آرشیو دسته

روش های تشخیص دوربین مخفی در منزل و.. که باید بلد باشید!

روش های تشخیص دوربین مخفی در منزل و.. که باید بلد باشید!

در سال های اخیر استفاده از دوربین های مخفی رایج شده است. 👀 این دوربین ها را می توان در مکان های مختلفی اعم از اتاق های هتل تا سرویس بهداشتی های عمومی پیدا کرد. به روش های مختلفی از این دوربین های مخفی برای تجاوز به حریم خصوصی افراد استفاده می شود. بنابراین یادگیری نحوه پیدا کردن دوربین های مخفی بسیار مهم است. اگر دوست ندارید حریم خصوصی تان به خطر بیافتد و طعمه باج گیرها شوید مطلب روش های تشخیص دوربین مخفی در منزل و.. امروز انزل وب را دنبال کنید.

معرفی ۱۵ ابزار جادویی ساخت عکس با هوش مصنوعی (رایگان و حرفه ای)

معرفی 14 ابزار جادویی ساخت عکس با هوش مصنوعی (رایگان و حرفه ای)

هر ماه شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه هوش مصنوعی هستیم. از تولید محتوا تا ساخت عکس با هوش مصنوعی امکان پذیر شده است. اما چیزی که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است ساخت عکس با تایپ یک جمله است. ✨ هوش مصنوعی جمله شما را به یک نقاشی یا تصویر تبدیل می کند و می توانید از آن در کارهای شخصی و تجاری خود استفاده کنید. اگر نمی دانید که چه سرویس هایی این کار را انجام می دهند می توانید مطلب معرفی ۱۵ ابزار جادویی ساخت عکس با هوش مصنوعی رایگان و حرفه ای …

راهنما کامل قدم به قدم حل مشکل ارسال SMS اندروید (اکثر دستگاه ها)

راهنما کامل قدم به قدم حل مشکل ارسال SMS اندروید (اکثر دستگاه ها)

آیا هنگام ارسال پیامک یا پیام های چندرسانه ای، پیام خطای پیام ارسال نشد یا Message not sent دریافت می کنید؟ 💬 اگر پیام های متنی روی دستگاه اندروید شما ارسال نمی شود می تواند برای شما بسیار آزاردهنده باشد. راهنما کامل قدم به قدم حل مشکل ارسال SMS اندروید در اکثر دستگاه ها به شما کمک خواهیم کرد تا این مشکل را رفع کنید.

راهنما رفع ارور This App Can’t Run on Your PC در ویندوز ۱۱ و ۱۰

راهنما رفع ارور This App Can’t Run on Your PC در ویندوز 10 و 11

مشکل اجرا نشدن یک برنامه خاص در ویندوز معمولا بعد از به روز رسانی ویندوز به وجود می آید. ❌ اما گاهی ممکن است دلایل دیگری نیز وجود داشته باشد. در این مطلب از انزل وب راهنما رفع ارور This App Can’t Run on Your PC در ویندوز ۱۱ و ۱۰ می پردازیم.

لیست برترین ها: ۱۵ جایگزین فتوشاپ در ویندوز (سبک تا حرفه ای)

لیست برترین ها: 15 جایگزین فتوشاپ در ویندوز (سبک تا حرفه ای)

فتوشاپ 🅿️ به طور کلی یک نرم افزار پولی است و نیاز است برای استفاده کامل از آن نسخه Pro آن را تهیه کنید. حال شما نباید خلاقیت و استعداد خود را در همین راستا خفه کنید و نتوانید از این سبک نرم افزار استفاده کنید. جایگزین های رایگان زیادی مثل فتوشاپ برای کاربران ویندوز وجود دارد. این نرم افزار های جایگزین فتوشاپ در ویندوز به شما در ویرایش و ساخت تصاویر زیبا کمک میکند. همچنین نیاز به هزینه اضافی نیست. در ادامه به لیست ۱۵ جایگزین فتوشاپ در ویندوز از سبک تا حرفه ای می پردازیم.

۱۷ ابزار و سایت تولید محتوا با هوش مصنوعی به زبان فارسی ، انگلیسی و..

17 ابزار و سایت تولید محتوا با هوش مصنوعی به زبان فارسی ، انگلیسی و..

آیا میخواهید با استفاده از هوش مصنوعی در کمترین زمان محتواهایی در زمینه های گوناگون تولید و از این مطالب استفاده کنید؟ 🖊️ در این مطلب از انزل وب به معرفی ۱۷ ابزار و سایت تولید محتوا با هوش مصنوعی به زبان فارسی ، انگلیسی و.. میپردازیم.