5 روش رفع مشکل ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام

۵ روش رفع مشکل ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام

اگر از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، ممکن است هنگام باز کردن برنامه با مشکلات و ارور Sorry There Was a Problem With Your Request و Sorry We Couldn’t Complete رو به رو شوید و نتوانید وارد اکانت خود شده و اخبار جدید را ببینید.

امروز قصد داریم در این پست انزل وب دلایل بروز هر ارور را بررسی نماییم. پس با ما همراه باشید.

حل مشکل ارور Sorry We Couldn’t Complete در اینستاگرام

How To Solve ‘Sorry We Couldn’t Complete’ Problem in Instagram

یکی از پیغام های خطایی که ممکن است هنگام ورود به حساب کاربری اینستاگرام خود با آن مواجه شوید عبارت Sorry, There Was a Problem With Your Request است. این خطا زمانی برای شما نمایش داده می شود که آدرس IP شما یا شماره سریال دستگاه شما Ban یا به عبارتی ممنوع شده است و شما نمی توانید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. این مشکل به این معنی است که شما نمی توانید به وسیله دستگاه تلفن خود از اینستاگرام استفاده کنید. ممکن است شما برخی از قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده باشید و محتوایی منتشر کرده اید که مخالف با آن ها است. در هر صورت نگران نباشید در این پست به شما راه حل های این کار را نشان خواهیم داد.

حل مشکل ورود به اینستاگرام به کمک وب سایت آن

اولین و آسان ترین روش حل مشکل Ban شدن حساب کاربری، استفاده از اتصال به حساب کاربری فیس بوک می باشد.

برای این کار ابتدا وارد وب سایت اینستاگرام شده سپس وارد حساب کاربری خود شوید. به بخش تنظیمات رفته و اگر اکانت خود را به اکانت فیس بوک متصل کرده اید، آن را حذف کنید. حال یک اکانت فیس بوک برای ورود به اینستاگرام بسازید. سپس از یک گوشی دیگر (به جز گوشی خودتان که نمی توانستید با آن وارد اکانت اینستاگرام خود شوید) وارد حساب اینستاگرام خود بشوید. وارد تنظیمات آن شده و اکانت جدید فیس بوک خود را به آن متصل کنید.

حل مشکل لوگین اینستاگرام به کمک فیس بوک

در نهایت اپلیکیشن اینستاگرام را از گوشی خود (که نمی توانستید با آن وارد اکانت اینستاگرام خود شوید) حذف کرده و دوباره آن را دانلود و نصب کنید. سپس با اکانت جدید فیس بوک که ساخته بودید وارد حساب اینستاگرام خود شوید. با این روش به احتمال بسیار زیاد مشکل شما حل خواهد شد.

برای خارج شدن از بلاک در اینستاگرام پیشنهاد می کنیم پست آموزش ۱۶ روش رفع مشکل بلاک کامنت و لایک اینستاگرام را مطالعه کنید.

رفع مشکل اتصال به اینستاگرام به کمک نرم افزار Parallel Space

اگر هنگام ورود به اینستاگرام با پیغام Sorry, There Was a Problem With Your Request مواجه شدید می توانید از یک نرم افزار دیگر به نام Parallel Space کمک بگیرید. ابتدا این نرم افزار را از فروشگاه پلی استور دانلود کرده و نصب کنید. این نرم افزار برای ساخت چندین اکانت برای نرم افزار های دیگر استفاده می شود.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

پس از نصب نرم افزار، اینستاگرام را پیدا کنید سپس Add to Parallel Space را زده و یک کلون از آن در منو نرم افزار های گوشی خود ایجاد کنید. اگر اخطاری مبنی بر جمع آوری اطلاعات لاگین مشاهده کردید، Accept را بزنید.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

انگشت خود را بر روی آیکون اینستاگرام نگه داشته و به سمت Create Shortcut بکشید تا یک آیکون برای اینستاگرام در منو برنامه های گوشی ایجاد شود.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

سپس با کمک این کلون (شبیه ساز)  وارد اینستاگرام شده و اطلاعات اکانت خود را بزنید و وارد شوید. توجه کنید که در این حالت دیگر نمی توانید از نرم افزار اصلی اینستاگرام استفاده کنید.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

گاهی ممکن است پست های جدید اینستاگرام برای شما باز نشود، برای رفع این مشکل پست ۶ روش حل مشکل ارور Couldn’t Refresh Feed اینستاگرام را از دست ندهید.

برای چند ساعت حساب کاربری اینستاگرام خود را غیر فعال کنید

یکی از روش های حل مشکل ورود اینستاگرام، غیر فعال کردن حساب کاربری برای چند ساعت است. برای انجام این کار وارد وب سایت اینستاگرام شده و به بخش پروفایل حساب کاربری خود بروید.

حل مشکل لوگین اینستاگرام با غیرفعال سازی حساب کاربری

در بخش پروفایل بر روی Edit Profile کلیک کنید.پس از آن Temporarily Disable my Account را بزنید تا وارد بخش غیرفعال سازی حساب کاربری شوید.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

حل مشکل لوگین اینستاگرام

از شما در مورد علت این کار سوال خواهد شد، هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تنها هفته ای یکبار می توانید حساب اینستاگرام خود را غیر فعال کنید. در نهایت Temporarily Disable Account را کلیک کنید تا حساب کاربری شما غیر فعال شود. با این کار اطلاعات شما از بین نمی رود و تنها غیر فعال شده است و اگر دوباره وارد حساب خود شوید تمام اطلاعات شما باز خواهد گشت.

حل مشکل لوگین اینستاگرام

حال ۶ ساعت صبر کنید و در این مدت سعی نکنید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از گذشت این زمان با نرم افزار گوشی وارد حساب کاربری خود شوید. با این کار به احتمال زیاد موفق خواهید شد با نرم افزار رسمی اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شوید.

ممکن است مشکلات دیگر مانع ورود شما به حساب کاربری اینستاگرام شده باشد، برای آشنایی بیشتر پست ۱۴ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام را مشاهده کنید.

حل مشکل Ban شدن اکانت اینستاگرام به کمک بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه

اگر با انجام راه حل های بالا موفق نشدید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید، به عنوان راه حل سوم رفع مشکل ارور sorry there was a problem with your request اینستاگرام می توانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. در ادامه روند انجام این کار را برای گوشی های اندروید و iOS شرح خواهیم داد.

اندروید: توجه کنید که با این کار تمام اطلاعات و تنظیمات گوشی پاک خواهد شد پس ابتدا به تنظیمات گوشی رفته و از اطلاعات گوشی خود در بخش Backup & Reset نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس وارد بخش Factory Data Reset شوید و تلفن خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

حل ارور ورود اینستاگرام با فکتوری ریست گوشی

iOS: تنظیمات گوشی خود را باز کرده و در بخش General، مانند تصویر Reset را بزنید. برای ریست فکتوری کردن در صفحه باز شده Reset All Settings را بزنید تا تنظیمات گوشی به حالت کارخانه باز گردد. با انتخاب Erase All Content and Settings تمام اطلاعات و تنظیمات حاضر گوشی پاک خواهد شد. اگر می خواهید از این مورد استفاده کنید، قبل از آن از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

حل ارور ورود اینستاگرام با فکتوری ریست گوشی

پس از اتمام این کار، اپ اینستاگرام را دانلود کرده و نصب کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

عوض کردن IMEI و Android ID برای حل مشکل ورود به اینستاگرام

این روش برای گوشی های روت کار خواهد کرد. اگر موبایل شما روت شده است، نرم افزار اینستاگرام را حذف کرده و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

پس از حذف اپ، شماره IMEI و Android ID گوشی موبایل خود را تغییر دهید. برای تغییر شماره IMEI می توانید از آموزش های ویدیوهای زیر استفاده و سپس گوشی خود را ریستارت کنید.

در ویدیو زیر نحوه انجام کار به روش دیگر را مشاهده میکنید:

نرم افزار اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. در نهایت اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده و لاگین کنید.

اگر با آپلود عکس و فیلم در اینستاگرام مشکل دارید، پیشنهاد میکنیم پست مربوط به ۱۶ روش رفع مشکل ارسال فیلم و عکس در اینستاگرام را از دست ندهید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در مورد روش های حل مشکل ورود به اینستاگرام صحبت کردیم. آیا تاکنون با این مشکل مواجه شده اید؟ شما چه راه حل دیگری را برای رفع این مشکل سراغ دارید؟ لطفا دیدگاه و پیشنهادات خود را با ما و دوستانتان در انزل وب در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید

بیشتر بخوانید

حل مشکل گیر کردن در حالت Posting یا Sending استوری یا پست اینستاگرام
حل مشکل گیر کردن در حالت Posting یا Sending استوری یا پست اینستاگرام
چگونه استوری دیگران را نبینیم؟ (راهکار ساده و فوری)
چگونه استوری دیگران را نبینیم؟ (راهکار ساده و فوری)
آموزش 12 روش حل مشکل کپی رایت اینستاگرام
آموزش ۱۲ روش حل مشکل کپی رایت اینستاگرام
آموزش نحوه دیدن زمان شروع فالو کردن یک شخص یا پیج اینستاگرام
آموزش نحوه دیدن زمان شروع فالو کردن یک شخص یا پیج اینستاگرام

نظرات

 • Zeynab says:

  من وقتی پستم رو لود میکنم میزنه
  We’re sorry but there was a problem posting your photo pleas try again
  هر کاریم میکنم پستم لود نمیشه فیلتر شکن خاموشه
  عکس کاور پستمو عوض کردم بازم نشد مشکل چیه ممنون میشم جواب بدید

 • M. T says:

  سلام، من زیاد فالو و آنفالو کردم، الان چندروزه میخوام وارد اینستا بشم این پیام و میده
  Sorry, we couldn’t complete your request. Please try again in a moment.چیکار کنم؟
  امکان داره بعد از چند هفته خودش مجدد فعال بشه؟

 • vahid says:

  من با هر مرورگر و هرگوشی و هر برنامه ای وارد میشم اخطار there was a problem with your page رو میده،فقط ریست فکتوری نزدم اونم چون بجاش از گوشی دیگه استفاده میکنم و جواب نمیده،منو ربات تشخیص داد یه پیام ۵ روز تا ۳۰ روز دیدم اما نخوندم دقیق چی گف

 • alireza says:

  سلام
  ببخشید این ارور برای من میاد ولی هرکاری میکنم درست نمیشه چیکار کنم لطفا بگید
  im sorry but i can’t seem to verify your license .to fix this, please go to here to download and install the latest version .lf you still have issues,please contact me ASAP

 • تارا says:

  سلام.من میخوام یک اکانت جدید بسازم ولی همین مشکل رو دارم نمیدونم ip گوشیم واسه چی بلاک شده…همه راه هارم رفتم حتی تنظیمات کارخانه…لطفا راهنماییم کنید

 • Arshya says:

  سلام من دو روز پیش از اکانتم خارج شدم
  و دوباره خواستم وارد شم این ارورو رو داد
  Sorry there was a problem with your request
  با موبایل دیگه ای تست کردم بدون مشکل وارد شد

 • {مــیــم} says:

  سلام خسته نباشید . متاسفانه من همه ی راهکارهای پیشنهادی شما رو انجام دادم ولی موفق به نصب کردن اینستاگرام نشدم . واقعا دیگه خسته شدم . لطفا راهنماییم کنییییید .

 • کوهسار says:

  سلام من اکثرا روش ها رو امتحان کردم اما نتونستم وارد شم

 • Ehsan says:

  کسی اگه مشکلی در اینستا داره پیام بده بازگردانی پیج های هک شده و فروش پکیج های اموزشی @ehsanamini_ehsan

 • مبینا says:

  سلام من مشکل داره اینستام برای ساخت اکانت دیگه اگه اطلاع دارین از مشکل به اینستا من پیام بدین mobina….

 • Diba says:

  سلام ، من چهارماه پیش اینستاگرام بهم ارور داد که باید پسوردتو عوض کنی ، عوض کردم ولی باز پیام داد ، آخر اینستاگرام رو پاک کردم و دوباره پسوردمو عوض کردم مشکلم حل شد ، ولی دوباره یه ماه و نیم پیش این ارور واسم اومد ، دوباره همون کارو کردم و درست شد ولی متاسفانه دو هفته پیش دوباره همون ارور اومد ، من دیگه کلا بیخیال شدم، راه حلی ندارید ، من واقعا نمیدونم باید چی کار کنم

  • مهرشاد says:

   اگر برنامه های افزایش فالوئر دارید پاک کنید و بعد پسورد را عوض کنید.

 • ایناس says:

  اینستگرام کار نمیکنه

 • Captan says:

  سلام دوستان هر کسی که مشکلی در مورده اینستاگرام داره و با هر اروری مواجه میشید یا اینکه دیسیبل شدید و اینا تلگرام به من پی ام بدید مشکلتونو حل کنم. T.me/..

  • R.nouri says:

   سلام
   منم لاگ اوت کردم و دیگه نمیتونم وارد بشم
   بهم ارور there was problem with request میده
   همه راه هارو هم امتحان کردم درست نشد ☹️☹️☹️
   کمکم کنید لطفا

  • violet says:

   میشه لطفا آی دی تلگرامتونو واسم بفرستین؟! به این ایمیل ? violetpizza56@gmail.com

 • علی says:

  سلام کسی میدونه این ارور واس چیه You were logged out please lg back in

 • M.n says:

  سلام دوستان هر کسی که این مشکل و داره و یا اینکه اکانتشون مسدود یا غیره فعال شده یا هر مشکله دیگه ای که داره در این رابطه به من تلگرام پیام بده مشکلشو حل کنم ایدی تلگرامم
  @…

 • نگار says:

  من parallel space رو نصب کردم درست شد ولی اینستاگرامش مسیج ارسال نمیکنه. باید چکارش کنم؟؟

 • Peyman says:

  سلام اگه تو روش اول به اکانت به فیسبوک متصل نشده باشه چیکار باید کرد.چون من چیزی مثل علامت فیسبوک نمیبینم داخل تنضیماتم

 • پرنیان says:

  سلام و خسته نباشید…من همین امروز با این مشکل مواجه شدم و مطمئن هم هستم که رمزم را درست وارد میکنم ولی میزنه there is a problem with login و این خیلی عجیبه چون هیچوقت تاحالا همچین مشکلی نداشته و نمیدونم چرا اینجوری شده و اعصابمم خیلی بهم ریخته لطفا کمکککک کنیدددد

 • رها says:

  سلام .من وقتی با این مشکل مواجه شدم زدم اکانتمو پاک کردم والان اکانتی نیست که وارد شدم واین راه هارو امتحان کنم.اگه کسی بدون اکانت باشه باید چیکار کنه ?حتی بخوام نمیشه جدیدم بزنم

  • هادی says:

   سلام من چند روز پیش وقتی وارد اینستا شدم این پیام اومد sorry’ we couldn’t complete your request please try again in a moment هر کاری کردم درست نشد? لطفا راهنماییم کنید????
   تلگرام ندارم لطفا ایمیلتونو بدید????????

 • shayan says:

  باید ایدیشو عوض کنی
  مشکلی داشتی ایدی تلگرامم میتونی پ بدی
  shayan_…
  موفق باشی

 • شایان علیپور says:

  مرسی از مطالب خوبتون ….من ایدی گوشیمو با این برنامه تغییر دادم درست شد
  https://www.dl.farsroid.com/app/Device-ID-Changer-Pro-ADIC-4.1-Fix(www.Farsroid.com).apk
  نیازی ب تغییر IMEI نبود
  گوشی نیاز به دسترسی روت داره….
  با تشکر

 • سارا says:

  سلام. دوست من موبایلم گرفت لاگ این میکرد و پست میذاشت، گفت ک با موبایل خودش نمیتونه پست بذاره ، با مال من انجام داد. اینستا اون اکانتشو پاک کرده برای نقض قوانین. حالا منم نمیتونم وارد اکانت خودم بشم با موبایلم. چیکار میتونم بکنم؟؟؟؟ ارور sorry, there was a problem by your request میاد… حالا چیکار کنم؟؟؟؟ :'(((

 • Mhmd says:

  سلام دوست عزیز این مشکل برای منم رخ داده و یک هفتس که رفع نشده و تمامی این کارارو کردم باید چیکار کنم؟؟ کل اکانتام نمیاد با گوشیای دیگه میاد مرسی♥️

 • دکتر مرادی says:

  ممنون بابت راهکار عالیتون تونستم اکانت اینستاگرامم رو به کمک شما پس بگیرم???

 • پیمان says:

  سلام خسته نباشید ،من وقتی وارد اینستاگرام وارد میشوم با این ارور مواجه میشمoops an error occurred
  هر کاری هم کردم نشده و راه حل هایی که تو اینترنت زده رو هم امتحانش کردم
  اگه میتونین بهم کمک کنین بهم ایمیل بزنید

 • ahoo says:

  سلام ببخشید . خواهش میکنم جواب بدید .. کسیو میخوام فالو کنم هی مینوسه ریپورت یورر پرابلم …. چیکارش کنم دیوونه شدم بخدا … کسیو نمیتونم فالو کنم ولی بقیه میتونن فالو کنند

  • مدیر says:

   لطفاً آی دی و پسوردتون رو به این ایمیل ارسال کنید
   بعد از ۴۸ مشکلتون حل میشه
   ایمیل:amirsarfar….@gmail.com

 • مليكا says:

  سلام من با این مشکل مواجه شدم و ١ساله که درست نشده..حتی تنظیمات کارخانه هم زدم

 • P.tkh says:

  سلام من با هر گوشی دیگه میتونم وارد اکانت هام شم اما با گوشی خودم ک آیفون ٧ پلاس هست نمیتونم وارد هیچ اکانتی شم و دائما اخطار there was a problam with your request رو دریافت میکنم همه کارهایی که در قسمت بالا گفته شده هم انجام دادم
  میشه بگید چطور باید مشکلو حل کنم؟!

 • حمید رضا says:

  سلام . تو اپدیت جدید اینستا گزینه ی غیر فعال کردن ایدی رو پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید

 • حسین says:

  سلام. من اکثر روش هایی که گفتید و انجام دادم…. منتهی هنوز اکانتم باز نشده … روی اندروید … این دومین باره که پیغام instagram the was a problam with your request رو میگیرم و اکانتم غیر فعال میشه! باید چیکار کنم؟

  با Parallel Space هم مشکلم حل نشد! حتی فیس بوق رو هم وصل کردم بهش، منتهی بازم کار نمیکنه! جالبه روی اکانت اولم؛ یه اکانت فرعی داشتم با ایمیل دوم، اون کار میکنه! اما خود اکانت اصلیم غیر فعاله و اکانت دوم من هم از کار افتاد!

صفحات1 2
×