دانلود کنید:تم و مجموعه تصاوریر پس زمینه موتور جستجو بینگ مایکروسافت + Bing Desktop

تصاویر پس زمینه (Wallpaper) موتور جستجو بینگ مایکروسافت دارای شهرت خاصی در وب هستند و اکثرا این تصاویر از مکان های تاریخی و مناضر طبیعی کشورهای مختلف جهان انتخاب میشوند. چندی پیش مایکروسافت  نرم افزار Bing Desktop را برای ویندوز ارائه کرد که علاوه نمایش کادر جستجو بینگ امکان قرار دادن اتوماتیک تصاویر انتخابی موتور جستجو بینگ به عنوان پشت زمینه را نیز برای کاربران فراهم میکرد.

انزل وب

حال بتازگی این کمپانی برای اولین بار تصاویر انتخابی این موتور جستجو را در غالب یک پک قابل دانلود و تم برای ویندوز عرضه کرده است که شما میتوانید در انتهای این پست آنها را دانلود کنید.

انزل وب

این مجموعه از ۱۲ تصویر پس زمینه از مناظر دیدنی سراسر جهان با رزولوشن بالا تشکیل شده است.پس از دانلود فایل EXE را اجرا کنید و اگر با پیغام set Bing as your wallpaper and your default search provider مواجه شدید گزینه options as you wish انتخاب کنید.فایل به صورت اتوماتیک اجرا میشود و Bing theme بر روی ویندوز شما نصب میگردد.

انزل وب

شما میتوانید از طریق مسیر زیر به صورت دلخواه تصاویر موجود این تم را انتخاب و جدا کنید.

C:\Users\ACK\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes\BingLandscapePack\DesktopBackground

نرم افزار BingDesktop را با حجم ۱.۴ MB از اینجا دانلود کنید.

Bing Theme and Wallpaper Pack را با حجم ۱۰.۳ MB از اینجا دنلود کنید.

منبع:انزل وب

حمایت مالی

اگر از مطلب منتشر شده رضایت دارید، می توانید جهت حمایت انزل وب و ادامه روند انتشار محتوا در صفحه حمایت مالی ما در زرین پال یا ریمیت مبلغ دلخواه مد نظر خود را پرداخت و ارسال کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

انزل وب
قابلیت جدید موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل و صفحات فیس بوک اشخاص

نظرات