melipayamak
انزل وب

چگونه App بازی و نرم افزار اندروید را بر روی کامپیوترهای شخصی اجرا کنیم

حتما با سیستم عامل موبایل اندورید آشنایی دارید،این سیستم عامل گوگل بر روی بسیاری از گوشی های جهان در حال اجراست و دارای محبوبیت خاصی بین کاربران است. علاوه بر این نرم افزار های(Apps) متنوع و جالبی برای این سیستم عامل تهیه شده است که بسیاری علاقه مند هستند این نرم افزار ها بر روی کامپیوتر های شخصی نیز اجرا و استفاده کنند ولی متاسفانه امکان این کار تاکنون فراهم نشده بود. اما در ادامه در انزل وب نرم افزاری رایگان و بسیار کاربردی برای اجرای نرم افزار های(Apps) سیستم اندروید بر روی کامپیوتر،لپ تاپ، تبلت و.. معرفی میکنیم.

انزل وب

BlueStacks App Player نرم افزاری بسیار جالب و کاربردی میباشد که میتوانید براحتی توسط آن نرم افزار های اندورید را بر روی سیستم عامل ویندوز (و بزودی بر روی Mac OS  ) اجرا کنید.

ابتدا نرم افزار را از اینجا با حجم ۱۱۷MB رایگان دانلود کنید.

توجه:طبق تست و آزمایشی که انجام شد، این نرم افزار ممکن است بر روی برخی از سیستم ها به ویژه سیستم های ۶۴ بیتی به خوبی کار نکند.

پس از دانلود و نصب،این نرم افزار به صورت گجت بهمراه ۹ App پیشفرض در قسمت Gadgets ویندوز ۷ شما نمایش داده میشود.لازم به ذکر است میتوانید فیلم آموزشی نرم افزار را پس از نصب آن مشاهده کنید.

انزل وب

برای شروع بر بروی گجت کلیک کنید تا پنل نرم افزار های موجود نمایش داده شود، یک App را به دلخواه انتخاب،و بر روی آن کلیک کنید تا در محیط BlueStacks اجرا شود.

اگر میخواهید نرم افزار هایی مانند نسخه جدید Angry Birds را در این محیط امتحان کنید در صفحه دوم پنل نرم افزار بر روی آیکن Get More Apps کلیک کنید تا صفحه BlueStanks Channels در مرورگر شما نمایش داده شود،میتوانید از اکانت فیس بوک خود برای ورود به صفحه دریافت App میتوانید استفاده کنید،پس از ورود برای نصب App،بر روی آیکن Subscribe مقابل آن کیک کنید.

همچنین  قابلیت خوب دیگری که این App Player داراست،میتواند نرم افزار های بین کامپیوتر و سیستم عامل اندروید موبایل،تبلت و.. شما را همگام(syncs) سازد،برای این کار کافیست BlueStacks Cloud Connect App را از فروشگاه اندروید بر روی سیستم عامل اندروید خود دریافت کنید،سپس شماره پین منحصر به فرد (unique pin number)خودتان را در app وارد کنید تا ارتباط با کامپیوتر شما راه اندازی شود.

انزل وب

حلا شما میتوانید نرم افزار های(Apps) سیستم عامل اندروید موبایل یا کامپیوتر را بر روی یکدیگر تجربه کنید.

انزل وب

منبع آموزش:انزل وب

مطالب مرتبط

نظرات