melipayamak

۴ روش حل مشکل Your Account has been Disabled for Violating our Terms اینستاگرام

از اتفاقاتی که طرفداران و کاربران اینستاگرام را بسیار ناراحت می کند، نشان دادن خطای Your Account has been Disabled و غیر فعال شدن حساب کاربری است. این مشکل به دلیل عدم رعایت قوانین اینستاگرام رخ می دهد که امکان ورود به حساب را ناممکن می سازد. امروز در انزل وب روش رفع مشکل Your Account has been Disabled for Violating our Terms اینستاگرام را معرفی و بررسی می کنیم.

آموزش نحوه رفع مشکل پیغام Your Account has been Disabled اینستاگرام

How I Reactivated My Disabled Instagram Account

اینستاگرام مانند هر برنامه دیگری از قوانین خاصی پیروی می کند. در صورتی که شما این قوانین را نقض کنید، حساب کاربری شما مسدود یا غیر فعال می شود و نمی توانید به آن وارد شوید. البته گاهی ممکن است به اشتباه خطایی از سوی شما تشخیص داده شود. این مشکل به خصوص در زمان های پاک سازی اکانت های فیک و اسپم دوره ای به اشتباه برای برخی کاربران رخ میدهد. در ادامه مطلب با روش رفع این موضوع آشنا می شویم.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری (بیزنس)

این مشکل به صورت ناگهانی رخ می دهد. یعنی به طور مثال شما می خواهید وارد اکانت خود شوید و می بینید که حساب شما غیر فعال شده است و پیام خطای Your Account has been Disabled for Violating our Terms اینستاگرام را مشاهده می کنید.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری و بیزنسی

در زیر این پیغام گزینه های OK و Learn More وجود دارد. با کلیک یا تاچ روی Learn More به شما گفته می شود که در صورتی که این کار از نظر شما اشتباهی بوده است و شما کار خلاف قوانین اینستاگرام انجام نداده اید، روی Let Us Know ضربه بزنید. در صفحه بعد اگر اکانت شما بیزینسی و کاری است، روی Yes کلیک کنید. با این کار باید اطلاعات مورد نظر را وارد کنید و یک اسکن از مدارک مربوط به کسب و کارتان را آپلود کنید.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری و بیزنسی

ممکن است اینستاگرام از شما بخواهد تا برای اثبات هویت شخص شما، تصویری از خود را به همراه اطلاعات خواسته شده (نام کاربری، نام واقعی و عدد نوشته شده در ایمیل) بفرستید.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری و بیزنسی

شما باید این کار را انجام دهید و با در دست نگه داشتن کاغذ مقابل صورت خود، عکس را به وسیله پاسخ همان ایمیل بفرستید.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری و بیزنسی

فرآیند حل مشکل Verify Your Account در اینستاگرام ممکن است تا ۳ روز طول بکشد و بعد از آن شما به احتمال زیاد ایمیلی را دریافت می کنید که حساب شما مجدد فعال و یا Reactivated شده است. اکنون می توانید وارد اکانت کاربری اینستاگرام خود شوید.

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های کاری و بیزنسی

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های شخصی

اگر دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام برای یک اکانت شخصی شما است، مراحل بالا را تکرار کنید و در قسمتی که از شما پرسیده می شود که آیا حساب کاری است؟ روی NO کلیک کنید. با این کار باید ابتدا اطلاعاتی مانند نام کاربری، نام واقعی، کشور و.. را در فرم وارد کنید. (طبق نظر برخی افراد بهتر است کشور محل سکونت را ایالت متحده انتخاب کنید) بعد از این کار ظرف چند ساعت ایمیلی برای شما ارسال می شودکه از شما خواسته می شود اطلاعاتی (مانند نام کاربری، نام واقعی و مجموعه ای از اعداد تصادفی) را روی کاغذی نوشته و در کنار صورت خود قرار گرفته و یک عکس بگیرید. با انجام این کار و تایید هویت شما، حساب شما مجدد فعال می شود. با توجه به حجم پیام ها ممکن است مدت زمانی طول بکشد. (تنها فرق این روش برای اکانت شخصی و بیزنسی، عدم نیاز به تایید کسب و کار در اکانت های شخصی است)

مشکل Your Account has been Disabled اینستاگرام برای اکانت های شخصی

همچنین اگر خطای شبکه اینترنت در اینستاگرام را هم مشاهده کردید، پیشنهاد می کنیم مطلب ۶ روش رفع ارور An Unknown Network Error Has Occurred اینستاگرام را هم مطالعه کنید.

سایر روش های فعال سازی حساب اینستاگرام با مشکل Your Account has been Disabled

اگر فرآیند های معرفی شده در آموزش رفع مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری در اینستاگرام برای شما کار نکرد، امید خود را از دست ندهید. ابتدا اگر بعد از چند ساعت ایمیل پاسخی دریافت نکردید، این کار را تکرا کنید تا اینستاگرام پاسخی ارسال و ایمیل کند. (البته سعی کنید این کار را خیلی تکرار نکنید تا اسپم شناخته نشوید. ۳ تا ۴ بار تلاش در یک روز با فاصله زمانی مناسب کافی است)

سپس توجه داشته باشید که ممکن است این مسدودی برای مدت خاصی باشد. به طور مثال تا ۱۴ روز مسدود شوید که بعد از آن خودکار حساب شما فعال می شود. اگر از طریق برنامه نتوانستید به این قسمت بروید، می توانید از سایت پشتیبانی اینستاگرام استفاده کنید.

اگر باز هم پاسخی دریافت نکردید، می توانید به صورت مستقیم به پشتیبانی اینستاگرام به آدرس support@instagram.com ایمیل بدهید. البته به دلیل وجود پیام های فراوان ممکن است ایمیل شما دیده نشود و نیاز به چند بار ارسال باشد.

همینطور برای رفع مشکل ارور Problem with Your Request، مطالعه مطلب ۵ روش رفع مشکل ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام برای شما مفید خواهد بود.

رفع مشکل ارور Your Account has been Disabled اینستاگرام

در راهکاری دیگر برای رفع مشکل Your Account has been Disabled، در صفحه ورود نام کاربری و رمز عبور در برنامه، روی Get help signing کلیک کنید.

رفع مشکل ارور Your Account has been Disabled اینستاگرام

اگر شما نتوانستید حساب خود را با زدن نام کاربری پیدا کنید، سعی کنید از آدرس ایمیل استفاده کنید تا با خطای زیر مواجه نشوید.

رفع مشکل ارور Your Account has been Disabled اینستاگرام

هنگامی که حساب خود را پیدا کردید، آن را انتخاب کنید تا اینستاگرام یک آدرس ورود را از طریق ایمیل برای شما ارسال کند و با این روش ممکن است مشکل شما رفع شود. گرچه با ارسال عکس و تایید هویت، مشکل اکثر افراد رفع می شود، اما اگر با هیچ کدام از این روش های مشکل شما حل نشد و زمان زیادی هم گذشت، در نهایت مجبور خواهید شد که یک حساب کاربری جدید بسازید!

در پایان اگر تصمیم گرفتید که اکانت جدید بسازید اما با مشکل Too Many Uses هم مواجه شده اید، مطالعه مطلب ۳ روش رفع ارور Too Many Users Have Been Registered ساخت اکانت جدید اینستاگرام را فراموش نکنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز روش های رفع مشکل Your Account has been Disabled for Violating our Terms اینستاگرام را آموزش دادیم و سعی کردیم پاسخ سوال های رایج شما مثل “چرا اینستاگرام میپره بیرون؟” و.. را بدهیم. آیا با موفقیت مشکل خود را رفع کردید؟ اگر راه حل دیگری می شناسید، می توانید آن را همراه سایر نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

کیهان سرور

مطالب مرتبط

دیدن و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در سایز و کیفیت اصلی
۵ روش دیدن و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در سایز و کیفیت اصلی
حذف پیام خصوصی ارسالی و دریافت شده در اینستاگرام
آموزش ۴ روش حذف پیام خصوصی ارسال و دریافت شده در اینستاگرام
آموزش اصول و ترفندهای موثر در بازاریابی با اینستاگرام
آموزش جامع اصول و ترفندهای موثر در بازاریابی با اینستاگرام
رفع مشکل نفرستادن کد امنیتی شش رقمی اینستاگرام
۱۴ روش رفع مشکل دریافت و نفرستادن کد امنیتی شش رقمی اینستاگرام

نظرات

 • zahra says:

  واسه من اصن learn more نمیاد…فقط میزنه اکانت دیس ابل شده//…میشه بگید چیکارکنم

  0
 • ناشناس says:

  سلام
  من هم این مشکلو دارم اما وقتی یه اکانت جدید با یه ایمیل دیگه میسازم بعد از ساخته شدن اکانت و قبل از اینکه وارد اکانت بشه یه پیغام میده و وارد اکانت نمیشه بعدش که دوباره میخوام وارد بشم همین اخطار your account hsa been… رک میده چیکار کنم؟

  0
 • SARA says:

  من موفق به برگردوندن اکانتم نشدم. امکان گفتگوی مستقیم با شما وجود داره؟

  0

تبلیغات متنی