بهترین سرویس های طراحی آنلاین دکوراسیون داخلی منزل ، مغاره و.. از کابینت ، آشپزخانه و..

۱۵ تا از بهترین سرویس های طراحی آنلاین دکوراسیون داخلی منزل ، مغازه و..

شما قبل انجام هر کاری در زمینه تغییر دکوراسیون، می توانید طرح مورد نظر خود را با استفاده از برنامه هایی طراحی و مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به چینش آن کنید.

امروز در انزل وب بهترین سرویس های طراحی آنلاین دکوراسیون داخلی منزل، مغازه ، آشپزخانه ، کابینت و.. را معرفی و بررسی می کنیم. اگر در فکر تغییر دکوراسیون داخلی خانه، مغازه ، فروشگاه و.. خود هستید، حتما این مطلب را مرور کنید. 

سایت طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه  خانه ، کابینت و.. به صورت آنلاین

Best Online Virtual Room Programs and Tools

تغییر دکوراسیون و چیدمان می تواند کار سختی باشد ولی این کار آنجا سخت تر می شود که پس از ایجاد تغییرات از آن رضایت نداشته باشید و یا ندانید چه طرحی را اجرا کنید. شرکت هایی هستند که می توانند این کار را انجام دهند و پیش نمایشی از دکوراسیون جدید ارائه دهند، ولی مجبور به پرداخت هزینه زیاد نیستید زیرا با استفاده از برنامه هایی که معرفی می کنیم می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

طراحی چیدمان منزل با Planner 5D

طراحی چیدمان منزل با Planner 5D

ابزار Planner 5D یکی از بهترین سرویس های طراحی دکوراسیون داخلی منزل و.. می باشد. طراحی خانه با کوچک ترین جزییات معماری از جمله، پنجره ها، پله ها و پارتیشن ها امکان پذیر است. محوه سازی خارج از منزل نیز با این سرویس با گرافیک ۳ بعدی امکان پذیر می باشد.

استفاده از Roomstyler 3D Home Planner برای طراحی فضا

استفاده از Roomstyler 3D Home Planner برای طراحی فضا

برنامه Roomstyler 3D Home Planner با نام قبلی My Deco 3D Planner به شما اجازه می دهد تا دیوار ها، در و پنجره را به نقشه خانه اضافه کنید و چیدمان و دکوراسیون خود را طراحی کنید. امکان قرار دادن عکس واقعی محصولات شما برای هماهنگی بیشتر نیز وجود دارد.

همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب ۱۵ سایت شامل ایده های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون منزل ، مغازه و.. را هم مطالعه نمایید.

ابزار طراحی دکوراسیون خانه Ikea Home Planner

ابزار طراحی دکوراسیون Ikea Home Planner

برنامه Ikea Home Planner توسط فروشگاه Ikea طراحی شده است و امکان نمایش قفسه های کتاب خاص و میز های مختلف را برای طراحی دکوراسیون اداری آنلاین دارد. اگر قصد خرید لوازم دکوراتیو را دارید، می توانید با این برنامه اجناس مناسب خود را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون آشپرخانه و کابینت در Ikea Kitchen Planner

طراحی دکوراسیون آشپرخانه Ikea Kitchen Planner

ابزار Ikea Kitchen Planner نیز مشابه نسخه قبلی می باشد، با این تفاوت که این برنامه به صورت تخصصی برای آشپزخانه طراحی شده است. امکان مشاهده لوازم آشپزخانه و طراحی آنلاین کابینت امکان پذیر است. این سرویس با امکان وارد کردن اندازه دقیق فضا، راهنمای خوبی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه می باشد.

تغیر طراحی دکوراسیون با Design a Room

تغیر طراحی دکوراسیون با Design a Room

برنامه Design a Room یک ابزار سه بعدی است که به شما امکان ترکیب مختلف رنگ کفپوش، کابینت، سقف، دیوار و میز و.. را می دهد. این برنامه برای کسانی که در حال تصمیم گیری برای تغییر فضای اتاق و دفتر خود هستند، گزینه مناسبی می باشد.

طراحی حرفه ای دکوراسیون فروشگاه ، خانه و.. به صورت آنلاین

طراحی حرفه ای دکوراسیون Autodesk Homestyler

برنامه Autodesk Homestyler توسط سازنده AutoCAD, REVIT و ۳ds Studio Max ساخته شده است که نشان از حرفه ای بودن این برنامه دارد. این ابزار جهت مدل سازی سه بعدی ساختمان و دکوراسیون استفاده می شود. این برنامه کاربر پسند به راحتی قابل استفاده بوده و می توانید دکوراسیون مورد نظر خود را به صورت حرفه ای شبیه سازی کنید.

استفاده از ابزار The Home Renovator برای طراحی دکور

استفاده از ابزار The Home Renovator برای طراحی دکور

دیگر گزینه این لیست جهت طراحی فضای داخلی، برنامه The Home Renovator می باشد. با استفاده از این سرویس حتی می توانید عایق ها، گچ، رنگ دیوار، کاشی و سایر موارد را انتخاب کنید تا دید کلی از شرایط و فضا داشته باشید.

مطالعه مطلب ۱۰ برنامه کاربردی گوشی برای طراحی داخلی منزل و ساختمان نیز می تواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

Sweet Home 3D برای طراحی سه بعدی دکوراسیون

Sweet Home 3D برای طراحی سه بعدی دکوراسیون

برنامه Sweet Home 3D ایده آل برای کسانی است که مایل به گزینه های بیشتر برای طراحی سفارشی و طراحی آنلاین خانه هستند. این برنامه رایگان و آنلاین، امکان طراحی دکوراسیون دو بعدی و سه بعدی فضا را به شما می دهد تا تجسم کامل و دقیقی از طراحی مورد نظر خود را حس کنید.

برنامه برنامه آنلاین طراحی منزل SmartDraw

برنامه SmartDraw برای تغییر دکوراسیون

SmartDraw مجموعه ای از برنامه های گرافیکی و ارائه بصری از جمله نمودار پروژه ، جدول زمانی، نمودار بازاریابی و.. است. همچنین این برنامه به شما اجازه می دهد تا یک نقشه به همراه چینش دکوراسیون استفاده کنید. این برنامه یک دوره آزمایشی رایگان دارد که در صورت رضایت می توانید نسخه کامل آن را خریداری کنید.

طراحی دکوراسیون آنلاین با HomeByMe

طراحی دکوراسیون با HomeByMe

برنامه HomeByMe امکان ساخت منزل و طراحی داخلی منزل را به صورت دو بعدی به شما می دهد. پس از تکمیل طرح می توانید آن را به طرح سه بعدی تبدیل کنید تا طرحی که طراحی کرده اید را به صورت نزدیک به واقعی تماشا کنید.

Floor Planner برای طراحی آنلاین دکوراسیون

Floor Planner برای طراحی دکوراسیون

برای استفاده از سرویس Floor Planner ابتدا نیاز به ثبت نام در سایت آن دارید. همچنین گزینه ای هم برای ارتقا برنامه به صورت پولی وجود دارد. این برنامه برای ایجاد تغییرات در فضای دفتر شما شما با تغییر چیدمان ایجاد می کتد.

مطالعه مطلب ۱۰ تا از بهترین بازی و برنامه های واقعیت افزوده اندروید و آیفون را نیز فراموش نکنید.

برنامه طراحی داخلی و چیدمان منزل Truncad 3DGenerator

برنامه طراحی داخلی Truncad 3DGenerator

برنامه Truncad 3DGenerator نیز به صورت ساده و سه بعدی امکان ایجاد طراحی توسط شما را دارد. حوزه اصلی این برنامه در طراحی کابینت، مبلمان و کمد است تا قبل از خرید بتوانید طرح مناسب را با چیدمان خود انتخاب کنید.

ایجاد تغییر در دکوراسیون در Laurel & Wolf

ایجاد تغییر در دکوراسیون در Laurel & Wolf

برنامه Laurel & Wolf نیز در این زمینه می تواند به شما کمک کند. با استفاده از این سرویس می توانید مبلمان و.. را برای اتاق خود انتخاب کنید. با مشاهده انواع دکوراسیون در فضای اتاق خود، قبل از خرید لوازم جدید برای اتغییر دکور، از این برنامه استفاده کنید. البته برای استفاده از این برنامه باید اشتراک خریداری کنید.

طراحی دکوراسیون با Modsy

طراحی دکوراسیون با Modsy

با برنامه Modsy و استفاده از ویژگی های آن برای برای فضای خانه خود دکوری جدید بسازید. این برنامه با امکان نمایش سه بعدی طرح نیز وجود دارد و با گرافیکی مناسب و البته غیر رایگان می توانید طراحی خود را مشاهده کنید.

برنامه طراحی دکور Find Any Floor

برنامه طراحی دکور Find Any Floor

یک برنامه ساده برای انتخاب دکوراسیون منزل ، Find Any Floor است. با این برنامه بعد از انتخاب کاربرد اتاق مورد نظر، می توانید گزینه دلخواه خود را طراحی کنید و سپس آن را در منزل خود اجرا نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز سرویس های طراحی دکوراسیون را به شما معرفی کردیم. بهترین سرویس از نظر شما کدام است؟ اگر سرویس بهتر دیگری می شناسید یا نظر و پیشنهادی در این زمینه دارید، می توانید آن را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید

بیشتر بخوانید

سرویس های طراحی حیاط خانه
۱۵ تا از سرویس های طراحی حیاط خانه ویلایی ، منزل و.. آنلاین
روش های خلاقانه برای استفاده از LED ها در منزل
۹ روش خلاقانه برای استفاده از LED و ابزار روشنایی در خانه
۱۰ برنامه کاربردی گوشی برای طراحی داخلی منزل و ساختمان
این ۱۰ ترفند در محیط کار شما معجزه میکنند!

نظرات

×