تبلیغات بنری در انزل وب
حمل خودرو های میلیاردی بازیکنان پرسپولیس در خودروبر امید

حمل خودرو های میلیاردی بازیکنان پرسپولیس در خودروبر امید

خودروبر امید ارائه دهنده خدمات خودرو بر ، خودروبر ، حمل خودرو ، ماشین بر ، خودروبر تهران میباشد.

خودروبر

امروزه خودرو بر و خودروبر حمل و نقل و جابجایی ماشین یک تخصص محسوب میشود و استفاده از خودروبر تهران برای حمل خودرو بهترین روش است. این صنعت خودروبری بسیار کارآمد و مهم است چرا که موردنیاز مردم در شرایط بحرانی است و امروزه استفاده از خودرو بسیار زیاد شده است.خودروبر تهران با استفاده از امکانات و تجهیزات بسیار بالا به صورت تخصصی خدمات خودروبری درون شهری و بیرون شهری  توسط خودروبرهای دارای کفی و جرثقیل ها و… را ارائه میدهد.

برای حمل خودرو روش های مختلفی وجود دارد که استفاده از هر کدام در شرایط و وضعیت های مناسب خود قابل انجام است.

خودروبر تهران

برای بهره مندی از خودروبر تهران جهت جابجایی خودروی خود باید نسبت به نوع خودرو و مسافت مورد نظر خود برای حمل خودرو اقدام کنید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانیم خودروبر مورد یاز ما در هر شرایطی چیست.

به صورت کلی روش های حمل خودرو به دو دسته تقسیم میشوند:

 1. خودروبرهایی که توسط کفی خودرو برای حمل خودرو اقدام میکنند
 2. خودروبرهایی که اکثرا نیسان های دارای جرثقیل هستند و برای حمل خودروهای تصادفی و اکثرا درون شهری امدادرسانی میکنند.

در چه مواقعی از خودروبر های دارای کفی استفاده کنیم

معمولا خودرو بر جهت حمل و نقل خودروها در شرایط مختلف استفاد میشود که برای شخصی که جهت حمل خودرو اقدام میکند بسیار کمک کننده است و استفاده از آن در زمان و شرایط خاص خود مفید است.

خودرو بر

 • در شرایطی که شما برای صادرات یا واردات خودرو میخواهید اقدام کنید خودرو بر دارای کفی بسیار مناسب است. برای شرکت های صادراتی خودرو استفاده از خودرو بر دارای کفی خیلی کارآمد است.
 • زمانی که شما چند خودرو را همزمان میخواهید جابجا کنید بهترین روش استفاده از خودرو بر دارای کفی است.
 • هنگام حمل خودروهای نیمه سنگین مثل ون و مینی بوس استفاده از خودرو برهای دارای کفی بسیار مناسب است.
 • این نکته را نیز باید توجه داشته باشید که شما تنها زمانی میتوانید از خودرو بر دارای کفی استفاده کنید که ماشین شما قابل حرکت باشد. برای حمل خودروهای تصادفی یا خودروهای آسیب دیده این روش مناسب نیست.
 • در شرایطی که متقاضی امنیت بالایی برای حمل خودروی خود مد نظر دارد.

خودرو بر

در چه مواقعی از خودروبر های یدک کش استفاده کنیم

معمولا بسیاری از یدک کش ها نیسان های آبی هستند که دارای جرثقیل در قسمت بار خود هستند و نحوه کار آنها به این صورت است که با جرثقیل خود خودرو را تا ارتفاعی بلند کرده و تا محل مدنظر آن را هدایت میکند. اما اگر امنیت بسیار برای شما حائز اهمیت است توصیه میشود از خودروبرهای دارای کفی جهت حمل خودروی خود استفاده کنید.

در شرایطی که استفاده از یدک کش مجاز است که

 1. راننده خودروبر یدک کش دارای گواهینامه باشد.
 2. خودروبر بیمه نامه داشته باشد.
 3. فقط برای حمل یک خودرو استفاده از یدک کش مجاز است.
 4. برای جابجایی درون شهری مناسب است و برای مسافت های زیاد و بیرون شهری اصلا گزینه مناسبی نیست.
 5. برای حمل خودروهی تصادفی استفاده میشود ، خودروهایی که قادر به حرکت نیستند.

تا اینجا با روش های حمل و نقل خودرو توسط انواع خودروبر آشنا شدیم. نیاز است که مزایای استفاده از خودروبر در شرایط بحرانی را نیز بدانیم.

مزایای استفاده از خودروبر چیست؟

استفاده از هر امکاناتی مزایا و معایبی دارد و در اینجا شما را با مزایای بهره مندی از خودروبر آشنا میشوید:

حمل و نقل اسان و بدون دغدغه:

در زمانی که خودروی شما دچار آسیبی میشود یا به نوعی برای حمل آن میخواهید اقدام کنید ، شما با استفاده از خودروبر تهران بدون دغدغه و هیچ فکری خودروی خود را به مقصد مورد نظرتان منتقل میکنید

داشتن بیمه نامه جهت ضمانت :

خودروبر تهران دارای خودروبر هایی با بیمه نامه معتبر است و هر گونه خسارت به خودروی شما در مسیر حمل خودرو را متحمل میشود و شما از هر گونه خسارت معاف خواهید بود و خودروبر با تضمین بیمه  برای حمل خودری شما اقدام میکند.

یک خودروبر باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

امروزه خودروبر های متعددی در جاده ها مشغول کار هستند اما یک خودروبر باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا نسبت به دیگر خودروبر ها سطح بالاتری داشته باشد. در اینجا شما را با ویژگی های یک خودرو بر خوب اشنا میکنیم.

سرعت و توان خودروبر:

یکی از موارد مهم یک خودروبر داشتن توان موتوری بالا جهت حمل خودرو و سرعت مناسب جهت رساندن خود به فرد متقاضی

تجهیزات و امکانات:

یک خودروبر جهت حمل خودرو و جابجایی آن به مناطق مختلف با حفظ امنیت نیازمند این است که دارای تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای حمل خودرو باشد. چرا که فرد متقاضی خواستار این است که خودرویش بدون آسیب و در امنیت کامل به مقصد برسد. حالا این تجهیزاتی که خودروبر نیاز است داشته باشد چیست: بیمه نامه ، بارنامه خودرو ، گواهینامه و وسایلی مثل زنجیر و.. جهت ثابت نگه داشتن ماشین روی کفی خودروبر.

حمل خودرو

حمل خودرو اکثر افراد برای حمل و نقل خودروهای صادراتی یا خودروهایی که برای تعویض پلاک جابجا میشوند تردید دارند. این طبیعی است که همه افراد نگران آسیب دیدن خودروی خود هنگام حمل خودرو آن با خودروبر ها باشند اما خودروبر تهران با ثابت نگه داشتن خودرو این شک و تردید شما را برطرف میکند. خودروبر تهران با امنیت کامل خودروی شما را منتقل میکند و هرگونه خسارتی را متحول میشود.

حمل خودرو

راننده مسئولیت پذیر:

علاوه بر ویژگی های خوب یک خودروبر، راننده ی خودروبر نیز مهم است که دارای چه شخصیتی باشد. راننده خودرو بر باید در رعایت کردن نکات ایمنی دقت بالایی داشته باشد و در رساندن خود به خودرو جهت حمل آن مسئولیت پذیر باشد.

خودروبر امید ارائه خدمات خودروبر تهران ، خودرو بر ، حمل خودرو در تهران میباشد برای اطلاعات بیشتر به سایت https://khodrobaromid.com/ مراجعه کنید.

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و انزل وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات