13 روش رفع مشکل ارسال و آپلود نشدن فیلم ، ویدیو و عکس در اینستاگرام

۱۶ روش رفع مشکل ارسال و آپلود نشدن فیلم ، ویدیو و عکس در اینستاگرام

Instagram برنامه محبوب و بی نظیر اشتراک گذاری عکس و ویدیو می باشد که دارای تنظیمات و افکت های جالب برای اینکار است، همچنین میتوانید به صورت خصوصی به دوستان خود پیام ارسال کنید، عکس های قرار داده شده را لایک کنید  ، فیلم و ویدیو های خود را تا ۱ دقیقه آپلود کنید و.. . حال گاهی اوقات اتفاق می افتد که ما نمی توانیم عکس، فیلم و یا ویدیو را در اینستاگرام آپلود کنیم یا به عبارت دیگر امکان پست گذاشتن در اینستاگرام را نداریم! امروز در انزل وب به رفع مشکل آپلود نشدن فیلم، ویدیو و عکس در اینستاگرام می پردازیم.

۱۶ روش حل مشکل آپلود و گذاشتن عکس و ویدیو در اینستاگرام

How to Fix Instagram Uploading Photo and Video Issue on iPhone and android

واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegram به معنی پیام رسانی فوری از طریق عکس و دوربین است. نسخه نخستین اینستاگرام در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد. این سرویس به سرعت محبوبیت کسب کرد و به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تا آوریل ۲۰۱۲ و ۳۰۰ میلیون کاربر تا دسامبر ۲۰۱۴ رسید. با چنین تعداد قابل توجهی از کاربران، توسعه دهندگان سعی در حفظ و بهبود خدمات نرم افزار اینستاگرام دارند. این فرایند بهبود ممکن است بر برنامه تاثیر بگذارد.

همانند مواردی در ۷ روش حل مشکل عدم ارسال ، پخش و باز نشدن عکس ، فیلم و.. در تلگرام که در اشاره کردیم شاید در هنگام آپلود عکس، فیلم و ویدیو در instagram نیز مشکل آپلود نشدن و نمایش پیغام  video wasn’t posted یا photo wasn’t posted اینستاگرام را تجربه کرده باشید. برای حل مشکل آپلود نشدن فیلم، ویدیو و عکس در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید اما قبل از شروع حتما نکات زیر را تست کنید :

 • یک ویدیو و عکس دیگر برای اطمینان از خراب نبودن فایل مد نظر شما برای آپلود و ارسال در اینستاگرام تست کنید
 • از یک کانکشن اینترنت دیگر برای ارسال و آپلود نیز مساله را امتحان کنید
 • در صورت امکان اکانت خود را بر روی اینستاگرام یک گوشی دیگر باز و برای آپلود فیلم و عکس اقدام کنید
 • به طور موقت اکانت دیگری بسازید و آپلود ویدیو و عکس را در آن نیز تست کنید

۱- حل مشکل آپلود نشدن فیلم و عکس در اینستاگرام با اینترنت قوی تر

ابتدا اطمینان حاصل کنید که گوشی اندروید یا آیفون شما به یک منبع اینترنت قوی متصل است، شاید چون سیگنال اینترنت شما ضعیف است عکسها، فیلم ها و یا ویدیوی شما در اینستاگرام آپلود نمی شود. اگر از داده تلفن همراه خود استفاده می کنید، مطمن شوید که هنوز اشتراک اینترنت داده تلفن همراه را دارید. در صورتی که افراد دیگری از اینترنت گوشی شما استفاده می کنند اینترنت آنها را قطع کنید و دوباره برای ارسال عکس، فیلم، ویدیو در اینستاگرام تلاش کنید. ما قبلا نحوه استفاده همزمان وای فای و اینترنت گوشی برای افزایش سرعت اینترنت اندروید و  نحوه محدود کردن سرعت و حجم اینترنت وایرلس مهمان را به صورت کامل در انزل وب آموزش دادیم که در آنجا نیز یک برنامه اندروید برای محدود کردن و قطع کردن اینترنت دیگران را نیز به شما معرفی کردیم.

حل مشکل آپلود نشدن فیلم و عکس در اینستاگرام با اینترنت قوی تر

۲- قطع اینترنت سایر برنامه ها برای حل مشکل ارسال نشدن فیلم و عکس در اینستاگرام

می توانید به سادگی دسترسی برنامه های نصب شده را به دیتای موبایل خود و یا هرگونه اتصالی که به واسطه ی آن، حجم اینترنت شما مصرف میشود، را محدود کنید. جهت محدودیت درسترسی برنامه های نصب شده به دیتای موبایتان پیشنهاد می کنیم پست محدودیت،کنترل و جلوگیری دسترسی به اینترنت برنامه های اندروید بدون نیاز به روت را مطالعه بفرمایید.

۳- تنظیم مجدد APN برای رفع مشکل آپلود ویدیو و عکس گذاشتن در اینستاگرام

عمده ترین دلیل ارسال نشدن عکس، فیلم و ویدیو در اینستاگرام بهم خوردن تنظمیات پیشفرض Access Point Names در گوشی میباشد این اتفاق بیشتر در گوشی های اندرویدی و در هنگام استفاده از شبکه های موبایل نظیر ۲g ، ۳g و ۴g رخ میدهد و روش حل این موضوع بسیار ساده است ، باید APN تعریف شده فعلی را حذف کنید و مجددا APN را برای گوشی خود تنظیم کنید. نحوه حذف APN و تنظیم مجدد APN را قبلا در پست حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل کاملا توضیح داده ایم.

تنظیم مجدد APN برای رفع مشکل آپلود ویدیو و عکس گذاشتن در اینستاگرام

۴- پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل آپلود نشدن ویدیو و ارسال عکس در اینستاگرام

گاهی وقتها دلیل آپلود نشدن فیلم  و عکس در اینستاگرام  میتوانید پر شدن حافظه کش و دیتا برنامه مربوطه باشد ، برای پاک کردن کش از تنظیمات گوشی به بخش Apps بروید و برنامه اینستاگرام را پیدا کنید. ولی با این کار اطلاعات Sign In و تنظیمات شما نیز پاک می‌شوند و لازم است آنها را دوباره وارد کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً ابتدا حجم اطلاعات اپ را بررسی کنید و تنها در صورت اشغال فضای زیاد آن را پاک کنید.

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل آپلود نشدن ویدیو و ارسال عکس در اینستاگرام

روی اینستاگرام تپ کنید ، سپس برای پاک کردن حافظه پنهان و دیتا روی clear cache و clear data تپ کنید.

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل آپلود نشدن ویدیو و ارسال عکس در اینستاگرام

۵- رفع مشکل آپلود ویدیو در اینستاگرام با کاهش حجم و زمان ویدیو

در هنگام بروز مشکل آپلود فیلم یک دقیقه ای در اینستاگرام مطمئن شوید که اندازه فایل ویدیو ۶۰ ثانیه و یا کمتر است. می توانید زمان ویدیو خود را توسط آپ هایی مثل VidTrim به زیر ۱ دقیقه کاهش دهید و یا اینکه در چند پارت و در قالب یک آلبوم انتشار دهید ، قبلا نرم افزار های کم کردن حجم ویدیو را در پست آموزش و معرفی بهترین نرم افزار های کم کردن حجم ویدیو بدون افت کیفیت توضیح دادیم.

۶- حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام با انتخاب کدک ، فرمت ویدیویی مناسب

یکی دیگر از علت آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام نامناسب بود فریم ریت ، کدک و.. فیلم مد نظر شماست ، با استفاده از ۶ نرم افزار را برای ویرایش ویدیو در اندروید که قبلا معرفی کردیم سعی کنید رزولوشن و دیگر تنظیمات فیلم را مناسب برای اشتراک گذاری در اینستاگرام کنید. سعی کنید ویدیو شما تنظیمات زیر را داشته باشد:

کدک تصویر
– Video codec: H.264 codec / MP4
کدک صدا
– Audio codec: AAC audio codec at 44.1 kHz mono
حداکثر عرض ویدیو
– Size: maximum width 1080 pixels any height
فریم ریت ویدیو
– Frame rate: 29.96 frames per second
بیت ریت ویدیو
– Video bit rate: 3,500 kbps video bit rate
طول ویدیو از لحاظ زمانی
– Video length: 3 to 60 seconds
نسبت تصویر
–Apsect ratio: 16:9 or 1:1

۷- آپدیت برنامه جهت رفع مشکل گذاشتن فیلم و عکس در اینستاگرام

آپدیت و نصب مجدد برنامه را امتحان کنید. هر چند که نصب مجدد برنامه دقیقا مثل ریست کردن آن است و اطلاعات قبلی را از بین می برد اما در اغلب موارد مشکل برطرف می شود.

۸- عکس ، فیلم و ویدیو در اینستاگرام ارسال و آپلود نمی شود؟ گوشی را ریست کنید

اگر راه حل قبل یعنی پاک کردن کش و دیتا کارآمد نبود لازم است گوشی را ریست کنید. دقت کنید ریست کردن گوشی تمام تنظیمات و شخصی سازی هایی که تا کنون انجام داده اید را از بین می برد. بنابراین پیش از استفاده از این روش حتما با روش های بک آپ گیری از اندروید از برنامه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

ریست کردن تنظیمات دستگاه اندروید

۹- حل مشکل مشکل گذاشتن عکس و ویدئو در اینستاگرام با بروزرسانی تاریخ و ساعت

یکی از روش هایی که در برخی اوقات ممکن است به طور کامل به مشکل آپلود نشدن عکس ، ویدیو و فیلم در اینستاگرام کمک کند بروزرسانی تاریخ گوشی اندروید میباشد ، اگرچه این روش همیشه کارآمد نخواهد بود. در تنظیمات Settings به قسمتDate & Time سیستم عامل گوشی بروید و گزینه Automatic date & time را روشن کنید تا تاریخ و ساعت گوشی شما به صورت خودکار با اینترنت همگام و بروز شود.

آپدیت کردن تاریخ و ساعت گوشی اندروید

۱۰- اطمینان از خالی بودن فضای گوشی جهت ارسال عکس، ویدیو، فیلم در اینستاگرام

مطمئن شوید که فضای داخلی حافظه گوشی شما خالی است و محل ویدیو و عکس و فیلم را بر روی حافظه داخلی دستگاه قرار دهید. در صورتی که فضای گوشی شما پر است، برنامه های غیر ضروری را حذف کنید و یا فایل های خود را به سیستم یا حافظه SD انتقال دهید و یا حافظه گوشی خود را ارتقا دهید. قبلا نیز ۵ روش افزایش حافظه داخلی گوشی اندروید بدون نیاز به روت را به صورت کامل آموزش دادیم.

۱۱- چرا فیلم و عکس در اینستا آپلود نمیشود؟ اکانت شما مسدود است!

کاربران گاهی اوقات دچار مشکللاتی نظیر پخش نشدن فیلم در اینستاگرام ، لود نشدن عکس در اینستاگرام یا باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی و وای فای میشوند که در اکثر این مواقع احتمالا اکانت پابلیک شما مسدود شده است و باید از برنامه های تغییر دهنده آی پی برا باز کردن و آپلود عکس و ویدیو استفاده کنید. توجه کنید در صورتی که خود اینستاگرام اکانت شما را مسدود کرده باشد ایمیلی مبتنی بر مسدود سازی و عدم و ورود به اکانت برای شما ارسال میشود که باید از طریق بخش پشتیبانی اقدام به حل موضوع کنید.

۱۲- حل مشکل آپلود نشدن عکس در اینستاگرام از طریق مرورگر

برای اینکه مطمن شوید که مشکل از اکانت نیست، همانطور که قبلا در پست چگونه با مرورگر کروم ، فایرفاکس و.. کامپیوتر در اینستاگرام عکس آپلود کنیم ؟ آموزش دادیم، ویدیو، فیلم و یا عکس را از طریق کامپیوتر در اینستاگرام ارسال کنید.

حل مشکل آپلود نشدن عکس در اینستاگرام از طریق مرورگر

۱۳- ارسال گزارش برای رفع مشکل آپلود نشدن عکس و فیلم در اینستاگرام

در صورتی که مشکل رفع نشد احتمالا اکانت شما دچار مشکلات فنی است باید وارد بخش Option اکانت اینستاگرام خود شوید.

سپس بر روی گزینه  report a problem کلیکد کنید.

ارسال گزارش برای رفع مشکل آپلود نشدن عکس و فیلم در اینستاگرام

بخش مورد نظر (عکس یا ویدیو) را انتخاب و مشکل خود را برای اینستاگرام شرح و ارسال کنید تا آنها موضوع را بررسی کنند.

ارسال گزارش برای رفع مشکل آپلود نشدن عکس و فیلم در اینستاگرام

۱۴ – بررسی مجوز دسترسی اینستاگرام جهت رفع مشکل آپلود عکس و ویدئو در اینستاگرام

در بخش Permissions اندروید مجوز دسترسی اینستاگرام را مجددا چک کنید. برای اینکار از تنظیمات گوشی وارد بخش Permissions  شوید

بررسی مجوز دسترسی اینستاگرام جهت رفع مشکل آپلود عکس و ویدئو در اینستاگرام

سپس مجوزهای بخش دوربین و.. اینستاگرام را چک کنید و از فعال بودن آنها نیز مطمئن شوید.

بررسی مجوز دسترسی اینستاگرام جهت رفع مشکل آپلود عکس و ویدئو در اینستاگرام

۱۵- حل مشکل آپلود فیلم و ارسال نشدن عکس در اینستاگرام با استفاده از نسخه قدیمی

در نهایت برای حل مشکل آپلود ویدئو و عکس در اینستاگرام پیشنهاد میکنیم از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام مثل نسخه ۸ تا ۸٫۵ آپلود ویدیو و عکس را امتحان کنید ، در صورت لزوم میتوانید از یک نسخه قدیمی برای آپلود عکس و ویدیو و یک نسخه جدید برای استفاده از سایر امکانات اینستاگرام استفاده کنید ، قبلا یک روش اینکار را پست نصب همزمان دو یا چند برنامه اندروید آموزش دادیم.

۱۶- رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام با اضافه کردن عکس

بسیاری از کاربران در نظرات این پست روش جالبی را معرفی کردند که به طور عجبیبی در بعضی به حل مشکل ارسال ویدیو در اینستاگرام کمک میکند ، در این روش علاوه بر ویدیو در هنگام آپلود کردن شما باید یک عکس نیز برای ارسال انتخاب کنید و مجددا برای آپلود تلاش کنید ، به احتمال زیاد در تلاش مجدد عکس و ویدیو با هم آپلود میشوند که میتوانید بعدا عکس مورد نظر را از صفحه شخصی خود پاک کنید.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

شما برای مشکل video wasn’t posted و حل مشکل ارسال نشدن عکس ، تصویر و فیلم در اینستاگرام از چه روشی استفاده می کنید؟ نظرات و تجربییات خود را با ما از طریق بخش دیدگاه این پست در میان بگذارید.

چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مطالب مرتبط

آموزش نحوه ارسال گیف در کامنت اینستاگرام
آموزش نحوه فهمیدن Restricted یا محدود شدن توسط دیگران در اینستاگرام
آموزش نحوه فهمیدن Restricted یا محدود شدن توسط دیگران در اینستاگرام
آموزش 12 روش حل مشکل ارور CSRF token missing or incorrect اینستاگرام
آموزش ۱۲ روش حل مشکل ارور CSRF token missing or incorrect اینستاگرام
آموزش 15 روش رفع مشکل ارسال نشدن پیام در اینستاگرام
آموزش ۱۵ روش رفع مشکل ارسال نشدن پیام در اینستاگرام

نظرات

 • رکسانا says:

  سلام ببخشید من اینستارو رو کامپیوتر نصب کردم ولی ن عکس باز میکنه نه فیلم

 • رضا says:

  نمیشد ١۵ رو اول بنویسید؟؟ عکس أضافه کردم خوب شد

 • محمد says:

  ۱۴ تا روشو تست کردم درست نشد عکس اضافه کردم درست شد ????

 • مریم says:

  داشتم ب ۱۵ مورد فکر میکردم ک تو نظرات خوندم با اضافه کردن عکس مشکل خیلیا حل شده…دمتون گرم مشکل منم حل شد???

 • Mohadese says:

  برای من فیلتر شکن جواب داد.خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون???

 • محمد says:

  دوستان، من راه حل قطعی مشکل ارسال نشدن ویدیو در اینستاگرام رو فهمیدم، تنها راهش اینه که اول به یک اینترنت قوی متصل بشید و بعد حتما و حتما قند شکن گوشیتون رو هم فعال کنید (منظورم ف – ی – ل – ت – ر – شکنه و خیلی واجبه) و بعد ویدیو رو ارسال کنید، وقتی که روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کردید ، ممکنه که اون نواری که خط پیشرفت آپلود رو نمایش میده هیچ حرکتی نکنه اما به اون توجه نکنید چون ویدیو شما در حال ارساله و تا زمانی که پیغام موفقیت را دریافت نکرده اید کاری نکنید.

 • مینا says:

  من قبلا پست البومی میتونستم بزارم اما چند. وقته هر. کار. میکنم نمیشه . مشکل از کجاست . اکانت دیگه ای ساختم که با اون تونستم پست البومی بزارم اما با اکانت قبلی نمیشه

 • ناشناس says:

  اخه این چه راهنمایی بود کردین. خدا لعنتتون کنه. من اینستاگرامم از حالت نصب خارج شده و دیگه نصب نمیشه. خیلی بی شرفید

 • ناشناس says:

  من clear data انجام دادم کل اینستاگرامم پاک شد که

 • Mahsa says:

  سلام بنده هیچ گونه عکس در بخش پست هام نذاشتم ولی نشون داده میشه ک دوتا عکس گذاشتم لطفا کمکم کنید

 • مریم says:

  منم تا وسط میرفت بعد وا میستاد!
  با ویدیوم یک عکسم آپلود کردم
  شددد ???
  مرررسی از راهنمایی های شما ?

 • negar says:

  من بدون فیلترشکن نمیتونم ویدیو آپلود کنم،وقتی هم که آپلود میکنم سرعت ویدیو دوبرابر و حجمش چند برابر میشه

 • z.s says:

  سلام.من وقتی که فیلمی را آپلود میکردم تا نصفه میرفت بعد خطا میداد.نه تو استوری و نه پست نمی تونستم فیلم بذارم البته هنوز هم تو استوری نمیتونم.با یه ترفند ساده که به نظر میرسه ربطی نداشته باشه مشکلم حل شد.یه عکس به فیلمم اضافه کردم یعنی یه فیلم و یه عکس باهم به اشتراک گذاشتم. بعد درست شد.امیدوارم دوستان هم مشکلشون حل بشه.

  • ثریا داسیان says:

   ممنون

   • سعيده says:

    مرسی از راهنماییت من هم یه عکس به فیلم اضافه کردم بعد درست شد. خیلی اعصابم خورد شده بود. بازم ممنون

  • پرهام says:

   سلام.خداپدرومادرتو برات نگه داره.دیگه نمیدونستم باید چه روشی واسه مشکل فیلم،امتحان کنم.با اضافه کردن یه عکس حل شد.راستی دوستا نvalayar@روحتما دنبال کنید.گیتاریست وخواننده.محشره

 • فربد says:

  با دورود- مشکل من رو هیچکس نداشته – کل اینترنت رو بزبان فارسی و انگلیسی جستجو کردم نشد
  لطفا اگر کسی راه حل داره ،بفرمایید
  موبایل sony xpria z دارم که فقط ویدیوی دوربین خودش رو در تلگرام یا اینستاگرام آپلود میکنه!
  سایر ویدیوهارو با انواع فرمت و کدک، آپلود میکنه اما تصویر خط خطی ورتیکال و غیرواضحه و صدا واضح!
  باسپاس

 • شهاب says:

  سلام
  من هم این مشکلو داشتم
  ورژن ۸.۱ رو نصب کردم درست شد

 • t.sky says:

  من با آپلود فیلم مشکل داشتم و تمام راه حل ها رو رفتم .. اما بعد از حذف نسخه به روزی که داشتم و نصب ورژن ۸ اینستاگرام مشکل آپلود رفع شد و تونستم فایلم رو آپلود کنم… فکر کنم نسخه های جدید با آپلود فیلم مشکل دارند

 • Mania says:

  سلام توی قسمت استوری میتونم عکس بذارم ولی فیلم نه،از وقتی آپدیت کردم اینجوری شده میشه کمکم کنید

 • مهدی says:

  دوستان من هر فیلمی که میخام آپلود کنم چه توی استوری چه توی پست اصلا نمیشه. تا وسطش میره دیگه نمیره. رفتم با اینستاپلاس این کار رو امتحان کردم توی گوشی خودم ، فیلم ها آپلود شدن. ینی مشکل انگاری فقط از اپلیکیشن اینستاگرامه. آپدیتش هم کردم درست نشد. کلیر کچ هم زدم بازم نشد. لطفا راهنمایی کنین

 • صادق کاشانی says:

  سلام و ممنون از سایت خوبتان.برای من هم این مشگل بود که بعضی فیلمها تا نصف آپلود و متوقف میشد،واین ترفندها کارساز نشد.که ناگهان متوجه نام فیلمها که بزبان فارسی بود شدم و با تعقییر به انگلیسی و دوباره آپلود کردن مشگل حل شد.امیدوارم بدرد دوستان بخوره.باسپاس

 • shahab jm says:

  دوستان من عکس میتونم بزارم اما فیلم نمیتونم تا وسطای آپلود می‌ره بعد اخطار میده بعد یکی از دوستانم از گوشی خودش همون پیج منو باز میکنه میتونه فیلم رو آپلود کنه دلیلش چیه؟راه حل درست بهم بدین ممنون.

 • حامد says:

  من ف شکن رو باز کردم مشکلم حل شد.

 • sorena says:

  با سلام.من برای ارسال عکس هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی میخوام فیلم ارسال کنم تا وسط لود میشه ولی دیگه stop میخوره.مشکل حجم فیلم یا اینترنت هم ندارم.لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید.با تشکر

  • bakhtiyari___reza says:

   منم دقیقا همین مشکل رو دارم خواهشا اگه کسی راهکارشو بلده توضیح بده .ورژن پایین هم گذاشتم فایده نداشت

   • صادق کاشانی says:

    عزیز نام فیام را به انگلیسی تعقییر بده و از اول آپلود کن.حل میشه

 • ابراهیم says:

  سلام.من اینستاگرام نسخه هشت رو دانلود کردم و فیلم آپلود کردم و مشکلم حل شد متشکرم??♥️♥️

 • سپیده says:

  با سلام متاسفانه از زمانی که اینستاگرام آپشنی به نام استوری گذاشت من نتونستم هیچ فیلمی رو آپلود کنم عکس هم یکی دو بار آپلود شد اما فیلم به هیچ عنوان آپلود نمیشه تمام تنظیمات و دهها بار چک کردم …..تنها جواب coudent uplod هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • ثریا داسیان says:

   سلام متاسفانه این مشکل فقط مختص به کاربران ایرانی نیست و در سراسر کشورهای دنیا این مشکل وجود داره این طور که به نظر میرسه هر موقع که یک نسخه جدید ایجاد میشه این مشکلات به وجود میاد ما سعی کردیم تمام راه حل ها رو اینجا بیاریم اگه دوستان دیگه راه حل های دیگه ای به ذهنشون میاد لطفا مطرح کنند که مابقی دوستان استفاده کنند. با تشکر از توجه شما

 • Mojtaba says:

  بزرگترین اشتباه زندگیم آپدیت کردن اینستای لعنتیم بود؛ آخه یکی نبود که بگه بچه وقتی راحت داری ویدیو هاتو آپلود میکنی نگه سادیسم داشتی رفتی همچین غلطی کردی!

 • Amin says:

  سلام.
  دیشب وقتی میخواستم پست ارسال کنم اینستا اون عکس ارسال نشد اما وقتی نگاه کردم بعد ۳ ساعت ارسال شده بود
  چطور این اتفاق پیش میاد ؟
  میشه راهنماییم کنید ؟

 • امید says:

  تنها راهش اینه ورژن قدیمی اینستا رو دانلود کنید من ورژن ۸٫۵ رو دانلود و نصب کرد و کار هم کرد تست شده هستش حتما امتحان کنید

  • فرید says:

   دقیقا همینطوره تنها راه آپلود فیلم در اینستاگرام با حذف ورژن جدید و نصب ورژن قدیمی ۸/۱ یا ۸/۵ اینکار را میتوان عملی کرد .راههای دیگه تست شد ولی انجام نشد

 • میلاد says:

  دوستان من هرکاری که می شد کردم نشد که نشد دهنم سرویس شده همینجور فالور هام داره کم میشه

 • ماهونیا says:

  من سه تا اکانت دارم…تو یکیش میره تو دو تای دیگش نه

 • هانا says:

  هیچ کدام از این روشها متاسفانه جواب نداد و همچنان ویدیو در اینستا پست نمیشه

صفحات1 2 3 5