موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل

۱۵ موتور جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق نام ، شماره موبایل ، ایمیل و..

این روزها هویت هر کسی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، دقیق یا غیردقیق و گسترده یا مبهم در اینترنت ثبت شده است.

هر کسی در طول عمرش حداقل فعالیتی در اینترنت دارد که به واسطه آن ردپایش در فضای وب و دنیا پر رمز و رازش ثبت می شود. بنابراین پیدا کردن افراد تنها با داشتن اطلاعات ناچیزی از او در این دنیا کار ساده ای است. به خصوص اگر این اطلاعات را در موتور های جستجو جالبی که برای پیدا کردن افراد طراحی شده اند وارد کنید. این موتور های جستجو قادر هستند از طریق پارامتر های خاصی که وارد می کنید کل دنیا اینترنت را زیر و رو کنند تا بتوانید دوست و آشنای جدید و قدیمی خود را از این طریق ییدا کرده و با آن ها تجدید دیدار کنید. برخی از این موتور های جستجو را تست و ارزیابی نمودیم که در این مطلب با آن ها آشنا خواهید شد.

۱۵ موتور جستجو  جالب برای پیدا کردن افراد و دوستان قدیمی از طریق اینترنت

Best People Search Engines

این موتورهای جستجو با برنامه های چت و دوستیابی با قابلیت جستجو اطراف تفاوت زیادی دارند. این سرویس های آنلاین صرفا ابزاری برای شناسایی بقیه هستند تا بتوانید از طریق آن اطلاعات تماس را برای ارتباط گرفتن با افراد دریافت نمایید و در واقع پلی هستند که شما را به گفتگو و ارتباط نزدیک تر با شخص موردنظرتان نزدیک تر می سازند.

جستجو افراد با اسم ، شماره تلفن و موبایل ، ایمیل و.. از طریق Pipl

Pipl سرویس رایگانی است که با استفاده از آن می توانید افراد را در سراسر دنیا از جمله ایران را بر اساس نام، نام کاربری، موبایل و ایمیل ردیابی کنید. اگر آدرس ایمیل فرد موردنظرتان را ندارید می توانید با استفاده از بهترین روش های جستجو و یافتن آدرس ایمیل دیگران از طریق اینترنت که قبلا در انزل وب معرفی نمودیم آدرس ایمیل را حدس بزنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

در این سرویس می توانید پارامتر هایی نظیر سن و موقعیت را به دلخواه فیلتر کنید که این به دقت جستجو خیلی کمک می نماید.

پیدا کردن افراد در اینترنت با Peek You

سرویس Peek You چیزی شبیه به Pipl است و همان اطلاعات را از شما برای شناسایی افراد می خواهد. اما اطلاعاتی که در صفحه نتایج نشان داده می شود زیاد و متنوع است و باعث می شود دسترسی به آن چه که می خواهید کمی مشکل شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

اطلاعات فرد در پروفایل صفحات اجتماعی، ایمیل و حتی جستجو های ضبط شده از فرد در وب هم ممکن است در این سرویس نمایش داده شود. اگر اطلاعات دقیق باشد حتی می توانید تصویر فرد را در صورت وجود ببینید. Peek You یکی از بهترین سرویس های تحت وب برای جستجو اطلاعات افراد و مشاهده همزمان تصویرشان است.

پیدا کردن افراد در آمریکا با ZabaSearch

اگر به دنبال اطلاعات خاصی نظیر شماره تلفن، آدرس و ایالت محل زندگی شخص خاصی که ساکن آمریکا است می گردید می توانید از ZabaSearch استفاده کنید. ZabaSearch از بهترین ابزار های موجود برای بررسی اطلاعات آنلاین ذخیره شده از افراد است. در این موتور جستجو بخشی هم برای گفتگو مستقیم با فردی که به دنبال او هستید طراحی شده است.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در آمریکا با Whitepages

Whitepages سرویس مستقیم و خوبی برای ردیابی افرادی است که ساکن آمریکا هستند. فیلتر هایی نظیر سن و موقعیت مکانی که در بخش جستجو در نظر گرفته شده است باعث می شود خیلی ساده به همان کسی که به دنبال او هستید برسید.

ظاهر ساده و قابلیت های بی شماری نظیر نمایش اطلاعات خانواده، مخاطبان و جزئیات کسب وکار افراد Whitepages را متمایز می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد در اینترنت با BeenVerified

اگر به دنبال اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، ایمیل و …دیگران هستید تنها با پرداخت هزینه اشتراک در سرویس BeenVerified می توانید به آن ها دست یابید. البته نمایش اطلاعات پایه در BeenVerified کاملا رایگان است و فقط برای مشاهده اطلاعات جزئی است که باید اشتراک خریداری کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

دست یابی به اطلاعات افراد در Address Search

جستجو نام و آدرس افراد به همراه اطلاعات تماس نظیر ایمیل تنها بخشی از امکانات Address Search می باشد. البته این سرویس فقط به کاربران آمریکایی محدود است. اطلاعات آدرس و موقعیت مکانی افراد در این سرویس مخفی است و برای مشاهده آن ها می توانید از طریق ایمیل در همین سایت با فرد موردنظرتان در ارتباط باشید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات افراد از طریق گوگل

گوگل سرویسی برای جستجو اطلاعات افراد نیست اما حجم اطلاعات کاربران که در طول دوره های مختلف در گوگل ثبت می شود منبعی معتبر و قابل اعتماد است تا بتوانید اطلاعات جزئی زیادی از افراد به دست آورید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو افراد مختلف با Criminal Searches

Criminal Searches سرویسی برای مشاهده سوابق قضایی افراد است. همان طور که از نام این موتور جستجو پیدا است می توانید با ورود نام افراد مختلف اطلاعات قضایی و زمینه های جنایی هر کسی که بخواهید را در این سرویس مشاهده کنید. فیلتر های خاصی هم وجود دارد که به دقت جستجو کمک خواهد کرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد در شبکه های اجتماعی با Lullar

Lullar سرویسی مختص پیدا کردن افراد از طریق پروفایل شبکه های اجتماعی آنان است. یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، پینترست و…توسط این سرویس پشتیبانی می شوند. تنها کافی است نام یا ایمیل این افراد را وارد کنید تا جستجو گسترده ای در انواع شبکه های اجتماعی صورت گیرد.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شرکت ها با Infobel

اگر به دنبال اطلاعات کمپانی یا کارمندان یک کمپانی خاص هستید Infobel پیشنهاد ما به شما است. Infobel اطلاعاتی نظیر زمینه کاری، تاریخ راه اندازی شرکت و موقعیت آن ها را در ۵۱ کشور دنیا در دست دارد که با جستجو کوتاهی در آن می توانید به این اطلاعات دست یابید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو اطلاعات شخصی و حرفه ای افراد با Yasni

Yasni ابزاری کاربردی برای جستجو افراد از طریق زمینه کاری و البته اطلاعات شخصی آن ها نظیر ایمیل و نام است. موقعیت محل کار و زمینه کاری فرد مورد نظرتان را می توانید در این سرویس مشاهده کرده و به اطلاعات خصوصی دیگری نیز دست پیدا کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

پیدا کردن افراد با سرویس Facebook Friend Browser

اگر می خواهید به اطلاعات افراد بر اساس پارامتر های متنوع خیلی سریع دست پیدا کنید از Facebook Friend Browser استفاده کنید. به صورت پیش فرض اطلاعات افراد در پروفایل فیس بوک قابل مشاهده است اما شما می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. اگر فرد موردنظرتان یکی از ۱.۷۹ میلیارد کاربر فعال فیس بوک باشد جستجو اطلاعاتی نظیر نام، محل تحصیل و مکان زندگی خیلی ساده می شود.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

یافتن حرفه ای افراد با Person LookUp

Person LookUp همزمان اطلاعات فرد مورد نظر شما را در چند موتور جستجو کاوش می کند و بر اساس پارامتر های مختلف افراد را طبق موقعیت مکانی آن ها پیدا می کند.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

جستجو دقیق افراد با Find People Search

اگر به دنبال اطلاعات دقیقی درباره آدرس، شماره تلفن و ایمیل افراد هستید با Find People Search نتایج دقیقی را خصوصا برای افراد ساکن در آمریکا به دست می آورید. با این سرویس می توانید به افرادی که به دنبال آن ها هستید ایمیل هم ارسال کنید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

برای جستجو به نام یا آدرس ایمیل افراد و ایالت محل زندگیشان نیاز دارید. حتی می توانید از جانب سرویس Find People Search اعلاناتی زمانی که اطلاعات فرد موردنظرتان به روز شد دریافت نمایید.

پیدا کردن مشخصات افراد مختلف با MyLife

MyLife یک سرویس کاربردی است که می توانید در آن با تنظیم نیازهای خود دقیقا همان اطلاعاتی از افراد مختلف را به دست آورید که می خواهید. برای استفاده از این اطلاعات حتما باید اکانت رایگان ایجاد کنید تا بعد از ورود به حسابتان این اطلاعات نمایش داده شود. جالب تر این که در این سرویس می توانید اطلاعات موجود درباره خودتان را هم ویرایش کنید و آن ها را بر اساس آن چه که می خواهید قابل رویت باشد مدیریت نمایید.

موتورهای جستجو برای پیدا کردن افراد از طریق اینترنت

تجربه و پیشنهادات شما ؟

اگر از سرویس های معرفی شده برای جستجو افراد استفاده کردید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. کدام موتور جستجو شما را بهتر برای مشاهده اطلاعات فرد موردنظرتان یاری نمود؟

به این مطلب امتیاز دهید

بیشتر بخوانید

نظرات

 • بهرامی says:

  سلام
  بنده بدنبال جلیل فخوری آذر همدوره سربازی سال۶۸ سسندج هستم بچه تبریز بود کسی اطلاع داره محبت کنه

 • امیرعلی says:

  من دنبال یک نفر میگردم و تنها چیزی که ازش دارم فقط یک عکسه چطور میتونم پیداش کنم.

 • امیرعلی says:

  من دنبال یک نفر میگردم و تنها چیزی که ازش دارم فقط یک عکسه چطور میتونم پیداش کنم

 • امیر علی says:

  من دنبال یک نفر میگردم ولی فقط تنها چیزی که ازش دارم یک عکس هستش چطور میتونم اونو پیداش کنم؟

 • علی اقبالی says:

  بسیار کار خوبی کردید با این برنامه عالی من چند تا دوست دوران سربازی داشتم خیلی دوست دارم از احوال شون با خبر بشم ۱ اقای محمد اقدامی بچه رودبار زیتون سال ۶۱ تا ۶۳ توی کرمانشاه و بانه باهم بودیم و اقای حسین پاک نیت بچه اردستان که ایشون هم همینطور دوران سربازی با هم بودیم

 • ف says:

  سلام من خانمی معلول جسمی حرکتی هستم.که بخاطر معلولیت پام راه رفتن خیلی برام سخت است
  میخواهم ماشین دست دوم بخرم اما پول ندارم از شما خواهش میکنم خیر معرفی کنید که وام قرض الحسنه بلند مدت یدهد تا من بتوانم پراید دست دوم بخرم ک بتوانم راه بروم
  خواهش میکنم ازشما در این زمینه کمکم کنید وام شما را قسط بندی در حد توانم دو الی ۳ ساله بر میگردونم

  تورا خدا ب چشم گدا نگاهمون نکنید😔 من دارم آبرومندانه درخواست وام قرض الحسنه بلند مدت میکنم اگه راه رفتن برایم سخت نبود هیچ وقت مزاحم نمیشدم من از رو ناتوانی جسمی محبور شدم ازشماها کمک بخواهم تورا خدا راهنماییم کنید
  بنده ساکن تهران هستم و کارت معلولیت هم دارم
  ممنون

 • nima tooshi says:

  به دنبال دوستی قدیمی میگردم مربوط به ۲۵ سال پیش.اسم کوچیکش حسین بود و توی منطقه سلطان آباد کوچه ماست بندی زندگی میکردیم.یه خواهر ۵-۶ ساله اگه اشتباه نکنم به اسم لیدا داشت و پدرشم با چرخ میوه میفروخت.حسین جان امیدوارم پیاممو ببینی خیلی وقته دنبالتم.
  ایمیل:nima.tooshi@gmail.com

 • Pari says:

  سلام. بدنبال دو دوست هستم که بر میگرده به ۲۷ ۲۶ سال پیش از اخرین باری که دیدمشون . بعد اون گمشون کردم.
  آقای همایون بیات باید الان بالای ۵۵ سالشون باشه

  خانم نگار عبدو باید الان ۴۹ سالشون باشه

  ۰۹۱۲۳۷۶…

 • Pari says:

  سلام عزیزان.من هم بدنبال دو دوست قدیمی هستم که در خیلی سایت ها مثل فیسبوک
  اینستا گشتم با املا های مختلف و فارسی و لاتین، متاسفانه نتیجه ایی حاصل نشد. فقط هم (اسم و فامیل) ازشون دارم. الان بدنبال یک سرچ انجین قوی میگردم تا عزیزانی رو پیدا کنم. اگر کسی از شما عزیزان سرچ انجین خیلی قوی میشناسید لطفا اطلاع رسانی کنید. نمیدونم اگر بتونم اینجا شماره همراه مو بذارم.
  ۰۹۱۲۳۷۶..
  ایمیل ندارم. باور کنید. این ایمیل غیرفعالمه. ناچار بودم بنویسم تا نظراتم ثبت بشه.

 • Smhm says:

  سلام
  سرویس pipl چطور کار میکنه؟🤔😢
  من یک ایمیل دارم میخوام شماره تلفنش رو برام پیدا کنید خواهشا😔🙁

  • سعید افشار says:

   سلام دوستان پسر خالمو وقتی ۶ماه بوده دادن به کسی
   تا الان اسم فامیلش تغیر نکرده چون تو ثبت احوال استعلام شده الان ۱۵سال گذشته چجوری میشه پیداش کنم

 • رامین says:

  داش ۴۰ساله بیخیالش بودی از ای پسم بیخیالش شو به کلی…..

 • فاطمه says:

  سلام وقت بخیر من چجوری می تونم باتوجه به عکس یه نفر مشخصاتشو پیدا کنم . پیج یا شماره موبایل. یا عکس دگرش در بیارم. لطف بهم کمک کنیت 🌹🙏

 • ورقام باوفا says:

  سلام من چهل سال پیش عاشق دختری شدم که دتیای من بود همان زمان رفت المان چطور میتونم پیدا کنم کمکم میکنید

  • Saba says:

   سلام من دنبال کسی میگردم که بهترین دوستم بود و الان چند وقته که هیچ خبری ازش ندارم واقعا خیلی ناراحتم و شب و روز دارم بهش فکر میکنم و دعا دعا میکنم که فقط سالم باشه تنها چیزی که ازش دارم اسم (فامیلیش رو نمیدونم )و شماره موبایلش و یه پیج از اینستاشه که جواب هیچ کدوم رو نمیده 😭و شهریه که زندگی میکنه لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه 🥺😢

 • یاسم says:

  سلام من دنبال یه پسر به فامیل وثوقی هستم ۱۷ یا ۱۶ سالشه در زنجان زندگی میکند خیلی دنبالشم واقعا به کمکش احتاج دارم روم نمیشه به مامانم بگم شماره مامان و باباشم دارم میترسم اگه به مامانم بگم به ماانش بگه شمارشو گیر بیارم چون که اون پسره فکر بد دربارم کنن خواهشا اگه کسی میدونه چجوری پیداشون کنم بهم بگه پیامم رو ریپلای کنید

صفحات 1 3 4 5
×