معرفی سایت های ساخت لگو و تایپوگرافی با اسم فارسی و انگلیسی

معرفی سایت های ساخت لوگو و تایپوگرافی با اسم فارسی و انگلیسی

اگر به دنبال طرحی متفاوت و زیبا از نام فارسی خود هستید و یا اینکه برای شرکت و برند تجاری و شخصی می خواهید لوگویی طراحی کنید و نیازمند به مشاوره و مشاهده ایده و نمونه کار های طراحی شده با اسم برند خود میباشد،ما در ادامه سرویس و سایت هایی به شما معرفی میکنیم که از نام فارسی شما لوگو یا تایپوگرافی طراحی و ایجاد میکنند و یا با دادن نام انگلیسی کمپانی خود میتوانید بیش ۱۰۰ نمونه کار متفاوت و زیبا از طراحی آرم و لوگو شرکت خود را مشاهده کنید.

ما در گذشته سرویس های متفاوتی برای ساخت لوگو (Logo) را در سری ۱۶ و ۲۶ معرفی سایت های جالب و کاربردی معرفی کردیم که پیشنهاد میکنم آنها را نیز امتحان کنید اما اینبار سرویس های جدید و سایت های کاربردی طراحی لوگو فارسی با نام و انگلیسی را در قالب یک مجموعه معرفی میکنیم.

ایجاد تایپو گرافی و طراحی لوگو با نام فارسی

متاسفانه هنوز سرویس آنلاین کامل و جامعی برای طراحی لوگو پارسی در وب منتشر نشده است و آنچه که در ادامه مشاهده خواهید کرد سایت هایی که دارای مجموعه طراحی های زیبا از اسامی فارسی (Persian Typography) میباشند است.[اطلاعات بیشتر در مورد تایپو گرافی]

مجموعه نام های فارسی  طراحی شده توسط امیر حافظی

در سایت کرل دیزاین مجموعه تایپو گرافی های بسیار زیبا از نام های فارسی طراحی شده توسط آقای امیر حافظی قرار گرفته است که نوع طراحی اسم همانند طراحی اسم با هاله نور در شب است که پیشنهاد میکنم دیدن این مجموعه را از دست ندهید،اگر اسم شما در این مجموعه نبود این سایت دارای بخش سفارش طراحی اسم نیز است.

ایجاد تایپو گرافی و طراحی لگو با اسم و نام فارسی

مجموعه تایپوگرافی نام های فارسی دختر و پسرانه طراحی شده توسط دخت کو (ایران دخت)

هنرمندان صفحه اینستاگرام ایران دخت،نام های دست نوشته فارسی بسیار زیبا از اسامی دختران و پسران طراحی کردند که این روز ها در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است. این اسامی در مجموعه اول و دوم صفحه اینستاگرام دخت کو به اشتراک گذاشته شده اند،همچنین شما میتوانید تابلو تایپوگرافی اسم فارسی خود را خریداری و یا سفارش دهید.

مجموعه تایپوگرافی نام های فارسی دختر و پسرانه طراحی شده توسط دخت کو (ایران دخت)

مجموعه تایپوگرافی نام های فارسی دختر و پسرانه طراحی شده توسط دخت کو (ایران دخت)

مجموعه تابپوگرافی و گرافیتی ها انگلیسی اسامی فارسی بر روی دیوار

وبسایت چت ها مجموعه ای از گرافیتی های بسیار زیبا انگلیسی که از اسامی فارسی محبوب ایجاد شده اند را طراحی و جمع آوری کرده است که در نوع خود متفاوت و جالب هستند.

 مجموعه تابپوگرافی و گرافیتی ها انگلیسی اسامی فارسی بر روی دیوار


طراحی تایپوگرافی انگلیسی از نام و نوشته شما

تایپوگرافی و طراحی آرم شرکت توسط typographymaker

محیط کار این سرویس شبیه به نرم افزار فتوشاپ و حتی ورد است اما با امکانات محدود تر برای استفاده،جهت استفاده باید یک فایل متنی بر روی صفحه ابجاد کنید،متن خود را تایپ و توسط فونت های موجود در سرویس یک حالت را انتخاب کنید،در صورت نیاز میتوانید از ابزار شکل،شکل هایی نیز برای تایپوگرافی لوگو خود انتخاب و در نهایت عکس ساخته شده را در سیستم خود ذخیره کنید.

طراحی تایپوگرافی آرم،لگو فارسی و انگلیسی از نام و نوشته شما

ساخت متن های انگلیسی به صورت جالب و خلاقانه

messletters یک وب سرویس جالب برای ساخت انواع حالت های متن های انگلیسی به شیوه های جالب و خلاقانه است،فقط کافیست متن مورد نظر خود را در کادر قرمز بالا سایت تایپ کنید تا این سرویس یا استفاده از کارکترهای ویژه و حالت های مختلف آن را با استایل،فونت و شیوه های تزئینی مختلف نمایش دهد.این سرویس دارای امکاناتی مثل ایجاد متن انعکاسی یا بر عکس (Mirror Text) ، متن های جدا،موج دار،متن با استفاده از نماد و سمبل ها و.. است.

ساخت متن های انگلیسی به صورت جالب و خلاقانه برای اسم پروفایل چت اینستاگرام و تلگرام

ساخت و طراحی عجیب و غریب و جالب از اسم و متن شما

weirdgenerator سرویسی مشابه سرویسی قبلی است با این تفاوت که عنصر خلاقیت و عجیب بودن آن نسبت به وب سایت قبلی بیشتر است و دارای حالت های گوناگون برای اسم است که میشود آنها در انتخاب اسم در چت روم ها ،پروفایل در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام،فیس بوک و یا تلگرام استفاده کرد.

ساخت و طراحی عجیب و غریب و جالب از اسم و متن شما

ساخت تایپوگرافی تنها با یک کلیک!

اگر به دنبال سریع ترین راه برای ساخت تایپوگرافی از نام مورد نظر خود هستید سرویس flamingtext برای اینکار مناسب است.در این سرویس پس از ورود نام بیش از ۱۰۰ طرح آماده و گرافیکی از متن شما ایجاد و برای دانلود در اختیارتان قرار میگیرد! در این سرویس قابلیت های ویرایش متن و لوگو به صورت محدود نیز وجود دارد.

ساخت تایپوگرافی و لگو متحرک از اسم و متن فارسی و انگلیسی تنها با یک کلیک!


بهترین سرویس های رایگان ایجاد آرم و لگو شرکت و برند تجاری یا شخصی

در ادامه سرویس هایی رو معرفی میکنیم که دارای اشکال و فونت های بسیار متنوع و خوب برای ساخت لگو برند شما هستند.

ساخت لگو حرفه ای به همراه اسم منتاسب با صنعت و حرفه کاری شما

designmantic یکی از بهترین سرویس های رایگان ساخت لوگو شرکت و برند تجاری و غیر تجاری میباشد،تنها کافیست در صفحه اول نام برند و زمینه کاری خود را تعیین کنید و با کلیک بر روی دکمه Show my design مجموعه از طرح های خلاقانه و زیبا ساخته شده توسط این سرویس را مشاهده و دانلود کنید.تنوع و زیبایی طراحی در این سرویس بسیار خوب و بالاست و لازم نیست زمان زیادی برای انتخاب نوع فونت و لگو صرف کنید.

ساخت لگو فارسی و انگلیسی به همراه اسم منتاسب با صنعت و حرفه کاری شما

ساخت آنلاین لوگو و آرم به صورت حرفه ای با ابزار و گزینه های کاربردی

ابزار آنلاین graphicsprings یکی دیگر از سرویس های کاربردی ساخت لوگو میباشد،طراحی لگو در این سرویس به صورت مرحله به مرحله اما سریع انجام میشود. در ابتدا نام برند خود ،سپس در صورت نیاز یک تصویر دلخواه از دسته بندی بسیار متنوع و جالب این سایت انتخاب میکنید و در نهایت لوگو شما با توجه به تصویر رنگ بندی و آماده میشود! امکانات ویرایشی این سایت مثل فونت ها،تعیین حالت نمایش متن و عکس و.. بسیار زیاد و قابل قبول است.

ساخت لگو و آرم به صورت حرفه ای با ابزار و گزینه های کاربردی برای شرکت،تولیدی،صنعت،کار و برند تجاری

ایجاد و طراحی حرفه ای لوگو در چند گام ساده

یکی از مواردی که بعضی از سرویس های آنلاین ساخت لوگو ندارند سادگی (و البته رایگان بودن) است.سرویس رایگان freelogoservices یک ابزار ساده و سریع برای ساخت بیش از ۱۲۰ نوع لوگو زیبا و متفاوت در اینتنرت است.برای شروع کافیست نام برند،شعار،حوزه فعالیت و ایمیل خود را وارد کنید تا طرح های آماده دانلود و ذخیره شدن به صورت لیست به شما نمایش داده شوند.انتخاب لوگو و فونت به صورت اتوماتیک توسط این سرویس انجام میشود البته امکان ویرایش لوگو (رنگ،حالت نمایش و.. ) و فونت (Font) طرح دلخواه نیز در نظر گرفته شده است.

آموزش طراحی حرفه ای لگو انگلیسی و فارسی در چند گام ساده


در انتها اگر شما نیز منبع یا سرویس خوبی برای طراحی لوگو از نام های فارسی و انگلیسی یا طراحی تایپوگرافی نوشته و آرم برند سراغ دارید آن را در بخش نظرات معرفی کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

بیشتر بخوانید

نظرات

صفحات 1 2
×