ممبر تلگرام
ترفند و روش های افزایش اعضای یا ممبر واقعی کانال تلگرام

ترفند و روش های افزایش ممبر واقعی و اعضای ایرانی کانال تلگرام

یکی از چالش های مدیران کانال ها تعداد اعضا یا به اصطلاح ممبرهای واقعی کانال تلگرام است. هر چه تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشان دهنده رضایتمندی و استقبال بیشتر کاربران است. یک کانال فروش محصولات را در نظر بگیرید. هر چقدر تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد احتمال فروش مدیر این کانال بیشتر است. پس برای مدیر این کانال تعداد اعضا بسیار مهم است. علاوه بر این کاهش اعضا که ریزش هم نامیده می شود امری کاملا طبیعی است و با سرعتی متفاوت برای اکثر کانال ها اتفاق می افتد. از اینرو مشکل حفظ و افزایش تعداد ممبر کانال پر رنگ تر شده و زمان ، هزینه و انرژی زیادی را به خود اختصاص می دهد. در ادامه سعی میکنیم روش و استراتژی های درست افزایش اعضا فارسی زبان و واقعی را به شما آموزش دهیم.

روش ها و ترفندهای رایگان برای افزایش ممبر واقعی و فارسی زبان کانال تلگرام

How to Increase Telegram Channel Members

وقتی که یک کانال در تلگرام ایجاد می کنیم اولین سوالی که پیش می آید این است که چطوری تعداد اعضای کانال را افزایش بدهم؟ شما به عنوان مدیر اصلی می توانید مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید وآنها نیز شماره شما را دارند را به کانال اضافه کنید. این عمل برای خوب است اما عضویت افراد بدون اطلاع و جلب رضایت آنها ممکن است باعث ناراحتی و به طبع ترک کانال توسط آنها شود به علاوه اینکه در افزودن تعداد مخاطب محدودیت وجود دارد. امروز در انزل وب به شما راهکارهایی برای افزایش ممبر فارسی زبان کانال تلگرام به صورت رایگان و اصولی معرفی میکنیم.

۱- داشتن محتوای مفید و مناسب برای افزایش رایگان تعداد اعضای کانال تلگرام

وقتی که هدف خود را از ساخت کانال مشخص کردید و کانال را ساختید به هیچ عنوان بعدا موضوع کانال و لینک کانال را تغییر ندهید. مطالبی که در کانال منتشر می شود باید با نام کانال و مطالبی که قبلا ارسال شده است باید همخوانی داشته باشد مثلا در کانال انزل وب که یک کانال آموزشی است و بیشتر به اندروید و ویندوز و مباحث کامپیوتر ارتباط دارد نباید محتوایی در مورد شیمی یا فیزیک انتشار دهیم. ممکن است اعضا از این موضوع خرسند نباشند و کانال را ترک کنند.

داشتن محتوای مفید و مناسب برای افزایش تعداد اعضاء کانال تلگرام

بهتر است هنگامی که مطلب یا عکسی در کانال انتشار می دهیم لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قرار دهیم تا اگر پست یا عکس کانال توسط اعضا کانال فوروارد شد لینک کانال هم فرستاده شود.

۲- تبادل با کانال های پرمخاطب برای فزایش ممبر کانال تلگرام

ما دو نوع روش تبلیغ کانال داریم : تبلیغ متقابل (تبادل) و تبلیغ پولی. در روش تبلیغ متقابل شما لینک کانال دیگری را در کانال خود قرار می دهید و مدیر این کانال هم لینک کانال شما را در کانال خود قرار می دهد. در روش تبلیغ پولی مدیران کانال های دیگر از شما مبلغی پول می گیرند و سپس لینک کانال شما را در کانال خود قرار می دهند. استفاده بیش از اندازه تبادل لینک باعث افت کیفیت کانال می شود و اعضا کانال را ترک می کنند. سعی کنید در روز یک یا نهایتاً دوبار اینکار را انجام دهید و تا حد امکان کانال هایی را برای اینکار انتخاب کنید که تناسب موضوعی با کانال شما داشته باشند.

تبادل با کانال های پرمخاطب برای جذب اعضا کانال تلگرام

۳- تبلیغ کانال در شبکه های اجتماعی و سایت ها برای معرفی کانال تلگرام

لینک کانال خود را در فیسبوک، لاین، گوگل پلاس و غیره قرار دهید و یا آن در وب سایت هایی که لیست کانال های تلگرام را به اشتراک می گذارند حتما معرفی کنید. اگر خدمات ویژه ای ارائه میدهید پیشنهاد تخفیف ، اشتراک و.. را در عوض قرارد دادن و معرفی لینک شما به کاربران رسانه مورد نظر برای مدیریت سایت ارسال کنید ، اینکار برای شما هزینه ای ناچیز یا بدون هزینه خواهد بود اما نتیجه آن افزایش اعضا کانال شما با کمترین هزینه ممکن است.

۴- ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای واقعی کانال تلگرام

برای اینکه اعضا کانال خود را حفظ کنید شما باید در کانال خود جاذبه ایجاد کنید که وقتی عضو جدیدی به کانال اضافه شد به جای اینکه کانال را ترک کند، علاقمند به ماندن باشد. مطالب تکراری را در کانال خود ارسال نکنید چون باعث افت جذابیت کانال می شود. عکس نوشته و ویدیوهای کوتاه ، گیف های تلگرام و.. میتوانند یک نوع جذابیت باشند.

۵- افزایش ممبر کانال تلگرام با کار گروهی برای مدیریت مطالب منتشر شده

از کسانی که می شناسید و مورد اعتماد شما هستند چند نفر را انتخاب کنید و در صورت تمایل آنها، به عنوان مدید آنها را به کانال اضافه کنید. با کمک چند مدیر انتظار مطالب در کانال بیشتر خواهد شد و کیفیت مطالب بیشتر خواهد شد که به طبع آن احتمال انتشار کطالب در گروه های دیگر افزایش یافته و اعضا بیشتری جذب می شوند. البته باید توجه داشت که انتشار بیش از حد مطالب خوب نیست و باعث کلافگی اعضا شود و کانال را ترک کنند. مثلا در یک ساعت ۵۰ تا مطلب منتشر نکنید. براساس زمانبندی مطالب را انتشار دهید. در ساعات ۱۲ شب تا ۹ صبح در کانال تلگرام مطلب تا حد امکان مطلب منتشر نکنید که باعث ترک اعضا شود. میتوانید از ارسال مطلب خاموش در کانال تلگرام برای اینکار کمک بگیرید.

۶- ایجاد کانال های عمومی

در هنگام ایجاد کانال، حتما نوع کانال خود را عمومی انتخاب کنید زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده می شوند.

آموزش ساخت کانال در تلگرام،Telegram Channel

۷- انتخاب لینک کوتاه

لینک کانال خود را کوتاه و مختصر انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آن را به حافظه بسپارند.

۸- استفاده از افزونه وردپرس برای اشتراک اتوماتیک مطالب در کانال تلگرام

Telegram for WP یکی از افزونه هایی است که از طریق آن می توانید وردپرس را به تلگرام خود وصل کنید. از طریق این افزونه می توان اطلاعاتی را از وردپرس وارد تلگرام کرد مانند ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …امکان ارسال نوشته ها در کانال تلگرام نیز وجود دارد. حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال می کند شما بر روی تلفن همراه خود، در نرم افزار تلگرام آن را مشاهده خواهید کرد.

telegram-for-wp-ameer

۹- از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید

در صورتی که حجم متن شما زیاد باشد مخاطب در برخورد اول با دیدن حجم متن بیخیال خواندن می شود. با توجه به اندازه نمایشگر گوشی های مختلف، حداکثر ۵۰ کلمه برای هر پست متنی کفایت می کند.

۱۰-از تصاویر و عکس های زیبا به فراوانی استفاده کنید

مخاطبان شبکه های اجتماعی و ارتباطی به خصوص تلگرام علاقه زیادی به تصویر دارند و به همین خاطر به پست هایی که عکس داشه باشند، بیشتر توجه می کنند.

۱۱- تهیه ویدیوی آموزشی با زیر نویس جهت افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت رایگان

اگر مدیر کانال آموزشی هستید که محتوا با عکس به خوبی آموزش داده نمی شود، سعی کنید که فیلم آموزشی مناسب بگذارید و زیر نویس های مناسبی برای فیلم ایجاد کنید. در صورتی که با مشکل عدم ارسال عکس تلگرام و یا لود نشدن عکس و ویدیو مواجه شدید پیشنهاد می کنیم ۷ روش حل مشکل عدم ارسال ، پخش و باز نشدن عکس ، فیلم و.. در تلگرام را مطالعه بفرمایید.

۱۲- ایجاد مسابقات ، تخفیف های ویژه ، بخش درخواستی ها برای اعضای کانال

هرچند وقت یکبار مسابقه و امکانات جالب در کانال خود بگذارید مشهورترین این مسابقه به عنوان مثال مسابقه عکس بچه است که با ارسال عکس فرزند خود می توانید در مسابقه شرکت کنید. یا مسابقه ای که برای صنایع دستی برگزار می شود با ارسال عکس یکی از کارهای خود می توانید در مسابقه شرکت کنید و اگر تعداد بازدید از عکس شما بیشتر از همه باشه شما برنده این مسابقه خواهید بود. اگر شما مدیر یک کانال فروش هستید می توانید هر چند وقت یکبار برای جذب خریداران تخفیف های ویژه قرار دهید ، یا برای کانال موزیک تلگرام یک بخش درخواستی نیز در نظر بگیرید.


خب پس از بررسی روش های اصولی و تقریبا رایگان افزایش اعضای کانال تلگرام بهتر است کمی به روش های سیاه و غیر واقعی نیز بپردازیم ، متاسفانه بعضی افراد سعی می کنند از طریق روش های تقلبی برای کانال خود اعضا جمع کنند.که به این نوع اعضا به اصطلاح ممبر فیک تلگرام می گویند. ممبر فیک فقط تعداد اعضا را بیشتر نشان می دهد و کاری برای نمایش پست ها انجام نمی دهد. بهتر است به فکر این نوع افزایش کانال نباشید. چرا که هم کاربرد زیادی ندارند و هم ممکن است از طرف خود تلگرام هم این کانال ها مسدود شوند و تمامی هزینه هایی که شما برای کانال صرف کردید به هدر رود.

در ادامه ما یکی از این روش های غیر اصولی برای افزایش ممبر فیک تلگرام را بررسی میکنیم اما عواقب این کار به عهده خود شماست و مجددا تاکید میکنیم تا حدد ممکن این روش را بر روی کانال های پرمخاطب خود تست نکنید.

استفاده از ربات تلگرام برای افزایش اعضای فیک کانال تلگرام (پیشنهاد نمیشود)

ربات @tchannelsbot به منظور افزایش اعضای کانال تلگرام add کنید.

دستور Add Review را انتخاب کنید

add

آی دی کانال خود را ارسال کنید مانند @anzalweb

موضوع کانال خود را انتخاب کنید مثلا education

subject

توضیح مختصری در مورد کانال وارد کنید

زبان کانال را انتخاب کنید

language

حال پیغام زیر برای شما نمایش داده می شود

final

برای دیدن کانال خود در سایت http://tchannels.me روی عبارت روبرو عبارت to check channel’s reviews کلیک کنید.

برای امتیاز دهی و بالا آمدن کانال در سایت tchannels روی لینک روبروی in order to get more ratings and … کلیک کنید.

توجه: این ربات از افزایش ممبر فیک استفاده می کند.“فیک” یا Fake معنای تقلبی و جعلی است. کانال های تلگرام براساس تعداد افرادی که در آن عضو هستند دارای اعتبار هستند.


افرادی که جزو فعالان در گروه ها یا کانال های تلگرامی هستند حتما نیاز به یک سری ابزارهای جانبی دارند زیرا تلگرام به تنهایی تمامی امکانات جانبی را در اختیار شما قرار نمیدهد. از این رو ربات هایی برای رفع این نیازها توسط ایرانیان ایجاد گردیده است که قبلا انزل وب بهترین و کاربردی ترین ربات های فارسی تلگرام را به شما معرفی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما از آنها استفاده کنید.

تجربه و نظر شما ؟

اگر روش و ربات های کاربردی و مهم دیگری که برای افزایش تعداد واقعی ممبر کانال تلگرام استفاده می شود که در بالا به آنها اشاره نشده است میشناسید ، پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

آموزش 3 روش برتر ساخت نظرسنجی و رای گیری در گروه و کانال تلگرام
آموزش ۳ روش برتر ساخت نظرسنجی و رای گیری در گروه و کانال تلگرام
دلیل و حل مشکل عدم دریافت کد فعال سازی ثبت نام و ورود تلگرام
دلیل و حل مشکل عدم دریافت کد فعال سازی ثبت نام و ورود تلگرام
آموزش حل مشکل حذف نشدن دستگاه فعال اکانت تلگرام و موبوگرام (ورژن جدید)
رفع مشکل حذف نشدن دستگاه فعال (Active Sessions) اکانت تلگرام و موبوگرام ورژن جدید
نحوه رفع ارور Phone Number Flood و Too Many Attempts تلگرام
۲ روش رفع ارور Phone Number Flood و Too Many Attempts تلگرام

نظرات

 • ظاهری says:

  سلام خسته نباشید
  سوال داشتم در همین رابطه
  امکان اضافه کردن اعضای کانال از لیست مخاطبین و با شماره تلفن فقط تا ۲۰۰ نفر مجاز است.سوال اینه که این ممبرای واقعی که گرونتر از فیک هم هست و تا ده هزارنفر هم اضافه میشن چطوریه پس.اگه فقط تا ۲۰۰ نفر میتونیم اضافه کنیم پس اونها چطوری اضافه میکنند؟
  ممنون میشم جواب بدید

  0
 • حمید نیکخواه says:

  عالی بود انزل وب! مطلب بسیار کامل در رابطه با افزایش واقعی ممبر بود.
  بنده هم معتقدم که اول تولید محتوای با کیفیت بعد انتظار پیشرفت از کانال رو باید داشت….
  راستی ما هم هدفمون کمک به جوونای ایرانی در راستای راه اندازی و ترویج کسب و کارهای مجازی با روش های نوین هست. لطفا از ما حمایت کنید. ممنونم

  0
 • سینا says:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم اگه من ممبر فیک خریداری کنم اگه تا یه مدتی مثلا چند ماه کانالم مسدود نشد امکان داره در اینده مسدودش کنن ؟؟می خواستم ببینم رو اون کانال سرمایه گذاری کنم ؟

  0
 • فاطمه says:

  من امتحان کردم اصلا کار نکرد که چطوره؟ تمام مراحل بالا رو هم به ترتیب اجرا کردم

  0
 • امیر says:

  من کانالم۱۳۰۰ممبر دارد وفقط۲۰۰نفر رو میتونم ببینم

  0
 • a.b says:

  سلام
  کسانی ک‌ قصد فروش یا خرید اکانت کلش را دارن ب کانال@bazareclashofclansو ب آیدی زیر بیان Alefba8299

  0
 • امید says:

  من به اشتباه ایدی کانال رو ندادم اما اجازه نمیده دوباره کانالم رو ثبت کنم

  0
 • امید says:

  چطور باید کانال را از tchaannelsbot حدف نمود؟؟؟؟

  0
 • Z says:

  سلام من از این ربات استفاده کردم اما اعضای تقلبی نیاز ندارم . چطوری میشه لغو کنم ؟

  0
 • هادی says:

  سلام
  مرسی از راهنمایی هاتون
  من در وارد کردن توضیحات اشتباهی انجام دادم . چه جوری میشه اصلاح کرد؟

  0
 • هادی says:

  سلام
  مرسی از راهنمایی هاتون
  من در وارد کردن توضیحات اشتباهی انجام دادم . چه جوری میشه اصلاح کرد؟

  0
 • s says:

  سلام
  ربات tchannelsbot یکی از ربات های معروف تلگرامه ولی کارش این چیزی که شما گفتید نیست.
  این ربات یه سیستم حرفه ای ثبت کانال ونظردهی به اونها رو داره که هرکسی میتونه کانال خودشو ثبت کنه و به دیگر کانال ها نظر بده.کانال هایی که نظر مثبت بیشتری داشته باشن بالاتر نمایش داده میشن. مهم ترین ویژگی این ربات هم طبقه بندی و امکان جست جو هستش که مثلا اگر شما در رابطه با یک موضوع خاص دنبال کانالی هستین میتونین اینجا پیداش کنین البته بیشتر در بین کاربران زبان های دیگه شناخته شده اس. اصلا هم این صحبتایی که شما کردید در مورد اعضای غیر واقعی و ۴۰k و اینا نیست و نمیدونم شما اینارو کجا دیدید.
  ربات storebot هم دقیقا همینه منتها اون برای معرفی رباتهاست.

  0
  • سلام در قسمت نظرات من اینو نوشتم که روند ربات تغییر کرده و به این صورت هست که کانال هایی که امتیاز بیشتری داشته باشند بالاتر از همه در سایت نشن داده میشه و وقتی کاربری وارد سایت میشه وروی کانال هایی که اول از همه هستن کلیک می کنه عضو اون کانال ها میشه و از طریق همین رتبه بندی هست که کاربر ها رو به سمت خودشون جذب میکنه
   بری اطلاعات بیشتر هم عبارات add member with tchannelsbot یا how increase member in telegram رو سرچ بفرمایید

   0
 • Ali says:

  من انو رو توی مرورگر سایفون واردش کردم وارد شدم حالا چیکار کنم ممبر ها اضاف میشن

  0
  • لازمه اینجا یه توضیح به خوانندگان محترم بدم که نحوه کار این ربات که قبلا توضیح دادیم کمی تغییر کرده این ربات کانال شما رو به مجموعه ای از کانال های تلگرام که در دسته های مختلف طبقه بندی شده اند اضافه می کنه اینجا فقط لازمه که کانال خودتون رو اضافه کنید و به خواننده هاتون بگین که به شما ۵ ستاره بدن اینطوری کانال شما در صفحه اول نمایش داده میشه و شما به طور خودکار اعضاتون رو بدست میارید شما باید فقط امتیازتون رو بالا ببرید تعداد اعضایی که این ربات اضافه می کنه ۴۰k در یک ساله
   وقتی ربات رو اضافه کردید گزینه ۵ یعنی add review رو انتخاب کنید با انتخاب این گزینه ۱ تا ۵ ستاره به شما نشون داده میشه که ۵ ستار رو انتخاب می کنید

   0
 • محمد says:

  سلام من یک نویسنده وب در سیستم های مدیریت محتوا هستم و نزدیک به ۴ سال در همین موضوع کار می کنم اگر مایل به همکاری من با وب سایت عالی تون هستید به من خبر بدید با تشکر

  0
 • Ali says:

  سلام
  وقتی می خوام کانالمو تو سایت ببینم
  میزنم روی سایت بعد صفحه ی فیلتر بالا میاد مشکل از چیه چیکار باید کنم

  0
 • کاوه says:

  من کانالمو تو سایت ثبت کردم حالا چی میشه

  0
 • کتی says:

  امکانش هست کسیو از کانالم حذف کنم ولی از لیست مخاطبین تلگرام حذف نکنم

  0
 • کتی says:

  من یه کانال دارم بالای ۱۰۰۰ نفر ممبر داره ولی وقتی میرم قسمت ممبرام فقط یه تعداد کمی از اسامی اونارو میبینم نمیتونم همه اعضای کانالمو ببینم

  0
 • nima says:

  ربات کار نمیکنه نام کانال رو مینویسم یه پیام میاد و وسط های پیام اموجی میمون که چشماش رو گرفته.

  0
 • حسن says:

  با سلام
  برای کانالی که محتوای خاصی نداره فقط قرار هس حالت فروشگاه داشته باشه و یک نوع محصول وفقط یک نوع محصول بفروشم، ابتدا به ساکن چطوری ممبر داشته باشم.لیست مخاطبینمم دوس ندارم به کانال ادد کنم.دوس دارم همه غریبه باشن.از دوست و آشنا و فامیل تا حالا خیری به ما نرسیده
  ممنون و متشکر

  0
 • حامد says:

  زبان رو انتخاب کردم _ ولی ممبر اضافه نمیشه چرا ؟چقدر زمان میبره برای افزایش ممبر

  0
 • Mohamad says:

  سلام میخواستم ببینم اونجایی که زبان رو انتخاب میکنیم دیگه ممبر ها اضافه میشن یا هنوز باید کارهای دیگه انجام بدیم ؟؟

  0
 • lotfi says:

  سلام خسته نباشید من یه سری شماره تماس دارم که باید وارد تلگرام بشه و دستی خیلی زمان می بره می خواستم ببنیم راه دیگه ای داره یا نه.
  اگر برنامه ای چیزی هست میشه معرفی کنید یا بگین من چیکار کنم

  0
  • ثریا داسیان says:

   سلام برای اینکار باید از موبوگرام استفاده کنید به صورت زیر عمل کنید
   ابتدا وارد گروه مورد نظر شوید
   نکته : مدیر یا کاربر عادی تفاوتی نخواهد داشت – اما لازم است که گزینه ی افزودن عضو (Add member) گروه فعال باشد
   با انتخاب نام و عکس گروه وارد پروفایل گروه شوید
   در ادامه گزینه ی افزودن عضو را انتخاب کنید (گزینه ی Add member)
   در این لیست تمامی مخاطبین خود را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب گزینه ی انتخاب همه میتوانید به یکباره آنها راه به گروه اضافه کنید
   کافیست پس از انتخاب همه ی مخاطبین ، گزینه ی باشه را انتخاب کنید تا این عمل انجام شود
   پس از استفاده از این روش امکان ریپورت شدن حساب کاربریتان افزایش خواهد یافت (افراد اضافه شده به گروه میتوانند از گزینه ی ریپورت استفاده کنند)
   در صورت داشتن اکانتی دیگر سعی کنید که از آن استفاده کنید
   در این روش تنها مخاطبینی که شماره ی شما در گوشی آنها ذخیره باشد اضافه خواهند شد

   0
 • مریم عبدی says:

  بعد از استفاده از ربات چطور متوقف کنیم افزایش ممبرو؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  0
 • حامد says:

  باربات هم میشود افزایش داد من با این ربات هزاران ممبر بصورت رایگان دریافت کرده ام
  @vioo_bot

  0
 • Majid says:

  بهترین کانال اطلاعات عمومی بدون تبلیغ
  هدف تهیه و گردآوری مطالب مفید در حوزه ی بهداشت، سلامت و افزایش اطلاعات عمومی است. تمامی مطالب از منابع معتبر دریافت و توسط اساتید مجرب رصد و تایید می شود.آیدی کانال :…@

  0
 • مهرداد says:

  با سلام
  چطور میشه شماره هایی را که در لیست مخاطبان خود نداریم را در کانال عضو کرد ؟

  با تشکر

  0
  • ثریا داسیان says:

   سلام اول از همه شما باید از برنامه های موبوگرام ، تلگراف و دیگر برنامه هایی که با کد های تلگرام ساخته شده اند استفاده کنید دوم اینکه (مدیران و سازنده های گروه ها ) می تونن از این روش استفاده کنن.
   شخصی که میخواهید به گروه یا کانال اضافه کنید را انتخاب کنید.روی نام فرد بزنید ( وارد پروفایل فرد شوید ).روی ۳ نقطه بالا بزنید و گزینه اضافه به کانال یا گروه را انتخاب کنید.بعد از اینکار لیستی از گروه ها و کانال هایی که شما مدیر آن ها هستید نمایش داده خواهد شد و میتوانید با انتخاب گروه یا کانال مورد نظر ، شخص انتخاب شده را اضافه کنید

   0
 • ناهید says:

  سلام این ربات چندتا ممبر فیک اضافه میکنه؟

  0
 • وحید اسفندیاری says:

  سلام

  ممنون از سایت شما

  به نظر شما ممبر واقعی تلگرام خرید کنم خوبه یا در کانال ها تبلیغات کنم
  و یک سوال دیگه , اگر خرید ممبر فیک انجام بدم کانالم مسدود میشه ؟

  0
  • ثریا داسیان says:

   سلام
   همونطور که گفته شد محتوا مهمترین موضوع هست در صورتی هم که ممبر واقعی خریداری کنید اگر محتوای مناسب نداشته باشید اعضا از کانال خارج میشن. تبلیغات هم درصورتی که محتوای مناسبی داشته باشید خوب هست. در صورتی که ممبر فیک خریداری کنید احتمال مسدود شدنتون هست.

   0
   • ایا قرص اسپیرونولاکتون باعث چاقی میشود says:

    اگه کانال تلگرامیمون رو بخواهیم لینکی برای ورود به سایتمون تبدیل کنیم نمیتونیم هر مطلب و یا تمام مطلب سایتمونو توش بزاریم
    از طرفی هر سایت مخاطبین خاص خودشو داره
    چطور میشه سایتی عامه پسند و در عین حال تخصصی داشت
    با تشکر
    @Rahman_A_Sadeghi

    0

تبلیغات متنی