انزل وب

دیگر در هیچ جای ویندوز نگران گرفتن Alt+Shift برای تغییر زبان تایپ خود نباشید

یکی از اتفاقات رایجی که در هنگام تایپ کردن در ویندوز برای کاربران رخ میدهد فراموش کردن گرفتن دکمه ترکیبی Alt+ Shift و تایپ کردن کلمات نامفهوم است.به طور مثال شما در حال تایپ کلمه درود در نرم افزار Word و.. هستید اما زمانی که به مانیتور خود نگاه میکنید تازه متوجه میشوید که نگه داشتن کلید ترکیبی Alt+Shift را فراموش و کلمه نامفهوم nv,n را تایپ نموده اید و در نهایت مجبورید کلمه یا جمله را دوباره تایپ کنید.اما ما در ادامه برنامه ای فوق العاده،رایگان و کم حجم را به شما معرفی میکنیم که کلمه نامفهوم  nv,n را تنها با زدن دکمه F10 به کلمه درود تبدیل میکند و دیگر نیازی به تایپ دوباره کمله یا جملات ندارید.

انزل وب

نرم افزار LangOver علاوه بر قابلیت فوق دارای امکانات بسیار کاربردی دیگری نیز هست،شما میتوانید از طریق همین نرم افزار هر کلمه ای را در هرجایی از ویندوز تنها با نگه داشتن یک دکمه ترکیبی توسط سرویس ترجمه گوگل ترجمه و یا در گوگل سرچ کنید.

انزل وب

همچنین نرم افزارای قابلیتهایی مانند برعکس کردن کلمات تایپ شد و عوض کردن حالت آنها به حروف بزرگ را نیز داراست.پس از دانلود و نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید،شما برای انجام تبدیل زبان یک نوشته ابتدا باید متن را انتخاب و سپس کلید F10 کیبورد را فشار دهید.

انزل وب

میتوانید از کلید ترکیبی Ctrl+T برای ترجمه متن،Ctrl+G برای سرچ،F6 برای برعکس کردن و Shift+F10 برای کوچک یا بزرگ نمودن کلمات استفاده کنید.

میتوانید این نرم افزار رایگان را برای سیستم عامل ویندوز و لینوکس (و بزودی برای مک)از اینجا دریافت کنید.

منبع:انزل وب

 

حمایت مالی

اگر از مطلب منتشر شده رضایت دارید، می توانید جهت حمایت انزل وب و ادامه روند انتشار محتوا در صفحه حمایت مالی ما در زرین پال یا ریمیت مبلغ دلخواه مد نظر خود را پرداخت و ارسال کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

نظرات