آموزش نام نویسی لاتاری

آموزش ثبت نام لاتاری از طریق سایت ایرانیان لاتاری

آموزش ثبت نام لاتاری و شرکت در این قرعه کشی بزرگ که فقط یک بار در سال برگزار می شود دغدغه خیلی از کاربران موسسه ایرانیان لاتاری است که در این مطلب راجب این موضوع صحبت خواهیم کرد.

اگر شما هم متقاضی ثبت نام لاتاری هستید و یا برای اولین بار نام لاتاری آمریکا به گوشتان خورده، باید بدانید که وقت زیادی برای ثبت نام ندارید!

آسان ترین مسیر رسیدن به گرین کارت آمریکا چیست؟

مهم ترین مزایای گرین کارت آمریکا برای دارندگان آن این است که امکان زندگی، کار و تحصیل بدون محدودیت در ایالت دلخواه را دارند، و می توانند پس از حدود ۵ سال شهروندی و پاسپورت آمریکا را دریافت نموده و برای اعضای خانواده درجه ۱ خود نیز درخواست گرین کارت دهد.

برای اخذ گرین کارت آمریکا ، راه های مختلفی وجود دارد:

 •  اقدام از طریق اعضای خانواده درجه یک که گرین کارت آمریکا را داشته و یا سیتیزن آمریکا باشند؛
 •  اقدام از طریق سرمایه گذاری حداقل ۸۰۰ هزار دلاری در مناطق هدف در آمریکا؛
 •  و یا اقدام به واسطه مهارت های علمی، ورزشی، هنری و … خارق العاده و یا اثبات نخبه بودن به واسطه دستاوردهای شغلی، ورزشی، علمی و … در سطح جهانی از جمله مسیر های مهاجرت دائم به ایالات متحده است.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که شامل هیچ یک از امتیازات فوق نمی شوید، می توانید از آسان ترین مسیر اخذ گرین کارت آمریکا، شانس خود را امتحان کنید.

ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا، آسان ترین مسیر مهاجرت همیشگی به ایالات متحده است که به شرایط ویژه ای نیاز ندارد.

برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، فقط کافیست تا واجد یکی از شرایط تحصیلی یا شغلی باشید:

 •  داشتن تحصیلات حداقل دیپلم دوازده ساله دبیرستان؛ یا داشتن ۲ سال سابقه کار طی ۵ سال اخیر در مشاغل با نمره ۷ یا بالاتر (طبق استاندارد وزارت کار آمریکا)
 •  بومی بودن در یک کشور مجاز برای ثبت نام لاتاری (مانند ایران)

البته علاوه بر موارد فوق، به یک عکس استاندارد لاتاری برای فرم ثبت نام لاتاری نیاز خواهید داشت.

چرا ایرانیان لاتاری

چرا با ایرانیان لاتاری ثبت نام کنیم؟

ثبت نام در لاتاری آمریکا به معنای ارسال درخواست مهاجرتی متقاضی برای اخذ گرین کارت آمریکا است.

پس برای تکمیل این فرم، صرفا دانش زبان انگلیسی کافی نیست، بلکه متقاضی باید از قوانین مهاجرتی ایالات متحده آمریکا، که نسبت به اکثر کشورهای جهان سختگیرانه تر هستند، آگاهی کافی داشته باشد.
ایرانیان مهاجر همراه (ثبت ۵۲۰۳۶) که با نام ایرانیان لاتاری در حوزه اخذ ویزاهای لاتاری تنوع نژادی آمریکا فعالیت دارد، بیش از ۸ سال است که توانسته با تکیه بر دانش به روز در زمینه قوانین مهاجرتی ایالات متحده آمریکا و صدها پرونده موفق لاتاری، به تخصصی ترین موسسه در حیطه اخذ ویزاهای لاتاری در ایران تبدیل شود.

بسیاری از افراد متقاضی ثبت نام، تصور می کنند که برندگان دوره های قبل لاتاری آمریکا و یا افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند، می توانند آن ها را به طور کامل برای ثبت نام و یا طی مراحل اخذ ویزا راهنمایی کنند.

اما واقعیت این است که هیچ یک از متقاضیان ثبت نام و اخذ ویزای لاتاری آمریکا، شرایط یکسانی ندارند! و شرایط و قوانین در هر سال مالی ممکن است نسبت به سالهای قبل تغییر کند.

نحوه ثبت نام لاتاری در سایت موسسه ایرانیان لاتاری

جهت ثبت نام لاتاری با موسسه ایرانیان لاتاری، لازم است تا مراحل زیر را با دقت پشت سر بگذارید.

فرم ثبت نام لاتاری

ورود به فرم ثبت نام لاتاری آمریکا

برای ورود به وبسایت از آدرس زیر وارد شوید و روی گزینه ثبت نام لاتاری کلیک کنید:

www.iranian-lottery.com

طرح طلایی و عادی ثبت نام لاتاری در موسسه ایرانیان لاتاری

برای شروع ثبت نام، باید طرح ثبت نامی خود را انتخاب کنید:

 •  خدمات طرح عادی: بررسی اطلاعات و عکسها، انجام ثبت نام صحیح طبق دستورالعمل رسمی وزارت امورخارجه آمریکا، آپلود رسید ثبت نام در پنل کاربری، اعلام نتیجه از طریق پیامک و پنل کاربری.
 • خدمات طرح طلایی: بهره مندی از تمامی خدمات طرح عادی + خدمات رایگان تا اخذ ویزا در صورت برنده شدن در لاتاری به ثبتنام کنندگان طرح طلایی موسسه

شانس برنده شدن در لاتاری در هر دو طرح عادی و طلایی به یک میزان خواهد بود و تفاوتی ندارد.

انتخاب وضعیت تاهل

 • مجرد ازدواج نکرده: شخصی که تاکنون ازدواج نکرده است.
 • متاهل: شخصی که در زمان ثبت نام لاتاری بصورت رسمی و قانونی ازدواج کرده و سند ازدواج رسمی دارد.
 • مجرد مطلقه: شخصی که در زمان ثبت نام لاتاری بصورت رسمی و قانونی جدا شده است و طلاق نامه رسمی دارد.
 • مجرد همسر فوت شده: شخصی که در زمان ثبت نام لاتاری همسر او فوت شده باشد.
 • متاهل همسر مقیم آمریکا: افراد متاهلی که در زمان ثبت نام لاتاری همسر رسمی و قانونی آن ها دارنده گرین کارت و یا شهروندی ایالات متحده باشد.

!!!! توجه: انتخاب گزینه تاهل مغایر با آنچه در زمان ثبت نام وجود دارد، باعث از بین رفتن شانس اخذ ویزا برای برندگان لاتاری می شود!

ثبت نام یک شانسه و دوشانسه (فقط ویژه افراد متاهل)

 • ثبت نام یک شانسه: فقط یکی از زوجین (یا خانم یا آقا) به عنوان نفر اصلی ثبت نام می کند و همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال آن ها زیرمجموعه خواهند بود.
 • ثبت نام دو شانسه: یکبار آقا به عنوان نفر اصلی ثبت نام می کند و همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال آن ها زیرمجموعه خواهند بود؛ و یکبار خانم به عنوان نفر اصلی ثبت نام شده و همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال آن ها زیرمجموعه می شوند.

!!!! توجه: برای ثبت نام دوشانسه، فقط کافیست گزینه «دوشانسه» را انتخاب کنید و یک فرم ثبت نام در سایت موسسه تکمیل کنید تا دو رسید ثبت نام به شما تحویل داده شود و از ثبت نام تکراری اکیدا خودداری فرمایید!

تعداد فرزندان

 • فرزندانی که در فرم ثبت نام لاتاری ذکر می شوند باید در زمان ثبت نام حتما مجرد و زیر ۲۱ سال باشند.
 • منظور از فرزندان، یعنی فرزندان واقعی آن زوج، فرزند خوانده قانونی و فرزند همسر از ازدواج های قبلی، حتی اگر فرزندان با متقاضی ثبت نام و همسر او زندگی نکنند و یا حضانت فرزند با متقاضی ثبت نام و یا همسر او نباشد.

تعرفه ثبت نام و کد تخفیف

تعرفه ثبت نام موسسه ایرانیان لاتاری در ازای انجام خدمات ثبت نام اخذ می شود و پس از پرداخت در سایت موسسه، عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.

کد تخفیف های فعال در بالای پنل ثبت نام در سایت موسسه ایرانیان لاتاری قابل مشاهده خواهند بود و می توانید از آن استفاده کنید.

نکات مهم ثبت نام

 • نام و نام خانوادگی خود را با املای صحیح و به صورت کامل و طبق آنچه در شناسنامه و یا پاسپورتتان درج شده ثبت نمایید. دقت کنید که نام و نام خانوادگی خود را جابجا ثبت نکنید!
 • تاریخ تولد خود را به شمسی و یا میلادی، طبق آن چه در شناسنامه و یا پاسپورتتان درج شده، ثبت نمایید. اگر تاریخ تولد واقعیتان با آنچه در شناسنامه و پاسپورت درج شده مغایرت دارد، ملاک تاریخ درست، اسناد هویتی شما یعنی شناسنامه و یا پاسپورت خواهد بود.
 • شهر محل تولد خود را طبق آن چه در شناسنامه و یا پاسپورتتان درج شده، ثبت نمایید.

!!!! توجه: در صورتی که متولد کشوری بجز ایران هستید، شهر محل تولد خود را نوشته و نام کشور محل تولد را نیز به درستی انتخاب نمایید.

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و انزل وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

اشتراک گذاری
لینک کوتاه
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات