ملی پیامک
انزل وب

فیس بوک اکانت من را غیر فعال کرد

ممکن است روزی که میخواهید وارد حساب پروفایل خودتون در فیسبوک بشید با پیغامی از فیسبوک با این عنوان که حساب شما غیر فعال شده است و شما اجازه دسترسی به آن ندارید مواجه بشید.

دلایل غیر فعال شدن حساب کاربری شما در فیسبوک میتونه محتوای ضد اخلاقی، تبلیغ یا استفاده تجاری، مزاحم شخص یا رفتار ناجور، هویت جعلی یا جا زدن خودتان به جای کسی دیگر و استفاده از برنامه هایی که موجب آسیب رساندن به فیسبوک میتواند از دلایل بسته شدن حساب کاربری در فیسبوک باشند.

ابتدا از تمامی حساب های فیسبوک خارج شوید سپس وارد قسمت Disabled Account Appeal – ID Request شده، در اینجا از شما خواسته میشه به منظور فعال سازی دوباره حساب کاربری خود، نیاز هست تا معتبر بودن هویت شما مشخص شود، که برای این منظور ID صادر شده از طرف دولت (عکس: گذرنامه، گواهینامه رانندگی، کارت ملی و…) ارسال کنید.


این فرم تغییر ظاهر پیدا کرد، هیچ تفاوتی بین فرم بالا و پایین وجود ندارد:

در قسمت نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، نشانی رایانه ورودی شما اطلاعاتی که برای پروفایل خودتون تعیین کردید بنویسید.

در قسمت ضمیمه کارت شناسایی (بارگزاری) از شما درخواست ارسال یک فایل که نشان دهنده هویت شما باشه مثل گذرنامه،کارت ملی، شناسنامه، گواهی نامه و هر چیزی که به نوعی هویت و ID شما نشون میده برای برسی هویت شما از طرف فیسبوک صورت بگیرد. اگر شما به اسکنر دسترسی ندارید، یک تصویر دیجیتالی از ID عکس بگیرد نیز پذیرفته خواهد شد.

و در پایان بر روی گزینه ثبت (فرستادن) کلیک بکنید و منتظر پیامی از طرف تیم پشتیبانی و ارائه توضیحات و راه کارهایی برای بر گرداندن و فعال سازی دوباره پروفایل خودتون باشید.

بعد از چند ساعت یا چند روز یک ایمیلی از طرف تیم پشتیبانی به ایمیل شما با موضوع Re: Disabled Account Appeal-ID Request ارسال میشه مثل این:

Hi Nasser,
Thanks for verifying your identity. Note that we permanently deleted your attached ID from our servers. After investigating this further, it looks like we suspended your account by mistake.
We’re very sorry for the inconvenience! You should now be able to log in to your account. If you have any more questions, please visit our Help Center:

 

http://www.facebook.com/help.php

Thanks,

سلام ناصر
پس از بررسی بیشتر ، به نظر می رسد ما حساب شما را به اشتباه به حالت تعلیق درآوردیم. 
ما از این مزاحمت ناخواسته بسیار متاسفم!

شما هم اکنون باید قادر به ورود به حساب کاربری خود باشید.

 

توجه:

اگر تا مدت زمانی شما پیگیر حساب کاربری خودتان نشوید به صورت کامل از سرور فیسبوک حذف میشود و هرچی که شما قرار دادید با اون پاک خواهند شد.

منبع:انزل وب

آگهی استخدام امروز

مطالب مرتبط

Account lockout for Invalid windows logins
چگونه بعد از چند لوگین ناموفق،اکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم
انزل وب
مکانی امن برای نگهداری یوزر نیم و پسوردها

نظرات

 • فرح says:

  من یک سال قبل اکانتم رو غیرفعال کردم. الان یک اپلیکیشنی که واقعا بهش احتیاج دارم فقط با اکانت فیسبوک راه اندازی میشه. مجبور شدم دوباره اکانت ساختم دقیقا همین مراحلی که گفتید طی شد. چند روز معطل وریفای بود الان زده غیرفعال شده بابت انتشار موارد غیر از خط مشی فیسبوک. در حالیکه پروفایل هیچ پستی نداره!!!

  0
 • علی says:

  وقت خودتون رو تلف نکنید. به نظر میرسه فیسبوک در حد یک پروژه دانشجویی زاکربرگ باقی مونده و رشد نکرده. دلیل این همه تبلیغات برای فیسبوک هم که خودتون بهتره میدونید چیه!

  اول از شما فقط یک ایمیل میخواد. بعدش میگه ایمیل رو ویرفای کنید. مرحله بعد شماره موبایل میخواد و اونم باید ویریفای کنید. چند ساعت که کار کردید میگه عکس چهره تون رو آپلود کنید! بعدش که عکس چهره رو فرستاد بعد از سه روز اکانت تون رو غیرفعال می کنه و میگه عکس کارت شناسایی بفرستید!
  اگر شانسی هم فعال بشه؛ به محض اینکه یه پست بذارید، پست شما اسپم میشه و دوباره باید مراحل ارسال عکس چهره و کارت شناسایی تکرار بشه!

  عکس گل می فرستی، میگه اسپمه! عکس ساعت میگه اسپمه! عکس طبیعت میگه اسپمه! لینک سایت اگه اشتراک بذارید، بلافاصله اسپم!

  البته اگه اکانت قدیمی داشته باشید، بازی هاش کمتره.

  0
 • محمد says:

  سلام.اکانت من بدون نقض شرایط خط مشی غیر فعال شده لطفا رسیدگی کنید ممنون

  0
صفحات 1 4 5 6

تبلیغات متنی