بازی تخته نرد آنلاین

۶ مورد از بهترین سرویس های بازی تخته نرد آنلاین با دوستان و دیگران

در بازی تخته نرد شما بر اساس عدد هایی که در تاس ظاهر می شود مهره های خود را در جهت یا خلاف حرکت عقربه های ساعت حرکت می دهید و در آخر مهره های خود را از تخته خارج می کنید. بازیکنی که بتواند زودتر مهره های خود را خارج کند برنده بازی است. اگر به بازی تخته نرد علاقمند هستید از ۶ تا از بازی های آنلاین تخته نرد چند نفره استفاده کنید.

بازی آنلاین تخته نرد دو نفره و با دیگران

۶ Best Online Games for Playing Backgammon

در بازی های تخته نرد آنلاین چند نفره شما می توانید با بسیاری از مردم سراسر جهان بازی کنید و یا اینکه با کامپیوتر بازی کنید. هدف بازی تخته نرد که یک بازی فکری نیز می باشد این است که مهره ها را در خانه تان جمع آوری کنید و با بیرون کردن مهره حریف و حرکت هوشمندانه مهره های خود امتیاز کسب کنید. اگر شما خانه ها را از حریفتان ببندید حریفتان نمی تواند مهره هایش را تکان دهد بنابراین دیرتر می تواند مهره هایش را جمع آوری کند.

بازی آنلاین تخته نرد دو نفره و با دیگران

قبلا در انزل وب ما ۱۵ تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید آنلاین و آفلاین را به شما معرفی کردیم در ادامه با ۶ تا از بهترین بازی های آنلاین تخته نرد کامپیوتر آشنا خواهید شد. همه این بازی ها از قانون تخته نرد سنتی پیروی می کنند و مهمتر از همه اینکه ممکن است برای اجرای برخی از بازی ها نیاز به نصب برنامه فلش پلیر داشته باشید. در اکثر این بازی های تخته نرد آنلاین شما می توانید به عنوان مهمان تخته نرد بازی کنید و اگر بازی را دوست داشتید می توانید در سایت ثبت نام کنید و امتیازهای بدست آمده خود را ثبت کنید.

بازی آنلاین تخته نرد با دیگران در VIP backgammon

بازی تخته نرد vipbackgammon جزء جدیدترین و هیجان انگیزترین بازی های تخته نرد موجود در بازار است که دارای همان قوانین تخته نرد سنتی است. شما می توانید به صورت آنلاین از طریق کامپیوترتان بازی تخته نرد دو نفره با دیگران انجام دهید یا برنامه آن را روی گوشی خود نصب و بازی کنید. این بازی چند زبانه بوده و اکثر پلت فر های آیفون، اندروید، گوشی های ویندوز و تلویزیون های هوشمند را پشتیبانی می کند. برای بازی در این سایت شما حتما باید ثبت نام کنید.شما می توانید از دوستان خود دعوت کنید که با همدیگر بازی کنید و یا با افراد آنلاینی که در سایت هستند بازی کنید.

بازی آنلاین تخته نرد با دیگران

بازی آنلاین تخته نرد دو نفره در Playok

نحوه بازی تخت نرد سایت playok بسیار ساده است شما می توانید در سایت ثبت نام کنید و یا به عنوان مهمان شروع به بازی کنید. بعد از ورود به سایت می توانید از کاربران آنلاین دعوت کنید تا با شما بازی کنند. نحوه بازی هم دقیقا مانند بازی تخته نرد سنتی است شما تاس می اندازید و مهره ها را حرکت می دهید، برای حرکت دادن مهره ها کافیست روی مهره کلیک کنید تا مقد به صورت نقطه چین به شما نمایش داده شود، اگر بازی تخته نرد سنتی را به خوبی بلد باشید در این بازی آنلاین حتما شما برنده هستید.

بازی آنلاین تخته نرد دو نفره در Playok

تخته نرد آنلاین رایگان سایت Cardgames

سایت دیگری که در آن می توانید به طور رایگان بازی تخته نرد انجام دهید سایت cardgames است. این بازی تخته نرد نسبت به بازی های قبلی دارای گرافیک ساده است و شما در آن نمی توانید خودتان بازی کننده مقابلتان را انتخاب کنید. در واقع شما با سیستم بازی می کنید. نحوه جابجایی مهره ها کمی سخت است یعنی برخی اوقات ما باید چند بار کلیک کنید تا بتوانید مهره ها را جابه جا کنید. برای پرتاب تاس دکمه Roll Dice را انتخاب کنید. این سایت برای مبتدیان مناسب است تا مهارتهای خود را بالا ببرند.

تخته نرد آنلاین رایگان سایت cardgames

بازی تخته نرد آنلاین در کامپیوتر

مرورگر خود را باز کنید و وارد سایت Flyordie و بازی تخته نرد انجام دهید. در این بازی تخته نرد شما تاس نمی ریزید بلکه سیستم تاس پرتاپ می کند. برای حرکت دادن مهره ها شما مانند سایت های قبلی عمل نمی کنید بلکه مهره ها را می کشید و در جای مد نظرتان رها می کنید. نسبتا کار در این بازی تخته نرد ساده است. اگر کاربر آنلاینی در سایت وجود نداشته باشد که کمتر اتفاق هم می افتد شما باید منتظر بمانید تا کاربری وارد سایت شود. با بازی های آنلاین جالب و سرگرم کننده مرتبط با رنگ ها آشنا شوید.

بازی تخته نرد آنلاین در کامپیوتر

بازی تخته نرد با کامپیوتر در ۲۴۷backgammon

سایت ۲۴۷backgammon یکی دیگر از سایت هایی است که علاوه بر بازی تخته نرد یک مجموعه بازی متنوع و جالب را دارد. در این بازی تخته نرد شما با کامپیوتر بازی می کنید و باز هم نمی توانید خودتان حریفتان را انتخاب کنید و تقریبا نحوه بازی شبیه به سایت cardgames است فقط گرافیک آن متفاوت است.

بازی تخته نرد با کامپیوتر در 247backgammon

بازی تخته نرد کلاسیک آنلاین در Agame

سایت Agame یک مجموعه بازی آنلاین است که در بین این بازی ها شما می توانید بازی تخته نرد کلاسیک و حرفه ای را پیدا و بازی کنید. هنگام شروع بازی شما خودتان تعیین می کنید که آیا می خواهید با کامپیوتر بازی کنید و یا با یک شخص دیگر. اما باز هم این شما نیستید که حریفتان را انتخاب می کنید. برای تاس ریخت شما باید روی آیکن تاس کلیک کنید و برای حرکت مهره ها کافیست روی مهره و مکان مورد نظر خود کلیک کنید.

بازی تخته نرد کلاسیک آنلاین در agame

در آخر از دوستداران بازی دعوت می کنیم از  بهترین بازی استراتژیک جنگی آنلاین ایرانی و خارجی نیز استفاده کنند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در انزل وب ما بهترین بازی های تخته نرد حرفه ای و ساده آنلاین را به شما معرفی کردیم، اگر شما هم سرویس آنلاین دیگری می شناسید یا اینکه در مورد بازی تخته نرد نظر یا پیشنهادی دارید می توانید در بخش دیدگاه زیر با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

درمان و جلوگیری از اعتیاد به بازی کامپیوتری و آنلاین
آموزش ۱۹ روش درمان و جلوگیری از اعتیاد به بازی کامپیوتری و آنلاین
ساخت اکانت ایکس باکس (Xbox)
آموزش ۶ روش ساخت اکانت ایکس باکس (Xbox)
آموزش استریم و ساخت اکانت توییچ (Twitch) در گوشی، کامپیوتر و وب
آموزش استریم و ساخت اکانت توییچ (Twitch) در گوشی ، کامپیوتر ، وب و..
تا از بهترین روش های مقایسه آنلاین سیستم مورد نیاز بازی کامپیوتر
۴ تا از بهترین روش های مقایسه آنلاین سیستم مورد نیاز بازی کامپیوتر

نظرات