بهترین آموزشگاه ‌های زبان انگلیسی در تهران

آیا با بهترین آموزشگاه ‌های زبان انگلیسی در تهران آشنایی دارید؟ [رپورتاژ آگهی]

در سال‌های اخیر، تب و تاب یادگیری زبان انگلیسی در میان همگان آنقدر بالا گرفته که شاید کمتر کسی را بتوان پیدا کرد که تابحال در یک آموزشگاه حداقل یکی دو ترم را نگذرانده یا اسم چند آموزشگاه معروف را نشنیده باشد.

افراد مختلف به دلایل فراوان روش‌های یادگیری متفاوتی داشته و به همین خاطر معمولا نظر اشخاص درباره بهترین موسسه زبان متفاوت است. ممکن است یک نفر در آموزشگاهی تجربه خوبی داشته و به همه توصیه کند که حتما برای یادگیری زبان به آن آموزشگاه بروند، اما بعضی از دوستان همان شخص از آن آموزشگاه نتیجه خوبی نگرفته و در نهایت از یادگیری زبان انگلیسی مایوس می‌شوند.

شهر ما پر از آموزشگاه‌های مختلف و رنگارنگ است، اما واقعیت این است که کمتر موسسه‌ای پیدا می‌شود که بتواند افراد مختلف را به خود جذب کرده و خود را با روش‌های یادگیری آنها هماهنگ کند. این کار توانایی زیادی را می‌طلبد و موسساتی که می‌خواهند چنین کاری کنند بایستی سالها به صورت اختصاصی روی بهبود کیفیت آموزشی خود کار کرده و از استادان با تجربه و حرفه‌ای استفاده کنند.

در ادامه مطلب، به معرفی سه آموزشگاه زبان انگلیسی که چنین ویژگی‌هایی داشته و زبان‌آموزان خود را همواره راضی نگه داشته‌اند آشنا خواهیم شد.

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا که در سال ۱۳۸۸ تاسیس شده، یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران به شمار می‌رود. این موسسه صرفا به صورت تخصصی روی آموزش زبان انگلیسی فعالیت کرده و دوره‌های گوناگون زبان انگلیسی را به زبان آموزان خردسال، نوجوان و بزرگسال ارائه می‌دهد.

دوره‌های آموزش عمومی زبان انگلیسی، دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی مثل CAE، FCE، PET، IELTS و TOEFL iBT، آموزش تخصصی زبان انگلیسی در زمینه‌های حرفه‌ای گوناگون از جمله صنایع نفت و گاز، مدیریت، پرواز، مهاجرت و غیره، و همچنین کلاس‌های جانبی آموزشی و تفریحی مثل درک فیلم و استندآپ کمدی بعضی از دوره‌هایی هستند که در موسسه زبان ایران اروپا ارائه می‌شوند.

منابع آموزشی برای دوره‌های بزرگسالان در موسسه زبان ایران اروپا، کتاب‌های Four Corners  و Passages هستند که از منابع نسبتا آسان اما شسته رفته و استاندارد آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌روند.

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

ورود مدرسان به این موسسه برای تدریس زبان انگلیسی بسیار دشوار است و استادان با وسواس و سختگیری خاصی برای تدریس انتخاب می‌شوند.

این موسسه تا بحال برنده جوایز و عنوان‌های گوناگونی از جمله برند ملی سال ۹۷ و تندیس رضایتمندی مشتریان در سال‌های ۹۵ و ۹۶ شده است.

ساختمان اصلی و شعبه دوم این موسسه هر دو در غرب تهران واقع شده و به همین خاطر برای زبان آموزان مرکز و غرب تهران و همچنین شهرهای اطراف مثل کرج به خوبی در دسترس است.

مزایا: کیفیت آموزشی بسیار بالا، وجود کلاس برای تمامی سنین، برگزاری دوره‌های بسیار متنوع و کاربردی، استادان حرفه‌ای

معایب: دور بودن برای زبان آموزان جنوب و شرق تهران، استفاده از منابع آموزشی نسبتا ساده

نشانی شعبه مرکزی: بزرگراه آیت الله کاشانی، نرسیده به جنت آباد، روبروی منطقه برق قدس

تلفن: ۰۲۱-۴۹۱۰۹۰۰۰

وبسایت: www.iran-europe.net

موسسه رسپینا تاک

موسسه زبان رسپینا تاک با بیشتر از ۱۳ سال سابقه موفق در آموزش زبان انگلیسی، یکی دیگر از موسسات خوب و خوشنام در شهر تهران است. این موسسه در نزدیکی میدان ونک قرار گرفته و برای ساکنان مناطق مرکزی و شمالی تهران بسیار مناسب است.

این موسسه امکان برگزاری دوره‌های عمومی و آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی (IELTS، ، TOEFL iBT و PTE) را به صورت عادی و فشرده دارد.

موسسه رسپینا تاک نیز استادان خود را با سختگیری فراوانی انتخاب کرده و نظارت دقیقی بر عملکرد آنها در کلاس‌ها دارد.

موسسه رسپینا تاک

این موسسه تنها یک شعبه دارد.

منابع آموزشی مورد استفاده موسسه رسپینا تاک، کتاب‌های New Interchange از دانشگاه کمبریج هستند.

یکی از دشواری‌های تحصیل در موسسه رسپینا تاک، ترافیک و کمبود جای پارک اتومبیل در محدوده موسسه است.

مزایا: کیفیت بسیار بالای آموزشی، استادان توانمند، دسترسی آسان برای شمال شهر، برگزاری آزمون‌های بین‌المللی

معایب: نبود تنوع زیاد در دوره‌ها، کمبود جای پارک اتومبیل، ارائه دوره‌ها فقط برای بزرگسالان

نشانی: میدان ونک ، خیابان ۱۸ گاندی ، پلاک ۱۹

تلفن: ۰۲۱-۸۸۷۹۲۵۵۰

وبسایت: www.respinatalk.com

موسسه زبان انگلیسی سفیر

موسسه زبان سفیر یکی از معروف‌ترین آموزشگاه‌های زبان در تهران و دیگر شهرهای ایران است که علاوه بر زبان انگلیسی، دوره‌های زبان فرانسوی را نیز برگزار می‌کند.

موسسه سفیر، بیش از ۱۰۰ شعبه در تهران و شهرستان‌ها دارد و به همین علت، هر جا که زندگی می‌کنید احتمالا یکی از شعبه‌های سفیر در نزدیکی شماست.

منابع اصلی آموزشی در موسسه سفیر برای بزرگسالان، کتاب‌های Touchstone هستند که یکی از منابع آموزشی به روز و در عین حال نسبتا دشوار دانشگاه کمبریج به حساب می‌آیند.

موسسه زبان انگلیسی سفیر

برگزاری دوره‌های عمومی زبان انگلیسی برای تمامی رده‌های سنی، دوره‌های جانبی مثل کلاس‌های تماشای فیلم و بحث آزاد، دوره‌های آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی و آزمون‌های آزمایشی آیلتس (IELTS Mock) از دیگر ویژگی‌های موسسه سفیر است.

موسسه سفیر در زمینه رعایت استانداردهای آموزشی بسیار خوب عمل کرده و دارای گواهینامه‌های گوناگون از جمله ISO29990 و ISO29991 در مدیریت و کیفیت آموزش است.

موسسه سفیر برای علاقمندان به ترجمه، دوره‌های تخصصی ترجمه زبان انگلیسی را در یکی از شعبات خود برگزار می‌کند.

مزایا: شعب فراوان، برگزاری دوره‌های گوناگون برای سنین مختلف، برگزاری دوره‌های ترجمه

معایب: کمبود نظارت دقیق آموزشی (به علت تعدد شعبات)، دشوار بودن منابع آموزشی

نشانی شعبه مرکزی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک ۱۴

تلفن: ۰۲۱-۸۴۳۴۶

وبسایت: www.gosafir.com

پیشنهاد ما

با توجه به گستردگی زبان انگلیسی و پیچیدگی‌‎ها و حساسیت‌های فراوان در آموزش این زبان، انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کار آسانی نباشد.

یک آموزشگاه زبان خوب، بایستی از نظر دوره و منابع آموزشی ارتباط خوبی با زبان آموزان برقرار کرده تا آنها در نیمه راه دلسرد و خسته از یادگیری زبان نشوند.

حضور استادان و نظارت دقیق آموزشی هم فاکتورهای دیگری هستند که در انتخاب آموزشگاه باید در نظر گرفت.

تمرکز دقیق برآموزش یک زبان و پرداختن کامل به تمامی جنبه‌های متفاوت آن هم از مواردی است که در انتخاب بهترین موسسه زبان اهمیت فراوانی دارد.

یک آموزشگاه خوب بایستی با ارائه انواع دوره‌ های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی و ارائه کلاس برای تمامی گروه‌های سنی، بتواند پاسخگوی نیازهای تمامی مخاطبان خود باشد تا زبان آموزان بتوانند از ابتدا تا انتهای مسیر یادگیری زبان را با آرامش طی کنند.

در میان موسسات برتر آموزش زبان انگلیسی، شاید کمتر موسسه‌ای پیدا شود که تک تک این ویژگی‌ها را با هم در اختیار داشته باشد. اگر ساکن غرب تهران هستید که چه بهتر! اگر هم اینطور نیست اما کیفیت آموزش زبان انگلیسی برای شما ارزش اندکی راه دور را دارد، موسسه زبان ایران اروپا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به آدرس iran-europe.net سری زده یا با شماره ۰۲۱-۴۹۱۰۹۰۰۰ تماس بگیرید!

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و انزل وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

منبع فارسی انزل وب
اشتراک گذاری
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات

  • sadeq says:

    اینکه آخرش نوشتید این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داره ازتون ممنونم چون در عالم واقعیت حداقل موسسه ایران اروپا یه موسسه نوپا هست و کیفیتشم فاجعه است و سفیر هم که دیگه داره نابود میشه .

    0

تبلیغات متنی