نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

تقریبا همه  افراد درکشور برای حداقل یک بار هم شده به دندانپزشک مراجعه کرده اند. همه افراد به عنوان بیمار یا همراه بیمار در کلینیک ها دندانپزشکی حضور داشته اند. اغلب افرادی که به کلینیک ها دندانپزشکی مراجعه می کنند ممکن است با درد دندان حضور پیدا بکنند از طرفی به دلیل شرایطی از قبیل تعداد مراجعه کنندگان زیاد و نوع درمان افراد نوبت دهی و به طور کلی بی نظمی وجود داشته باشد و همین امر باعث نارضایتی بیمار خواهد شد. برای رفع این مشکل ایجاد نرم افزار های دندانپزشکی با هدف عدم ایجاد بی نظمی و همچنین جلب رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک ها طراحی و اجرا شده است. در این مقاله به معرفی ویژگی های کلی نرم افزار های دندانپزشکی و همچنین معرفی بهترین نرم افزار دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

کاربرد نرم افزار های دندانپزشکی

قبل از به کارگیری نرم افزار مدیریت دندانپزشکی، همه مطب های دندانپزشکی با نحوه اولویت بندی زمان بیماران خود مشکل داشتند. از آنجایی که بسیاری از دستیاران و منشی ها دانش لازم در این زمینه را نداشتند، هرج و مرج زیادی در بین دندانپزشکان به وجود آمد. این مشکل با توسعه نرم افزار دندانپزشکی که می تواند زمان بیماران را در اولویت قرار دهد حل شده است. صرفاً وارد کردن نام بیمار باعث می شود که برنامه بلافاصله بدون صرف زمان به بیمار یک نوبت خالی بدهد. علاوه بر این، این برنامه ها به شما امکان می دهد تا هزینه ها و وضعیت بیمه بیمار را بررسی کنید. نرم افزار مدیریت دندانپزشکی در واقع شامل هر چیزی است که یک کسب و کار دندانپزشکی را بهره وری می کند. همه این برنامه ها طیف گسترده ای از عملکردها را ارائه می دهند و با در نظر گرفتن دندانپزشکان ایجاد شده اند.

مزایای استفاده از نرم افزار دندانپزشکی

مزایای استفاده از نرم افزارهای دندانپزشکی بسیار زیاد است. اینها مزایایی است که باعث شده بسیاری از دندانپزشکان به فکر استفاده از نرم افزار سازمان اداری باشند. این مزایا عبارتند از:

  • شما می توانید دندانپزشکانی را که در یک مطب حضور دارند با این نرم افزارها تفکیک کنید و بسته به تفکیک دندانپزشکان می توانید بیماران را بپذیرید. اکثر اوقات، کلینیک ها از این نوع نرم افزار استفاده می کنند.
  • این نرم‌افزار یونیت های خالی را شناسایی می‌کنند و اگر بیمار نیاز به ملاقات اورژانسی داشته باشد، او را مطابق با یونیت های خالی برنامه‌ریزی می‌کنند. پرونده و سوابق بیمار نیز در برنامه قابل ثبت است.
  • نکته قابل توجه این است که در این نرم افزار می توانید برنامه کار پرسنل را نیز مدیریت کنید. برای مثال می توانید ساعات ورود و خروج پرسنل، حقوق، دستمزد و ساعات اضافه کاری پرسنل را در این نرم افزار به آسانی مدیریت کرد.
  • با کمک این برنامه ها می توانید حسابداری اداری کلینیک خود را انجام دهید و هزینه خدمات و همچنین بدهی ها و اعتبارات بدهی بیماران را تعیین کنید.
  • در این برنامه می توانید تمام اطلاعات مربوط به انبار از جمله میزان موجودی، ورودی ها و خروجی های انبار را مشاهده و مدیریت کرد.

آشنایی با نکات مهم در انتخاب نرم افزار دندانپرشکی

بهترین نرم افزار دندانپزشکی باید تعدادی از الزامات و ملاحظات منحصر به فرد از جمله یکپارچه سازی، پشتیبانی نرم افزار، ارتقاء و آموزش آسان را برآورده کند. ما نگاهی گذرا به این معیارها و جنبه های حیاتی در بخش های بعدی خواهیم انداخت.

نرم افزار دندانپزشکی

یکپارچه سازی نرم افزار

یکپارچگی سازی در  نرم افزارهای دندانپزشکی یکی از ویژگی های مهم و برجسته آن ها است. در صورت نیاز می توانید با استفاده از این قابلیت قابلیت نرم افزار خود را گسترش دهید. در واقع، داشتن یکپارچگی به نحوی فرآیندها را تسریع می کند. این عملکرد همچنین به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می کند. یکی دیگر از مزایای این ویژگی بهبود کنترل بر امور است.

پشتیبانی و بروز رسانی نرم افزار های دندانپرشکی

داشتن یک تیم پشتیبانی قوی یکی از ویژگی های بارز نرم افزار های دندانپزشکی است. نرم افزار های دندانپزشکی باید بتوانند در اسرع وقت مشکلات احتمالی در نرم افزار را پیگیری و حل بکنند و همچنین قابلیت بروز رسانی از مهم ترین بخش های پشتیبانی نرم افزار های دندانپزشکی محسوب می شود.

آموزش و یادگیری آسان

نرم افزار دندانپزشکی نه تنها باید پیشرفته باشد، بلکه باید آموزش آن ساده باشد. در حقیقت، به لطف این تلاش، هر کارمند کلینیک ممکن است به سرعت بتواند از این برنامه استفاده کند. در واقعیت، پیچیدگی و سادگی این برنامه باید به طور مناسب متعادل شود.

مهارت های تحلیلی و گزارش دهی

یک نرم افزار  دندانپزشکی باید بتواند داده ها را گزارش و تجزیه و تحلیل کند. در واقع نرم افزار برتر دندانپزشکی باید بتواند پذیرش پرونده، جستجوی بیمار، صورتحساب، هزینه ها، بیمه و غیره را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. در واقع نرم افزار باید به خوبی بتواند اطلاعات لازم و سیستم های نرم افزاری مدیریتی را به صورت واضح و ساده در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین گزارش های مختلفی را ایجاد می کند، فیلترها را اعمال می کند و داده های لازم را بررسی و ارائه دهد.

انعطاف پذیری و سازگاری برنامه

تطبیق پذیری در استفاده از امکانات داخلی یکی از ویژگی ها و توانایی های برتر نرم افزار دندانپزشکی است. علاوه بر این، این نرم افزار باید به اندازه کافی سازگار باشد تا در صورت نیاز، فیلدهای جدید اضافه کند.

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

یکی از کامل ترین و کاربردی ترین نرم افزار دندانپزشکی مینادنت می باشد.  امکانات و دسترسی ویژه ای در این نرم افزار وجود دارد. بخش ها و خدمات مختلف کلینیک با این برنامه به بهترین وجه توصیف می شوند که شامل نرخ بیمه نیز می شود. امروزه بیش از ۳۰۰۰ مرکز درمانی می توانند از این نرم افزار جامع و تخصصی استفاده کنند.

شاید برایتان جالب باشد » سنسور rvg

حجم پاسخ ها نشان می دهد که این نرم افزار چقدر عالی است. نرم افزار مینادنت معمولاً در مطب ها و کلینیک ها، به صورت نسخه وب، برنامه پزشک، اندروید و iOS قابل دسترسی است. از جمله ویژگی های نرم افزار مینادنت  می تواند به موارد زیر اشاره کرد: بیمه، ذخیره سازی، حسابداری، سیستم حضور و غیاب و اثر انگشت، باشگاه مشتریان و امتیازدهی، نمودار گرافیکی دندانپزشکی، آزمایشگاه، نمودار تخصصی پریودنتال، نوبت دهی، اپلیکیشن اندروید و IOS، سیستم صوتی مینا آوا، پنل پیامک، فناوری فرم ساز هوشمند، سیستم نمایش گوشی و قابلیت ضبط مکالمه.

کلام آخر

مدیریت و برنامه ریزی در یک کلینیک و مطب دندانپزشکی برای رفاه حال مراجعه کنندگان می تواند ازمهمترین ویژگی های مثبت آن ها باشد. برای تحقق این هدف که کلینیک شما به صورت منظم و با سامان دهی ایده آل کار های لازم را انجام دهد باید از نرم افرار های دندانپزشکی استفاده شود. در این مقاله به معرفی ویژگی های یک نرم افزار دندانپزشکی و همچنین به معرفی بهترین نرم افزار دندانپزشکی مینادنت به طور مختصر پرداخته شد. اگر برای مطب و یا کلینیک دندانپزشکی خود برای ایجاد نظم کلی و سامان دهی به نوبت دهی خود دنبال نرم افزار دندانپزشکی هستید این مقاله می تواند شما را درانتخاب بهترین نرم افزار دندانپزشکی کمک کند.

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و انزل وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات