راهنما و ترفند حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل

راهنما و ترفند حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل

نمیتوانید اسم خود را در کالاف دیوتی موبایل عوض کنید؟ 🔫 علت این مشکل میتواند یک باگ ساده و یا سیاست های امنیتی کالاف دیوتی باشد. در مطلب امروز انزل وب به شما راهنما و ترفند حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل را آموزش میدهیم.

علت عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل

Why can’t i change my name in codm?

اگر با مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی مواجه‌اید باید بدانید که این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد:

  • محدودیت زمانی: کالاف دیوتی برای تغییر نام محدودیت زمانی دارد. هنگامی که برای اولین بار یک حساب کاربری ایجاد می کنید یا نام خود را تغییر می دهید، یک دوره حدودا ۳۰ روزه وجود دارد تا این گزینه دوباره در دسترس قرار گیرد. بنابراین، اگر اخیراً نام خود را تغییر داده‌اید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده‌اید، باید کمی منتظر بمانید.
  • محدودیت کاراکتر: کالاف دیوتی موبایل به دلایل مختلف، از جمله جلوگیری از انتخاب نام‌های توهین‌آمیز یا نامناسب، محدودیتی برای نام‌های کاربری اعمال می‌کند. اگر نامی که انتخاب کرده‌اید مطابق محدودیت های کالاف دیوتی نباشد این برنامه به شما اجازه تغییر را نمی‌دهد.
  • نقص فنی: در برخی موارد، اشکالات فنی در کالاف دیوتی می‌تواند مانع از تغییر نام شود. این اشکالات ممکن است به دلیل به‌روزرسانی ها یا مشکلات سرور در بازی رخ دهد.

توجه کنید که به طور کلی هر ۳ روز یکبار میتوانید اسم خود را عوض کنید. اگر نام شما توسط Call of Duty تغییر کرد و یک کارت تغییر نام دریافت کردید، باید سه روز صبر کنید تا بتوانید نام خود را تغییر دهید.

چگونه اسم خود را در کالاف عوض کنیم؟

روی Name در بالای صفحه اصلی ضربه بزنید.

به تب دوم بروید تا Player Profile شما باز شود.

روی نماد Edit در انتهای نام خود ضربه بزنید.

نام جدید خود را وارد کنید و سپس Change را انتخاب کنید.

رفع مشکل عوض نشدن اسم در کالاف

۱- نام کوتاه تری انتخاب کنید

اگر نام کاربری مورد نظر شما از حد مجاز بیشتر است، برای حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی باید اسم انتخابی را کوتاه کنید. این کار احتمالا مشکل تغییر نام را حل میکند.

۲- صبر کنید

اگر به تارگی نام خود را انتخاب کرده‌اید باید حدود ۳۰ روز صبر کنید. همچنین اگر نام خود را اخیرا عوض کرده اید باید حداقل ۳ روز صبر کنید تا محدودیت تغییر اسم برای شما برداشته شود.

۳- ‎Stream Mode را فعال کنید

اگر نام جدید برای شما نشان داده نمیشود و یا میخواهید اسم قبلی را باز گردانید باید Stream Mode را فعال کنید. برای این کار:

برنامه Call of Duty Mobile را اجرا کنید

به گزینه Settings در گوشه سمت راست بالای صفحه بروید.

بخش Legal and Privacy را انتخاب کنید.

اکنون گزینه enable Streamer Mode را خواهید دید. آن را فعال کنید.

‎Stream Mode را فعال کنید

سوالات متداول

حالت استریمر در COD MOBILE چیست؟

این حالت یکی از بهترین ویژگی های Call of Duty Mobile است. حالت استریمر حالت خاصی است که در آن، IGN بازیکن با ترکیبی تصادفی از حروف، اعداد و نمادها جایگزین می شود. بنابراین در این حالت امکان بازی و Live Stream در YouTube ،Twitch و ... وجود دارد.

جمع بندی

عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی میتواند شما را کلافه کند. امیدواریم با راهکارهای ذکر شده توانسته باشید به جواب چگونه تغییر اسم در کالاف دیوتی موبایل انجام دهیم رسیده باشید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز انزل وب به حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. آیا این روش های برای شما مفید بود؟ روش دیگری برای حل این مشکل میشناسید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل
آموزش روش رفع ارور Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل
آموزش 6 روش بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل
آموزش ۶ روش بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل

نظرات