melipayamak
حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما

۱۴ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما

اینستاگرام برنامه محبوب و بی نظیر اشتراک گذاری عکس و ویدیو می باشد که دارای تنظیمات و افکت های جالب برای اینکار است. شاید شما هم به قبل از استفاده از این برنامه با ارورهایی مانند Your account has been disabled for violating our terms و Too many users have been registered on this device و An unknown network error has occurred روبرو شده باشید که باعث عدم ورود به اینستاگرام و باز نشدن صفحه اکانت شما میشوند. امروز در انزل وب در مورد روش های حل این ارور ها که باعث وصل نشدن اینستاگرام  میشوند صحبت خواهیم کرد.

۱۴ روش رفع مشکل وصل نشدن و رفع ارورهای ورود به اینستاگرام

۱۴ ways to fix instagram wont load problems and open errors

در هنگام کار با اینستاگرام ممکن است با ارور های متفاوتی برخورد کنید که مشکل ورود به اینستاگرام و عدم دسترسی به اکانت را به همراه داشته باشند ، رایج ترین این پیغام ها خطای An Unknown network error has occurred و ارور های Sorry there was a problem with your request ، Too many users have been registered on this device است که امروز در انزل وب در مورد روش های حل آنها صحبت خواهیم کرد.

حل مشکل ارور An unknown network error has occurred در اینستاگرام اندروید

چنانچه بعد از ورود یا بروزرسانی اینستاگرام با پیغام An unknown network error has occurred روبه رو می شوید، شما با مشکل ورود یا وصل نشدن اینستاگرام رو به رو شده اید.

error-an-unknown-network-error-has-occurred

قبل از اینکه راه حل هایی که در ادامه آموزش امروز توضیح داده ایم را بکار بگیرید، گوشی یا تبلت خود را ریستارت کنید و ۱۰ ثانیه صبر کنید، و سپس گوشی را روشن کنید. مجددا وارد اینستاگرام شوید، ممکن است مشکل شما حل شده باشد.

حل مشکل مشکل ورود به اینستاگرام با نصب نسخه جدید

برای حل خطای مشکل وصل نشدن اینستاگرام آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. چنانچه که در حین نصب با خطای تجزیه یا There Was A Problem Parsing The Package (مشکلی در تجزیه بسته وجود دارد) مواجه شدید پیشنهاد می کنیم پست ۱۰ روش برای حل مشکل parse error یا there is a problem parsing the package اندروید را مطالعه بفرمایید.

instagram

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام با وای فای

پس از اجرای نرم افزار مطمئن شوید که گوشی شما به اینترنت قوی تر متصل شده است. اگر از داده تلفن همراه خود استفاده می کنید، مطمن شوید که هنوز اشتراک اینترنت داده تلفن همراه را دارید. در صورتی که افراد دیگری از اینترنت گوشی شما استفاده می کنند اینترنت آنها را قطع کنید و دوباره برای ورود مجدد به اینستاگرام تلاش کنید.

how-to-limit-and-block-guest-access-to-wifi-router-modem

قطع اینترنت سایر برنامه ها برای حل مشکل وصل نشدن اینستاگرام

در صورتی که نمی توانید به اینستاگرام وارد شوید سرعت اینترنت تان را افزایش دهید. برای افزایش سرعت اینترنت می توانید دسترسی برنامه های نصب شده را به دیتای موبایل خود و یا هرگونه اتصالی که به واسطه ی آن، حجم اینترنت شما مصرف میشود، را محدود کنید. جهت محدودیت درسترسی برنامه های نصب شده به دیتای موبایتان پیشنهاد می کنیم پست محدودیت،کنترل و جلوگیری دسترسی به اینترنت برنامه های اندروید بدون نیاز به روت را مطالعه بفرمایید.

Download-an-Android-Firewall-Without-Rooting

تنظیم مجدد APN برای رفع مشکل An unknown network error has occurred

عمده ترین دلیل ظهور خطای An unknown network error has occurred به هم خوردن تنظمیات پیشفرض Access Point Names در گوشی میباشد این اتفاق بیشتر در گوشی های اندرویدی و در هنگام استفاده از شبکه های موبایل نظیر ۲g ، ۳g و ۴g رخ میدهد که باید APN تعریف شده فعلی را حذف کنید و مجددا APN را برای گوشی خود تنظیم کنید. نحوه حذف APN و تنظیم مجدد APN را قبلا در پست حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل کاملا توضیح داده ایم.

no-internet-connection-on-irancell-rightel-mci

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل مشکل ورود به اینستاگرام

گاهی وقت ها دلیل وقوع خطای An unknown network error has occurred اندروید پر شدن حافظه کش و دیتای اینستاگرام است که برای حل این مشکل به مسیر settings و سپس مدیریت برنامه ها بروید و در این قسمت برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و حافظه کش برنامه را پاک کنید که این کار با انتخاب گزینه هایClear cache  وClear data انجام می شود.

how-to-fix-instagram

بروزرسانی تاریخ و ساعت جهت رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام در اندروید و آیفون

پس از این کار گوشی خود را یکبار خاموش و روشن کنید و دوباره به قسمت تنظیمات گوشی خود رفته و وارد تنظیمات تاریخ و زمان شوید و ساعت و زمان گوشی را تنظیم کنید، در صورت اشتباه بودن تاریخ و زمان تیک گزینه Automatic date & time را بردارید و صورت دقیق ساعت و تاریخ را وارد نمایید. حالا یکبار دیگر گوشی خود را خاموش و روشن کنید و به برنامه اینستاگرام بروید و برای ورود روی Log in کلیک کنید ، احتمالا ارور an unknown network اینستاگرام دیگر نمایش داده نمیشود.

instagram


ارور اینستاگرام Your account has been disabled for violating our terms

در صورتی که شما قوانین و مقرارات اینستاگرام را نقض کرده باشید با خطای Your account has been disabled for violating our terms مواجه خواهید شد که این خطا بیشتر برای کاربران اندروید ظاهر می شود.

Your account has been disabled for violating our terms

رفع مشکل وصل نشدن اینستاگرام با پاک کردن و نصب مجدد اینستاگرام

برای حل مشکل Your account has been disabled for violating our terms و خطای An Unknown network error has occurred اینستاگرام را از روی گوشی خود به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. برای حذف برنامه اینستاگرام در اندروید به قسمت Settings بروید و مسیر Applications > Manage Applications > Instagram را دنبال کنید، در این قسمت روی Uninstall تپ کنید. بعد از حذف اینستاگرام به گوگل پلی بروید و آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کنید و دوباره نصب کنید ، برای نصب اینستاگرام از گوگل پلی با آی پی ایران میتوانید از آموزش قبلی ما در زمینه حل مشکل This item is not available in your country ، روش های دانلود مستقیم و بدون تحریم از گوگل پلی استفاده کنید. حال برای ورود به اینستاگرام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید.

uniinstall

برگشت به تنظیمات کارخانه برای حل مشکل Your account has been disabled for violating our terms

در صورتی که با حذف برنامه اینستاگرام خطای Your account has been disabled for violating our terms رفع نشد تنظیمات گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید. دقت کنید ریست کردن گوشی تمام تنظیمات و شخصی سازی هایی که تا کنون انجام داده اید را از بین می برد. بنابراین پیش از استفاده از این روش حتما با روش های بک آپ گیری از اندروید از برنامه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

instagram-app-to-fix-error

رفع مشکل ورود به اینستاگرام و نمایش پیغام نقص قوانین با ارسال گزارش

قبلا یک نمونه گزارش دادن به اینستاگرام را در پست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام آموزش دادیم ، در صورتی که با مشکل نمایش پیغام نقص قوانین روبرو شدید و از عدم فعالیت مشکوک در اکانت خود مطمئن هستید میتوانید از طریق بخش ارسال گزارش نسخه وب اینستاگرام مشکل اکانت خود را با بخش پشتیبانی اینستاگرام جهت رسیدگی بیشتر به زبان انگلیسی مطرح کنید.

رفع مشکل ورود به اینستاگرام و نمایش پیغام نقص قوانین با ارسال گزارش


رفع خطای Too many users have been registered on this device در اینستاگرام

گاهی وقتی که قصد ساخت اکانت جدیدی در اینستاگرام دارید پیغام Too many users have been registered on this device برای شما ظاهر می شود که مشکل مشکل تعداد عضویت در اینستاگرام نامیده می شود.

instaerror-acc

حل مشکل ثبت نام در اینستاگرام از طریق ثبت نام در سایت اینستاگرام

برای رفع ارور Too many users have been registered on this device ساخت اکانت اینستاگرام و مشکل ثبت ناممی توانید اکانت خود را از طریق سایت اینستاگرام بسازید چونکه سایت اینستاگرام محدودیت های گوشی های اندروید را ندارد، وب سایت اینستاگرام خیلی شبیه به اپلیکیشن اینستاگرامی است که بر روی گوشی خود نصب کردید و به شما اجازه می دهد که مانند اپلیکیشن اینستاگرامی که روی گوشی خود نصب کردید پست، عکس، ویدیو و… بگذارید.

instagram-site

رفع خطای Too many users have been registered on this device با تعویض آی دی گوشی

در صورتی که راه حل قبلی به شما کمک نکرد و گوشی شما قابلیت روت شدن را داشت از نرم افزارهای Id Changer برای تغییر آی دی دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید تا اینستاگرام گوشی یا تبلت شما را به عنوان یک دستگاه جدید شناسایی کند. چنانچه گوشی شما قابلیت روت را ندارد تنظیمات گوشی را به تنظیمات پیش فرض کارخانه برگردانید. دقت کنید ریست کردن گوشی تمام تنظیمات و شخصی سازی هایی که تا کنون انجام داده اید را از بین می برد. بنابراین پیش از استفاده از این روش حتما با روش های بک آپ گیری از اندروید از برنامه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.


حل مشکل باز نشدن اینستاگرام با تغییر مجوز دسترسی

علاوه بر روش هایی که در بالا توضیح داده شد می توانید برای حل خطاهایی که در بالا اشاره شد مجوز دسترسی اینستاگرام را تغییر دهید یا از درست بودن مجوز دسترسی برنامه به اینترنت و وای فای اطمینان حاصل کنید. برای اینکار در سیستم عامل اندروید از تنظیمات گوشی وارد بخش Permissions شوید و تنظیمات مجوز Instagram را بررسی کنید.

fix-instagram

حل مشکل اتصال به اینستاگرام با استفاده از نسخه قدیمی

در نهایت برای حل مشکل ورود به اینستاگرام پیشنهاد میکنیم از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام مثل نسخه ۸ تا ۸٫۵ آپلود ویدیو و عکس را امتحان کنید ، در صورت لزوم میتوانید از یک نسخه قدیمی برای ورود به اینستاگرام و یک نسخه جدید برای استفاده از سایر امکانات اینستاگرام استفاده کنید ، قبلا یک روش اینکار را پست نصب همزمان دو یا چند برنامه اندروید آموزش دادیم.

تجربه و پیشنهاد شما؟

تجربه و پیشنهادات خود را در مورد خطاهایی که در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود مشاهده میکنید و نحوه رفع آنها یا روش هایی که برای حل ارورهای ثبت نام ، ورود و.. اینستاگرام اندروید و آیفون در این پست معرفی کردیم را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

جستجو در چت دایرکت اینستاگرام
آموزش تصویری جستجو در چت دایرکت اینستاگرام
مدیریت و ادغام دو یا چند حساب اینستاگرام
آموزش تصویری مدیریت و ادغام دو یا چند حساب اینستاگرام
خروج از حالت بیزینس در اینستاگرام
آموزش خارج شدن از حالت بیزینس و برگشت به حساب شخصی اینستاگرام
آموزش تصویری ثبت لوکیشین یا مکان در اینستاگرام جدید
آموزش تصویری ثبت لوکیشین یا مکان در اینستاگرام جدید

نظرات

 • فاطمه says:

  من و مادرم تازه گوشی خریده ایم. نه من که حساب قبلی دارم و نه مادرم که میخواهد پیج جدید بسازد نمی توانیم به محیط اینستاگرام وارد شویم.
  هنگامی که من username & password خودم را وارد میکنم، پیغامی به این مضمون نمایش داده می‌شود:
  an unkown network error has occuered.
  همچنین مادرم برای ثبت نام در این برنامه نمی‌تواند از مرحله ورود شماره یا آدرس ایمیل جلوتر برود. به این شکل که وقتی شماره تلفنش را وارد می‌کند و درخواست پیامک تائید می‌کند، دکمه ارسال پیامک غیرفعال است.
  لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

 • پرهام ام اچ زد says:

  گوشه من مینویسه خطا درباره درخواست‌شما، همه کارهایی ک گفتینم کردم،
  من چون یکی‌از پیجام دیروز اینستا بست ایا میشه گوشیمو بلاک کرده باشه ک نتونم کلا با این برم؟
  من چوم گزینه پاک کردن دیتا اینستاگرام هم ک نوشتع بودین زدم پیجای اصلیمم پاک‌شد و هر‌چی‌پسورد میزنم یا از طریق‌جیمیل ،‌کلن تو هیچ کدوم نمیره

 • Hedie says:

  سللام من اینستا با ی اکانت فقط دارم هم توی گوشی هم تبلت استفاده میکنم مشکلی نیس‌ چون‌مجبورم ؟ میدونم‌میشه ها منتها لاگین شد یبار فک کنم چون یبار پاک‌کردم ازگوشیم باز وارد شد ممیخواستم ببینم مشکلی نیس ی اکانت در دو دستگاه استفاده میکنم؟ در واقع ی اکانت ولی نصب اینستا در دو گوشی با یک اکانت گفتم مطمعن شم ممنون میشم جواب بدید

 • Mahsa says:

  با فیلتر شکن درست میشه
  یعنی میشه زبان فارسی

 • سعید says:

  روی گوشی جدید میخام اینستا نصب کنم .هی میزنه فارسی قبول نمیکنه از زبان انگلیسی استفاده کنید

 • حسن says:

  با سلام . اینستاگرام گوشی من خودکار اپدیت شده الان رو زبان فارسی هست اما ارور میده و زبان انگلیسی میشه

 • ف says:

  سلام من همه چیشو درس کردم ولی میخام بعد چند روز برم داخلش نمیرع همش باید گوشیمو خاموش روشن کنم تا برم داخلش لطفا کمکم کنین

  • فرشاد says:

   سلام روز بخیر
   دو روزه که صفحه هوم اینستاگرامم رفرش نمیشه..سرچش هم هیچی نمیاد و یه صفحه سفید و نوشته و یه پیغام try again در قسمت پروفایلم هم هیچ کدوم از پستام نمایش داده نمیشه و امکان ارسال دست جدید هم ندارم..مشکل از کجاست؟

 • شادی says:

  من user nam و passwordamo میزنم یه صفحه میاد که برای ایمیل شما کد ۶رقمی میفرستیم ولی من اون ایمیلیم که اونجا نوشته ندارم. چیکار کنم.خواهشا کمکم کنین

 • شعبان رشیدیان says:

  الان سه روزه اینستا گرام برنامه هاش باز نمیشه لطف کنید مشکلش رو حل کنید با تشکر

 • منم همینطوری شده says:

  مثل من

 • farshadyaghobi3268 says:

  سلام خسته نباشید برای ورودبه حسابم نام کاربری میزنم رمز فراموش کردم ورودبه سیستم راهنمایی میزنم ایمیل نشان داده نمیشودبازگشایی رمزعبورمیزنم خطادریافت مکنم میگه پسوردریست لینک ،لطفا بازگشت به اکانتم کمک کنیدحدودیه هفته ایی مشکل رودرارم

  • مینا says:

   سلام من اینستام نمیتونم پست واستوری بذارن عکس پروفایلمم نمیشه عوض کنم حتی استوری هایی که قبلا ذخیره کردم توپیجمم نمیان

 • aida says:

  من میخوام وارد پیجم بشم مینویسه but something went werong.چیکار کنم😭

  • میثم اسفندیاری says:

   سلام‌ چندروزی هست که میخوام وارد پروفایل اینستاگرامم بشم تا که میزنم روش صفحه سیاه میشه و هنگ‌میکنه مشکل کجاست

 • ... says:

  سلام وقتی میخام وارد اکانتم بشم یه صفحه میاد میگه Oops,an error occurred. بایه گوشی دیگه ام وارد شدم بازم نشد حافظه پنهانشم پاک کردم تاریخ و ساعتمم بروز کردم برنامه رو هم بروز کردم بازم نشد لطفا یکاری کنین😐🤞🏻

  • zrw says:

   دقیقا برا منم امروز اینطوری شده

   • مرضیه says:

    سلام وقتتون بخیر من گوشیم بازگشت به کارخانه زدم همه برنامه ها حذف شداینستاگرامم هم حذف شد بعد که نصب کردم خواستم وارد اینستا بشم فقط یکی از اکانت های اینستامو باز کرد حساب اصلی که پیج اصلیم بود و باز نمی کنه اون حسابی که باهاش زیاد کار نمیکنم و باز کرده میشه لطف کنید و کمکم کنید

  • یهادر says:

   منم روی دوتا ازاکانتام همین مشکل امروز به وجود اومده و نمیدونم باید چیکار کنم

  • Fatemeh says:

   علتش چیه یکی از اکانتای منم اینجوری شده باید چکار کنیم؟

  • yasaman says:

   برای منم اینجوری شده درست شد برای شما یا نه؟

  • Ilayda says:

   برا منم امروز اینطوری شد حتی از دو تا دستگاه استفاده کردم بازم اینجوری شد هنوزم درست نشده ،کسی مشکلش حل شد؟

 • محمدی says:

  سلام وقت بخیر.لطفا راهنمایی فرمائید؛ پیج اینستاگرام من از دستم خارج میشود با وجود اینکه پسورد هم وارد میکنم مینویسه مطابقت ندارد..هم نام کاربری درسته هم پسورد با این وجود مینویسه پوشش خبری وجود ندارد…و گذر واژه قدیمی مطابقت ندارد….لطفا راهنمایی نمائید.

  • حسین says:

   سلام خسته نباشین دوستانی که براشون پیغام اخطار یا هماهنگ نبودن پسوورد با اکانت میاد با اینترنت گوشی امتحان کنن من امتحان کردم تونستم وارد بشم🙂✌

  • ابولفضل says:

   سلام،دقیقن همین مشکل برا منم دوروزه به وجود اومده،هم پسوردم درسته هم یوزرنیمم،وقتی خواستم وارد اکانتم شم گفت پسورد وارد کن ولی هرچی میزنم وارد نمیشه میگه اشتباهه!! البته من سیمکارتمو عوض کردم بعدش اینترنت خریدم که اینجوری شد!

 • ن says:

  من نمیدونم چه مرگشه اینستام
  همه چیز درسته پسورد و همه چیو میزنم ولی وقتی وارد میشم جای اومدن صفحه اصلی اینستاگرام یه صفحه میاد که اموزش استفاده از اینستا و رفع مشکلاتشه (میزنه get help signing in …)
  چند روزه اینطوریه هم با گوشی هم با کامپیوتر امتحان کردم
  تو رو خدا یه راهنمایی کنید اگه میدونید!

 • سپیده انصاری says:

  سلام همه ی اطلاعات پشتیبانی پیج کاریم پریده نمیتونم وارد پیجم بشم میشه راهنمایی کنید خیلی مهمه

  • انا says:

   سلام اینستای من چن وقت ارور میده حتی وارد سایتش هم نمیتونم بشم همه کار کردم حذف حافظه کش و تنظیمات کارخونه و فیلتر شکن و اینترنتم خوبه دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم خواهشا یه راه پیشنهاد بدین

صفحات 1 8 9 10