استیو بالمر ویژگی های جدیدی از ویندوز ۸ را در Dell World منتشر کرد

پس از انتشار Windows 8 developer preview مدیر عامل شرکت مایکروسافت استیو بالمر،در طی سخرانی که اخیرا در همایش Dell World شهر آستین تگزاس برگزار شد ویژگی های جدیدی از ویندوز۸ منتشر کرد.بالمر اعلام نمود ویژگی های متعدد و اصلی ویندوز جدید به عدد ۲۰۰۰ رسیده است و خاطر نشان کرد که این ویژگی های اضافه شده تنها قسمت کوچکی از تعداد انبوه نکات ارسال شده توسط توسعه دهنگان میباشد و هر روز تعداد بیشتری از این نکات برای ما ارسال میشود.

انزل وب

یکی از وِیژگی های جدید در ویندوز ۸،قفل کردن صفحه نمایش است که مدتی پس از بی تحرکی در ویندوز فعال میشود و زمانی که کابر از کامپیوتر خود دور است Lock Screen تعداد ایمیل های جدید،آپدیت شبکه های اجتماعی و اطلاعات مهم برنامه ها را شمارش و آنها را در صفحه نمایش میدهد.وقتی که کاربر باز میگردد در نگاه اول حتی قبل از اینکه لوگین کند،خیلی سریع از هرچه که در نبود او اتفاق افتاده است باخبر میشود.

انزل وب

بالمر همچنین تصویری از Metro UI برای کسانی که قبلا آن را مشاهده نکرده اند به نمایش گذاشت که چیز جدیدی در ظاهر آن وجو نداشت،وی توضیحاتی اجمالی در مورد سفارشی کردن Tiles(کاشی ها) داد و اضافه نمود هدف اصلی استفاده از Metro UI توسط مایکروسافت،نمایش تعدادی زیادی از اطلاعات در زمانی کوتاه است.

انزل وب

در این همایش Windows Server 8 نیز توسط پردازشگر مجازی ۳۲ بیتی همراه با مقداری بیشتر از ۱۰۰GB رم نمایش،و به اجرا گذاشته شد،همچنین مایکروسافت جزئیات بیشتری از ویژگی Windows To Go که قبلا به آن اشاره کردیم منتشر کرد و نشان داد که چگونه ماشین های مجازی (virtual machine) را بدون اینکه کابر متوجه شود از یک مکان به مکان دیگر انتقال میتوان داد.انتقال نرم افزار ها و داده های سیستمی در به مکان جدید درحالت پیشرفته صورت میگیرد،وقتی که سیستم برای انتقال آماده شد سیستم محلی به حالت معلق در می آید و نرم افزار ها و داده های سیستمی به مکان جدبد منتقل میشوند.

منبع:انزل وب

حمایت مالی

اگر از مطلب منتشر شده رضایت دارید، می توانید جهت حمایت انزل وب و ادامه روند انتشار محتوا در صفحه حمایت مالی ما در زرین پال یا ریمیت مبلغ دلخواه مد نظر خود را پرداخت و ارسال کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

انزل وب
مجموعه ترفندهای ویندوز ۸ – سری ۱
انزل وب
بررسی و راهنمای کامل استفاده از ویندوز ۸
انزل وب
تازه های ویندوز ۸ – بخش چهارم
تازه های ویندوز ۸ – بخش سوم

نظرات