melipayamak
16 روش رفع مشکل خارج شدن از بلاک کامنت و لایک (Action Block) اینستاگرام

۱۶ روش رفع مشکل خارج شدن از بلاک کامنت و لایک (Action Block) اینستاگرام

اگر شما در حال خواندن این پست هستید به احتمال زیاد شما توسط اینستاگرام برای لایک کردن، کامنت گذاشتن به طور موقت بلاک شده اید. هنگامی که شما توسط اینستاگرام بلاک می شوید پیغام This Action was Blocked Instagram یا You have been temporarily blocked. It looks like you were misusing this feature by going too fast به شما نمایش داده می شود که به شما اعلام می کند اینستاگرام به طور موقت شما را بلاک کرده است. بعد از اینکه شما این پیغام را دریافت کردید حساب کاربری تان خیلی زود غیرفعال می شود و پس از چند ساعت تا چهار هفته اکانت اینستاگرام شما فعال می شود. به نظر شما چه کارهای باید انجام دهیم تا روال رفع بلاک اینستاگرام سریعتر طی شود و سریعتر از بلاک لایک و کامنت اینستاگرام خارج شویم؟

حل مشکل بلاک شدن لایک، کامنت و فالو اینستاگرام و رفع پیغام Action Block

Tips On What To Do When Instagram Temporarily Blocks In The Comments And likes

متاسفانه کاربرانی که به تازگی برنامه اینستاگرام را نصب کرده اند و تجربه ای در زمینه فعالیت در اینستاگرام ندارند با یک اشتباه کوچک غیر عمدی توسط اینستاگرام بلاک می شوند و پیغام هایی نظیر instagram action blocked based on previous use of this feature دریافت میکنند. بدترین قسمت این است که قبل از مسدود کردن شما اینستاگرام هیچ اخطاری به شما نشان نمی دهد. اما نگران نباشید دستورالعمل هایی که در ادامه ارائه می دهیم را دنبال کنید شاید برای خارج شدن سریعتر از بلاک اینستاگرام شانس بیشتری بدست آورید.

خارج شدن از بلاک موقت کامنت و لایک در اینستاگرام

اگر شما یک اکانت اینستاگرام را جدیدا ایجاد کرده اید اما عکس های خود و افراد دیگر را لایک نکرده اید و یا شروع به کامنت گذاشتن نکرده اید ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان یک حساب کاربری فیک شناسایی کند. پس حداقل ۱۰ تا از عکس هایی که پست کرده اید را لایک کنید اما همه آنها را به صورت یکباره لایک نکنید بلکه در طی ۲ روز این کار را انجام دهید.

رفع بلاک اینستاگرام

برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام پروفایل تان را کامل کنید

پروفایل اینستاگرام تان را کامل کنید. عکس پروفایل را آپلود کنید و شروع به نوشتن بیوگرافی تان کنید. تا جایی که ممکن است اطلاعات و عکس واقعی تان را در اینستاگرام قرار دهید.

رفع بلاک اینستاگرام

رهایی از بلاک اینستاگرام و پیغام Action Block با ارسال منظم پست ها

در هنگام پست گذاشتن دقت کنید که پست ها را به صورت پشت سر هم ارسال نکنید. شما باید پست ها را به طور منظم ارسال کنید. مجبور نیستید پست های روزانه داشته باشید بلکه ۲ بار در هفته کافی است.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع بلاک شدن لایک و فالو در اینستاگرام

برای جلوگیری از بلاک موقت اینستاگرام به صورت پست سرهم پست ها را لایک نکنید. شما در این زمینه محدودیت دارید و می توانید در یک ساعت حداکثر ۳۵۰ پست لایک کنید. مانند لایک کردن، شما در زمینه فالو کردن هم محدودیت دارید. شما فقط می توانید ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید نه بیشتر. پس در انتخاب فالو هایتان دقت لازم را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل بلاک فالوور از پست حل مشکل بلاک و فالو نشدن پیج افراد در اینستاگرام استفاده کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

حل مشکل خروج از بلاک شدن کامنت در اینستاگرام

اگر کامنت ها تکراری بفرستید و یا فقط از ایموجی ها برای کامنت گذاشتن استفاده کنید بلافاصله شما به عنوان ربات یا اسپم شناسایی می شود و اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد. اگر می خواهید برخی از افراد را بلاک کنید تا برایتان کامنت ارسال نکنند پیشنهاد می کنیم پست آموزش غیر فعال و بلاک کردن بعضی افراد از نظر گذاشتن در پست اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

رفع بلاک اینستاگرام

جلوگیری از بلاک موقت در اینستاگرام

کاربرانی که شما را در پست های افراد دیگر فالو نکرده اند را تگ (@) نکنید ( به استثنای مواقعی که آنها اول شما را تگ کرده باشند). به طور مثال اگر می خواهید از افرادی که برای عکس تولد شما پیام ارسال کرده اند تشکر کنید لازم نیست که از تک تک آنها تشکر کنید. بلکه می توانید به طور مثال با ارسال یک عکس گل و نوشتن کپشن ” از تمام دوستانی که تولدم را تبریک گفته اند تشکر می کنم” به یکباره از همه آنها تشکر کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

اگر با خطای Couldn’t refresh feed اینستاگرام مواجه هستید از ۶ روش که قبلا در انزل وب معرفی کردیم استفاده کنید.

استفاده از ربات های فالو و لایک باعث بلاک موقت اینستاگرام شما می شود

هنگام استفاده از سرویس های ربات فالو یا لایک دقت لازم را داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از این ربات ها استفاده نکنید. چون اینستاگرام و شرکت مادرش یعنی فیس بوک این نوع فعالیت ها را به خوبی شناسایی می کنند.

رفع بلاک اینستاگرام

از بلاک در آمدن اینستاگرام با رعایت قوانین انجمن

احتمالا ده ها مورد دیگر وجود دارد که موجب بلاک شدن اینستاگرام شما می شود و شما علت آن را نمی دانید. بنابراین از شما می خواهیم که مجددا دستورالمعل ها و مقرارات انجمن اینستاگرام را مطالعه بفرمایید و قوانینی که در این انجمن نوشته شده است را دنبال کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

هنگامی که اینستاگرام شما بلاک می شود ۴ ساعت تا ۴ هفته طول می کشد تا حساب کاربری شما مجددا فعال شود. چه کارهایی باید انجام دهید تا سریعتر از بلاک اینستاگرام خارج شوید؟ در ادامه نکاتی را برای خارج شدن سریع بلاک اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهیم.

برای رهایی از بلاک اینستاگرام حداقل ۲ روز فعالیت تان را متوقف کنید

بعد از اینکه پیغام بلاک اینستاگرام را مشاهده کردید برای حداقل ۲ روز تمام فعالیت هایتان را متوقف کنید. شما حداقل برای ۷ روز مسدود خواهید بود و اگر بعد از دریافت پیغام مسدودیت اینستاگرام فعالیت داشته باشید این مدت زمان را افزایش خواهید داد. پس ریسک نکنید.

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

۳ روز بعد از بلاک شدن به اینستاگرام نشان دهید که اسپم نیستید. شروع به لایک کردن ۴ تا ۱۰ عکس کنید، ممکن است بتوانید یک عکس را آپلود کنید. با این کار اینستاگرام متوجه خواهد شد که شما اسپم نیستید و یک کاربر عادی هستید. وقتی که آیکن قلب به حالت عادی بازگشت لایک کردن را متوقف کنید. بلافاصله برنامه را ببندید و اجازه دهید ریست شود. لایک کردن یک روش خوب برای جلب توجه افراد است اما متاسفانه به لطف بسیاری از ربات ها و اسپم ها اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری شما را بلاک می کند.

رفع بلاک اینستاگرام

برای جلوگیری از بلاک اینستاگرام وقفه بیاندازید

حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه بین عملیاتی که در اینستاگرام انجام می دهید وقفه بیاندازید. در صورتی که به صورت پشت سر هم پست بگذارید، فالوو کنید، لایک کنید و … اینستاگرام شما را به عنوان ربات یا اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری اینستاگرام شما را غیر فعال می کند.

حل مشکل Action Block اینستاگرام و خروج از بلاک قابلیت

اگر مانند تصویر زیر پیغام Action Blocked را دریافت می کنید روی دکمه Tell Us تپ کنید و به اینستاگرام بگویید که اشتباهی رخ داده است. بعد از این کار اینستاگرام از طریق آدرس ایمیلی که قبلا در حساب کاربری تان ثبت کرده اید به شما پاسخ می دهد و از شما می خواهد که اطلاعات امنیتی بیشتری را ارائه دهید. به طور مثال اینستاگرام از شما می خواهد نام کامل، نام کاربری و کدی که اینستاگرام به ارسال می کند و یک عکس از خودتان را ارسال کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع سریع بلاک در اینستاگرام با گزارش مشکل

برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و به صفحه پروفایل تان بروید روی منوی Options یا چرخ دنده که در سمت راست – بالا است تپ کنید. اسکرول را پایین بکشید و Report a Problem را انتخاب کنید. حالا Something isn’t working را تپ کنید. فرم را پر کنید و دکمه Send را تپ کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

رفع سریع بلاک لایک ، کامنت و فالو در اینستاگرام با گزارش اکانت هک شده

شما همچنین می توانید از فرم Report a Hacked Account استفاده کنید و به اینستاگرام گزارش دهید که حساب کاربری شما هک شده است. قبلا در انزل وب نحوه کار با این فرم را در پست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام آموزش دادیم.

رفع بلاک اینستاگرام

پاک کردن و نصب مجدد برنامه اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را پاک کنید و آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را نصب کنید.

رفع بلاک اینستاگرام

برای رفع سریع ریپورت در اینستاگرام صبر داشته باشید

آخرین نکته صبر داشته باشید و هر روز بررسی کنید ببینید آیا از بلاک اینستاگرام رهایی یافته اید یا نه. اگر عکس ها و فیلم های شما در اینستاگرام آپلود نمی شود پیشنهاد می کنیم پست ۱۶ روش رفع مشکل ارسال و آپلود نشدن فیلم ، ویدیو و عکس در اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

اگر روش دیگری برای خارج شدن از بلاک موقت اینستاگرام می شناسید و نظر یا پیشنهادی دارید می توانید آن را در قسمت دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

کیهان سرور

مطالب مرتبط

آموزش بلاک کردن و رفع بلاک در توییتر
آموزش ۶ روش بلاک کردن و رفع بلاک فرد در توییتر
بلاک كردن و رفع بلاک شخص واتس اپ
آموزش ۷ روش رفع بلاک و بلاک کردن شخص در واتس اپ اندروید ، آیفون و..
آموزش کامل روش آنبلاک و بلاک کردن شخص در ایمو
آموزش کامل ۴ روش رفع بلاک و بلاک کردن مخاطب در ایمو IMO
حذف و بستن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ در گوگل کروم ، فایرفاکس
۱۳ روش مسدود کردن و جلوگیری از باز شدن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر

نظرات

 • مهدی says:

  سلام خسته نباشید
  من نزدیک ۵روزه نه میتونم عکس پروفایلمو عوض کنم نه میتونم پاک کنم حتی نام کاربری نمیشه عوض کنم و کسی واسم کامنت میزاره نشون نمیده ولی میتونم کامنت و پست بزارم فقط ارور میده اینترنت شما ضعیف هس ولی من با وای فای و نت گوشی امتحان کردم نشد حتی گوشیمو بازیابی زدم نشد لطفا راهنمایی کنید

  0
 • حامد says:

  مم فقط تو قسمت دایرکت action block هستم. کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟؟؟

  0
 • مَش اَحمَ says:

  سلام من الان نزدیکه ۵ هفتس بلاکم نمیتوانم فالو کنم

  0
 • سید says:

  سلام من یه فیلم تو اینستا گذاشتم و اینستا پاکش کرد گفت که دستورالعمل سازمان های خطرناکه و.. الان نمیتونم پست بزارم از دیروز ظهر تا الان، چکار کنم؟

  0
 • Hossein says:

  اگر داخل پروفایلتون اسم سایت یا تلگرامتون رو. گذاشتین پاکش کنید. درست میشه

  0
 • Bean says:

  سلام خسته نباشید
  من الان حدود یک هفته است که مسدود هستم
  خود اینستاگرم اخطار می دهد و می نویسد که ۰۴٫۰۹٫۲۰۱۹ این امر برداشته می شود.
  ولی هنوز این امر برداشته نشده است.
  میشه کمکم کنید خیلی
  خیلی ممنون

  0
 • A says:

  سلام دوستان چطوری شخصی که خودم آنفالو کردم رو میشه از این حالت در آورد؟

  0
 • naseh says:

  لغو ریپورت انستاگرام

  0
 • Serena says:

  خواهششش میکنم یکی بهم کمک کنهههه….همین الان پسورد ایمیلمو عوض کردم بازم نمیتونم کسی رو لایک کنم خواهش میکنم یکی بگه باید چیکار کنم دارم دیوونه میشم…

  0
 • starrr says:

  دوستان فقط ‌پسوورد اکانت تون رو عوض کنید سریع درست میشه👌🏻👌🏻👌🏻

  0
 • یک بسیجی says:

  دوستانی که نمیتونن فالو کنن هیچ غصه نخورین رمز پیج اینستاتون رو عوض کنین مشکل کاملا حله خیالتون تخت من خودم نمی تونستم فالو کنم همین الان رمزو تغییر دادم درست شد اگه مشکلتون حل شد یه صلوات بفرستید موفق باشید یا علی

  0
  • Serena says:

   من حتی پسوورد اینستا مو هم عوض کردم ولی بازم درست نشد…خواهش میکنم بگین باید چیکارررر کنمممم…

   0
 • eslam says:

  سلام ببخشید که مزاحم شدم ،من نزدیک ۱۱روزه مسدود شدم،فقط نمی توانم فالو کنم ،لایک وکامنت می تونم بزارم ولی کسیو که می خواهم فالو کنم نمی تونم،میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  0
 • الهام says:

  من حدودا پونزده روزه پیجم بلاک شده دوتا پیج دارم دوتاش بلاک شده همه راه های بالا هم امتحان کردم چیکار کنم؟؟

  0
 • Parisaostady1111 says:

  سلام چرا من نمیتونم لایک کنم الان پنج روزه تو روخدا پشتیبانی لطفا همه انفالو کردنم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  0
 • سبحان says:

  سلام من برای تبلیغ پیجم کامنت زیاد میذارم و برای همین اکشن بلاک شدم چه کار کنم ایا اصلن حل میشه

  0
 • ن س says:

  من action blocked شده بود. با راهنمایی شما تو این صفحه اینستام رو حذف کردم و دوباره نصب کردم و مشکلم حل شد..
  مررررررسیییییییییییی

  0
  • حبیب says:

   سلام دوستان،
   من پنج تا پیج کاری دارم،با یکشیون فعالیت زیاد داشتم،اینستا پنجتا اکانتمو بلاک کرده،نه میتونم فالو کنم نه لایک نه کامنت،لطفا رهنمایی کنید

   0
 • @mehrdadrahimi93 says:

  سلام دوستان اگر کسی می تونه من راهنمایی کنه ادرس ایمیل و اینستا خودم نوشتم
  من دفعه سوم که بلاک شدم دفعه اول ایمیل امد ک پسوردم عوض کنم کردم درست شد دفعه دوم هم پسورد هم ارسال کد تایید دفعه سوم ک الان باشه هیچ پیغامی نیومده برام و فکر کنم ب خاطر استفاده طولانی مدت از فیلتر شکن باشه و طی ۳هفتس ک اینجور بلاک میشم
  من ن لایک زیاد ن کامنت زیاد ن فالو انفالو میکنم فعالیت انچنانیم ندارم ک بخواد کسی من بلاک کنه
  لطفا لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید خیلی رو اعصاب ن مبشه لایک. کامنت فالو هیچ کاری نمیشه کرد ادرس اینستام ب عنوان اسمم نوشتم ایمیلمم زدم لطفا راهنمایی کنید

  0
 • ریحانه says:

  سلام وقت بخیر میشه منم راهنمایی کنید نمیتونم لایک کنم نمیتونم فالو کنم نمیتونم عکس یا فیلم بفرستم چون تحویل نمیده خسته شدم انقدر بلاک شدم

  0
 • یلدا says:

  سلام .من الان نزدیک ۱ ماهه توسط خوده اینستا بلدک شدم بخاطر فالو هایی ک زیاد میکنم چون من کارم فروشگاه انلاینه .تواین مدت همه ز ردش هایی ک شما گفتید یا بقیه سایت ها گفتن هم انجام دادم اما باز نمیتونم کسی رو فالو کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس

  0
صفحات 1 2

تبلیغات متنی