ملی پیامک
درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل

۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل

اگر در شرایط اضطراری گیر افتاده اید و اعتبار سیم کارت شما کافی نیست می توانید از ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل که امروز به شما آموزش خواهیم داد استفاده کنید. با استفاده از سرویس های ۳ اپراتور همراه اول ، ایرانسل و رایتل می توانید مقداری اعتبار تماس و پیامک رایگان اضطراری را دریافت کنید و با آن کارتان را راه بیاندازید.

ارسال و درخواست تماس ، پیام و شارژ اضطراری ایرانسل ، همراه اول و رایتل رایگان

How to Send and Request Emergency Calls, Messages and Credit in Irancell , MCI and Rightel

چتر اضطراری سروریس شارژ اضطراری همراه اول است که کاربران همراه اول می توانند به سه طریق مکالمه اضطراری، درخواست تماس و درخواست شارژ مقداری اعتبار برای ارسال پیام و برقراری تماس دریافت کنند، خب مسلما اپراتور ایرانسل که رقب هراه اول نیز محسوب می شود از این قاعده مستثی نیست و به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از کد USSD یا برنامه ایرانسل من شارژ اضطراری برای ارسال پیام و برقراری تماس دریافت کنند. “به جای من” نام سرویس رایتل است که به شما شارژ اضطراری می دهددر ادامه بیشتر در این رابطه صحبت خواهیم کرد.

ارسال و درخواست تماس ، پیام و شارژ اضطراری ایرانسل ، همراه اول و رایتل رایگان

آموزش و کد فعال کردن یا لغو دایورت خط ایرانسل، همراه اول، رایتل و تلفن ثابت را مطالعه بفرمایید.

سرویس اعتبار اضطراری همراه اول

هیچ کس تنها نیست… همه شعار همراه اول را بلد هستیم. وقتی که اعتبار سیم کارت شما تمام می شود همراه اول شما را تنها نمی گذارید و به شما اجازه می دهد تا از سرویس چتر اضطراری همراه اول استفاده کنید. اما چتر اضطراری همراه اول شامل چه چیزهایی می شود؟

  • مکالمه اضطراری – اگر شارژ یا اعتبار کافی ندارید می توانید با شماره گیری ستاره ۱۰ ستاره ۲۶۱ مربع از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه ای دریافت کنید. مهلت زمانی استفاده از مکالمه اضطراری ۵ دقیقه تا ۱ روز است.
  • درخواست تماس رایگان – اگر در یک شرایط حاد گیر افتاده اید و شارژ کافی ندارید می توانید از طریق شماره گیری ستاره ۱۰ ستاره ۲۶۲ مربع از افرادی که سیم کارت اول دارند بخواهید که با شما تماس بگیرند.
  • درخواست شارژ اضطراری – کار دیگری که هنگام تمام شدن اعتبار می توانید انجام دهید این است که از دوستانی که سیم کارت همراه اول دارند بخواهید که به شما شارژ انتقال دهند و این کار با شماره گیری ستاره ۱۰ ستاره ۲۶۳ مربع میسر خواهد شد. بعد از شماره گیری این کد دوستتان با ارسال عدد ۱ موافقت خود را با انتقال شارژ اعلام می کند و در صورتی که در خواست شما را رد کند عدد ۲ را ارسال می کنند. توجه داشته باشید که مبلغ ۴۰ تومان به عنوان کارمزد از مبلغ انتقال که ۱۰۰۰ تومان م باشد کم خواهد شد که در واقع شما ۹۶۰ تومان اعتبار دریافت خواهید کرد.

شرایط شارژ اضطراری همراه اول را از جدول زیر مطالعه بفرمایید:

سرویس اعتبار اضطراری همراه اول

کد تماس بدون شارژ و پیام اضطراری ایرانسل

اگر کاربر ایرانسل هستید و اعتبار سیم کارتتان تمام شده است می توانید از شارژ اضطراری و رایگان ایرانسل به صورت فوری استفاده کنید. شما از دو روش می توانید از شارژ اضطراری استفاده کنید:

  • استفاده از کد فعال سازی شارژ اضطراری ایرانسل : با شماره گیری ستاره ۸۱۵ مربع شما می توانید از شارژ اضطراری ایرانسل استفاده کنید و با اولین شارژ مبلغ مورد نظر را به همراه هزینه تراکنش ۵۰ تومانی از میزان شارژ شما کسر خواهد شد.
  • با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من و مراجعه به بخش مدیریت می توانید از شارژ اضطراری استفاده کنید.

پیام اضطراری ایرانسل

از ۵ روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و اعتباری: کد دستوری، اینترنت و.. استفاده کنید.

به جای من – شارژ اضطراری رایگان رایتل

رایتل سرویس شارژ اضطراری خود را که “به جای من” نام دارد را به کاربران خود عرضه کرده است. برای استفاده از سرویس شارژ اضطراری رایتل کافیست کد ۴۴۴ را قبل از شماره دوستتان بگیرید تا دوستتان هزینه مکالمه شما را پرداخت کند (یا از ستاره ۴۴۴ ستاره شماره دوستتان مربع استفاده کنید). با گرفتن این شماره از طریق سیستم گویا با دوست شما ارتباط برقرار می شود و دوست شما می تواند درخواست انتقال شارژ شما را رد یا قبول کند.

به جای من - شارژ اضطراری رایگان رایتل

توجه کنید که هزینه تماس از اعتبار دوست شما کم می شود یا به قبض دوره بعد او اضافه خواهد شد. استفاده از این سرویس رایگان است اما در صورتی که دوست شما تماس به جای من را دریافت کند حدودا ۵۰ تومان هزینه تماس را باید تقبل کند. علاوه بر این اگر سیم کارت ایرانسل یا رایتل دارید می توانید  کد دستوری USSD ستاره ۷۸۹ ستاره ۹۹۹ مربع را شماره گیری کنید تا سیم کارت خود را شارژ کنید. در آخر از شما دعوت می کنیم آموزش ۱۲ روش استعلام مانده بسته اینترنت همراه اول ، ایرانسل و رایتل را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در انزل وب ما ۳ روش دریافت پیامک و شارژ اضراری برای ارسال پیام و برقراری تماس را به شما آموزش دادیم، چنانچه شما روش دیگری می شناسید یا نظر و یا پیشنهادی دارید می توانید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

آگهی استخدام امروز

مطالب مرتبط

فهمیدن موجودی حساب کارت بانکی از طریق سایت ، اپ ، کد و..
۷ روش فهمیدن موجودی حساب کارت بانکی از طریق سایت ، اپ ، کد و..
فهمیدن شماره تلفن سیم کارت خود در اندروید ، آیفون و..
آموزش ۷ روش فهمیدن شماره تلفن سیم کارت ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و..
آموزش و کد فعال کردن یا لغو دایورت خط ایرنسل ، همراه اول ، رایتل و تلفن ثابت
آموزش و کد فعال کردن یا لغو دایورت خط ایرانسل، همراه اول، رایتل و تلفن ثابت
گرفتن استعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و..
۶ روش گرفتن استعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و..

نظرات

تبلیغات متنی