آموزش هک هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه در پیام

آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه در پیام

اخیراً در برنامه واتس اپ (WhatsApp) پیامی در بین کاربران پخش شده و به نام های هک واتس اپ یا هنگ واتس اپ شناخته می شود که به عنوان مثال می گویید روی یک کاراکتر خاص مانند یک دایره مشکی تپ کنید یا بر عکس روی متن لمس نکنید و با کلیک روی آن کاراکتر، واتس اپ هنگ کرده و پیغام خطای “برنامه بسته شده” را نشان می دهد و باید چند دقیقه به همان شکل منتظر ماند یا برنامه را حذف و دوباره نصب کرد. امروز در انزل وب قصد بررسی نحوه کارکرد این پیام و آموزش ساخت این پیام برای هنگ کردن واتس اپ دوستانتان را داریم.

ترفند هک و هنگ کردن واتس آپ دوستتان فقط با ارسال یک پیام

Trick to Crash Your Friend’s WhatsApp by Just Sending A Message

شاید برای خودتان هم اتفاق افتاده باشد که یک پیام در واتس اپ با مضمون خاص دریافت کرده باشید و با لمس کردن یک کاراکتر در پیام، گوشی یا واتس اپ شما هنگ کند و تا مدتی فریز شود و نتوانید از آن استفاده کنید! البته مختص چت شخصی نبوده و ممکن است در گروه ها هم اتفاق بیفتد. این اولین بار نیست که در واتس اپ از این نوع اسپم های مخرب تولید می شوند. اما چرا این برنامه با یک پیام هنگ می کند؟ چگونه می توانیم پیام برای هک کردن واتس اپ بسازیم؟ با ما همراه باشید.

قبل از اینکه آموزش ساخت هک واتس اپ بدون کد را شروع کنیم، به بررسی علت ایجاد این اشکال در برنامه می پردازیم. این پیام ها شامل تعداد بسیار زیادی کاراکتر هستند که پردازش آن ها برای پردازنده گوشی بسیار مشکل و زمان بر می باشد. که پردازنده مشغول شده و واتس اپ دچار هنگ کردن می شود. در واقع برا فهمیدن نحوه کار این پیام ها، شما باید با مقادیر ASCII آشنایی داشته باشید.

۲ روش دیدن پست استوری، استاتوس و وضعیت واتس اپ بدون فهمیدن فرد مقابل هم از مطالب جالبیست که در انزل وب آموزش داده ایم.

تبدیل کد به ascii در آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه پیام

پیام های متنی به صورت کد های باینری و از تقسیم کد های ده دهی و با استفاده از مقادیر ASCII ارسال می شوند یعنی هر حرف به اعدادی تبدیل می شود که در مقصد مجدداً به حروف تبدیل می شوند که حجم زیادی دارند، واتس اپ در تعداد کاراکتر های پیام محدودیت دارد تا دچار اینگونه مشکلات نشود، ولی با افزودن قابلیت Read More یا نوشتن بیشتر، زمینه ایجاد و ظهور این گونه پیام های اسپم را مهیا ساخته است. در این نوع پیام فضاهای خالی وجود دارند که شامل کاراکتر های مخفی زیادی هستند که با کلیک روی آن، واتس اپ شما هنگ می کند.

آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه پیام آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه پیام آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه پیام  آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه پیام

روش های نمایش ندادن عکس پروفایل در پیام رسان WhatsApp را مطالعه بفرمایید.

چگونه پیام برای هک واتساپ بدون روت بسازیم؟

برای ساخت پیام هک واتس اپ راه دور، مراحل ساده زیر را طی کنید.

  • کد های فایل Text هنگ واتساپ را دانلود کنید.
  • فایل را باز و متن کامل آن را کپی کنید.
  • در چت دوستان و یا در گروه ها متن را بچسبانید (Paste) و ارسال کنید و لذت ببرید!

نمونه پیام Whatsapp Hang Problem Explained

ویدیو آموزش ساخت پیام هنگ کردن واتس اپ و روش انجام کار را مشاهده نمایید.

الان دیگر با ارسال پیام شما، دوستانتان یا اعضای گروهی که مطلب را در آن فرستاده اید نمی توانند به صفحه چت دسترسی داشته باشند و همینطور با خطای  “متاسفانه واتس اپ متوقف شد” مواجه می شوند!

چگونه واتس اپ خود را از هنگ نجات دهیم؟

هنگ کردن واتس اپ

در نسخه های جدید واتس اپ این خطا رفع شده است اما اگر از کاربران ورژن قدیمی تر واتس اپ هستید و اگر روی این پیام کلیک کردید، چت دوستتان را پاک کنید و یا اگر در گروهی این پیام را فرستادند، آن گروه را پاک کرده تا مشکل حل شود، اگر به طوری کلی نتوانستید وارد واتس اپ شوید برنامه را آپدیت و یا حذف و دوباره نصب کنید.

ممکن است مشکل دانلود و ارسال عکس در واتس اپ داشته باشید که می توانید ۵ روش حل مشکل دانلود و ارسال نشدن عکس و فیلم در واتس اپ را مطالعه بفرمایید.

نکاتی راجب ترفند هک واتس اپ طرف مقابل

  • در واقع این یک ترفند نیست و خطا پذیری برنامه یا به اصطلاح باگ (Bug) است که از آن استفاده می کنید. این پیام متنی تنها ۶ کیلو بایت سایز دارد که تا پیام هایی تا اندازه ۷ مگابایت هم ساخته شده است.
  • این پیام روی اندروید تست شده و فعلا خبری از نتایج آن در آیفون نداریم.
  • این باگ توسط دو تکنیسن تکنولوژی هندی که فقط ۱۷ سال سن دارند کشف شده است.
  • در نسخه های واتس اپ ۲٫۱۱٫۴۳۱ و ۲٫۱۱٫۴۳۲  و یاقبل تر کار می کند اما در اپدیت جدید ۲٫۱۱٫۴۷۶ و آپدیت های جدیدتر دیگر قابل استفاده نیست.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز به شما آموزش هنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام را دادیم. اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی درباره این موضوع داردید آن را از طریق دیدگاه های این پست با ما در میان بگذارید. همینطور منتظر شنیدن تجربیات شما از استفاده این ترفند هستیم.

مطالب مرتبط

آموزش 12 روش جلوگیری و عدم نمایش نوتیفیکیشن واتساپ اندروید و آیفون
آموزش ۱۲ روش جلوگیری و عدم نمایش نوتیفیکیشن واتساپ اندروید و آیفون
آموزش 4 روش حل مشکل زوم شدن دوربین در واتساپ
آموزش ۴ روش حل مشکل زوم شدن دوربین در واتساپ
آموزش تصویری ارسال پیام ، ویدیو و عکس محو شونده در واتساپ
آموزش تصویری ارسال پیام ویدیو و عکس محو شونده در واتساپ
آموزش تنظیم جدید برای ارسال عکس با کیفیت در واتساپ
آموزش تنظیم جدید برای ارسال عکس با کیفیت در واتساپ

نظرات