انزل وب

گوشی بیسیم مقوایی،ایده ای کاملا ساده با کاربردی فوق العاده

بی شک این گوشی بیسیم مقوایی که با روشهای اریگامی ساخته شده است یکی جالب ترین ایده ها در زمینه ساخت گوشی های تلفن میباشد.

انزل وب

اُریگامی یا «هنر کاغذ و تا» یکی از کاردستی‌های محبوب ژاپنی است که امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد،اما Chengyuan Wei طراح با استفاده از این روش یک گوشی بیسیم مقوایی فوق العاده نازک و ساده ساخته است که میتوانیم آن را همانند یک دستمال کاغذی در جیب خود قرار دهیم.

انزل وب

مسلما این گوشی فاقد هیچ گونه از امکانات تلفن های امروزی نمی باشد و فقط شما قادر خواهید بود از طریق آن مکالمه کنید.ساختار آن نیز از یک تراشه،سیم نازک،بلندگو و میکروفون کوچک که در یک مقوا تا خورده به طرز ماهرانه ای جای گرفته،تشکیل شده است.

انزل وب

میتوان از طریق اتصال سیم به قسمت پایینی این گوشی،آن را به یک تلفن ثابت متصل نمود.

انزل وب

طراح این محصول هنوز تصمیمی برای انتشار این گوشی نگرفته است اما قطعا با تولید و عرضه آن میتوان از منابع بسیاری از جمله محیط زیست نگهداری و استفاده بهتر و بهینه تری نمود.

منبع خارجی:gajitz

ویرایش و ترجمه:انزل وب

حمایت مالی

اگر از مطلب منتشر شده رضایت دارید، می توانید جهت حمایت انزل وب و ادامه روند انتشار محتوا در صفحه حمایت مالی ما در زرین پال یا ریمیت مبلغ دلخواه مد نظر خود را پرداخت و ارسال کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

نظرات