagram Temporarily Blocks In The Comments And likes

متاسفانه کاربرانی که به تازگی برنامه اینستاگرام را نصب کرده اند و تجربه ای در زمینه فعالیت در اینستاگرام ندارند با یک اشتباه کوچک غیر عمدی توسط اینستاگرام بلاک می شوند و پیغام هایی نظیر instagram action blocked based on previous use of this feature دریافت میکنند. بدترین قسمت این است که قبل از مسدود کردن شما اینستاگرام هیچ اخطاری به شما نشان نمی دهد. اما نگران نباشید دستورالعمل هایی که در ادامه ارائه می دهیم را دنبال کنید شاید برای خارج شدن سریعتر از بلاک اینستاگرام شانس بیشتری بدست آورید.

خارج شدن از بلاک موقت کامنت و لایک در اینستاگرام

اگر شما یک اکانت اینستاگرام را جدیدا ایجاد کرده اید اما عکس های خود و افراد دیگر را لایک نکرده اید و یا شروع به کامنت گذاشتن نکرده اید ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان یک حساب کاربری فیک شناسایی کند. پس حداقل ۱۰ تا از عکس هایی که پست کرده اید را لایک کنید اما همه آنها را به صورت یکباره لایک نکنید بلکه در طی ۲ روز این کار را انجام دهید.

رفع بلاک اینستاگرام

برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام پروفایل تان را کامل کنید

پروفایل اینستاگرام تان را کامل کنید. عکس پروفایل را آپلود کنید و شروع به نوشتن بیوگرافی تان کنید. تا جایی که ممکن است اطلاعات و عکس واقعی تان را در اینستاگرام قرار دهید.

رفع بلاک اینستاگرام

رهایی از بلاک اینستاگرام و پیغام Action Block با ارسال منظم پست ها

در هنگام پست گذاشتن دقت کنید که پست ها را به صورت پشت سر هم ارسال نکنید. شما باید پست ها را به طور منظم ارسال کنید. مجبور نیستید پست های روزانه داشته باشید بلکه ۲ بار در هفته کافی است.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع بلاک شدن لایک و فالو در اینستاگرام

برای جلوگیری از بلاک موقت اینستاگرام به صورت پست سرهم پست ها را لایک نکنید. شما در این زمینه محدودیت دارید و می توانید در یک ساعت حداکثر ۳۵۰ پست لایک کنید. مانند لایک کردن، شما در زمینه فالو کردن هم محدودیت دارید. شما فقط می توانید ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید نه بیشتر. پس در انتخاب فالو هایتان دقت لازم را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل بلاک فالوور از پست حل مشکل بلاک و فالو نشدن پیج افراد در اینستاگرام استفاده کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

حل مشکل خروج از بلاک شدن کامنت در اینستاگرام

اگر کامنت ها تکراری بفرستید و یا فقط از ایموجی ها برای کامنت گذاشتن استفاده کنید بلافاصله شما به عنوان ربات یا اسپم شناسایی می شود و اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد. اگر می خواهید برخی از افراد را بلاک کنید تا برایتان کامنت ارسال نکنند پیشنهاد می کنیم پست آموزش غیر فعال و بلاک کردن بعضی افراد از نظر گذاشتن در پست اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

رفع بلاک اینستاگرام

جلوگیری از بلاک موقت در اینستاگرام

کاربرانی که شما را در پست های افراد دیگر فالو نکرده اند را تگ (@) نکنید ( به استثنای مواقعی که آنها اول شما را تگ کرده باشند). به طور مثال اگر می خواهید از افرادی که برای عکس تولد شما پیام ارسال کرده اند تشکر کنید لازم نیست که از تک تک آنها تشکر کنید. بلکه می توانید به طور مثال با ارسال یک عکس گل و نوشتن کپشن ” از تمام دوستانی که تولدم را تبریک گفته اند تشکر می کنم” به یکباره از همه آنها تشکر کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

اگر با خطای Couldn’t refresh feed اینستاگرام مواجه هستید از ۶ روش که قبلا در انزل وب معرفی کردیم استفاده کنید.

استفاده از ربات های فالو و لایک باعث بلاک موقت اینستاگرام شما می شود

هنگام استفاده از سرویس های ربات فالو یا لایک دقت لازم را داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از این ربات ها استفاده نکنید. چون اینستاگرام و شرکت مادرش یعنی فیس بوک این نوع فعالیت ها را به خوبی شناسایی می کنند.

رفع بلاک اینستاگرام

از بلاک در آمدن اینستاگرام با رعایت قوانین انجمن

احتمالا ده ها مورد دیگر وجود دارد که موجب بلاک شدن اینستاگرام شما می شود و شما علت آن را نمی دانید. بنابراین از شما می خواهیم که مجددا دستورالمعل ها و مقرارات انجمن اینستاگرام را مطالعه بفرمایید و قوانینی که در این انجمن نوشته شده است را دنبال کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

هنگامی که اینستاگرام شما بلاک می شود ۴ ساعت تا ۴ هفته طول می کشد تا حساب کاربری شما مجددا فعال شود. چه کارهایی باید انجام دهید تا سریعتر از بلاک اینستاگرام خارج شوید؟ در ادامه نکاتی را برای خارج شدن سریع بلاک اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهیم.

برای رهایی از بلاک اینستاگرام حداقل ۲ روز فعالیت تان را متوقف کنید

بعد از اینکه پیغام بلاک اینستاگرام را مشاهده کردید برای حداقل ۲ روز تمام فعالیت هایتان را متوقف کنید. شما حداقل برای ۷ روز مسدود خواهید بود و اگر بعد از دریافت پیغام مسدودیت اینستاگرام فعالیت داشته باشید این مدت زمان را افزایش خواهید داد. پس ریسک نکنید.

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

۳ روز بعد از بلاک شدن به اینستاگرام نشان دهید که اسپم نیستید. شروع به لایک کردن ۴ تا ۱۰ عکس کنید، ممکن است بتوانید یک عکس را آپلود کنید. با این کار اینستاگرام متوجه خواهد شد که شما اسپم نیستید و یک کاربر عادی هستید. وقتی که آیکن قلب به حالت عادی بازگشت لایک کردن را متوقف کنید. بلافاصله برنامه را ببندید و اجازه دهید ریست شود. لایک کردن یک روش خوب برای جلب توجه افراد است اما متاسفانه به لطف بسیاری از ربات ها و اسپم ها اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری شما را بلاک می کند.

رفع بلاک اینستاگرام

برای جلوگیری از بلاک اینستاگرام وقفه بیاندازید

حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه بین عملیاتی که در اینستاگرام انجام می دهید وقفه بیاندازید. در صورتی که به صورت پشت سر هم پست بگذارید، فالوو کنید، لایک کنید و … اینستاگرام شما را به عنوان ربات یا اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری اینستاگرام شما را غیر فعال می کند.

حل مشکل Action Block اینستاگرام و خروج از بلاک قابلیت

اگر مانند تصویر زیر پیغام Action Blocked را دریافت می کنید روی دکمه Tell Us تپ کنید و به اینستاگرام بگویید که اشتباهی رخ داده است. بعد از این کار اینستاگرام از طریق آدرس ایمیلی که قبلا در حساب کاربری تان ثبت کرده اید به شما پاسخ می دهد و از شما می خواهد که اطلاعات امنیتی بیشتری را ارائه دهید. به طور مثال اینستاگرام از شما می خواهد نام کامل، نام کاربری و کدی که اینستاگرام به ارسال می کند و یک عکس از خودتان را ارسال کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع سریع بلاک در اینستاگرام با گزارش مشکل

برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و به صفحه پروفایل تان بروید روی منوی Options یا چرخ دنده که در سمت راست – بالا است تپ کنید. اسکرول را پایین بکشید و Report a Problem را انتخاب کنید. حالا Something isn’t working را تپ کنید. فرم را پر کنید و دکمه Send را تپ کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع سریع بلاک لایک ، کامنت و فالو در اینستاگرام با گزارش اکانت هک شده

شما همچنین می توانید از فرم Report a Hacked Account استفاده کنید و به اینستاگرام گزارش دهید که حساب کاربری شما هک شده است. قبلا در انزل وب نحوه کار با این فرم را در پست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام آموزش دادیم.

رفع بلاک اینستاگرام

پاک کردن و نصب مجدد برنامه اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را پاک کنید و آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را نصب کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

برای رفع سریع ریپورت در اینستاگرام صبر داشته باشید

آخرین نکته صبر داشته باشید و هر روز بررسی کنید ببینید آیا از بلاک اینستاگرام رهایی یافته اید یا نه. اگر عکس ها و فیلم های شما در اینستاگرام آپلود نمی شود پیشنهاد می کنیم پست ۱۶ روش رفع مشکل ارسال و آپلود نشدن فیلم ، ویدیو و عکس در اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

اگر روش دیگری برای خارج شدن از بلاک موقت اینستاگرام می شناسید و نظر یا پیشنهادی دارید می توانید آن را در قسمت دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

آگهی استخدام امروز

مطالب مرتبط

آموزش بلاک کردن و رفع بلاک در توییتر
آموزش ۶ روش بلاک کردن و رفع بلاک فرد در توییتر
بلاک كردن و رفع بلاک شخص واتس اپ
آموزش ۷ روش رفع بلاک و بلاک کردن شخص در واتس اپ اندروید ، آیفون و..
آموزش کامل روش آنبلاک و بلاک کردن شخص در ایمو
آموزش کامل ۴ روش رفع بلاک و بلاک کردن مخاطب در ایمو IMO
حذف و بستن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ در گوگل کروم ، فایرفاکس
۱۳ روش مسدود کردن و جلوگیری از باز شدن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر

نظرات

 • غزل پناهی says:

  سلام خسته نباشید اکانت من به مدت ۲ هفته است که بلاک لایک و کامنت شده هر کاری گفتین کردم ولی هنوز درست نشده چیکار باید بکنم؟؟؟

  0
 • dehvarii_4149 says:

  سلام… من نمیتونم فالو کنم و اینستا منو بلاک کرده ۳۱۰تا بلاکی دارم چ کار کنم درست بشه

  0
 • victorkaveh@gmail.com says:

  سلام
  ضمن تبریک وشادباش جشن های بهاری
  مدتی است اینستاگرام کامپیوترم فعال نمی شود.اینستاگرام جدید هم ایجادنمی شود ودرهردوحالت پیام زیر داده می شود:
  Oops, an error occurred.
  لطفا علل این مشکل وراه های برطرف کردنش را سریعا از طریق ایمیل به بنده بگوئید.آیا این مشکل موقتی است یا نه؟چرا که اینستاگرام سایرکاربران فعال می باشدوفیلترهم نشده است.
  متشکرم
  کاوه یوسف زاده

  0
 • جاوید says:

  من همه کار میتونم بکنم ولی فقط لایک نمی تونم بکنم نمیدونم چرا اگه راحلی وجود داره بگین ممنون میشم

  0
 • جاوید says:

  من همه کار میتونم بکن ولی فقط لایک نمی تونم بکنم نمیدونم چرا اگه راحلی وجود داره بگین

  0
 • Amir says:

  سلام من از بالا برنده فالوور استفاده کردم خر نفر رو که فالو میکردم بهم یک سکه میداد و من ا اون سکه ها میتونستم فالوور بگیرم برا خودم تعداد دمبال کننده هام زیاد شود من گرفتم دونه دونه زدم اونارو آنفالو کردم ۷۰۰ میشود بعد اینستا گرام منو مسدود کرد دیگه نمیتونم کسی رو آنفالو کنم خیلی برام مهمه لطفا بهم بگید چیکار کنم ممنون

  0
 • مریم says:

  دوستان من مسابقه زیادبود تک کردم ولی امروزدیدم نمیتونم دیگه کامنت بزارم چیکارکنم به نظرتون

  0
 • Sepideh says:

  الان تا چند روز نباید به اینیستا برم؟؟من دیروز صبح طرفای ظهر ساعت ۱ بلاک شدم

  0
 • مرتضی says:

  من نمیتوانم هشتگ بذارم مثلا هشتگ میزارم ولی عکس یا فیلمم نمیره تو هشتگ

  0
 • رحمان عینی says:

  جالب بود ولی اینستاگرام بنده بالا نمیاد طبق دستورلعمل انجام دادم باز اینستاگرام بلاک هستش

  0
 • Afshin says:

  دوستان من ریپورت شدم همه فعالیتی میتونم انجام بدم ولی لایک نمیتونم کسی راه کاری داری بده ممنون میشم

  0
 • ali says:

  slm mn decline shodm yeni yekiqabl az inke mno flw kone decline zade aln hmdeiero drim vli pm nemire barash chika konm

  0
 • نجفی says:

  میخواستم بدونم اگه کسی روبه اشتباه لایک کنم وبعدسریع ان لایک کنم فردمقابل پیغامی رودریافت میکنه یا متوجه میشه؟ممنون میشم جواب بدید

  0
 • ramin says:

  سلام من تعداد followerهام ۷۵۰۰تا شده الان دیگه نمیتونم کسی رو فاللو کنم و فالو بک بدم باید چکار کنم؟
  ممنون

  0
 • سارا says:

  لطفا و خواهشا بگین اگر کسی من رو از قبل فالو کرده باشه بعدش در اینستاگرام بلاک کرد چطوری از بلاک در بیام و دوباره به پروفایلش دسترسی داشته باشم؟آیا شدنیه؟

  0
 • علی says:

  سلام دوستان
  راه حلی دارم واسه اینکه مشکلتون حل بشه ولی خب قول بدین مشکل که حل شد به آیدیم پیام بدین لااقل تشکر بکنین
  instagram ID : http://www.instagram.com/0alidehghan0
  وارد برنامه اینستاگرام ویندوز ۱۰ بشوید
  آیدی فرد بلاک دوطرفه رو یک جایی منشن کنید
  روی اون آیدی بزنید
  سه نقطه بالا سمت راست آنبلاک رو بزنید
  یک طرف از بلاک در میاد و طرف بعدی که دیگه راحت انبلاک میکنه

  0
 • Erfan says:

  خیلی کمکم کرد واقعا ممنونم

  0
 • sedna says:

  سلام. من ی پیج پروایت زدم و مجبور شدم همینجوری ی ایدی بزنم تا پیج درست بشه. الان میخام اسم پیجو عوض کنم نمیشه. میزنه این مورد مسدود شده است. تو سایتتی دیگه خوندم ک گفتن ۲۴ساعت صبر کن الان سه روزه من نمیتونم یوزرنیمم رو هیچ تغییری بدم. خسته شدم توروخدا ی راه حل بدین

  0
 • Hsh says:

  سلام چگونه از بلاک خارج شویم

  0
 • Hsh says:

  لطفا توضیحات بهتری در مورد بلاک کردن و راه خروج از بلاک بدهید

  0
 • Sanaz says:

  سلام ،من اطلاعی نداشتم از اینکه اینستا بلاک میکنه
  و برای وارد شدن به پیج شخصی که من رو نشناسه به اسم های مختلف پیج فیک ساختم و اون من رو گزارش کرد ،و الان اصلا نمیتونم وارد اینستاگرام بشم ،میخوام یک حساب اصلی خودم رو وارد کنم ،میگه signup blocked لطفا راهنماییم کنید!!

  0
 • meysam says:

  سلام وققتتون بخیر، من اکانتم یک باره ازش خارج شدم، و دیگ هرچی رمزو و میزنم نمیتونم وارد یشم اصلا ب هیچ قسمت، ولی جند ماه پیش اینجوری شد ولی خودش بهدجنذ ساعت درست شد، و ی مشکل دیگ ک دارم اینه ک باز وقتی میخوام با ی شماره جدید یک اکانت جدید بسازم کد ک بهم ارسال میشه و نام کاربرری و رمزعبور میسازم واسه اکانت جدید در اخر باز بیام بلاک میده، واقعا دیگ کلافه شدم جکارکنم؟؟؟ ممنونم اگ اهنمایی بفرمایید ،

  0
 • علی says:

  سلام من نه می تونم کامنت بزارم نه واسه پستم کپشن بزنم چیکارکنم؟؟؟

  0
 • roya says:

  سلام وقت بخیر من پیج بیزنس دارم و متنی آماده کرده بودم که به کاربرانی که به تازگی وارد پیج میشن خوش آمد بگم گویا تعداد دایرکت ها زیاد شد و من بلاک شدم ولی پیغامی برای من از طرف اینستا نیومد الان هرفعالیتی میتونم انجام بدم غیراز دایرکت
  میخواستم بپرسم چقدر طول میکشه تا مشکل رفع بشه

  0

تبلیغات متنی