معرفی و دانلود 40 تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید جدید

معرفی و دانلود ۴۰ تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید جدید

یکی از بهترین راه هایی که میتوانید در زمان استراحت یا بیکاری وقت خود را سپری کنید، بازی کردن است. 👑 بازی های متنوعی در سبک های مختلفی برای اندروید وجود دارد. در این مطلب از انزل وب به معرفی و دانلود ۴۰ تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید جدید میپردازیم.

📖 در این مطلب می‌خوانید: نمایش

دانلود بازی استراتژیک اندروید

The Best Mobile Strategy Games 2023

بازی ها در سبک های مختلفی وجود دارند و هر شخصی با توجه به سلیقه خود میتواند در یک سبک بازی های مختلفی را دانود و از آن استفاده کند. یکی از سبک های محبوب بازی اندروید بازی های استراتژی است. در این نوع بازی ها شما باید یک شهر یا یک ارتش بسازید و با سایر بازیکنان مسابقه دهید. در ادامه به معرفی بهترین بازی های استراتژیک اندروید میپردازیم.

نسخه کامل بازی های معرفی شده را میتوانید از سرویس داخلی دانلود و نصب کنید.

Clash of Clans بازی استراتژیک اندروید آنلاین

مطمئنا یکی از پرطرفدارترین بازی استراتژیک اندروید، بازی Clash of Clans است. در این بازی شما ابتدا یک زمین خالی با یک خانه و مقداری منابع در اختیار دارید. به سلیفه خود میتوانید دهکده خود را بچینید و ساختمان های مختلفی بگذارید. همچنین در کنار ساختمان ها شما برای جمع کردن منابع میتوانید سرباز های مختلفی آموزش دهید. شما با سرباز های آموزش داده شده میتوانید به دهکده سایر بازیکن ها حمله کنید و منابع آن ها را غارت کنید.

بازی های استراتژیک جنگ جهانی برای اندروید

بازی استراتژی اندروید آنلاین Clash Royale

Clash Royale یکی دیگر از بازی هایی است که توسط کمپانی سوپرسل که Clash of Clans را ساخته، ساخته شده است. شما در این بازی زحمت ساخت دهکده را نمیکشید. در عوض باید قفل سرباز های مختلف این گیم استراتژیک اندروید را باز کنید و در نبرد های آنلاین با سایر بازیکن ها با نیرو های خود مبارزه کنید و سعی کنید پیروز شوید. در صورتی که بازی استراتژیک اندروید مود شده میخواهید میتوانید نسخه مود شده آن را پیدا کرده و دانلود کنید.

بازی استراتژیک کم حجم اندروید

دانلود بهترین بازی استراتژیک اندروید Worms W.M.D: Mobilize

Worms W.M.D بازی استراتژی است که به صورت دو بعدی شما باید با استفاده از کرم ها به دشمن حمله کنید و با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید دشمن های خود را از بین ببرید. این بازی، از بازی در دهه نود به نام Worms Armageddon الهام گرفته است. همچنین شما به صورت چند نفره و آنلاین میتوانید این بازی را انجام دهید.

بازی استراتژیک گرافیک بالا اندروید

Honkai: Star Rail بهترین بازی استراتژیک اندروید آفلاین

Honkai یک بازی فانتزی است. شما در این بازی میتوانید در کهکشان جستجو کنید و ماجراجویی های هیجان انگیزی داشته باشید. بازیکنان در این ماجراجویی با شخصیت های مختلفی مواجه و آشنا میشوند و باید با برخی از آن ها مبارزه نیز کنند. این بازی نبرد های استراتژی ساده ای دارد. همچنین Honkai دارای گیم پلی سریع، جلوه های بصری دیدنی و پر از شخصیت های جالب است.

بهترین بازی استراتژیک موبایل

دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین Civilization VI

Civilization VI آخرین بازی از سری بازی های Civilization است که شما علاوه بره دسکتاپ میتوانید روی گوشی اندرویدی با آن بازی کنید. در این بازی شما دارای یک شهرک کوچک هستید که با بازی کردن باید آن را رشد و توسعه دهید. تمام چیز هایی که شما از بازی استراتژیک انتظار دارید در Civilization VI پیدا میشود.

بازی های استراتژیک در اندروید

Into the Breach بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

Into the Breach بازی معمایی است که شما در آن در حال تلاش برای نجات بشریت هستید. در این بازی شما باید با هیولایی غول پیکر مبارزه کنید که قصد نابودی انسان ها را دارند. این بازی انحصارا برای نتفلیکس است و در صورتی که شما اشتراک نتفلیکس را دارید میتوانید به راحتی آن را دانلود کرده و بازی کنید.

بازی استراتژیک کم حجم اندروید

Bad North بازی استراتژیک جنگی برای اندروید

در صورتی که شما طرفدار بازی های وایکینگی هستید، Bad North برای شما میتواند بسیار جذاب باشد. Bad North بازی در سبک وایکینگی است. در این بازی استراتژیک شما باید ارتش خود را در برابر دشمن ها بچینید و از شهر خود در برابر دشمن ها دفاع کنید. این بازی جلوه بصری جذابی دارد. در این بازی جزیره های جذابی وجود دارد که در مرحله های مختلف به شما نشان داده میشود.

بازی استراتژیک حرفه ای اندروید

The Battle of Polytopia بازی استراتژیک برای گوشی

در بازی The Battle of Polytopia ابتدا شما باید یک قبیله انتخاب کنید. سپس با جاسوسی، مبارزه و دیپلماسی باید تلاش کنید تا برنده شوید و شهر خود را بزرگتر کنید. رابط کاربری این بازی کمی پیچیده است و زمان میبرد تا شما بتوانید به بازی عادت کنید. شما به صورت آنلاین میتوانید سایر بازیکن ها را نیز پیدا کرده و با آن ها بازی کنید.

بازی های استراتژیک جنگ جهانی برای اندروید

Bloons TD 6 بهترین بازی استراتژیک موبایل

بازی استراتژیک Bloons TD 6 به شما این اجازه را میدهد تا برج های دفاعی و نیرو های جنگی در زمین خود قرار دهید و با این کار از حمله دشمن ها جلوگیری کنید و دشمنان را از بین ببرید. این بازی بروزرسانی متعددی دارد و به همین دلیل در صورتی که با مشکلی در برنامه مواجه شوید، سریعا مشکل حل میشود. همچنین Bloons TD 6 دارای نقشه های متنوعی است که باعث میشود شما ساعت ها سرگرم باشید.

بازی استراتژیک گرافیک بالا اندروید

بازی استراتژیک اندروید آفلاین Total War

بازی Total War در زمان قرون وسطی رخ میدهد. در این بازی رقبا برای رسیدن به قدرت تلاش میکنند و با یکدیگر مبارزه میکنند. شما در این بازی استراتژیک اندروید آفلاین میتوانید تا ۱۷ جناح قابل بازی را باز کنید و به وسیله ساخت ساز، دزدی، مبارزه آن ها را به قدرت برسانید.

بهترین بازی استراتژیک موبایل

Northgard بهترین بازی استراتژیک اندروید جدید

Northgard یک قاره تازه کشف شده است که شما میتوانید در آن جا شهر خود را بسازید. برای رشد شهر خود باید آدم های شهر را برای کار های مختف در نظر بگیرید و با پیشرفت در کشاورزی، ملوانی و… شهر خود را نیز رشد دهید. همچنین باید جنگجویانی بسازید تا از شهر شما در برابر دشمن ها دفاع کنند. پس از دفاع و رشد شهر خود میتوانید برای قلمروهای جدید جست جو کنید و آن ها را پیدا کنید.

بازی های استراتژیک در اندروید

دانلود بازی استراتژیک پرطرفدار اندروید Rusted Warfare

Rusted Warfare از بازی های RTS الهام گرفته است. ابتدا ممکن است فکر کنید این بازی قدیمی است و ظاهری قدیمی دارد، اما این کار عمدی است. ظاهر قدیمی Rusted Warfare برای تداعی کردن بازی های RTS است. شما در این بازی از تانک های کوچک گرفته تا کشتی های بزرگ میتوانید استفاده کنید تا در برابر دشمنان بجنگید و پیروز شوید. همچنین به غیر از اندروید شما میتوانید نسخه دسکتاپ این بازی را نصب کنید تا در ویندوز از آن استفاده کنید.

بازی استراتژیک اندروید خوب

XCOM 2 بازی استراتژیک گرافیک بالا اندروید

در بازی XCOM 2 بیگانگان کنترل زمین را بدست گرفته اند و همه باید از آن ها اطاعت کنند. در این بین گروه XCOM که به صورت پراکنده پخش شده اند شروع به مبارزه با بیگانگان برای پس گرفتن کنترل زمین میکنند. شما در این گروه باید بیگانگان را از بین ببرید. شما میتوانید در XCOM 2 به دلخواه خود تیم بسازید تا بتوانید در برابر دشمنان مقاومت کنید و آن ها را از بین ببرید.

دانلود بازی استراتژیک چند نفره اندروید

دانلود بازی استراتژیک Warhammer 40,000

در بازی استراتژیک Warhammer 40,000 شما کنترل گروهی از انسان ها را دارید. این گروه در سیاره های بیگانه و ناشناخته در حال جست جو است. در این بازی مجموعه ای از ابزار ها، تله ها و سلاح های عجیب در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید از آن ها استفاده کنید. در Warhammer 40,000 هر تصمیمی که شما میگیرید باعث میشود تا مرحله پیش رو شما تعیین شود و در ۵۰ مرحله باید سرنوشت گروه خود را مشخص کنید.

دانلود بازی استراتژیک پرطرفدار اندروید

بازی استراتژیک اندروید جنگ جهانی Sigma Theory

Sigma Theory یک بازی استراتژی است که در جنگ جهانی سرد رخ میدهد. در این بازی شما باید گروهی از ماموران ویژه را انتخاب کنید و آژانس اطلاعاتی خود را اداره کنید. در این بازی شما فناوری پیشرفته ای به نام نظریه سیگما دارید که باید از آن استفاده کنید و همچنین از آن در برابر دشمنان محافظت کنید تا رقبا شما به این فناوری دست پیدا نکنند. Sigma Theory یکی از بهترین بازیهایی است که در سبک تلاش برای بقا شما میتوانید روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید.

بازی استراتژیک جنگی برای اندروید

Mini Metro بازی استراتژیک پرطرفدار اندروید

Mini Metro یکی از بازی های بسیار جالب است که در سبک استراتژیک میتوانید آن را در گوشی اندرویدی خود نصب و بازی کنید. همانطور که از نام بازی Mini Metro پیداست شما در این بازی باید برای یک شهر در حال توسعه مترو بکشید. در این بازی نقشه مترو به شما نشان داده میشود. بعد از آن شما باید شروع به ساختن ایستگاه مترو کنید. در این بازی سرعت عمل بالا مهم است و شما باید نقشه را سریعتر بسازید تا از تصادف ها و فاجعه جلوگیری کنید.

بازی استراتژیک برای گوشی

Siege Up بازی استراتژیک قلعه برای اندروید

Siege Up یکی دیگر از بازی های در سبک استراتژیک و RTS است. این بازی دارای ماموریت های چالش برانگیز است. پس از اتمام مراحل آفلاین این بازی شما میتوانید ۴۰۰۰ مرحله جدید آن را دانلود و بازی کنید. همچنین شما میتوانید این بازی را به صورت چند نفره و آنلاین انجام دهید. این بازی های چند نفره را شما هم میتوانید با دوستان خود انجام دهید هم با افراد غریبه که در بازی با آن ها آشنا میشوید.

Card Thief بازی استراتژیک اندروید کم حجم

Card Thief جزو بازی هایی است که شما باید به وسیله کارت ها بازی کنید و مراحل را جلو برید. در این بازی تک نفره شما باید از کارت ها برای جمع آوری گنج استفاده کنید. Card Thief یک تجربه هیجان انگیز میتواند برای شما باشد. این بازی دارای ۱۲ کارت است که باید آن ها را باز کنید و به مرور با ارتقا کارت ها قدرت خود را افزایش دهید. در این بازی هر مرحله به صورت میانگین ۲ الی ۳ دقیقه طول میکشد.

بازی استراتژیک دیتا دار اندروید

بازی استراتژیک حرفه ای اندروید Crying Suns

در بازی استراتژیک Crying Suns شما ناوگانی از کشتی ها را در اختیار دارید. شما باید با استفاده از این ناوگان کشتی ها از امپراتوری خود محافظت کنید و در برابر دشمن ها بجنگید. نقشه ای که در آن به مبارزه میپردازید یک نقشه شش ضلعی است. این بازی دارای استراتنژی بسیار جذاب و همراه با داستانی خوب است که میتواند به خوبی شما را سرگرم کند.

بازی استراتژیک اندروید کم حجم

Chess بازی اندرویدی در سبک استراتژی و ورزشی

اگر به دنبال بازی فکری و در عین حال ورزشی هستید میتوانید Chess را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. در بازی شطرنج شما باید با حرکت دادن مهره ها و پیاده کردن استراتژی های مختلف به دنبال پیروزی و غلبه بر حریف خود باشید.

بازی استراتژی پادشاهی اندروید

بازی استراتژیک کم حجم اندروید Dungeon Warfare 2

Dungeon Warfare 2 بازی استراتژیکی است که شما باید در آن جلو دشمنان را بگیرید. در این بازی شما باید برج های دفاعی مختلفی در مسیر دشمنان قرار دهید. همچنین میتوانید تله های مختلفی کار بگذارید تا دشمنان را نابود کنید و از آن ها جلوگیری کنید.

بازی استراتژیک پرطرفدار اندروید

Legends of Runeterra بازی استراتژیک اندروید خوب

Legends of Runeterra یکی دیگر از بازی های در سبک استراتژیک است. در این بازی شما باید با حریف خود دوئل کنید و با استفاده از استراتژی های مختلف سعی کنید تا پیروز شوید. این مسابقه یک مسابقه کارتی است و برای پیروزی باید با کارت های مختلف مبارزه کنید.

بازی استراتژی اندروید انلاین

دانلود بازی استراتژیک چند نفره اندروید Motorsport Manager Racing

Motorsport Manager Racing یک بازی شبیه سازی، استراتژیک و آنلاین چند نفره است. شما در این بازی باید یک تیم مسابقه ای برای خود بسازید و با سایر بازیکن ها رقابت کنید تا برنده شوید. پس از هر مسابقه در جدول امتیازی میتوانید امتیاز های خود را مشاهده کنید.

برترین بازی های استراتژیک اندروید

Rebel Inc یکی از بهترین بازی های استراتژیک در اندروید

در بازی Rebel Inc بازیکنانی وجود دارند که ویروس دارند و سعی میکنند کل جهان را آلوده کنند. شما باید با نیروهایی که در اختیار دارید این شورش را متوقف کنید. این بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارد و رابط کاربری ساده ای نیز دارد.

دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین

دانلود بازی استراتژیک Unciv

Unciv یک زمین در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید در این زمین شهر خود را بسازید. بعد از ساخت شهر میتوانید آن را گسترش دهید و با دشمن های خود مباره کنید تا پیروز شوید. همچنین شما میتوانید مناطق نزدیک خود را تصرف کنید تا شهر خود را بزرگتر کنید.

بازی استراتژیک اندروید جدید

Mafia City بازی استراتژیک با سبک مافیا

در اکثر بازی های استراتژیک شما باید با افراد بد بجنگید و پیروز شوید. با این حال در بازی Mafia City شما رییس آدم های بد و مافیاها هستید. در این بازی باید ساختمان های خود را بسازید و آن ها را ارتقا دهید. همچنین باید با سایر بازیکنان مسابقه دهید.

دانلود بهترین بازی استراتژیک اندروید

دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین Forge of Empires

در بازی Forge of Empires ابتدا شما یک تیکه زمین در بیایان دارید. بنابر این از ابتدا باید شروع کنید و ساختمان های مورد نظر خود را بسازید و با ارتقا آن ها شهر خود را نیز ارتقا و گسترش دهید. به غیر از ساخت شهر و تمدن در این بازی شما باید با سایر کشورها بجنگید و سعی کنید پیروز شوید تا به دهکده شما آسیبی وارد نشد.

بازی استراتژیک اندروید آفلاین

Rise of Cultures بازی استراتژی برای ساخت شهر

بازی استراتژیک Rise of Cultures همانطور که از نامش پیداست فقط روی ساخت یک شهر و گسترش آن تمرکز ندارد. بلکه شما در کنار ساخت شهر باید فرهنگ آن جامعه را نیز بسازید و گسترش دهید. شما در این بازی رو تمام افراد کنترل دارید و کارگر های خود را به دلخواه میتوانید برای کار های مختلف قرار دهید.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید

ساخت شهر دلخواه با Dominations

Dominations در دنیای مدرن و پیشرفته قرار دارد. شما در این بازی باید شهر خود را طوری بسازید تا هم برای شما درآمد داشته باشد و هم با ساختمان های دفاعی از زمین شما بتواند در برابر دشمن ها محافظت کند. در این بازی شما به وسایل دفاعی مختلفی دسترسی دارید و میتوانید از آن ها در شهر خود استفاده کنید.

بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

بازی اندرویدی Iron Marines

Iron Marines شما جزو گروهی هستید که در فضا تلاش میکنند تا امنیت را برقرار کنند و دشمنان را از بین ببرند. در این بازی استراتژیک شما باید تیم خود را مدیریت و هدایت کنید تا بتوانید دشمنان خود را شکست دهید.

گیم استراتژیک اندروید

دانلود بازی اندرویدی Tropico

در بازی Tropico شما به یک رهبر دیکتاتور تبدیل شده اید و هرگونه که بخواهید میتوانید شهر خود را اداره کنید. این بازی علاوه بر تمام ویژگی هایی که بازی های استراتژیک دارند، یک فضای طنزی نیز ایجاد میکند که باعث میشود شما لحظات خوشی را در این بازی سپری کنید.

بازی استراتژیک اندروید جنگ جهانی

The Bonfire 2 بهترین بازی در سبک استراتژی و RTS

The Bonfire 2 یکی دیگر از بازی های در سبک RTS است. شما در این بازی باید دهکده خود را بسازید و با استفاده از وسایل دفاعی از دهکده خود در برابر هیولاها دفاع کنید. در این بازی هیولاها در شب حمله میکنند، بنابر این وسایل دفاعی خوبی باید قرار دهید تا دهکده شما سالم بماند.

بازی استراتژیک اندروید آنلاین

بازی استراتژی پادشاهی اندروید Egypt: Old Kingdom

اگر شما به تاریخ و مصر علاقه دارید در بین بازی های استراتژیک، بازی Old Kingdom میتواند بسیار برای شما جالب باشد. در این بازی شما باید در شهری که هستید آن را گسترش دهید و با سایر قبایل مصری به جنگ بپردازید.

دانلود بهترین بازی استراتژیک اندروید

دانلود بازی جهان باز و استراتژی Star Traders: Frontiers

Star Traders یک بازی جهان باز است. این یعنی دست شما در این بازی کاملا باز است و میتوانید هر کاری انجام دهید. در بازی Star Traders شما کاپیتان یک کشی میان ستاره ای هستید و میتوانید از مراحل مختلف بازی لذت ببرید.

دانلود بازی استراتژیک اندروید

Heroes of Flatlandia بازی استراتژی اندروید آنلاین و چند نفره

Heroes of Flatlandia دارای محیط فانتزی است. این باعث میشود لذت بازی برای شما چند برابر شود. همچنین در این بازی استراتژیک اندروید آنلاین و چند نفره باید از جادو ها و توانایی های مختلف استفاده کنید تا بتوانید با دشمنان خود مباره کنید و سایر بازیکنان را شکست دهید.

بازی استراتژیک اندروید آفلاین

Elvenar بازی اندرویدی برای ساخت و گسترش شهر

در بیشتر بازی های استراتژی شما باید نیروی جنگی بسازید و با استفاده از ارتش خود سایر بازیکنان را شکست دهید. در صورتی که به غیر از جنگ، ساختن یک شهر و گسترش آن برای شما اهمیت دارد، بازی Elvenar میتواند برای شما بسیار جذاب باشد. حین ساخت شهر خود Elvenar مراحل متعدد و مختلفی دارید که میتوانید آن ها را طی کنید.

بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

بازی جنگی اندرویدی Raid: Shadow Legends

Raid کمی با سایر بازی های استراتژی متفاوت است. در این بازی شما دهکده ای ندارید و شهری را گسترش نمیدهید. در عوض شما در بازی Raid: Shadow Legends میتوانید نیرو های خود را به قویترین شکل ممکن بچینید و با دشمن ها مبارزه کنید.

بازی استراتژیک اندروید مود شده

دانلود بازی استراتژی اندرویدی Plague Inc

زمانی که نام بازی Plague Inc را میشنوید، ممکن است فکر کنید که باید بشریت را از یک ویروس نجات دهید و مانع شیوع آن شوید. این بازی در این مورد نیست، بلکه بیماری پخش شده و شما باید سعی کنید برای آن یک درمان پیدا کنید. پس از پیدا کردن درمان شما باید سعی کنید در جوامع مختلف آن را پخش کنید تا بیماری ریشه کن شود.

معرفی بازی های استراتژیک اندروید

بازی اندرویدی Kingdom Rush: Vengeance

Kingdom Rush یکی دیگر از بازی ها در سبک استراتژی است. در این بازی برج های دفاعی مختلفی وجود دارد. شما باید با توجه به استراتژی که در سر دارید برج ها را در مکان های مختلف زمین خود قرار دهید تا دشمنان شما نابود شوند و نتوانند به زمین شما آسیب برسانند.

بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

Fallout Shelter بازی استراتژیک پرطرفدار اندروید

در بازی Fallout Shelter شما نقش یک بازمانده را ایفا میکنید. در این بازی شما بازمانده ای هستید که باید سایر بازمانده ها را پیدا کنید. سپس منابعی که در اختیار دارید مانند برق، آب، غذا و… را باید مدیریت کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

بازی استراتژیک اندروید آنلاین

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به معرفی بازی های استراتژیک اندروید پرداختیم. شما از بین برترین بازی های استراتژیک اندروید معرفی شده کدام یکی را بازی کرده اید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه بازی استراتژیک دیتا دار اندروید و بازی های بدون دیتا در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

حمایت مالی

اگر از مطلب منتشر شده رضایت دارید، می توانید جهت حمایت انزل وب و ادامه روند انتشار محتوا در صفحه حمایت مالی ما در زرین پال یا ریمیت مبلغ دلخواه مد نظر خود را پرداخت و ارسال کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

راهنما کامل حل ارور Diver در بازی Call of Duty: Warzone 2 ، 1 و.. (تست شده)
راهنما کامل حل ارور Diver در بازی Call of Duty: Warzone 2 ، ۱ و.. (تست شده)
آموزش نحوه اجرا و دانلود و نصب بازی های ویندوز 7 برای ویندوز 11 و ویندوز 10
آموزش نحوه اجرا و دانلود و نصب بازی های ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۱ و ویندوز ۱۰
آموزش 2 روش حل مکعب روبیک با برنامه و دوربین گوشی
آموزش ۲ روش حل مکعب روبیک با برنامه و دوربین گوشی
آموزش و راهنما کامل حل مشکل بازی کالاف دیوتی موبایل
آموزش و راهنما کامل حل مشکل بازی کالاف دیوتی موبایل

نظرات