ملی پیامک
ارسال اس ام اس زمان بندی شده در اندروید

۵ روش ارسال اس ام اس زمان بندی شده در اندروید

ممکن است گاهی برای شما اتفاق بیافتد که باید حتما یک پیامک یا اس ام اس خاصی را در یک زمان خاص ارسال کنید اما سر موعد فراموش می شود! برای حل چنین مشکلاتی می توانید از اس ام اس زمان بندی شده استفاده کنید و SMS مورد نظر خود را به برنامه هایی بسپارید تا در زمان مورد نظر ارسال شوند. امروز در انزل وب روش ارسال اس ام اس زمانبندی شده در اندروید را معرفی خواهیم کرد.

بهترین برنامه ارسال اس ام اس زمان بندی شده اندروید

How to Send Schedule Messages With Android 

با وجود پیام رسان های آنلاین مختلف، زمان هایی دسترسی به اینترنت نداریم و یا شاید هم برای رسمی تر شدن پیام بخواهیم آن را با پیامک ارسال کنیم. به طور مثال شاید لازم باشد یک پیام یادآوری برای یک مهمانی و مراسم نیاز داشته باشیم و یا شاید هم بخواهیم به صورت خودکار پیام تبریک تولد و.. ارسال کنیم تا به صورت اتفاقی آن رویداد را فراموش نکنیم! در این موارد استفاده از اس ام اس زمان بندی شده بهترین راهکار موجود است که برنامه های مختلف این کار را انجام می دهند. اگر شما هم با روش انجام این کار در گوشی های اندروید آشنایی ندارید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بهترین برنامه های فعال در این زمینه را معرفی کنیم.

ارسال اس ام اس زمان بندی شده با برنامه Do It Later

ارسال اس ام اس زمان بندی شده در Do It Later

یکی از بهترین و مدرن ترین برنامه های ارسال پیامک زمان بندی شده و تایمر اس ام اس، برنامه Do It Later می باشد. اولین موردی که در این برنامه به چشم می خورد، وجود یک رابط کاربری تمیز و مرتب است. استفاده از این برنامه هم آسان است. شما باید گیرنده پیام را تعیین کنید و پیام خود را تایپ کنید. سپس تاریخ و زمان مورد نظر را انتخاب کرده و ذخیره کنید. از ویژگی های جالب این برنامه این است که می توانید فرکانس تکرار برای اس ام اس خود تعیین کنید و یا حتی از برنامه بخواهید قبل از ارسال پیام، از شما جهت اطمینان از کنسل نشدن سوال کند. همچنین قابلیت انتخاب سیم کارت در گوشی های دو سیم کارت هم تعبیه شده است. با وجود تمامی این امکانات به همراه امکان استفاده در Gmail، یاهو، هات میل، فیس بوک و توییتر علاوه بر اس ام اس، می توان این ابزار را یکی از بهترین برنامه های فعال در این زمینه معرفی کرد.

همچنین اگر به صورت تصادفی پیامک های شما جذف شده اند، مطلب آموزش ریکاوری اس ام اس و.. در اندروید را جهت حل این مشکل مطال