چه کسانی پروفایل فیس بوک اینستاگرام تلگرام واتس اپ شما را بازدید دیدن دیده اند ؟

چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و فیس بوک ما را چک میکنند؟

امروز و با توجه اینکه شبکه های اجتماعی طرفداری زیادی در بین مردم پیدا کرده اند و روابط مجازی بیشتر از قبل مهم شده است طبیعتا سوال ها بسیاری نظیر چه کسانی عکس و پروفایل تلگرام ، ایسنتاگرام ، واتساپ ، فیس بوک و.. را چک میکنند ؟ برای افراد ایجاد میشود که گاها در پاسخ آنها اپ و سرویس هایی ناشناخته و غیر معتبر مثل بازدید یاب اینستاگرام ، تلگرام و.. معرفی میگردد. اگر علاقه مند هستید بدانند چه کسانی پروفایل Telegram ، Instagram یا Facebook شما را بازدید کرده اند و یا آنها چک میکند در ادامه با ما باشید تا این پاسخ این سوال را بیشتر بررسی کنیم

نمایش افرادی که پروفایل و عکس تلگرام ، اینستاگرام ، فیس بوک و واتس اپ شما را دیده اند ! ؟

Who viewed my instagram , telegram , facebook , whatsapp .. profile ?

خیلی از افراد به دلایل مختلف علاقه دارند که بتوانند بر روی پروفایل خود در شبکه های اجتماعی کنترل بیشتری داشته و بدانند چه کسانی از پروفایل آنها در تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و.. را چک و مشاهده کرده است. امروز قصد داریم رایج ترین شبکه های اجتماعی را هدف قرار داده و ترفندهایی را برای مشاهده بازدیدکنندگان آنها ذکر کنیم اما قبل از اینکه شروع کنیم حتما پیشنهاد میکنیم ۹ چیزی که هرگز نباید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید را مطالعه فرمایید زیرا در اغلب اوقات این خود ما هستیم که با اشتراک گذاری های اشتباه و ناشی گری ، کلاه برداران را جذب خود میکنیم.

برای ناامیدشدن آماده باشید !

به طور کلی امکان نمایش و دیدن بازدیدکننده پروفایل و اکانت شخصی شما در شبکه های اجتماعی و اپ های چت نظیر تلگرام ، فیسبوک ، اینستاگرام و .. تا زمانی که خود این سرویس ها قابلیت و کد API برای توسعه دهنگان این سرویس ها منتشر نکنند وجود ندارد و اکثر برنامه و سرویس های موجود در اینترنت یک روش هک و کلاهبرداری محسوب میشوند! همچنین برخی از منابع روش های غیر متعارف مثل استفاده از کوتاه کننده لینک ، تصاویر QR Code و بررسی اسکن ها و .. را برای ردیابی بازدیدکننده پیشنهاد میکنند که این روش ها نیز با توجه به افزایش سطح دانش و استفاده از تکنولوژی در بین اکثریت مردم چندان کارساز نیست و به صورت کلی امکان دیدن بازدید کنندگان یک اپ یا شبکه اجتماعی تا زمانی که خود آن سرویس این قابلیت را از وبسایت رسمی و منابع معتبر معرفی نکرده باشد وجود ندارد !

چه کسانی پروفایل اینستاگرام واتساپ تلگرام شما را دیده اند

پس در ادامه ما نیز تنها برخی از ابزارهای رسمی و ترفندهای کوچک که میتوان به صورت نه چندان دقیق اطلاعاتی از بازدیدکنندگان بدست آورد به شما معرفی خواهیم کردید و توجه داشته باشید استفاده از روش های زیر به منزله قطعی بودن و آمار ۱۰۰% دقیق بازدیدکنندگان اکانت شما نیست!

بررسی و چک کردن بازدیدکنندگان پروفایل فیسبوک با ابزار Wolfram Alpha

شاید ابزار Wolfram Alpha برای شما آشنا باشد و اولین چیزی که به ذهنتان خطور کرده ، ابزار محاسباتی و ماشین حساب آن است ولی باید بگوییم که این یک ابزار پیشرفته آنالیز نیز هست که میتواند پروفایل شما را آنالیز کرده و مانند گوگل آنالیتیک که آمار مربوط به بازدید وب سایت ها را نشان میدهد، این ابزار نیز بازدید ها و آمار مربوط به پروفایل فیسبوک شما را بهتان نشان خواهد داد.

2016-11-18_123227

شما میتوانید به صفحه این ابزار Wolfram|Alpha Personal Analytics for Facebook مراجعه کرده و طبق ویدیو آموزشی زیر مراحل را دنبال نمایید و اجازه دسترسی این ابزار را به پروفایل فیسبوک بدهید تا آنالیز انجام شده و برای شما نمایش داده شود.

اگر هم علاقه مند هستید اطلاعات و ترفندهای بیشتری در مورد هک فیسبوک بدست آورید تا اکانت فیسبوک خود را همیشه ایمن نگه دارید به پست چگونه حساب فیس بوک را از هک شدن ایمن نگه داریم ، مراجعه نمایید.

چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک و بازدید کرده اند ؟

در مورد اینستاگرام نیز همانند سایر اپ های مشهور راه قابل قبولی برای ردیابی و مشاهده بازدیدکننده پروفایل شما نیست و تنها از طریق قرار دادن لینک کوتاه در بیو و بدست آوردن آی پی اشخاص و یا تعداد پخش شدن ویدیو ها میتوان تعداد تقریبی مراجعه کنندگان پروفایل را حدس زد ، اگرچه همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم این روش نیز چندان مطمئن نیست و اینستاگرام اجازه ردیابی کابران را به برنامه و سرویس های دیگر نمیدهد، و در این زمینه تنها برنامه هایی مثل InstaFollow میتوانند در زمنیه فالو و فالو بک و.. به شما کمک کنند که قبلا در پست معرفی بهترین برنامه های پرکاربرد و حرفه ای برای اینستاگرام به آنها اشاره کرده ایم

2016-11-18_124647

بازدیدکنندگان پروفایل تلگرام یا چه کسانی پروفایل تلگرام من را چک میکنند !

این سوال ها و عبارت را امروزه بسیار در اینترنت و سایت های زرد میبینم اما همانطور که قبلا هم پست چگونه به اکانت هک،اسپم،حذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم به آن اشاره کردیم هکر ها از بی توجهی و گاها اطلاعات کم کاربران سو استفاده و دست به کلاهبرداری و سرقت اکانت شما میزنند. در ادامه درباره فهمیدن اینکه چه کسانی عکس پروفایل تلگرام شما را مشاهده کرده اند یا معمولا به پروفایل تلگرام تان مراجعه میکنند به یک موضوع و مرجع بسیار مهم اشاره میکنیم.

به دلیل علاقه نشان دادن کاربران نسبت به این مساله ، کلاهبرداری های زیادی برای فروش ابزارها یا تکنیک های هک تلگرام از سوی برخی فرصت طلبان صورت گرفته که به دلیل عدم آگاهی کاربران گاها با استقبال صورت گرفته است. از آنجایی که تلگرام بیشتر نقش یک مسنجر را دارد تا یک شبکه اجتماعی ، از این رو حریم خصوصی خاصی نیز برای آن از طرف شرکت تلگرام در نظر گرفته شده است به همین دلیل تا زمانی که خود شرکت مبدا اعلام نکند که چنین امکانی را برای کاربران قرار داده است نباید گول هیچ گونه ابزار و یا تبلیغات مخرب برای هک تلگرام را باور کنید.

2016-11-18_133952

حتما توصیه میکنیم قبل از اینکه گول این تبلیغات را بخورید اول به سایت سازنده مراجعه کرده و مطمئن شوید چنین امکانی از طرف شرکت سارنده برای آن سوشیال مدیا در نظر گرفته شده است یا خیر.

نمایش بازدیدکننده و کسانی که از پروفایل و اکانت ما دیدن کردند

مثلا در مورد شبکه های اجتماعی LinkedIn و Badoo میتوانید از این امکان به صورت پیشفرض در پروفایل خود لذت ببرید و کاربران این دو شبکه اجتماعی قادر خواهند بود کسانی که به پروفایل آنها مراجعه کرده اند را در بخش هایی نظیر Visitors یا Who’s views your profile ببینند اما چنین قابلیت هایی هنوز به صورت رسمی و دقیق برای تلگرام ، واتساپ و.. ارائه نشده است و پاسخ سوال هایی نظیر “چگونه بفهمیم چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را چک میکنند؟ ” و یا “طریقه نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام بازدید کرده اند چیست ؟ ” هنوز این امکان فراهم نشده است میباشد.

2016-161-18_130546

اگر میخواهید ترفندهای بیشتری در مورد لینکدین بدانید ما اخیرا ۷ ترفند برای ایجاد پروفایل حرفه ای در شبکه اجتماعی LinkedIn را منتشر کرده ایم که توصیه میکنیم مطالعه فرمایید.

ترفند پیدا کردن مزاحم ها از روی شماره تماس

با وجود ذکر مطالب بالا ، بد نیست بدانید که ترفندهایی برای پیدا کردن شخص هکر و مزاحم شما در شبکه اجتماعی و دنیای مجازی وجود دارد که ما قبلا در انزل وب آن را آموزش دادیم که میتوانید روش کامل انجام اینکار را در پست پیگیری موقعیت و پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی ، هکر تلگرام ، واتس اپ ، فیس بوک مطالعه کنید.

پیدا کردن مشخصات، آدرس، نام و نام خانوادگی صاحب خط مزاحمی و هکر از روی شماره موبایل How to Identify Unknown Caller Phone Number

در پایان توصیه میکنیم قبل از استفاده اپ و سرویس هایی که بسیار راحت جواب های سوال های پرطرفدار در بین کاربران را با محصولی ناشناخته و غیر معتبر میدهند در مورد آن قبلا حتما از افراد متخصص و یا مراجع معتبر آنلاین تحقیق و جستجو کنید چراکه ممکن است با قراردادن پسورد اکانت خود در اختیار آنها در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات شخصی شما در اختیار افرارد سودجو قرار بگیرد ، همچنین اگر روش های کلاهبرداری و  امنیت گوشی و کامپیوترتان برایتان اهمیت دارد و میخواهید بدانید آیا تحت جاسوسی هستید یا خیر میتوانید به پست چگونه بفهمیم گوشی ما تحت کنترل و جاسوسی است یا چگونه متوجه شویم که کامپیوتر ما کنترل و جاسوسی می شود مراجعه فرمایید و  آنها را به دوستانتان خود نیز به اشتراک بگذارید.

تجربه و نظر شما ؟

امروز در مورد اینکه چگونه بفهمیم پروفایل تلگرام ، ایسنتاگرام ، فیس بوک و.. چک میشود نکات امنیتی و ترفندهایی را به شما آموزش دادیم ولی اگر شما هم در این زمینه ترفند یا ابزار خاص معتبر می شناسید ، از طریق دیدگاه در این پست با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

9 چیزی که هرگز نباید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!
۹ چیزی که هرگز نباید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!
از قدرتمندترین ابزار پولی مدیریت ویژه اکانت فیسبوک رایگان استفاده کنید !
از قدرتمندترین ابزار پولی مدیریت ویژه اکانت فیس بوک رایگان استفاده کنید !
پیگیری موقعیت و پيدا كردن مشخصات مزاحم تلفنی،هکر تلگرام،واتس اپ،فیس بوک و ..
پیگیری موقعیت و پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی،هکر تلگرام،واتس اپ،فیس بوک و ..
جدیدترین ترفندهای مخفی و قابلیت های ناشناخته فیس بوک
آشنایی با قابلیت های ناشناخته و ترفند های جدید فیس بوک

نظرات

 • Night Owl says:

  من خودم یه روش پیداکردم برای اینکه بفهمم چ کسایی پروفایل واتساپم رو چک میکنند…تا حالا به هیچکس نگفتم و نخواهم گفت…بقیه برنامه ها نمیشه

  0
 • مهسا says:

  برای بقیه نرم افزارها نمیدونم ولی مطمئنم تو واتساپ وجود داره . چون چند بار پروفایل یه نفر رو چک کردم با اینکه حتی شماره منو نداشت پیام داد و گفت چرا پروفایل منو دید میزنی.
  تا حالا چندین برنامه رو امتحان کردم ولی جواب نداده

  0
 • سلما says:

  میگه همچین برنامه ای نیست اگرم کسی بگه هست کلاهبرداریه بازم میگین اندرویدم فلانه برنامه رو میخوام عجبااااااااااا

  0
 • طوبی says:

  کاش زود بیاد.و جوری باشه ک آسیب زننده نباشه.ولی خیلی عالی میشه ک بیاد.🙂🙂🙂

  1
 • Ali reza1988 says:

  بابا مردم چقدر خررررررررررر شدن واالله اینجاااااااا بیزده ساعت توضیح داده که اقاااااااااااااااااااااااااااا خانممممممممممممممم محترم همچین برنامه ای برای تلگرام اینستا …نیست باز دختره امده اقا واسم بفرست تلگرامم اینم شمارم مزاحم نشیا خخخخ خداوکیلی با کیا شدیم ۸۰میلیون نفر واالللههههههههههههههههه…

  به هر حال ممنون از راهنمایی

  3
 • خاطره says:

  سلام من اندروید گوشیم پنجه میخوام این برنامه رو داشته باشم تا ببینم چه کسانی عکس پروفایلمو باز کردن خواهشمندم منو راهنمایی کنید🙂🙂

  -15
 • zhaleh.V says:

  ۳پاس که دست کم مارو از این سایت به اون سایت نفرستادید و راستگو بودید…

  1
 • مهدیه says:

  اگر کسی این برنامه رو داره برام بفرسته

  ۰۹۳۳۳۸۵۸…
  ممنون میشم..لطفا مزاحمت ایجاد نکنیداا😘

  -11
 • مهدی says:

  افسوس از این همه انرژی که در دنیای مجازی صرف می گردد و ما هیچگاه نسبت هزینه به فایده را در گذران زندگی مجازی خود ملاک عمل قرار نمی دهیم. افسوس بالاتر این است که همه ما به فواید بسیاری از امور همچون کتابخوانی وقوف کامل داریم ولی آنرا انجام نمی دهیم و همچنین به مضرات اموری دیگر واقفیم ولیکن مصرانه آنها را انجام می دهیم . متاسفانه این فرهنگ ناصواب در وجود ما نهادینه شده است و با این اوصاف دورنمای روشنی برای نسل ما و نسلهای پس از ما قابل تصور نیست.
  فرض کنید که ترامپ هوس کند همین امروز ما را از داشتن اینترنت محروم کند .نکته ظریف اینکه آیا ما هنر دیگری برای عرض اندام و ابراز وجود خواهیم داشت یا خیر .پاسخ به این پرسش می تواند سرچشمه تحولات درونی ما باشد .

  7
  • مریم says:

   دورود بر شما.به جا و سنجیده فرمودین👌
   واقعا زندگی کردن تو دنیای مجازی یه اتلاف وقت تمام عیاره که متاسفانه اعتیاد به این فرهنگ ناصواب جای خیلی از فرهنگهای ارزنده ما رو گرفته .

   2
 • محمدرضا says:

  با سلام
  هنگام اتصال به wifi در پروفایل اشخاص درتلگرام عکسهای کمتر مشاهده ولی وقتی wifi را قطع می کنم تعداد عکسهای بیشتری در پروفایل مشاهده می شود.

  -3
 • somayh says:

  سلام میشه برنامه مخصوص ایفون روایمیلم بفرستین

  -9
 • احمدی says:

  شما خودت از همه کلاهبردارتری برادر عزیز!
  مگه کلاهبرداری فقط اینه که پول طرفو ببری؟!
  یا کلاهبرداری اینه که هر نوع دارایی طرف رو بگیری؟!
  اگه بردن دارایی رو کلاهبرداری حساب کنیم ، آیا وقت و زمان مردم جز دارایی‌شون نیست؟!
  تو هر صفحه‌ت فقط توضیحات قشنگ نوشتی ، با ده تا لینک به صفحه‌های دیگه‌ی سایت خودت!!
  آخرشم که با بازی کلمات می‌خوای به مردم القا کنی که چیزی یادشون دادی :
  « امروز در مورد اینکه چگونه بفهمیم پروفایل تلگرام ، ایسنتاگرام ، فیس بوک و.. چک میشود نکات امنیتی و ترفندهایی را به شما آموزش دادیم !!! »

  چی آموزش دادی؟!!!

  33
 • hadipour says:

  سلام ببخشید گوشی منو گرفتن{تومدرسه}حالا میخام برم تلگرامم بدون سیمکارت میتونم؟اگه میشه کمکم کنید.ممنون.تشکر از سایت خوبتون

  -4
 • میثم says:

  من نرم افزارش و دارم و تا شصت نفر اول رو نمایش میده که کی از اینستاگرامتون دیدن کرده
  جهت خرید با ۰۹۳۳۸۱۳۳… تماس حاصل فرمایید،،همراه با عکس و مستندات

  -17
 • هانیه says:

  باسلام دانلود برنامه تلگرام و اینستا که چه کسایی پروفایلمو چک میکنن رو میخوام لطف کنید اگه همچین برنامه ایی هستش برام تو ایمیلم بفرستید ممنون

  -24
 • fahi says:

  ُسلام..میشه کمکم کنید ..من تلگرامم ناخواسته اکانتش حذف شده ..دوتا کانال مهم دارم …چطور میتونم از اون کانالاها مجددا استفاده کنم..خواهش میکنم کمک کنید

  3
 • raziiii says:

  میشه راهنمایی کنیین که چطوری میشه فهمید گوشی هک شده ?

  2
  • Moji says:

   ببرای فهمیدن هک شدن تلگرامتون میتونید تنظیمات تلگرامتون ذو باز کنید قسمت حریم خصوصی بعد نشستهای فعال .اگه تو قسمت نشستهای فعال به غیر اسم گوشی خودتون اسم گوشیه دیگه ای بود یعنی هک شدید وبا زدن پایان دادن به نشستها میتونید دسترسیش رو قطع کنید ولی اگه به جز اسم گوشی خودتون چیز دیگه ای نبود یعنی هک نشدید.برای کل گوشیتونم نرمافزارهای جاسوسی تعداد زیادی نیست که با سرچ تو وب میتونید ببینیدشون.توی تنظیمات گوشی.بعدمدیریت برنامهاتون بگردید .تو برنامه های دانلود شده اگه برنامه جاسوسی رو گوشیتون باشه میتونید پیداش کنید.یک راه دیکه هم اینکه توی قسمت مدیریت مصرف داده میتونید ببینید چه برنامه هایی مصرف داده داره.اگه برنامه ناشناخته ای که خودتون نصبش نکردید وجزو برنامه های سیستمی هم نیست.جای برسی بیشتر در موردش هست

   2
 • بهار says:

  سلام من میخوام بدونم کی عکسه پروفایلمو چک میکنه

  -66
 • parviz says:

  سلام یه کلیپ تو یوتیوب گذاشتم میخوام بدونم چند نفر اون رو نگاه میکنن یا دانلود میکنن؟

  -9
 • baran says:

  میخواستم بدونم میشه واتساپ و هک کرد یا نه؟چون یکی از دوستام ادعا میکنه واتساپش هک شده،فکر میکردم فقط تلگرامو میشه

  -4
 • مري says:

  سلام جدیدا برنامه ای به اسم اینستا ویو اومده که هر کی پروفایل اینستا شما رو ببینه نشون میده .بعضیا میگن درسته و نشون میده ممنونم میشم راهنمایی کنید

  0
 • fatemeh says:

  سلام مطالب عالی بود فقط اینکه،من یکی از دوستام یه رباطه چک پروفایل تلگرام داره که اینکارو واسش انجام میده.میشه یه توضیح دربارش بدین.که یه وخ هکر نباشه.حتی اگه نظرمو ثبت نمیکنید یه مطلب بزارید دراین باره ممنون میشم.

  -7
 • Parisa says:

  با سلام اخیرا رباتی به اسم پروفایل چکر این ادعارو داره و یه سری اسمم نشون میده نظر شما چیه؟!

  -10
 • sayeh says:

  سلام
  چرابعضى وقت ها از تو کانال تلگرامم که پست تبلیغاتى رو پاک میکنم براى ممبرهام پاک نمیشن
  چکار کنم؟
  خاهش میکنم جواب سوال مو بدین تو ایمیل

  2
 • علی اکبرهدایتی says:

  خیلی … صد تا برنامه دانلود کردم ولی یکدوم راست نبود نمیشه فهمیدچه کسی پروفایلتو چک کرده

  0
  • مري says:

   شما برنامه اینستا ویو که بازدید کننده ها اینستا رو نشون میده هم امتحان کردید؟!من میخام نصب کنم ولی نمیدونم درسته یا نه.

   0
 • مینا says:

  نظرتون درباره جی بی واتساپ چیه؟
  این امکانو میده په کسانی پروفایل رو چک کردن حتی شماره های غریبه
  ممنون میشم نظر بدین

  5
 • حسام says:

  سایت خیلی خیلی خوبیه
  سپاس و درود فراوان

  -3
 • وحید says:

  واقعا سایت فوق العاده ای هستش. مطالب کاربردی میزارید ساده صریح ،واقعا دمتون گرم

  2