آیا گوگل دارای یک ویرایشگر رایگان PDF است؟

آیا گوگل دارای یک ویرایشگر رایگان PDF است؟

پاسخ کوتاه: در زمان نوشتن این مطلب، خیر.

گوگل هیچ ویرایشگر PDF ندارد. بنابراین، هیچ چیز رایگان وجود ندارد!

واقعا؟ خب پس ویرایشگر PDF رایگانی که در فروشگاه Google Workspace است چطور؟ آیا آن یک برنامه غیر واقعی است؟

FREE PDF Editor

توضیحات را بخوانید!

این برنامه (که به عنوان یک ویرایشگر PDF تبلیغ می شود) برای پر کردن فرم های PDF است. آیا این کاری نیست که ویرایشگرهای PDF انجام می دهند؟

مهمتر از آن، از کجا می توانید یک ویرایشگر PDF رایگان دریافت کنید؟

برای یافتن پاسخ به ادامه مطلب بروید!

ویرایشگرهای PDF چه کاری می توانند انجام دهند. آیا آنها پرکننده های فرم هستند؟

ویرایشگرهای PDF فقط «پرکننده فرم» نیستند. تعاملی کردن PDF خود برای پر کردن فرم یا امضا کردن آن تنها یکی از عملکردهای یک ویرایشگر PDF است. آنها می توانند کارهای خیلی بیشتری انجام دهند.

در اینجا برخی از عملکردهای اصلی ویرایشگرهای PDF آورده شده است:

ایجاد PDF از ابتدا

می دانید، مانند ایجاد یک سند با Word، یک PDF editor می تواند کاری مشابه انجام دهد. برای ایجاد مجدد PDF خود نیازی به رفتن به Word ندارید. این یک فرآیند طولانی و گیج کننده است. یک ویرایشگر می تواند کمک کند!

ویرایشگرهای PDF یک ویژگی خاص، مشابه Word، برای ایجاد PDF دارند. در آنجا، گزینه‌های پر کردن محتوا متنی، گرید لاین ها و حتی تصاویر را خواهید یافت، همه چیزهایی که برای ایجاد PDF خود از ابتدا نیاز دارید.

تبدیل اسناد به PDF

در صورتی که به تصاویر و اسناد خود به عنوان PDF نیاز دارید، ویرایشگرهای PDF می توانند به شما کمک کنند. حتی می توانید صفحات وب را تبدیل کنید.

بهترین بخش: ویرایشگرهای PDF می توانند چندین فایل را در یک حرکت تبدیل کنند. و در حین کار، لازم نیست نگران از دست دادن کیفیت محصول نهایی باشید.

و هنگامی که تبدیل کامل شد، همچنان می توانید نتیجه را ویرایش کنید.

ویرایش فایل های PDF

در حقیقت، ابزارهای دیگر نیز می توانند PDF را ویرایش کنند. به عنوان مثال Word را در نظر بگیرید. می توانید از آن برای ویرایش فایل های PDF تبدیل شده به متن استفاده کنید.

با این حال، محدودیت هایی وجود دارد. شما نمی توانید PDF های ایجاد شده از اسناد اسکن شده را ویرایش کنید.

خوشبختانه، ویرایشگرهای PDF می‌توانند انواع فایل‌های پی‌دی‌اف را، خواه اسکن‌شده یا تبدیل‌شده به متن باشند را ویرایش کنند. پس از همه، نام ابزار به عنوان “ویرایشگر” خوانده می شود.

و توجه داشته باشید، ویرایشگر PDF نیازی به خواندن کتابچه راهنمای کاربر ندارد. درست مثل نوشتن با برنامه های تایپ است.

ترکیب و مقایسه فایل های PDF

اگر چندین گزارش و سند مرتبط دارید که آنها در یک فایل می خواهید، ابزار “ترکیب” ویرایشگرهای PDF می تواند به شما کمک کند. شما فقط باید اسناد را آپلود کنید، آنها را مرتب کنید و روی ترکیب کلیک کنید.

این ویژگی برای دانشجویان و مشاغل اداری مفید خواهد بود.

علاوه بر ترکیب، می توانید دو یا چند PDF را با یک ویرایشگر PDF مقایسه کنید. می توانید از این ویژگی برای توضیح نظرات مشابه یا متضاد استفاده کنید و از استرس انجام دستی آن جلوگیری کنید.

فشرده سازی فایل های PDF

اگر اندازه پی‌دی‌اف‌های ترکیبی خیلی بزرگ بود – مثلاً ۲۰ مگابایت به بالا، و نمی‌توانید از طریق Gmail به‌ عنوان پیوست به اشتراک بگذارید، چه؟

خبر خوب: ویرایشگرهای PDF می توانند به فشرده سازی PDF های شما به بیت های استاندارد، سبک و قابل اشتراک گذاری کمک کنند.

هترین بخش: صرف نظر از اینکه اندازه نهایی PDF فشرده شما چقدر کوچک است، کیفیت آن درجه یک خواهد بود. تصاویر شما واضح خواهند بود و متن فرمت اصلی خود را حفظ خواهد کرد.

و حالا به سوال دوم:

از کجا می توانید یک ویرایشگر PDF رایگان دریافت کنید؟

متأسفانه، شما نمی توانید یک ویرایشگر PDF 100٪ رایگان پیدا کنید. اگر ابزاری ادعا می کند که PDF ها را به صورت رایگان برای همیشه ویرایش می کند، از آنها استفاده نکنید. ممکن است این یک کلاهبرداری برای سرقت اطلاعات حیاتی شما باشد.

با این حال، هنوز هم می‌توانید از ویرایشگرهای PDF تقریباً رایگان استفاده کنید. از ویرایشگرهای PDF آنلاین استفاده کنید. آنها نسبتاً مقرون به صرفه هستند و حتی قبل از اینکه مشترک شوید، می توانید از تمام ویژگی ها برای یک دوره آزمایشی رایگان محدود لذت ببرید.

/ پایان رپرتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و انزل وب هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری
لینک کوتاه
برچسب ها

بیشتر بخوانید

نظرات

×