آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل

آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل

حتما شما هم اسم بازی Call Of Duty را شنیدید. 🔫 این بازی گرافیکی پرطرفدار گاهی دچار خطای بارگذاری می شود. یعنی در حین بازی شما با ارور Loading Timeout رو به رو می شوید. در این مطلب از انزل وب به آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل آشنا می شویم.

حل مشکل ارور تایم اوت کالاف

How to Fix Loading Timeout Error in Call of Duty Mobile

بازی Call of Duty در ژانر شخص اول است که توسط کمپانی اکتیویژن در سال ۲۰۰۳ منتشر شد که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. بازی ها هم مثل هر برنامه دیگری دچار خطاهای کد نویسی می شوند. مشکلات کالاف هم در این مورد استثنا نیست. البته همه این خطاها جزیی و کوتاه مدت هستند. اما بعضی از آنها همیشگی می شوند. خطای Loading Timeout یکی از این خطاها است که اخیرا کاربران بازی کالاف در اندروید و iOS درگیر آن هستند.

ارور کالاف دیوتی موبایل برای کاربران ایرانی

تمامی کاربران ایرانی با اینترنت پر سرعت ایرانسل ، رایتل و.. می توانند از این بازی لذت ببرند. در حال حاضر این بازی نیاز به تغییردهنده آی پی ندارد اما با توجه به اینترنت ملی ممکن است برای بازی نیاز به تغییردهنده آی پی باشد. بهتر است از نرم افزارهای رایگان تغییر آی پی و سرورهای عمومی آنها استفاده نکنید زیرا اکثر از نشت DNS محافظت نمی کنند.

حل مشکل تایم اوت کالاف با پاک کردن کش

کاربران گوشی اندروید بهتر است کش بازی را پاک کنند تا مشکل تایم اوت حل شود. دقت کنید کش برنامه نه داده ها. شما از طریق آیکون بازی می توانید با کلیک راست کردن روی آن به قسمت Settings برنامه وارد شوید و کش برنامه را پاک کنید. با این حال بعضی از کاربران باید وارد Settings کل گوشی شوند و از قسمت Apps بازی را پیدا کنند و سپس Cache برنامه را پاک کنند.

حل مشکل تایم اوت کالاف با پاک کردن کش

اگر از وای فای استفاده می کنید خاموش و روشن کردن مودم به حل مشکل تایم اوت کمک می کند.

رفع ارور تایم اوت کالاف دیوتی موبایل برای کاربران Android

کاربران Android می توانند با دنبال کردن مراحل زیر مشکل تایم اوت کالاف دیوتی را رفع کنند. ابتدا وارد Settings دستگاه شوید و قسمت Sim and Networks settings را باز کنید. نوع شبکه را از ۴G به ۳G یا ۲G برگردانید. مجددا ۴G را انتخاب کنید. بعد از این تغییر فقط از اینترنت داده ها برای بازی استفاده کنید.

ارور کالاف دیوتی Loading Timeout

اگر روش های بالا برای انجام بازی بدون خطا موثر نبود بهتر است از یک تغییر دهنده آی پی یا تحریم شکن برای ورود به برنامه استفاده کنید. همانطور که در بالا توضیح دادیم بهتر است از یک سرور قوی و با پینگ ثابت بگیرید که بدون قطع و وصلی باشد. بعد از فعال کردن VPN و بعد از عبور از صفحه loading می توانید تغییردهنده آی پی را خاموش کنید. توجه کنید فعال کردن تغییردهنده آی پی ارور های Network error و connection to server  را نیز از بین می برد.

مشکل تایم اوت در بازی COD Mobile

خطای Cod: Mobile loading Timeout مربوط به زمانی است که اتصال ضعیف اینترنت رخ می دهد. احتمالا سرعت اینترنت شما پایین است. یا ممکن است مشکلات مربوط به سرور باشد که بهتر است نسخه اصلی بازی را از گوگل پلی یا اپل استور نصب کنید. اگر مشکل مربوط به باگ بازی باشد باید وارد قسمت settings بازی شوید و کش برنامه را از حافظه آن پاک کنید. بهتر است برای اتصال راحت تر به سرور از یک VPN قوی یا DNS های غیر رایگان استفاده کنید. حذف و دوباره نصب کردن برنامه می تواند یکی از راه حل ها باشد اما توصیه نمی شود.

سوالات متداول

راه حل فریز شدن صفحه Loading کالاف چیست؟

شما می توانید از طریق Force Stop بازی را موقتا ببندید. ابتدا وارد Settings شوید و سپس گزینه Apps را انتخاب کنید. کالاف را پیدا کنید و از گزینه Force stop بازی را ببندید. حالا گوشی را ری استارت کنید. مشکل حل می شود.

جمع بندی

استفاده از تغیردهنده های آی پی برای دور زدن بازی Call of Duty به نسبت ساده تر از استفاده از DNS ها است. اما VPN ها هم ممکن است قطع ناگهانی را در حین بازی داشته باشند. پس اگر از DNS های رایگان استفاده می کنید بهتر است از سایت های تست رایگان Leak استفاده کنید. همچنین ممکن است مشکل loading Timeout ممکن است بعد از ۱۵ تا ۲۰ روز مجددا رخ دهد بهتر است برای عبور از Loading تغییردهنده خود را روشن و بعد از عبور از خطا آن را خاموش کنید.

نظرات و پیشنهاد های شما؟

در این مطلب از انزل وب به بررسی و آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. آیا شما با این مشکل رو به رو شدید؟ آیا این مطلب به حل مشکل شما کمک کرد؟ در قسمت دیدگاه نظرات و پیشنهادهای خودتان را برای ما بنویسید.

مطالب مرتبط

راهنما و ترفند حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل
راهنما و ترفند حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل
آموزش 6 روش بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل
آموزش ۶ روش بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل

نظرات

  • s says:

    هر کاری می کنید فقط از تحریم شکن های پولی استفاده نکنید که آی پی شما به تصرف در میاد و دیگه هیچ تحریم شکن رایگانی براتون کار نمی کنه . تموم این تحریم شکنا زیر نظر خود این کثافتاس . خود دانید .