معرفی و دانلود 10 تا از بهترین برنامه های چت تصادفی اندروید

معرفی و دانلود ۱۰ تا از بهترین برنامه های چت تصادفی اندروید

اگر در اطراف خود کسی را برای گپ زدن پیدا نمی کنید 💬 می توانید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید.

با کمک برنامه های خاصی که توسعه پیدا کرده اند می توانید به صورت ناشناس با افراد سراسر جهان صحبت کنید. در معرفی و دانلود ۱۰ تا از بهترین برنامه های چت تصادفی اندروید می توانید با محبوب ترین گزینه ها آشنا شوید.

دانلود برنامه چت متنی و تصویری تصادفی اندروید

Best Random Chat Apps for Android (Stranger Chat Apps)

گاهی اوقات که تنها هستیم و احساس می کنیم خیلی ضعیف هستیم دوست داریم کسی را داشته باشیم تا با او صحبت کنیم تا احساس سبکی کنیم. در چنین شرایطی می توانید از برنامه های چت تصادفی اندروید استفاده کنید. این برنامه ها نیازی به لاگین ندارند و می توانند به شما در غلبه بر احساس تنهایی کمک کنند. اگر هم به دنبال گزینه هایی هستید که نیاز به وارد کردن شماره تلفن نداشته باشند می توانید از بهترین برنامه چت ، تماس صوتی و تصویری بدون نیاز به شماره تلفن، سیم کارت و ثبت نام استفاده کنید.

نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های داخلی دانلود و نصب کنید.

برنامه چت تصادفی اندروید RandoChat

RandoChat یکی از بهترین برنامه های چت تصویری بدون ثبت نام اندروید است که به شما کمک می کند از تنهایی بیرون بیایید. این برنامه اندروید به شما مکان گفتگو با افراد جدید را می دهد. برای چت با دیران نیازی به ساخت اکانت در RandoChat ندارید. برنامه را از گوگل پلی استور دانلود و نصب کنید، نام و جنسیت خود را تنظیم کنید و بلافاصله چت را شروع کنید. جالب اینکه RandoChat به صورت خودکار پیام های شما را بعد از ارسال برای شخص دیگر حذف می کند و آدرس IP و داده های اتصال شما را جمع آوری نمی کند.

برنامه چت تصادفی اندروید RandoChat

Random Chat دانلود برنامه چت با غریبه برای اندروید

Random Chat یک برنامه چت تصادفی اندروید نسبتا جدید است که می توان در گوشی اندروید از آن استفاده کرد. این برنامه به شما امکان می دهد تا با هزاران نفر در سراسر جهان چت کنید. این اپلیکیشن رایگان بوده و می توانید مستقیما از گوگل پلی استور دانلود کنید. بعد از نصب برنامه می توانید بلافاصله با افراد غریبه چت کنید. شما نه نیازی به لاگین دارید و نه پر کردن فرم ثبت نام. فقط نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و چت کنید.

Random Chat دانلود برنامه چت با غریبه برای اندروید

بهترین برنامه چت تصویری تصادفی رایگان اندروید Random Talk

Random Talk یک برنامه چت تصادفی اندروید است که کاربران فعال کمتری دارد، این بدان خاطر است که کاربران همه واقعی هستند و تعداد کمی ربات در برنامه وجود دارد. این برنامه امکان ایجاد حساب کاربری را فراهم می کنید. این بدان خاطر است که به شما امکان ارسال تصاویر، ویدیوها و پیام های صوتی را می دهد. در Random Talk حتی گزینه ای برای انتخاب جنسیت فردی که می خواهید با او صحبت کنید وجود دارد. به طور کلی Random Talk به عنوان بهترین برنامه چت تصویری تصادفی رایگان اندروید شناخته می شود.

بهترین برنامه چت تصویری تصادفی رایگان اندروید Random Talk

دانلود برنامه چت تصادفی اندروید Anonymous Chat Rooms

Anonymous Chat Rooms یکی دیگر از برنامه های چت ناشناس اندرویدی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. این برنامه توسط بیش از ۲۵ میلیون کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. همچنین می توانید با کاربران در یک چت گروهی ارتباط برقرار کنید.

اتاق های چت ناشناس برای کسانی که می خواهند خود را به شکلی که می خواهند به دنیا نشان دهند؛ عالی هستند. این بدان خاطر است که برنامه شما را به یک فرد تصادفی وصل کند و بتوانید با او ارتباط برقرار کنید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه چت تصادفی اندروید Anonymous Chat Rooms

چت تصادفی متنی اندروید Chatous

Chatous کمی با سایر برنامه های چت لیست شده در این مطلب متفاوت است. این برنامه ای است که توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود و دانلود و استفاده رایگانی دارد. با Chatous می توانید با مردم سراسر جهان درباره موضوعاتی که به آنها اهمیت می دهید چت کنید. با کمک Chatous می توانید خود واقعیتان باشید بدون اینکه کسی شما را بشناسد. این برنامه دارای ویژگی های مفیدی مانند استفاده از هشتگ برای پیدا کردن و ارتباط با کاربران تصادفی با علایق مشابه؛ محافظت از هویت شما و موارد دیگر است.

چت تصادفی متنی اندروید Chatous

چت تصویری تصادفی زنده جهانی اندروید Talk Talk

برنامه Talk Talk مانند سایر گزینه های موجود در لیست امروز محبوب نیست اما شما می توانی همچنان از آن استفاده کنید چون ربات های کمتری دارد و دارای پایگاه داده کاربری رو به رشدی است. این برنامه چت تصادفی برای هر کسی که دوست دارد احساسات خود را با یک ناشناس به اشتراک بگذارد مناسب است. در طول یک جلسه چت تصادفی گزینه ای برای انتقال تصاویر، صدا و فیلم ها دریافت می کنید. فایل هایی که ارسال می کنید ذخیره نمی شوند و بعد از یک زمان مشخص به طور کامل حذف می شوند.

چت تصویری تصادفی زنده جهانی اندروید Talk Talk

برنامه چت تصویری تصادفی اندروید Camsurf

Camsurf با سایر برنامه های ذکر شده در این مطلب متفاوت است. این یک برنامه چت تصویری است که بسیار شبیه به Omegle است. با کمک Camsurf می توانید با افرادی از بیش از ۲۰۰ کشور چت کنید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد بدون لاگین شدن به سیستم به طور ناشناس با افراد دیگر چت ویدیویی داشته باشید. خوبی Camsurf این است که یک سیستم نظارت بسیار دقیق دارد. ناظران سختگیر اغلب ارسال کنندگان هرزنامه و کاربرانی که از ربات استفاده می کنند را بلاک می کنند.

برنامه چت تصویری تصادفی اندروید Camsurf

چت تصادفی جهانی اندروید Omega

Omega احتمالا بهترین جایگزین برای Omegle محسوب می شود. این برنامه به شما امکان می دهد با افراد جدید در سراسر جهان به صورت زنده چت کنید. شما می توانید از این برنامه برای ارتباط با افراد ناشناس، راه اندازی یک چت تصویری و دوست یابی استفاده کنید. علاوه بر این؛ Omega امکان تماس های صوتی را می دهد و همچنین فیلترهای منطقه و جنسیت را در اختیار شما قرار می دهد.

چت تصادفی جهانی اندروید Omega

دانلود برنامه چت تصادفی اندروید Talklife

Talklife یکی دیگر از برنامه هایی است که به شما معرفی می کنیم. این برنامه اندرویدی بسیار متفاوت است چون نسبت به همه برنامه های معرفی شده در بالا از محبوبیت بیشتری برخوردار است و حتی فاقد ربات و هرزنامه است. Talklife یک پلت فرم اجتماعی برای افراد ناشناس است. جایی که احساسات را روی دیوار خود می نویسند و می توانند نظرات خود را به اشتراک بگذارند. پس از صرف کمی وقت در پلت فرم می توانید قفل ویژگی های پیام رسان را باز کنید. در این برنامه شما می توانید با افراد ناشناسی از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و تصاویر، ویدیوها و غیره را تبادل کنید.

دانلود برنامه چت تصادفی اندروید Talklife

برنامه چت اندروید Chatrandom

Chatrandom آخرین مورد از برنامه های چت ناشناس اندروید است که به شما معرفی می کنیم. این برنامه هم از محبوبیت خاصی برخوردار است.

Chatrandom در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد و امروزه میلیون ها نفر هر ماه از آن استفاده می کنند. می توانید از این برنامه برای ملاقات با افراد جدید برای چت تصویری سریع استفاده کنید.

می توانید با افراد جدید ارتباط برقرار کنید، چت ویدیویی داشته باشید یا با آنها قرار ملاقات بگذارید. این برنامه همچنین فیلتر کردن بر اساس مکان را دارد و به شما امکان می دهد فقط با افراد منطقه خاصی ارتباط برقرار کنید.

برنامه چت اندروید Chatrandom

و در آخر اینکه اگر ناشناس ماندن برایتان اهمیتی ندارد می توانید از ۱۰ تا از بهترین سرویس های چت تصادفی آنلاین با مردم سراسر جهان هم استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

همانطور که در مطلب معرفی و دانلود ۱۰  تا از بهترین برنامه های چت تصادفی اندروید امروز انزل وب مشاهده کردید ما به طور کلی برنامه های چت خارجی را به شما معرفی کردیم و برنامه چت تصادفی ایرانی اندروید را معرفی نکردیم. آیا تجربه استفاده از این نرم افزارها را داشته اید؟ شما از کدام برنامه چت تصادفی آنلاین ایران اندروید استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را از طریق بخش نظرات این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید

بیشتر بخوانید

22 بهترین برنامه و سرویس های دوست یابی در ایران و خارج از کشور
۲۲ بهترین برنامه و سرویس های دوست یابی در ایران و خارج از کشور
13 تا از بهترین برنامه امن برای چت اندروید ، آیفون ، ویندوز و.. ناشناخته
۱۳ تا از بهترین برنامه امن برای چت اندروید ، آیفون ، ویندوز و.. ناشناخته
آموزش 11 روش برگزاری و ساخت کلاس مجازی آنلاین رایگان
آموزش ۱۱ روش برگزاری و ساخت کلاس مجازی آنلاین رایگان
معرفی 5 شبکه اجتماعی جدید اندروید و آیفون
معرفی ۵ شبکه اجتماعی جدید اندروید و آیفون

نظرات

×