didogram
دسترسی و بازیابی اکانت هک،اسپم،حذف و بلاک شده تلگرام telegram account recovy hack spam block delete

چگونه به اکانت هک،اسپم،حذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم؟

ما در پست معرفی سه قابلیت مخفی تلگرام درباره بیرون کردن هکر از اکانت تلگرام در زمانی که اتصال و دسترسی شما هنوز به اکانت برقرار است صحبت کردیم اما این بار با توجه به افزایش کاربران و مشکلاتی که در زمینه هک تلگرام (Hack)، اسپم (Spam) ،بلاک (Block) و حذف (Delete) شدن اکانت مطرح شده است تصمیم گرفتیم روشی برای دسترسی و بازیابی اکانت هک و.. شده تلگرام را معرفی کنیم،در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا دلایل رایج هک و اسپم شدن اکانت تلگرام (Telegram) را بررسی میکنیم.

هک اکانت تلگرام توسط هکر (Telegram Account Hack)

در اغلب روش ها و مشکالاتی که کاربران در انزل وب مطرح کردند (در پست ترفندهای تلگرام و سه قابلیت مخفی) هکر دسترسی شخص را از اکانت خارج و در بیشتر اوقات رمز دو مرحله (tow step password) و ایمیل پشتیبان (recovery email) را فعال میکند (بیشتر کاربران این دو گزینه را در تلگرام فعال نکرده اند) و در نتیجه اکانت از دسترسی شخص خارج میشود و درخواست پول و .. مطرح میگردد یا از اکانت و محتویات آن مثل عکس و پیام ها سو استفاده میشود.

اسپم، بلاک شدن و ارسال نشدن پیغام در تلگرام (Telegram Account Spam)

این مشکل اغلب زمانی رخ میدهد که شما در ارسال پیام های بسیار به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند زیاده روی کنید و از اکانت خود استفاده های تجاری مثل اسپمینگ و.. نمایید و یا اینکه توسط گروهی با هدف خاص ریپورت (Report) به اسپم شوید و اکانت شما بلاک شود.

اغلب در صورت بلاک شدن دسترسی شما همچنان به اکانت باقی است و فقط قادر به استفاده از برخی امکانات تلگرام مثل ارسال پیام به گروه ها (پیام ارسال نمیشود و فقط در حالت waiting یا همان آیکن ساعت باقی می ماند و دو تیک سبز ارسال پیام زده نمیشود) یا ارسال پیام به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند و شما در لیست دوستان آنها قرار ندارید (آیدی یا شماره همراه شما را ندارند ) محروم میشوید.

متاسفانه تلگرام هنوز مدت زمان یا پیغام مشخصی برای اشخاصی که بلاک یا اسپم میشوند تعیین نکرده است.


بازیابی اکانت هک شده تلگرام (Telegram Hacked Account Recovery)

خب حالا که دلایل را برررسی کردیم به سراغ راه حل میرویم اما قبل از هر چیز مثل تمام آموزش های دسترسی به اکانت ها هک یا اسپم شده باید عنوان کنیم که استفاده از این روش به منزله بازگشت صدرصد اکانت شما نیست و شما باید برای دسترسی مجدد صبور باشید و چند مرحله را پشت سر بگذارید.

برای بازیاب اکانت هک شده ای که فعلا هیچگونه دسترسی به آن ندارید تنها یک راه جلوی روی شمات آن هم مکاتبه با تلگرام،عنوان مشکل، ارائه اطلاعات پایه ای که شما از آنها اطلاع دارید و منتظر ماندن برای دریافت پاسخ درخواست مطرح شده از سوی تلگرام هستید.

تلگرام برای اینکار یک فرم تماس جهت مطرح کردن مشکل و مکاتبه ایجاد کرده است.

بازیابی اکانت هک بلاک و حذف شده تلگرام

در این فرم شما باید در بخش Please describe your problem: مشکل خود را مطرح کنید،جهت مطرح کردن مشکل به نکات زیر توجه کنید:

 • کلیه پیغام ها باید به زبان انگلیسی مطرح شوند و در صورتی که تسلط کافی ندارید از یک شخص مطمئن و مسلط کمک بگیرید
 • پیغام باید تا حد ممکن کوتاه،مودبانه و حاوی اطلاعات مهم (بدون مطرح کردن مسائل حاشیه ای) باشد
 • در متنی که در این بخش وارد میکنید سعی کنید اطلاعات مثل تاریخ و محل ایجاد اکانت ، لیست دوستان،آخرین زمان و مکان دسترسی و حتی ها تصاویر  کدها و پیام ها ارسال شده توسط تلگرام به اکانت شما نیز باشد و حتما طریقه هک شدن خود را نیز در متن به صورت کوتاه بیان کنید.در کل اطلاعات مفیدی که میتوانید تا جای ممکن به اثبات مالک بودن شما کمک کنند را به صورت خلاصه در این بخش مطرح کنید

در بخش Your phone number ترجیحا شماره تلفن متصل به اکانت هک شده (یا شماره تلفن دیگر) به صورت بین الملی یعنی +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۹۸ و در بخش Your email ایمیل آدرس درست و معتبر خود را وارد کنید چون از همین طریق به درخواست شما پاسخ داده میشود.

پس از پر کردن درخواست بر روی Submit کلیک کنید و منتظر دریافت پاسخ از سوی تلگرام به شماره تلفن یا ایمیلی که وارد کرده اید باشد.

بازیابی اکانت هک شده تلگرام

اگر روش فوق موثر نبود و هکر همچنان از اطلاعات شما در حال سو استفاده کردن است و مساله دسترسی و بازیابی اکانت بسیار برای شما حیاتی بود پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنید و یا از طریق فرم ارسال گزارش مردمی این موضوع را مطرح کنید تا مرحل شناسایی و دستگیری هکر انجام شود.

بازیابی اکانت هک شده تلگرام

بازیابی و دسترسی مجدد به امکانات کامل در اکانت های اسپم شده تلگرام (Telegram Spam Account Recovery)

در صورتی که اکانت شما اشتباها اسپم شده و فقط میتوانید به لیست دوستان خود پیغام بفرستید و برخی از امکانات برای شما محدو شده است بر طبق گفته بخش پشتیبانی تلگرام باید مراحله زیر را طی کنید:

۱- ارسال ایمیلی با عنوان SPAM به ایمیل آدرس spam@telegram.org

۲- در محتوا ایمیل به زبان انگلیسی و محترمانه مشکل اسپمینگ خود را عنوان کنید

۳- حتما شماره تلفن متصل به اکانت که اسپم شده است را به صورت بین الملی (یعنی با پیش کد کشور مثل +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۹۸ ) در متن ایمیل عنوان کنید

۴- پس از انجام مراحل بالا ایمیل را ارسال و منتظر دریافت پاسخ از بخش پشتیبانی اسپم تلگرام باشید

بازیابی اکانت بلاک و حذف شده تلگرم (How To Access Telegram Blocked and Deleted Account)

برای اکانت های حذف و بلاک شده میتوانید از فرم تماس جهت مطرح کردن مشکل و مکاتبه که در بخش هک معرفی کردیم استفاده کنید و در بخش توضیحات مشکل خود را مطرح کنید و در صورتی که اسپمینگ یا مزاحت خاصی برای شخصی در تلگرام ایجاد نکرده اید و اشتباها یا از روی قصد و هدف ای بلاک شده اید آنرا به صورت کوتاه در بخش توضیحات وارد کنید.

برای اکانت های حذف شده نیز از همین فرم استفاده کنید به توصیه هایی که در بخش هک (ارائه اطلاعات ضروری و..) عمل کنید، اما باید عنوان کنیم که بازیابی اکانت های حذف شده تلگرام به صورت کامل (نه روش self destructing چون در این روش با ورود مجدد اکانت دوباره فعال میشود ) احتمال برگشت بسیار پایینی دارند.


در پایان امیدواریم مشکل شما در تلگرام بسیار زود حل شود و اگر راه حل های عنوان شده موثر بود یا شما راه حل جدیدی پیدا کردید آن را در بخش نظرات معرفی و با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

حذف و بستن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ در گوگل کروم ، فایرفاکس
۱۳ روش مسدود کردن و جلوگیری از باز شدن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر
آموزش کامل تصویری و ترفند های هایک - Hike
آموزش کامل تصویری و ترفند های هایک مسنجر – Hike Messenger
چگونه آدرس های ایمیل مزاحم را بلاک کنیم؟ (How to Block an Email Address)
آموزش مسدود کردن آدرس ایمیل های مزاحم در یاهو و جیمیل گوگل
پس گرفتن اکانت هک شده فیس بوک توسط دوستان مورد اعتماد

نظرات

 • مهرسا says:

  سلام خسته نباشید، ببخشید من با اکانت حذف شده تلگرامم یه کانال ساخته بودم ک الان متوجه شدم بعد از این که دلیت اکانت کردم این کانال هنوز حذف نشده چطور می تونم به این کانال دستررسی پیدا کنم تا مدیریتش کنم شما میتونین کمکم کنین؟ با تشکر

  0
 • mahsa says:

  سلام
  من اکانتمو پاک کردم ولی میخوام دوباره همون اکانتم باهمه ی چت ها و همچیش برگرده.میشه؟؟لطفا راهنماییم کنین

  0
 • سارا says:

  سلام خسته نباشیدمیخواستم بدونم یک نفربدون هک به مخاطبین تلگرامم پیام داده مزاحم شده شماره اش هم مجازی هستش ازکجابدونم چطوری وارداکانت تلگرامم شده.شماره ام ازکجااورده لطفاکمکم کنید.ایابه تلکرام خودش پم بدم راهنمایی میکند

  0
 • مریم خانوم says:

  سلام.من یک کانال زدم ک بیش ازیک کا ممبردارم اکانتموحذف کردم دیگ کانالم بازه وکسی نیستش ک مدیریت کنه چیکارکنم😣😣؟؟راهنماییم کنین لطفن

  0
 • vianna says:

  سلام. من میخوام تلگرام خودمو هک کنم.اما توی لب تابم.ولی سیمکارتمو گم کردم.گوشیمم سوخته.مخابراتم میرم باور نمیکنن سیمکارت خودمه.این روشم برام کار نکرد.اخه فقط شماره با کد میخواد که تلگرام بالا بیاد.

  0
 • افسانه says:

  دیلیت اکانت کردم تلگرام دیگه وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  0
 • تهمینه says:

  سلام
  من قبل ار اینکه دیلیت اکانت کنم تلگرامو حذف کرده بودم الان هر کاری میکنم که دوباره نصب کنم به من پیغام میده که “این شماره پیامی برای دیلیت اکانت داره لطفا اون رو تایید کنید” ولی من اصلا نمیتونم تلگراممو دوباره نصب کنم که بتونم پیام دیلیت اکانت د تایید کنم لطفا راهنمایی کنید

  0
 • امیر says:

  سلام چجوری میشه اکانتی که تایید دو مرحله ای شو فراموش کرده اید بازیابی کرد هر چقدر ریست اکانت میزنم یک ارور میده که اخرش مینویسه disabled

  0
 • رحمان says:

  سلام
  اکانت من هک شده به طوری که دیگه رو گوشی خودم نمیاد بالا چطوری برمیگرده یا دلیتش کنم ؟
  ممنون میشم از روهنماییتون

  0
 • محمد says:

  با سلام اگر اکانت تلگرام رو حذف کرده باشیم از طریق گوشی می تونیم به چت های قبل از حذف تلگرام دسترسی پیدا کنیم؟

  0
 • نگین says:

  بچاااااااا لطفا جواب بدین
  ایا میشه اکانتی ک یک ماه پیش پاک شده رو هک کرد؟؟
  یه نفر ادعا کرده اکانت منو هک کرده اما اخه اون اکانت خیلی وقت پیش پاک شده لطفا جواب بدین

  0
  • ابوالفضل says:

   سلام احتمالا شما اکانت رو پاک نکرده بودی و فقط برنامه رو پاک کردی اگه سیمکارتی که باهاش اون اکانت رو ساختی رو داری توی تلگرام بزن و کد رو بگیر و قسمت نشست های فعال ببین کسی هست یا نه و اگه قصد پاک کردن تلگرام داری کلا حساب رو پاک کن

   0
 • sama says:

  سلام توروخدایکی کمکم کنه من تلگرام که جابه جاکردم بعددچباره تلگرام نصب کردم به نشست هاخاتمه دادم یهوازاکانتم بیرون اومدشمارمم مجازیه و اون برنامه شماره پاک کرده شماره جدیدمیده برابرگردودن شماره چکارکنم یاچطوری اکانتموبرگردونم به ایمیلم جوابموبدین توروخدامنتظرم.
  samanehs260@gmail.com

  0
  • ابوالفضل says:

   شماره رو نمیشه برگردونی منم همین مشکل رو دارم شماره های مجازی بعد یک یا دوروز که باهاشون کار نکنی منقضی میشن و راه برگشت هم ندارن

   0
 • فواد says:

  من اشتباها یک نفر رو اسپم کردم حالا میخوام از اسپم بیاد بیرون لطفا کمک کنید

  0
 • علی says:

  سلام
  دو نفر تلگرام من را هک کرده بودن من بدون اینکه نگاه کنم چه گوشی هایی بودن حذف کردم حالا چطوری میتونم ببینم چه کسی منو هک کرده بوده.ممنون میشم اگه جواب بدید
  با تشکر

  0
 • مهدیه says:

  سلام
  ببخشید من اکانتمو دلیت کردم باز برگشتم ولی شمارم برای مخاطبینم در لیست نمیره،چندبارم امتحان کردم ولی درست نشد،با اینکه میدونم اونا شماره منو در گوشیشون دارن.هیچ راه حلیم تو اینترنت پیدا نکردم.چکار کنم که پیام جوین من براشون بره و من در لیستاشون اضافه بشم؟
  خواهش میکنم جواب بدید،خیلی مهمه،ممنونم

  0
 • salam says:

  سلام دوست عزیز
  من یه کانالی داشتم بعد اکانتمو پاک کردم
  دوباره با همون هط رفتم الان کانال از دسترسم خارج شده
  بیشتر برام یوزر نیمش مهمه تا خوده کانال
  چطور میتونم کنترلش کنم
  آیا کانال پاک میشه؟!
  لطفا همین جا جواب بدید
  یا یه پست مستقل بذارید
  خیلیا این مشکل و دارن

  0
 • behzad says:

  سلام من نمیتونم به مخاطبان دیگر پیام ارسال کنم این مشگل برطرف بشه ممنون میشم

  -1
 • unknown says:

  slm
  bnde ye account tele dashtam ke sh majazi bud alan kollan be dalayeli log out kardam va sim dar dastras nist ke 2bare vasl bsham chetori bar gardunamesh??
  kh vajebe plzz rahnemayi konin

  0
 • محسن says:

  سلام اکانت تلگرانم رو پس از حذف کردن خواستم نصب کنم اما نمیشه میگه شمار اشکال داره،اما شماره دیگه رو که میزنم نصب میشه

  0
 • میلاد says:

  من اکانت خود رااز گوگل دیلت کردم ولی الان نمیتونم نصبش کنم تلگراممو وقتی شمارمو وارد میکنم این میاد phone_number_flood
  لطفا راهنماییم کنین

  -1
 • بهزاد says:

  باسلام وخسته نباشیداکانت تلگرامم حالت اسپم شده چیکار باید کردتاازحالت ریپورت دربیادممنون میشم راهنمایی کنید

  0
  • بهزاد says:

   باسلام وخسته نباشیداکانت تلگرامم حالت اسپم شده چیکار باید کردتاازحالت ریپورت دربیادممنون میشم راهنمایی کنید

   0
 • سجاد says:

  سلام ، آیا واقعا میشه تلگرام شخص دیگه ای را هک کرد ؟ اگر میشه راهشو برام بفرستید. ممنونم

  -2
 • سجاد says:

  سلام ببخشید یه کسی با اکانتی در مورد دوستم شایعه پخش کرده تو گروها و پ وی ها و الان دلت اکانت زده چگونه میتوان انرا پیدا کرد کیه؟

  -2
 • ژیلا says:

  سلام خسته نباشید من دلت اکانت کردم ولی الان میخواهم برگردم به گروه و کانالهام هیچ راهی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

  0
 • Moein rezaeian says:

  با سلام و عرض ادب .میخواستم بدونم بهترین نسخه تلگرام از نظر امکانات و راحتی استفاده چیه? خودم از موبوگرام استفاده میکنم ،از نظر امکانات حرف نداره ولی هر ماه افت سرعت پیدا میکنه و تا آپدیت نشه مشکلش بر طرف نمیشه .
  حالا هیچ نرم افزار خارجی هست که امکانات موبوگرام رو داشته باشه ?

  -1
 • بهزاد هستم says:

  میترسم با ابروم بازی کن وصل بشن تلگرامم ایا بعد از فالود میتوانن استفاده کنن

  2
 • بهزاد هستم says:

  ۲تا دلیت اکانت زدم تلگرامم فالود شد حالا نمیدونم استفاده میکنن یا نه از کجا بفهمم استفاده میکن برسسی کنین

  -2
 • amirhossein says:

  سلام من یکی از دوستام را از لیست contact تلگرام حذف کردم تو لیست تلفن همراه شماره اش است اما تو تلگرام قسمت contactاضافه نمیشه

  -1
  • اسماعیل says:

   اگه مطمینی تولیست مخاطبین تلفنت هست برنامه تلگرام روپاک کن واز اول نصب کن شماره هااضاف میشه اگه نشد بروتوتنظیمات مخاطبین ازمنوی تنظیمات گزینه حسابها وسپس گزینه telegramروبزن بعدتیک جلوی گزینه همگام سازی روفعال کن وبالا روعلامت سه نقطه بزن بعدش بزن هم اکنون همگام سازی کنید وصبرکن تاتموم بشه

   0
 • Aida says:

  سلام من الان مامانم میخواد تلگرام نصب کنه بعد من چون با سیم خودم لوگین نمیشد میزد phone number flood با سیم اون اومدم بعد change numberرو زدم با سیم خودم اومدم میترسم پی امام برا اون بیاد میره ینی!؟
  یا مثلا من با سیم اون اومدم کانتکتام شمارشو دارن؟!

  -2
صفحات 1 4 5 6