melipayamak
موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل

۱۵ موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل و..

این روزها هویت هر کسی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، دقیق یا غیردقیق و گسترده یا مبهم در اینترنت ثبت شده است. هر کسی در طول عمرش حداقل فعالیتی در اینترنت دارد که به واسطه آن ردپایش در فضای وب و دنیا پر رمز و رازش ثبت می شود. بنابراین پیدا کردن افراد تنها با داشتن اطلاعات ناچیزی از او در این دنیا کار ساده ای است. به خصوص اگر این اطلاعات را در موتور های جستجو جالبی که برای پیدا کردن افراد طراحی شده اند وارد کنید. این موتور های جستجو قادر هستند از طریق پارامتر های خاصی که وارد می کنید کل دنیا اینترنت را زیر و رو کنند تا بتوانید دوست و آشنای جدید و قدیمی خود را از این طریق ییدا کرده و با آن ها تجدید دیدار کنید. برخی از این موتور های جستجو را تست و ارزیابی نمودیم که در این مطلب با آن ها آشنا خواهید شد.

۱۵ موتور جستجو  جالب برای پیدا کردن افراد و دوستان قدیمی از طریق اینترنت

Best People Search Engines

این موتورهای جستجو با برنامه های چت و دوستیابی با قابلیت جستجو اطراف تفاوت زیادی دارند. این سرویس های آنلاین صرفا ابزاری برای شناسایی بقیه هستند تا بتوانید از طریق آن اطلاعات تماس را برای ارتباط گرفتن با افراد دریافت نمایید و در واقع پلی هستند که شما را به گفتگو و ارتباط نزدیک تر با شخص موردنظرتان نزدیک تر می سازند.

جستجو افراد با اسم ، شماره تلفن و موبایل ، ایمیل و.. از طریق Pipl

Pipl سرویس رایگانی است که با استفاده از آن می توانید افراد را در سراسر دنیا از جمله ایران را بر اساس نام، نام کاربری، موبایل و ایمیل ردیابی کنید. اگر آدرس ایمیل فرد موردنظرتان را ندارید می توانید با استفاده از بهترین روش های جستجو و یافتن آدرس ایمیل دیگران از طریق اینترنت که قبلا در انزل وب معرفی نمودیم آدرس ایمیل را حدس بزنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

در این سرویس می توانید پارامتر هایی نظیر سن و موقعیت را به دلخواه فیلتر کنید که این به دقت جستجو خیلی کمک می نماید.

پیدا کردن افراد در اینترنت با Peek You

سرویس Peek You چیزی شبیه به Pipl است و همان اطلاعات را از شما برای شناسایی افراد می خواهد. اما اطلاعاتی که در صفحه نتایج نشان داده می شود زیاد و متنوع است و باعث می شود دسترسی به آن چه که می خواهید کمی مشکل شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

اطلاعات فرد در پروفایل صفحات اجتماعی، ایمیل و حتی جستجو های ضبط شده از فرد در وب هم ممکن است در این سرویس نمایش داده شود. اگر اطلاعات دقیق باشد حتی می توانید تصویر فرد را در صورت وجود ببینید. Peek You یکی از بهترین سرویس های تحت وب برای جستجو اطلاعات افراد و مشاهده همزمان تصویرشان است.

پیدا کردن افراد در آمریکا با ZabaSearch

اگر به دنبال اطلاعات خاصی نظیر شماره تلفن، آدرس و ایالت محل زندگی شخص خاصی که ساکن آمریکا است می گردید می توانید از ZabaSearch استفاده کنید. ZabaSearch از بهترین ابزار های موجود برای بررسی اطلاعات آنلاین ذخیره شده از افراد است. در این موتور جستجو بخشی هم برای گفتگو مستقیم با فردی که به دنبال او هستید طراحی شده است.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در آمریکا با Whitepages

Whitepages سرویس مستقیم و خوبی برای ردیابی افرادی است که ساکن آمریکا هستند. فیلتر هایی نظیر سن و موقعیت مکانی که در بخش جستجو در نظر گرفته شده است باعث می شود خیلی ساده به همان کسی که به دنبال او هستید برسید.

ظاهر ساده و قابلیت های بی شماری نظیر نمایش اطلاعات خانواده، مخاطبان و جزئیات کسب وکار افراد Whitepages را متمایز می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد در اینترنت با BeenVerified

اگر به دنبال اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، ایمیل و …دیگران هستید تنها با پرداخت هزینه اشتراک در سرویس BeenVerified می توانید به آن ها دست یابید. البته نمایش اطلاعات پایه در BeenVerified کاملا رایگان است و فقط برای مشاهده اطلاعات جزئی است که باید اشتراک خریداری کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

دست یابی به اطلاعات افراد در Address Search

جستجو نام و آدرس افراد به همراه اطلاعات تماس نظیر ایمیل تنها بخشی از امکانات Address Search می باشد. البته این سرویس فقط به کاربران آمریکایی محدود است. اطلاعات آدرس و موقعیت مکانی افراد در این سرویس مخفی است و برای مشاهده آن ها می توانید از طریق ایمیل در همین سایت با فرد موردنظرتان در ارتباط باشید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات افراد از طریق گوگل

گوگل سرویسی برای جستجو اطلاعات افراد نیست اما حجم اطلاعات کاربران که در طول دوره های مختلف در گوگل ثبت می شود منبعی معتبر و قابل اعتماد است تا بتوانید اطلاعات جزئی زیادی از افراد به دست آورید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد مختلف با Criminal Searches

Criminal Searches سرویسی برای مشاهده سوابق قضایی افراد است. همان طور که از نام این موتور جستجو پیدا است می توانید با ورود نام افراد مختلف اطلاعات قضایی و زمینه های جنایی هر کسی که بخواهید را در این سرویس مشاهده کنید. فیلتر های خاصی هم وجود دارد که به دقت جستجو کمک خواهد کرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در شبکه های اجتماعی با Lullar

Lullar سرویسی مختص پیدا کردن افراد از طریق پروفایل شبکه های اجتماعی آنان است. یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، پینترست و…توسط این سرویس پشتیبانی می شوند. تنها کافی است نام یا ایمیل این افراد را وارد کنید تا جستجو گسترده ای در انواع شبکه های اجتماعی صورت گیرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شرکت ها با Infobel

اگر به دنبال اطلاعات کمپانی یا کارمندان یک کمپانی خاص هستید Infobel پیشنهاد ما به شما است. Infobel اطلاعاتی نظیر زمینه کاری، تاریخ راه اندازی شرکت و موقعیت آن ها را در ۵۱ کشور دنیا در دست دارد که با جستجو کوتاهی در آن می توانید به این اطلاعات دست یابید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شخصی و حرفه ای افراد با Yasni

Yasni ابزاری کاربردی برای جستجو افراد از طریق زمینه کاری و البته اطلاعات شخصی آن ها نظیر ایمیل و نام است. موقعیت محل کار و زمینه کاری فرد مورد نظرتان را می توانید در این سرویس مشاهده کرده و به اطلاعات خصوصی دیگری نیز دست پیدا کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد با سرویس Facebook Friend Browser

اگر می خواهید به اطلاعات افراد بر اساس پارامتر های متنوع خیلی سریع دست پیدا کنید از Facebook Friend Browser استفاده کنید. به صورت پیش فرض اطلاعات افراد در پروفایل فیس بوک قابل مشاهده است اما شما می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. اگر فرد موردنظرتان یکی از ۱٫۷۹ میلیارد کاربر فعال فیس بوک باشد جستجو اطلاعاتی نظیر نام، محل تحصیل و مکان زندگی خیلی ساده می شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

یافتن حرفه ای افراد با Person LookUp

Person LookUp همزمان اطلاعات فرد مورد نظر شما را در چند موتور جستجو کاوش می کند و بر اساس پارامتر های مختلف افراد را طبق موقعیت مکانی آن ها پیدا می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو دقیق افراد با Find People Search

اگر به دنبال اطلاعات دقیقی درباره آدرس، شماره تلفن و ایمیل افراد هستید با Find People Search نتایج دقیقی را خصوصا برای افراد ساکن در آمریکا به دست می آورید. با این سرویس می توانید به افرادی که به دنبال آن ها هستید ایمیل هم ارسال کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

برای جستجو به نام یا آدرس ایمیل افراد و ایالت محل زندگیشان نیاز دارید. حتی می توانید از جانب سرویس Find People Search اعلاناتی زمانی که اطلاعات فرد موردنظرتان به روز شد دریافت نمایید.

پیدا کردن مشخصات افراد مختلف با MyLife

MyLife یک سرویس کاربردی است که می توانید در آن با تنظیم نیازهای خود دقیقا همان اطلاعاتی از افراد مختلف را به دست آورید که می خواهید. برای استفاده از این اطلاعات حتما باید اکانت رایگان ایجاد کنید تا بعد از ورود به حسابتان این اطلاعات نمایش داده شود. جالب تر این که در این سرویس می توانید اطلاعات موجود درباره خودتان را هم ویرایش کنید و آن ها را بر اساس آن چه که می خواهید قابل رویت باشد مدیریت نمایید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

تجربه و پیشنهادات شما ؟

اگر از سرویس های معرفی شده برای جستجو افراد استفاده کردید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. کدام موتور جستجو شما را بهتر برای مشاهده اطلاعات فرد موردنظرتان یاری نمود؟

کیهان سرور

مطالب مرتبط

نظرات

 • HOSEN says:

  ممکنه شماره مهدی پیکانپور رابرام پداکنی لتفا

 • mahdi_irgc83 says:

  سلام من هر کار کردم تو سایت pipl نتونستم اون بخش سرچشو بیارم داشتم دنبال یکی از دوستام میگشتم که شمارشو نداشتم

 • cloner says:

  از راه های دیگه هم میشه پیداکرد.چندین ساله توی دارک وب کارمیکنم خیلی ههارو میشه پیدا کرد .کسی خواست ایمیل بزنه کمکش کنم

 • علیرضا نیک نیان says:

  تورو خدا کمکم کنید
  خیلی این فرد برام عزیزه
  و حتما باید هر چه زودتر پیداش کنم
  تورو خدا کمکم کنید
  ممنون

 • علیرضا نیک نیان says:

  دوستان تورو خدا کمکم کنید
  خیلی برام مهمه
  کمک کنید تورو خدا کمکم کنید
  من همش ۱۷ سالمه و میخوام فقط اون کسی که تنها دوستم هست رو پیداش کنم
  تورو خدا کمک کنید که بدونم کجا هست و تو چ شهری و دقیقا کجاست
  لطفا کمک کنید
  ممنون

 • علیرضا نیک نیان says:

  دوستان تورو خدا هر کی میتونه بیاد و کمکم کنه
  فقط ی اسم ازش میدونم با اسم پدرش و کشوری که الان رفته
  تورو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه که پیداش کنم این کارو انجام بده واسم

 • علیرضا نیک نیان says:

  سلام دوستان من دنبال آدرس و مکان دقیق یک نفر در خارج از کشور می گردم اگر کسی میتونه کمکم کنه تورو خدا و واقعا جون هر کی دوست داره جوابم رو بده چن خیلی خیلی برام مهمه و من الان فقط اسم خودش و پدرش رو میدونم و هیچ اطلاعات خاص دیگه ای ازشون ندارم و فقط اینم میدونن که الان تو کدوم کشور و شهر هستن فقط همین
  لطفا هر کی میتونه کمکم کنه مرسی چون واقعا خیلی نیاز دارم که هرچی زود تر پیداشون کنم

 • سید محمود علوی هستم says:

  دوستی از سال ۱۳۷۰گم کرده ام در المان زندگی میکنن به اسم مهرداد نصیر

 • مسعود says:

  سلام کمکم کنید شماره یا آدرس معصومه فاتحی رو برم پیدا کنید

 • اصلاحچی says:

  سلام میشه کمکم کنید شماره یا آدرس معصومه فاتحی متولد ۱۳۵۷ ساکن اصفهان رو برام پیدا کنید

 • اصلاحچی says:

  کمک

 • ا اصلاحچی says:

  سلام دورود میشه کمکم کنید شماره یا آدرس معصومه فاتحی (مهشاد) متولد ۱۳۵۷ ساکن اصفهان رو برام گیدا کنید

 • ا اصلاحچی says:

  سلام جز بهترین آرزوهامه اگر بتونید کمکم کنید آدرس یا شماره موبایل معصومه فاتحی(مهشاد) متولد ۱۳۵۷ نام پدر محمود رو کمکم کنید پیدا کنم

 • parya says:

  سلام ترو خدا کمک کنین من با یه نفر فقط یه عکس دارم چیز دیگه ای ازش نمیدونم فقط یه عکس و کشوری که زندگی میکنه.
  چطوری میتونم پیداش کنم؟

 • رستا says:

  لطفا خواهش می کنم شماره اقای اریا عظیمی نژاد رو میشه به من بدید لطفا خواهش

 • یاشیل says:

  سلام شماره یه اقایی توی خوزستان شهرستان مسجد سلیمان رو میخوام. به اسم حاج محمود کریمی. فکر میکنم کارمند سپاه باشه

 • زهرا says:

  سلام توروخدا کمکم کنید من دارم از دوری پرنیان دق میکنم ۶ سال باهم همکلاس بودیم ولی مشکلات روزگار مارو ازهم جدا کرد .این اطلاعات رو ازش دارم.پرنیان اسکندری ۱۴ ساله ساکن کرج خطشم ایرانسل بود

 • m.m says:

  میشه برای من شماره افراد زیر رو پیدا کنید خیلی فوریه از طریق این راه ها امتحان کردم نشد
  اسامی: یگانه طالبی ، آیناز جعفری ، صبا طاووسی ، کیانا زحمت کش
  حدودا ۱۵-۱۶ ساله اند ساکن مشهد
  اگه فهمیدید اطلاع بدید تا من جیمیلمو بدم ، لطفااااااااااا

 • سام says:

  سلام. شما تو چه شهری هستید؟ به آیدی تلگرام زیر پیام بدید لطفا.
  iam3…

 • شعله says:

  آدرس حجت احمدی دوربینبان ساکن تهران ؛ دوتا ازدواج دوتا فرزند پسر محمد و امیرعلی اصالت مشهد پدرمادر خادم امان رضا قد بلند شماره موبایل ۰۹۳۵۶۹۴۸… لطفن آدرس این شخص را برای من پیدا کنید ۵ سال هست طلاق گرفتم پسر مو ندیدم آدرس و نشانی اورا نمیدونم اجازه دیدن فرزندم را نمیدهد به پسرم رسیدگی نمی کند ممنون از لطف شما کمکم کنین آدرسش و بدهید

 • شعله says:

  سلام. درود به شما . من ۵ سال هست طلاق گرفتم حضانت تنها پسرم را پدرش عهده گرفت تو ابن ۵ سال هیچ وقت جا و آدرس و مکان پسرم و نیافتم ؛ فقط یک شماره موبایل دارم از شوهرم چطور پیداش کنم ؟خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید بزرگوارید

 • زیبا says:

  توروخدا کمکم کنید

 • زیبا says:

  سلام دنبال ی سری مشخصات جزئی از کسی میگردم لطفا کمکم کنید

 • بهرنگ says:

  سلام خسته نباشید من سه سال هس ک عاشق دختری شدم میخام شماره موبایلش رو پیدا کنم لطف کنین کمکم کنین

 • Mojtba says:

  تمامی این مطالب فیک هستن
  من زندگیم داره نابود میشه
  فقط به خاطر یه سوتفاهم مسخره
  گوشیش رو خاموش کرده
  من میدونم محل کار پدرش کجاست میدونم که دقیقا توی کدوم خیابون زندگی میکنن
  فقط یه شماره پلاک میخوام

 • امیرشهبان says:

  سلام من ۲۳ ساله که دنبال پسرعموم میگردم ولی پیداش نمکردم فقط یه نشونی از محل سکونت قبلیش گیر اوردم. میشه لطفا کمکم کنید.. ممنون

 • Kimia says:

  سلام تروخدا کمکم کنید من دنبال شخصی هستم که هم اسمو فامیلشو میدونم هم اسم پدرش رو هم محل تقریبی سکونتشون رو میشه شمارش رو گیر آورد

 • Kimia says:

  سلام خسته نباشید من دنبال شخصی به اسم سید وحید حسینی میگردم اسم پدرو مادر اعضای خانوادشو میدونم و میدونم که تو کدوم منطقه ی مشهد زندگی میکنن .میشه شمارش رو پیدا کنم راهی هست؟

 • Baran says:

  سلام من دنبال شماره یه فردی به اسم محمد اصلانی(که آرش صداش میکنن) میگردم میدونم تو نجف آباد اصفهان زندگی میکنه فقط همین میشه پیداش کرد؟

صفحات 1 2 3

تبلیغات متنی