10 سرویس برتر حذف واترمارک با هوش مصنوعی

۱۰ سرویس برتر حذف واترمارک با هوش مصنوعی

آیا فیلم ها و یا عکس های شما حاوی واترمارک است و به دلیل واترمارک نمیتوانید از آن ها جایی استفاده کنید؟ شما با استفاده از ابزار های مختلف به راحتی میتوانید واترمارک محتواهای خود را حذف کنید. ❌ در این مطلب از انزل وب به معرفی ۱۰ سرویس برتر حذف واترمارک با هوش مصنوعی میپردازیم.

حذف واترمارک با هوش مصنوعی

?How to Remove Watermark With AI

زمانی که شما از نرم افزار های مختلف برای ویرایش عکس ها یا فیلم های خود استفاده میکنید و یا زمانی که محتوا خود را از جایی دانلود میکنید باعث میشود روی فیلم یا عکس شما واترمارک قرار بگیرد. ابزار های مختلفی وجود دارد که با استفاده از هوش مصنوعی عکس شما را اسکن و به راحتی واترمارک را از روی آن حذف میکنند. در ادامه سایت ها و برنامه های حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی را بررسی میکنیم.

نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سایت های داخلی دانلود و نصب کنید.

Remove.ai سایت حذف واترمارک با هوش مصنوعی

Remove.ai پلتفرمی مبتنی بر هوش مصنوعی است. این سایت ساخته شده است تا کار حذف واتر مارک را برای شما آسان کند. با الگوریتم های پیشرفته Remove.ai شما میتوانید محتوا خود را به سایت بدهید و بدون کاهش کیفیت و با حذف شدن واترمارک آن، محتوا خود را تحویل بگیرید. این الگوریتم های پیشرفته باعث میشود شناسایی واترمارک برای هوش مصنوعی کار ساده ای شود. Remove.ai هم از عکس و هم از فیلم پشتیبانی میکند. همچنین شما میتوانید فرمت های مختلفی از عکس و فیلم را در سایت Remove.ai آپلود کنید و واترمارک آن ها را حذف کنید. این سایت رابط کاربری ساده ای دارد و افراد مبتدی به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند. سرعت پردازش عکس یا فیلم با توجه به اندازه فایل ممکن است متفاوت باشد و کمی طول بکشد.

هوش مصنوعی حذف واترمارک

همانطور که گفته شد Remove.ai رابط کاربری ساده ای دارد. برای استفاده از این سایت کافیست ابتدا آن را در مرورگر دلخواه خود باز کنید. سپس فیلم یا عکس خود را با استفاده از دراگ اند دراپ بکشید و روی صفحه رها کنید. پس از آپلود شدن فیلم منتظر بمانید تا Remove.ai واترمارک را حذف کند. پس از حذف واترمارک میتوانید آن را دانلود کنید.

Aiseesoft ابزاری برای حذف واترمارک فیلم یا عکس

Aiseesoft یکی دیگر از ابزار هایی است که مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده است. این ابزار برای حذف واترمارک روی محتوا شما قابل استفاده است. به غیر از حذف واترمارک شما برای کار های دیگر مانند حذف لوگو، حذف زیرنویس و… نیز میتوانید از آن استفاده کنید. این سایت سرعت بسیار بالایی دارد. شما میتوانید طیف گسترده ای از محتواها را در این سایت بارگذاری کنید و به راحتی واترمارک آن ها را حذف کنید. سایت Aiseesoft حین حذف واترمارک برای شما تنظیماتی قرار میدهد که میتوانید آن ها را به دلخواه خود تغییر دهید. نسخه رایگان Aiseesoft میتواند محتواهای کم حجم را برای شما پردازش کند. برای پردازش محتوا های سنگین تر باید نسخه پریمیر آن را تهیه کنید.

حذف واترمارک با AI

برای استفاده از این ابزار ابتدا وارد سایت شوید. سپس در صفحه باز شده روی گزینه Upload کلیک کنید. در کادر باز شده به پوشه ای که فیلم یا عکس خود را ذخیره کردید بروید و آن را انتخاب کنید تا آپلود شود. همچنین میتوانید با درگ اند دراپ محتوا خود را روی سایت آپلود کنید. چند لحظه صبر کنید تا این سایت تصویر شما را پردازش و واترمارک آن را حذف کند. در آخر روی Download کلیک کنید تا محتوا بدون واترمارک دانلود شود.

حذف واترمارک محتوا با استفاده از Unscreen

Unscreen سایتی است که شما میتوانید برای حذف بک گراند فیلم از آن استفاده کنید. این سایت به غیر از حذف پس زمینه فیلم، واترمارک آن را نیز حذف میکند. این باعث میشود تا از یک ابزار برای دو کار به صورت همزمان استفاده کنید. اینگونه سرعت کار شما بالاتر میرود و از چند ابزار مختلف استفاده نمیکنید. Unscreen مانند سایر ابزار های معرفی شده از هوش مصنوعی برای این کار استفاده میکند. در نتیجه حذف پس زمینه و واترمارک را به سرعت و با دقت بالایی انجام میدهد. شما میتوانید تعداد زیادی از فیلم ها را با استفاده از این ابزار ویرایش کنید و محدودیت خاصی ندارد. نسخه رایگان این سایت در تعداد ویدیو محدودیت ندارد، اما با این حال برای استفاده از سایر ابزار های پیشرفته برای ادیت ویدیو نیاز به نسخه پرمیوم آن دارید.

حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی

برای استفاده از این سایت پس از وارد شدن به سایت روی Upload Clip کلیک کنید. در کادر باز شده محتوا خود را آپلود کنید. همچنین در صورتی که ویدیو یا آدرس URL آن را کپی کرده باشید میتوانید با کلید های میانبر Ctrl + v ویدیو را آپلود کنید. پس از آپلود ویدیو اجازه دهید تا سایت پس زمینه و واترمارک آن را حذف کند. در آخر میتوانید ویدیو خود را دانلود کنید.

Pixlr سایت حذف واترمارک با AI

Pixlr یک ابزار کامل برای ویرایش عکس است. این سایت ابزار های بسیار متنوع و زیادی دارد. شما با کمک یکی از ابزار های این سایت میتوانید به سرعت واترمارک را از روی تصاویر خود حذف کنید. این سایت با ابزار های مختلف و قوی خود شناخته میشود. Pixlr به غیر از برخی از ابزار ها که با استفاده از هوش مصنوعی به صورت خودکار تغییراتی اعمال میکند، برخی از ابزار ها را به صورت دستی قرار داده است. در نتیجه شما میتوانید به دلخواه خود از این ابزار ها استفاده کنید.

حذف واترمارک با هوش مصنوعی

برای حذف واترمارک در سایت Pixlr پس از باز کردن این سایت، عکس خود را آپلود کنید. ابزار مخصوص حذف واترمارک را انتخاب کنید تا واترمارک عکس شما حذف شود. پس از حذف واترمارک، تصویر خود را دانلود کنید.

Inpaint هوش مصنوعی حذف واترمارک

یکی دیگر از ابزار هایی که شما میتوانید برای حذف واترمارک از آن استفاده کنید Inpaint است. این سایت به غیر از حذف واترمارک برای حذف بسیاری از المان های دیگر عکس برای شما کاربرد دارد. همچنین این سایت مجموعه ای از قالب ها را در اختیار شما قرار میدهد که بعد از حذف واترمارک میتوانید از این قالب ها برای محتوا خود استفاده کنید. این سایت ویژگی های بسیاری دارد، با این حال ممکن است رابط کاربری آن نسبت به سایر ابزار ها کمتر جلب توجه کند.

10 سرویس برتر حذف واترمارک با هوش مصنوعی

برای استفاده از این ابزار میتوانید برنامه آن را دانلود کنید. برای این کار وارد سایت شوید و روی Download کلیک کنید تا نسخه ویندوز یا مک آن را دانلود کنید. برای استفاده از ابزار آنلاین این سایت Upload Image را انتخاب کنید. پس از آپلود عکس خود با استفاده از ابزار Erase واترمارک آن را حذف کنید. در نهایت روی Download کلیک کنید تا عکس ویرایش شده شما دانلود شود.

حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی iMyFone MarkGo

iMyFone MarkGo ابزاری تخصصی مبتنی بر هوش مصنوعی است. شما از این سایت و ابزار های آن میتوانید برای حذف واترمارک فیلم های خود استفاده کنید. بسیاری از افرادی که حرفه ای هستند این هوش مصنوعی حذف واترمارک را ترجیح میدهند، اما با  این حال رابط کاربری ساده ای دارد و شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. برای حذف واترمارک با استفاده از iMyFone MarkGo وارد این سایت شوید. سپس برای آپلود عکس روی Add Images و برای آپلود فیلم روی Add Videos کلیک کنید. ویدیو خود را آپلود کنید. پس از آپلود ویدیو واترمارک را انتخاب کنید و روی Remove Now کلیک کنید. در آخر ویدیو خود را دانلود کنید.

حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی

حذف واترمارک عکس با هوش مصنوعی Watermarkremover.io

سایت Watermarkremover.io ابزاری آنلاین برای حذف ساده واترمارک است. این سایت حذف واترمارک را برای شما آسان میکند و بدون مشکل میتواند واترمارک عکس خود را حذف کنید. Watermarkremover.io سرعت بالایی در پردازش تصویر و حذف واترمارک مورد نظر دارد. همانطور که گفته شد این سایت رابط کاربری ساده ای دارد و شما بدون داشتن دانش فنی میتوانید از آن برای ادیت تصاویر خود استفاده کنید. هوش مصنوعی این سایت باعث میشود تا پردازش تصاویر شما قویتر شود و دقت بالایی در ویرایش آن داشته باشد. در صورتی که محتوا شما فیلم است Watermarkremover.io برای شما مفید نیست. این به این دلیل است که این سایت فقط برای تصاویر و عکس ها است و شما نمیتوانید از آن برای ادیت ویدیو ها استفاده کنید.

هوش مصنوعی حذف واترمارک

همچنین حین دانلود عکس ویرایش شده ممکن است کمی کیفیت عکس ها پایین باشد. برای بالا بردن کیفیت عکس ها باید نسخه پرمیوم آن را تهیه کنید. برای استفاده از این ابزار وارد سایت Watermarkremover.io شوید. سپس روی Upload Image کلیک کنید و عکس خود را آپلود کنید. همچنین میتوانید آدرس URL تصویر خود را کپی پیست کنید. محدوده ای از عکس که حاوی واترمارک است را مشخص کنید. سپس روی Start Process کلیک کنید تا واترمارک از روی عکس حذف شود.

Fotor ابزار آنلاین حذف واترمارک با AI

ابزار آنلاین Fotor به شما کمک میکند تا قسمت های اضافی عکس خود را حذف کنید. زمانی که شما عکسی را در Fotor آپلود میکنید، این سایت تمام بخش های عکس شما را با استفاده از هوش مصنوعی بررسی میکند. پس از بررسی عکس با استفاده از هوش مصنوعی میتوانید بخش های مختلف عکس خود را حذف کنید. این ابزار به غیر از نسخه وب، نرم افزار نیز دارد. در صورتی که بخواهید میتوانید نرم افزار آن را دانلود کرده و از برنامه آن استفاده کنید.

حذف واترمارک با AI

برای استفاده از این سایت وارد آن شوید و روی Open Image کلیک کنید. سپس عکس خود را آپلود کنید. همچنین میتوانید عکس خود را با درگ اند دراپ بکشید و روی صفحه رها کنید تا در سایت Fotor آپلود شود. پس از آپلود تصویر با استفاده از موس خود واترمارک روی عکس را انتخاب کنید. در آخر روی Start removing کلیک کنید. چند لحظه باید صبر کنید تا این سایت واترمارک عکس شما را حذف کند. بعد از اتمام کار سایت، عکس بدون واترمارک را میتوانید دانلود کنید.

حذف واترمارک با Luminar 4

Luminar 4 یکی دیگر از ابزار هایی که شما میتوانید برای حذف واترمارک از آن استفاده کنید. این برنامه به غیر از حذف واترمارک کلی ابزار ویرایش دیگر نیز دارد که شما میتوانید از آن ها استفاده کنید. این سایت نیز برای ادیت عکس های شما است و شما برای ادیت فیلم ها نمیتوانید از Luminar 4 کمک بگیرید. برنامه Luminar 4 با کمک هوش مصنوعی تمام ابزار های خود را در اختیار شما قرار میدهد. اینگونه تمام ابزار های این برنامه با دقت بالایی کار خود را انجام میدهند.

حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی

Luminar 4 نرم افزار است و نسخه وب ندارد. بنابر این برای استفاده از ابزار های برنامه ادیت عکس Luminar 4 برنامه آن را از سایت دانلود کنید. پس از اتمام دانلود و نصب این نرم افزار عکس خود را درون برنامه باز کنید. سپس ابزار Erase را انتخاب کنید و واترمارک عکس خود را حذف کنید. سایر تنظمیات و ویرایش های مورد نظر خود را اعمال کنید. در آخر عکس را در سیستم خود ذخیره کنید.

حذف واترمارک با هوش مصنوعی Apowersoft

شما از ابزار Apowersoft میتوانید برای حذف واترمارک تصاویر خود استفاده کنید. ابزار Apowersoft نیز به صورت برنامه وجود دارد و نسخه وب ندارد. بنابر این برای حذف واترمارک با AI باید نرم افزار آن را دانلود کنید. نرم افزار Apowersoft برای ویندوز های ۱۰، ۸، ۷ و ویستا وجود دارد. در صورتی که در سایر دستگاه ها و نسخه های ویندوز میخواهید واترمارک عکس خود را حذف کنید بهتر است از سایر ابزار های معرفی شده استفاده کنید. پس از اتمام دانلود و نصب برنامه، عکس خود را آپلود کنید. ابزار Remove را انتخاب و واترمارک را حذف کنید. در آخر عکس ویرایش شده خود را ذخیره کنید.

حذف واترمارک با هوش مصنوعی

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز راجع به نحوه حذف واترمارک فیلم با هوش مصنوعی صحبت کردیم. آیا شما توانستید از ابزار های معرفی شده برای حذف واترمارک با AI استفاده کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه حذف واترمارک با هوش مصنوعی در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

آموزش 6 روش حذف واترمارک از ورد
آموزش ۶ روش حذف واترمارک از ورد
برداشتن لوگو و نوشته از روی عکس با فتوشاپ
آموزش ۲ روش برداشتن لوگو و نوشته از روی عکس با فتوشاپ
حذف لوگو و متن از روی عکس و فیلم در اندروید
۶ روش حذف لوگو و متن از روی عکس و فیلم در اندروید
آموزش 6 روش قرار دادن واترمارک روی عکس در فتوشاپ Photoshop
آموزش ۶ روش قرار دادن واترمارک روی عکس در فتوشاپ Photoshop

نظرات