melipayamak
انزل وب

مایکروسافت شبکه اجتماعی So.cl برای دانشجویان منتشر کرد

چندی پیش شبکه اجتماعی Socl مایکروسافت را که پروژه ای آزمایشی از سوی Microsoft Research’s FUSE Lab میباشد را معرفی کردیم،اکنون مایکروسافت بتازگی شبکه اجتماعی So.cl را برای دانش آموزان و دانشجویان به منظور به اشتراک گذاری سریع اطلاعات مفید،ویدیو،عکس و.. و همچنین ساخت صفحات شخصی با استفاده از اطلاعات داخل و خارج  کلاس درس منتشر کرده است.

انزل وب

به گفته مایکروسافت این شبکه یک کلاس مجازی برای دانشجویان و دانش آموزان ایجاد میکند و در اصل Socl برای کمک به دانشجویانی که میخواهند از طریق رسانه های اجتماعی دانش،تجربه و اطلاعات خود را گسترش دهند طراحی شده است.

انزل وب

در حال حاضر عضویت در این شبکه از طریق اکانت فیس بوک امکان پذیر است و عضویت در Socl به طور آزمایشی فقط برای دانشجویان دانشگاه واشنگتن، دانشگاه سیراکوس و دانشگاه نیویورک مقدور میباشد،اما مایکروسافت اعلام کرده است که در آینده نزدیک مدارس و دانشگاه های بیشتری به این سرویس اضافه خواهند شد.

انزل وب

آیا این سیاست مایکروسافت برای شما آشنا نیست؟بله درست فکر میکند این سیاست یعنی جذب دانشجویان و دانش آموزان سیاستی میباشد که شبکه اجتماعی محبوب فیس بوک از آن استفاده کرد،حال باید دید آیا مایکروسافت برای محبوبیت و پیشرفت میخواهد سناریو تکراری را در وب اجرا کند یا خیر؟

ویدیو مربوط به این شبکه اجتماعی را از اینجا مشاهده کنید.

منبع:انزل وب

مطالب مرتبط

آموزش 4 روش جدید دیلیت اکانت فیسبوک در کامپیوتر ، اندروید و آیفون
آموزش ۴ روش جدید دیلیت اکانت فیسبوک در کامپیوتر ، اندروید و آیفون
فعال سازی دوباره اکانت فیس بوک (Facebook)
آموزش کامل فعال سازی دوباره اکانت فیس بوک (Facebook)
دانلود فیلم و ویدیو از فیسبوک کامپیوتر و گوشی
آموزش ۹ روش دانلود فیلم و ویدیو از فیسبوک کامپیوتر و گوشی
ریکاوری و تغییر پسورد فیس بوک
آموزش ۶ روش ریکاوری و تغییر پسورد فیس بوک

نظرات